Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Plaża główna

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Plaża główna Empty
PisanieTemat: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimePią Mar 26, 2010 7:54 pm

Plaża główna MainBeach
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 3:37 pm

więc przyszedł tu chase, po drodze zgubił kumpla załózmy bo tamten poszedł z innymi kumplami czy coś zaciągnęli go na piwo czy jakoś tak. a on tu czekał na chloe i pamiętał że ma zdjęcie jje zrobic i miał swój aparat <3 i siedział na piasku i było ciemno, łał.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 3:43 pm

aha, to która jest godzina, bo ja się tu nie łapię w tym? ;c
ona akurat gdzieś przechodziła nieopodal i weszła na plażę wzrokiem szukając chase'a. wiał przyjemny, jeszcze ciepły, letni wiaterek, który z jej włosów zaraz zrobi szopę, ale to co. odnalazła w końcu chase'a i podeszła do niego, nie tak szybko, bo musiała po drodze zdjąć sandały i po piasku tak łatwo się nie szło. ale gdy w końcu do niego doszła to powitała go krótkim cześć. i nie mogła nie zauważyć, że miał aparat, pewnie przewieszony przez ramię - widzę, że ty się z tym aparatem nigdy nie rozstajesz - zauważyła i uśmiechnęła się delikatnie
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 3:49 pm

ogólnie to jest tak dwa dni jest jeden dzien w grze czyli może być koło 22? może jakoś tak jest albo 23 nie wiem. koło tego może być.
no to pewnei się spóźniła bo miała tylko pięć minut a skoro tak wolno jej to wszytsko szło to mogła się spóźnić, nieładnie! No tak moze być i przez ramię przewiesozny pewnie akurat ogladał zdjęcia z nudów czekając na nią.- no tak, nigdy ale też jest mi teraz do czegoś potrzebny- powiedział, ale nie powiedział do czego może sama się domyśleć, albo spyta.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 3:54 pm

no okej, może kiedyś się połapię.
ojejujej, a spóźnianie się jest modne, no na imprezy, ale mogą sobie zrobić dwuosobową imprezę zaraz. no domyślała się chyba, bo taka strasznie głupia nie była, ale i tak postanowiła się spytać, żeby poudawać trochę niezorientowaną - a do czego? do robienia zdjęć mewom? - zaśmiała się i usiadła sobie na piasku wyciągając przed siebie nogi, a miała szorty, bo przecież było ciepło, więc mogła mieć.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 4:02 pm

A on był oparty łokciami o piasek tak na pół leżał, wiesz. i patrzył na nią a niedaleko mieli taką latarnię jakąś to im twarze mniej wiecej oświtalała. Patrzył na nią jak już wspomniałam, aha i aparat wyłączył i uważał żeby mu się nic nie stało. - No wiesz mewy już, nie zgadłaś.- powiedział i się usmiechnął się kącikowo czekając na jej reakcje.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 4:08 pm

uu, głupia latarnia, co jakiś czas im dawała po oczach, ale dobra jej to tak bardzo nie przeszkadzało przynajmniej raz na jakiś czas widziała jego twarz. - no to dobrze, bo mewy są niefajne, zwłaszcza jak nasrają ci prosto na włosy - co kiedyś jej się zdarzyło, ale on teraz nie musi o tym wiedzieć, zresztą tylko ona o tym wie, bo spacerowała wtedy samotnie brzegiem morza i wtedy stało się to coś strasznego. to jej mroczny sekret, który zabierze ze sobą do grobu. a wracając do tematu, uśmiechnęła się do niego a potem zrobiła jakąś superseksowną minę - no dawaj, dalej, rób to zdjęcie - zaśmiała się przez co jej mina nie była już taka seksowna, a jak się śmiała to wychodziła na zdjęciach jak koń.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 4:12 pm

- no ale wiesz, to podobno przynosi szczęscie, ja tam nie wiem0- stwierdził co wiedział i wzruszył lekko ramionami. i słysząc pozwolenie z jej ust, niczym błogosławiństwo szybko wstał na nogi a raczej kucnął kawałek od niej i zaczął robić jej zdjecia, a nie pwoeidział w sumie po co one mu są ;x. i tak latal wokół niej. - Jak chcesz to potem mogę Ci je wysłać jakoś albo wywołać te najlepsze i przynieśc.- uśmiechnąl się za aparatu.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 4:16 pm

- no wierz mi, że raczej nieszczęście - odparła tylko i stwierdziła, że nie powinna tyle gadać już na temat mew, bo jeszcze się skapnie o jej sekrecie, a wtedy by chyba umarła ze wstydu, zwłaszcza jakby rozpowiedział to wszystkim w szkole. - okej, bardzo chętnie - odmruknęła i wcale nie wychodziła jak koń, bo już opanowała śmiech, a jak się nie śmiała to całkiem dobrze wychodziła na zdjęciach. - hm, a co z nimi zrobisz? oprócz tego, że mi je potem wywołasz? - spytała, bo może miał jakiś ukryty cel, o którym ona nie wiedziała.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 4:21 pm

no wiesz, nawet jakby wiedział to taki chamski nie jest by rozpowaidać wszytskim wokoło psuć jej reputację i zsyłać ją na samotność. Tak trzeba przyznać, zdjecia wychodziły niezłe jak na razie i powinny jej się spodobac bo jemu się podobaja bo jest ona na nim i będzie miał co pokazać ale ciii. - dołączę do mojej kolekcji, wiesz ja muszę ćwiczyć bo w końcu chce być dobrym fotografem ,cnie?- uśmiechnął się znów, wybacz on jej prawdy nie powie bo by na jakiegoś dupka wyszedł
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 4:27 pm

no nigdy nic nie wiadomo jacy są ludzie! chloe może akurat by też nie rozpowiedziała jakby czegoś takiego się dowiedziała od niego, ale ktoś inny to nie wiadomo. pozowała mu dalej, turlając się w piasku aż koszulka podjechała jej trochę do góry i było jej widać stanik, ale jej to nie obchodziło, poza tym za bardzo wczuła się w rolę, żeby to kontrolować czy też przejmować się tym. - hm kolekcji, mówisz? - od razu przyszła jej na myśl kolekcja zdjęć wszystkich dziewczyn, które wyrwał albo miał zamiar wyrwać, ale nie powiedziała tego głośno. a jaka była prawda? xd
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 4:30 pm

no i była w tym dobra no i przez to jemu się świetnie z nią współpracowało.- no wiesz taki zbiór zdjęć, później pokazuję to moim nauczyciela oceniaja czy dobre krytykuja, mówią co zmienić wiesz muszę się na czymś uczyć sam, poza tym mamie też muszę coś wysłać, też jest fotografem. -pwoeidział i dalej pstrykał a prawda była taka że chciał ją kumplowi pokazać, aha. ciii. i w końcu skończył usiadł na piasku i powiedział jej że była świetna bo była
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 4:38 pm

- dzięki, ale na serio chcesz to pokazywać swoim nauczycielom i mamie!? - zbulwersowała się trochę, bo już by w sumie wolała, żeby pokazywał jej zdjęcia kumplom niż mamie czy jakiemuś staremu, obleśnemu nauczycielowi. i już zaraz miała go rzucić piaskiem jakby odpowiedział twierdząco, już sobie szykowała piasek w dłoniach. pewnie miała też go dużo we włosach, z których zrobił jej się mały, ale fajny nieład.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 4:41 pm

- to są profesionaliści a Ty w tej chwili modelką a ja fotografem. a moze będą chcieli Cię do jakieś agencji modelek wziąć, co? to będziesz mi dziękowała za ta sesję i błagam nie rzucaj we mnie tym, wystarczy że ty cała od piasku jesteś.- zasmiał się ale tak miło.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 4:44 pm

i tak go nie posłuchała i rzuciła w niego tym piaskiem, nie tylko ona będzie cała w piasku. - ee tam, nie marzy mi się kariera modelki - wzruszyła ramionami i rzuciła go jeszcze raz tym piaskiem, śmiejąc się przy tym. no nie, patrz! zapomniała, że ma aparat ;c
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 4:49 pm

no właśnie o to mu głownie chodziło o jego drogi ukochany sprzęcik <3 widząc że w niego rzuca niczym matrix czy coś schował aparat za siebie chroniac go przed złym panem piasek. - uważaj na moje cudeńko!- powiedział oburzony, ale zły nie był on nie ma tego w naturze. -a moim zdaniem nadajesz się na nią, wiesz?- puścił jej oczko.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 4:51 pm

- a tam, wcale nie, a nawet jeśli, to co? mogę być twoją modelką, ale to wszystko - wzruszyła ramionami i przestała w niego rzucać, bo jeszcze by ją zabil jakby coś się zepsuło. i bawiła się teraz po prostu piaskiem.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 4:57 pm

- okej, to rezerwuję sobie ciebie jako osobistą modelkę.- wyszczerzył się do niej i usiadł koło niej patrząc na morze- masz ochotę się przejść, czy będziemy tu tak siedzieć?-spytał z miłym uśmiechem odgarniając jej włosy za ucho, aha.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 5:01 pm

-okej- zaśmiała się, uroczo całkiem, bo tylko na zdjęciach wyglądała jak koń jak się śmiała. - hm, możemy posiedzieć, bo zaraz i tak będę szła do siebie, bo zaczyna się robić zimno - no, bo zaraz idę ;c;c;c
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 5:02 pm

- no i w sumie późno tez- spojrzał na swoją komórkę,- to moze Cię odporowadzę do akademika, bo jeszcze jakiś gwałciciel czy zboczeniec Cię napadnie i to teraz mówię serio- usmiechnął się miło wstał i podał jej ręke by się oparła.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 5:06 pm

zaśmiała się gdy wspomniał o zboczeńcu i chwyciła jego ręką, podnosząc swój wielmożny tyłek z piasku i oklepując go. i dobra odprowadził ją bezpeicznie do pokoju, boja spadam, pa!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:31 pm

dotarli tutaj po chwili. szybko pozbyła się płaszcza i butów, które wylądowały na piasku. po drodze kupili jakieś wino, czy coś i wyłożyła się na piasku.
-mmmm, to jest całkiem dobre zakończenie wakacji-powiedziała z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:33 pm

i wódkę! której się teraz właśnie przyglądał. litr cały, nie wiem po co im. - jak wypijesz to jednym duszkiem to dam ci dolca. - wyszczerzył się i kiwnął głową. - no... chociaż to i tak jest niefajne, bo początki są zabawniejsze niż zakończenia.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:35 pm

-ale przynajmniej nie siedzę w nudnej filharmonii tylko leżę na plaży prawie naga-zaśmiała się, bo kiecke jej podwiało, od morza wiaterek, nie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:40 pm

-a na co miałaś bilety? jakiś nieznany artysta? - popatrzył na fale. w ogóle to się zamyślił. zastanawiał się, jak to będzie w tym roku. może w końcu kogoś pozna i usidli mu ta osoba dupę. może... a moze znowu będzie przeskakiwał z kwiatka na kwiatek, co powoli go męczyło. był zbyt fajnym facetem na takie dziwne zwyczaje. - to, co? wypijesz? - zamachał butelką i się roześmiał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plaża główna Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plaża główna
Powrót do góry 
Strona 1 z 8Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Plaża niedaleko latarnii morskiej

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Obrzeża :: Plaża-
Skocz do: