Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Plaża główna

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:33 pm

-Ale za to zimny wiatr. -wyszczerzył się i wyciągnął nogi przed siebie. Spojrzał na nią i się zamyślił tak jakoś.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:35 pm

Spojrzał na nią, gdy łaskawie związała swoje piękne włosy i uśmiechnął się do siebie pod nosem.
- Tak, dzięki. - odpowiedział.. Przyjaźnie! Tak, rewolucja ma Manhatanie! (nie pytaj czemu akurat tam, nie wiem xd)Spojrzał na nią raz jeszcze mile zaskoczony, że siedzi w towarzystwie przyszłej piosenkarki, później spyta czy coś dla niego zaśpiewa. Dużo później. Pewnie się minełi kilka razy, ale zważywszy na to, że Drew to przedsiębiorczy chłopak, z milionem spraw na głowie, no to.. Różne rzeczy sprawiały, że jednak się nie poznali.
- Ambitne masz myśli Moja Droga. - powiedział i patrzył jak siada na piasku. Spojrzał na to brudne podłoże, które tylko czeka, żeby się doczepić do jego czystych sponi i westchnął. Usiadł niedbale obok niej i patrzył przed siebie. Rękami podparł się na piasku a nogi miał na wpół zgięte w kolanach. Jej kolejne słowa przyprawiły go o miły uśmiech na ustach. Spojrzał na nią zaintrygowany.
- O! Już myślsz o mnie, dziewczyno spokojnie. - zaśmiał się. Już wyraźnie miał lepszy humor i w ogóle zachowywał się lepiej niż zwykle.
- Nie wiem. Szedłem do miasta, zapatrzyłem się w telefon, a że nie jestem super zorientowany w terenie, to za nim włączyłem GPS to byłem w ganie, bez zasięgu i dobrego humoru. - powiedział wzruszając ramionami. Głupio mu było opowiadać jaki on to jest bezradny, no!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:37 pm

- Coś nie tak? - zapytała z zaciekawieniem obserwując go. - Może zanudzam czy coś w tym stylu - obróciła głowę w stronę morza po chwili wracając wzrokiem na niego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:39 pm

-Niee, no co ty. -uśmiechnął się. -Czasem się tak zamyślam, nie panuję nad tym nawet. -zaśmiał się patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:43 pm

- Ciekawe czego jeszcze się o tobie dowiem - zaśmiała się kierując wzrok na jego oczy. Na chwile odebrało jej mowę. - Opowiadaj ja posłucham - dodała po chwili nie spuszczając wzroku i uśmiechając się lekko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:47 pm

Zaśmiał się.
-A o czym byś chciała usłyszeć, hmm ? -spojrzał jej w oczy i uśmiechnął się tak tajemniczo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:50 pm

- Najlepiej o wszystkim. - zaśmiała się. - Nie no co robisz w wolnym czasie po za tańcem oczywiście. - spojrzała na niego z zaciekawieniem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:50 pm

wybuchnęła ironicznym śmiechem, patrząc z niedowierzaniem na chłopaka.
-nie pochlebiaj sobie, chłopcze-powiedziała z uniesnioną brwią. owszem, myślała o spotkaniu w lesie, ale za nic w świecie nie przyznałaby się do tego, pf.
-szedłeś do miasta i się zgubiłeś? niezła ściema. do tego lasu nie da się wejśc niezauważając tego. a z resztą-spojrzała na swoje paznokcie-przy każdym wejściu jest tabliczka, która mówi, że jest to las z bagnami. ale zaraz, zapomniałam, ty lubisz kąpiele w bagnie-prychnęła z wrednym uśmiechem i przeczesała grzywkę palcami.
spojrzała na niego i wstała. jak już ma kusić, to na całego. wstając, rozpięła spodnie i zdjęła je paroma zgrabnymi ruchami. chwilę potem była już w samej bieliźnie i patrzyła na chłopaka z uśmiechem, bardzo kusicielskim-podobno umiesz pływać?-powiedziała i pognała do wody, od razu się w niej zanurzając i znikając z pola widzenia.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:54 pm

-W wolnym czasie... trochę śpiewam, najczęściej pod prysznicem. -zaśmiał się. -poza tym uczę się grać na gitarze, czasem robię zdjęcia. O, i gotować lubię. -uśmiechnął się.
-Hmm, a może ty mi coś opowiesz o sobie? -spojrzał jej w oczy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:58 pm

Zagryzł dolną wargę słysząc kolejne przykre słowa od dziewczyny, był przy niej taki biedny, ale i tak dobrze się trzymał, przecież płakać nie będzie. Słuchał jej uważnie i przetarł nawet dłonią twarz odetchnąwszy ciężko.
- Tak, uwielbiam. - nie miał siły się już z nią droczyć. Nie uwiezyła w jego historię z życia wziętą! Ale to sama prawda, on często chodził pochłonięty czymś innym niż życiem, więc to normalne, że zdarzały mu się takie momenty, w których lądował w bagnie. Przecież umyślnie by tam nie wszedł, ale co się będzie tłumaczył. Do niej i tak nic nie trafi. Przynajmniej nie teraz, bo chwilowo uważała się za mądrzejszą do całego świata, tak tak! Spojrzał na nią pytająco, gdy ta zaczęła się rozbierać.
- No wiesz.. Tak na plaży? przy ludziach? - zapytał zdezorientowany. Ale jej pytanie rozwiało wszedlkie wątpliwości.
- Mhmm. - mruknął jedynie patrząc za nią jak biegła w stronę wody. - Ale ja się stąd nie ruszam. - powiedział już do siebie podkłądając sobie pod głowę jej bluzkę i kładąc się na piasku. Spojrzał wściekły na telefon, jego siostra tu była i to bez jego nadzoru, no coś podobnego! A jak się jakiś do niej dobierze? Gr! Wsunął telefon do kieszeni i ścisnął pięści. Martwił się o swoją młodą i tyle. Spojrzał na wodę przechylając trochę głowę w bok. Nie było dziewczyny, topi się?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:58 pm

Kiedy się tak patrzał odbierało jej mowę. Starała się to opanować lecz czasem bez rezultatu.
- O mnie? - odezwała się po dłuższej chwili - gram w Need For Speeda i naprawiam samochody, wiem możesz powiedzieć że to dziwne, już wiele razy to słyszałam - zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 3:02 pm

-Trochę nietypowe zajęcie jak na dziewczynę, ale nie powiem żeby było dziwne. -uśmiechnął się do niej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 3:03 pm

po dłuższej chwili rozkoszy w zimnej wodzie, wyszła z wody. na twarzy gościł szeroki uśmiech.
-nie wiesz co tracisz-powiedziała patrząc na niego z góry. bieliznę miała mokrą, włosy też, ale jakoś tym się nie przejmowała.
-oh, widzę, że panicz Drew stracił dobry humor-dodała, siadając obok niego, oczywiście przy tym ochlapując go pare razy-mogę Ci jakoś go poprawić?-powiedziała głosem niczym prostytutka, która pyta się klienta jak ma go zadowolić, lecz po chwili parsknęła śmiechem i uniosła brew.
położyła sie obok niego, tak by ostatnie promienie letniego słońca wysuszyły jej zwilżone ciało.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 3:06 pm

- Hah wiedziałam że użyjesz słowa nietypowe - zaśmiała się zastanawiając dlaczego wszyscy faceci mówią to samo co do jej zainteresowania. Podparła się na łokciu i położyła na piasku bokiem do niego nie odrywając przy tym wzroku od jego osoby. - To teraz ty opowiadaj - uśmiechnęła się lekko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 3:14 pm

Gdy szła w jego stronę patrzył na nią z zaciekawieniem. Wyglądała bosko, ale nie miał zamiaru już jej słodzić, przynajmniej nie na temat jak to jej ładnie w mokrych rzeczach. Znów by to odebrała źle i perfidnie obróciła tak, żeby się odciąć w jakiś sposób. Przymknał oczy i skrzywił się czując na sobie zimne i mokre krople wody, które spadały z ciała dziewczyny i jej długich włosów. Patrzył na nią średnio rozbawiony, myślał o swojej młodszej siostrze i cóż, nie umiał przestać. A do tego ta buntowniczka obok! Aa!
- Nie możesz. Poważnie. - powiedział zamykając oczy. Ucieszył się, że jeszcze go nie skrytykowała za zrobienie sobie z jej bluzki poduszki, ale wolał się nie odzywać, bo wszystko mogłoby się radykalnie zmienić, a dobrze mu tak było. Piasek we włosach nie był jego ulubionym rodzajem upiększacza.
- Masz rodzeństwo? Młodsze? - zaczepił ją. Nawet przechylił głowę w bok, żeby móc na nią patrzeć. Chciał przez chwilę z nią normalnie porozmawiać, nie tak jak do tej pory.
- Ja mam młodszą siostrę, Emmę. Przyjechała do MSA, jest na pierwszym roku. Faceci stąd nie są zbytnio dobrymi materiałami na partnerów a ona jest taka śliczna.. Martwię się. - wymruczał. Później patrzył w niebo. Wyszedł na takiego kochanego wrażliwca! A nawet o to mu nie chodziło, no cóz. Wystarcza być sobą, żeby zadowolić dziewczynę, chociaż on nigdy w ten sposób nie myślał i pewnie to był jego błąd. Jeszcze jakiś czas rozmawiali wraz z Mel, a później on ją odprowadził, that`s all.

[z/t]


Ostatnio zmieniony przez Lexie dnia Wto Kwi 06, 2010 9:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 3:14 pm

-Co byś jeszcze chciała usłyszeć? -spojrzał na nią pytająco i uśmiechnął się zalotnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 8:53 pm

Co bym chciała wiedzieć? - pomyślała sobie w duchu i skierowała wzrok na piasek myśląc chwilę. W końcu postanowiła zadać pytanie. - Masz kogoś? No znaczy wiesz...dziewczynę? - spojrzała na niego unosząc brew. - Wiem że głupie pytanie - zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 8:57 pm

-Nie mam jeszcze. -uśmiechnął się.
-A ty masz kogoś ? -spojrzał na nią .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 8:58 pm

- Niestety nie. - odpowiedziała ciesząc się w duchu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 9:00 pm

-To aż dziwne żeby taka ładna dziewczyna nikogo nie miała. -uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 8:33 pm

Odwróciła na chwilę wzrok układając sobie coś w myślach. Wrócila nim na niego.
- Taka ładna? - zapytała z niedowierzaniem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 8:36 pm

-A twierdzisz że nie jesteś ładna ? -spojrzał na nią i uśmiechnął się lekko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 8:40 pm

- Nie mi to oceniać - odpowiedziała patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 8:42 pm

-No więc ja mówię że ładna. -spojrzał jej w oczy i uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitimePią Kwi 09, 2010 4:09 pm

- Nie zamierzam się kłócić, ale swoje zdanie mam - spojrzała również w jego oczy i uśmiechnęła się lekko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plaża główna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plaża główna
Powrót do góry 
Strona 4 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Plaża niedaleko latarnii morskiej

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Obrzeża :: Plaża-
Skocz do: