Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Plaża główna

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 10:45 pm

Kiedy usłyszał potwierdzającą odpowiedź sparaliżowało go, serce normalnie jakby na miliony kryształków pękły. Zacisnął pięści, ale nie zamierzał nikogo uderzyć, przegrał więc trzeba to znieść, chociaż nie będzie łatwo albo po prostu w jakiś sposób sobie ulży. Zacznie brać narkotyki albo skoczy z wiaduktu.
- dobrze wiedzieć... starałem się jak mogłem... ciekawy jestem tylko czy to robiłaś z pełną premedytacją i bawiłaś się ze mną czy nie... Wyszedłem tylko na idiotę który ślepo patrzył w Ciebie... a tam możecie sobie usiąść i zjedzcie sobie romantyczny posiłek... I dzięki że ukrywałaś to i okłamywałaś... ja nigdy Ciebie nie okłamałem wiedz o tym....
Spojrzał jeszcze raz na dziewczynę, po chwili odwrócił się od niej, bo niemógł dalej patrzeć na nich. Zrobił kilka kroków w przód i wypuścił ten łańcuszek z serduszkiem, więc ona mogła śmiało go zobaczyć, bo niedaleko niej był. Powoli udawał sie przed siebie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 10:52 pm

ekhem, franz! porównujesz lexie do bagna!? piękne dzięki, poza tym ona wcale nie sprowadzi na niego problemów! Skoro wszystko juz było jasne, no prawie to już chyba nic gorszego nie mogło się wydarzyć. Dobrze, że nie powiedział tego na głos, bo by go walneła. Przymryżyła oczy słuchając monologu Matt`a i zacisnęła zęby. Zmarszczyła nos, ogolnie zdenerwowała się. Nie miała zamiaru znowu płakać, nie w momencie, gdy oskarżano ją o coś, czego nie zrobiła.
- Co ty w ogóle pierdolisz koleś?! Nie okłamywałam Cię, ani tym bardziej nie bawiłam się Tobą! Nie masz prawa oceniać mnie w ten sposób, bo nawet mnie nie znasz. Więc może zachowaj swoje dzicinne uwagi dla siebie i idź stąd, bo nie mam zamiaru już się tłumaczyć. - powiedziała wściekła. Pokręciła z niedowierzaniem głową, a na łańcuszek nawet nie spojrzała. Skupiła się jedynie na swoim obolałym kolanie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 10:55 pm

zgapił jego pomysł! znaczy mój. ; c
poczuł się przyduszony do muru, jakby. bo podobno go okłamała, więc dawała mu nadzieję, więc pewnie dawała mu sygnały, że ma szanse! jezu, powbijało się w niego milion szpilek, a jeszcze błysk serduszka go dobił. no, ale kiedy krzyknęła na matta to już nie wiedział, co myśleć, komu wierzyć. - oja, to ja już nie wiem co tu się dzieje. - mruknął bardziej do siebie i wyciągnął daleko przed siebie swoje długie nogi. jego łańcuszek był ładniejszy, dużo!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 11:01 pm

Nie zgapił bo już wczoraj miał go jej dać ;p.
Szczerze? On już jej po prostu nie słuchał, dla niego to było kłamstwo bo czym innym mogłoby to być skoro wszystko ukrywała i nic jemu nie powiedziała? Po za tym co do zabawy nim, może i przesadził ale tak już powiedział pod wpływem emocji, no i cóż stało się i sie nie odstanie. Co do łańcuszka, trudno ktoś znajdzie go i pewnie podaruje komuś, sprzeda albo zatrzyma, a może i Lexie go weźmie, tego nie wiedział i nie miał zamiaru o tym myśleć. Chwilę zatrzymał się i spojrzał na zachodzące niebo, nie ruszał się tylko patrzył i zastanawiał co będzie dalej. Jednak po chwili ruszył dalej i odszedł

zt
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 11:06 pm

Spojrzała niepewnie na Franza i mruknęła coś, po czym podniosła się z miejsca i zaczęła gdzieś iść wcześniej mówiąc do niego:
- Pewnie, uwierz jemu, w końcu się 'przyjaźnicie'. Chciałam mu dzisiaj powiedzieć, bo nie miałam okazji jeszcze tego zrobić! Przecież nigdy mu nie mówiłam, że możemy być razem, przychodziłam na spotkania, skoro o owe prosił i to wszystko. Nawet nie wiem czym się interesuje, gdzie tu mowa o miłości.. Franz! Paranoja! - rozczochrała sobie nieświadomie włosy i wściekła ruszyła w kierunku moża, do którego w końcu weszła i przemyła sobie kolano. Lepiej tak, niż wcale. Zignorowała nawet towarzyszący temu ból, była zdenerwowana i już. Jeszcze teraz super matt namieszał franzowi w głowie, co w ogóle było fantastyczne, gr!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 11:16 pm

-nie wierzę jemu, tylko neiw eim, co w otóle o tym myśleć. - patrzył jak wchodzi do morza, jak krzywi się z bólu. nie ma to jak sól na ranę. przypomniał sobie pocisk z soli w killu billu. auć! - chodź, lexie, odprowadzę cię. - nie wiedział, nie rozumiał znaczy czy mówił o jego miłości czy miłości matta. westchnął wstając i kopiąc piasek na ten łańcuszek od matta.
musze lecieć to zakończ jakoś.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 11:22 pm

- myśl co chcesz franz, ale jestem z Tobą i nie chcę tego za żadne skarby świata zmieniać, wiesz? - zapytała patrząc na niego poważnie. Gdy powiedział, że ją odprowadzi kiwnęła lekko głową i podeszła do niego łapiąc jego dłonie.
- Czekaj jeszcze. - powiedziała całując jego policzek. Podeszła do poprzedniego miejsca, gdzie franz rzucił pudełeczko i wzięła je. Dopiero teraz otworzyła i pisnęła uradowana. Podbiegła kulejąc do chłopaka i poprosiła piszcząc, żeby jej zapiął łańcuszek na szyi.
- ładnie mi? - zapytała mrugając do niego, po czym rzuciła mu się na szyję dziękując okropnie i mówiąc, że nie trzeba było. W końcu zamruczała i pocałowała go namietnie w usta. Trzymając się za łapki, Franz odprowadził Lexie do pokoju i pewnie sam poszedł do siebie.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 8:13 pm

Na plażę przyszła co prawda już dawno temu, ale zdążyła zasnąć na piasku, gdyż było dzisiaj dziwnie cicho i dziwnie spokojnie. Wina to była raczej Em, gdyż zapuściła się daleko, a tłumom z leżaczkami nie chciało się ganiać tyle po piasku. Cóż , jej widok, śpiącej w piasku nie był zbyt normalny, wyglądała raczej jak śpiąca po imprezie nastolatka, która upiła sie do nieprzytomności. Chociaż Emma imprezowało ostatnio bardzo dużo, dopuściła się nawet do olania wielu zajeć w szkole, przez co została wpisana na czarną listę nauczycieli. No, ale wróćmy do niej, a dokładnie do jej ciała, leżącego w małych ziarenkach piasku, tuż pod wydmami, przy ślicznym zachodzie słońca, oh.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 8:19 pm

Justin szedł plażą z dziwnym uśmiechem na ustach, nie był zbytnio szczęśliwy by aż tak się szczerzyć, ani aż tak smutny, żeby chodzić zgarbionym i wzdychać co chwilę. Znajdując środek pomiędzy głupotą a depresją okazało się, że ten dziwny uśmiech był całkiem znośny i jak na jego dziecinną urodę, uroczy! Patrzył na zachodzące słońce i przymrużył powieki, gdyż promienie go niejako raziły. Gdy odwrócił wzrok zauważył nieprzytomną brunetkę. Zmarszczył brwi i podbiegł do niej. Klęknął na piasku i pochylił się nad dziewczyną sprawdzając czy oddycha. Oddychała, więc chyba nie było tak źle. Właściwie nie miał zielonego pojęcia co powinien robić w takich sytuacjach więc się skupił i wrócił pamięcią do lekcji obrony cywilnej, kiedy to nauczycielka krzyczała, że zabił fantoma etc. Pokręcił głową i chwycił dłoń dziewczyny.
- Hej! Żyjesz? powiedz, że tak.. Fatoma mogłem zabić, bo uszło mi to na sucho, chociaż dostałem jedynkę, ale jak Ty umrzesz leżąc obok mnie, to pewnie pójdę do więzienia, proszęę.. Otwórz oczy i powiedz, ze nic Ci nie jest. - mówił błagalnym tonem wpatrując się w śpiącą królewnę jak w obarzek.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 8:26 pm

Śniła właśnie o wielkim pokazie tanecznym u boku najlepszych tancerzy gdy nagle jakby zza światów usłyszała ,,Hej! Żyjesz?". Jakieś kilka sekund walczyła ze sobą, a dokładnie z nurtującym ją pytaniem: otworzyć oczy, czy spać dalej, ale zdecydowała, że delikatnie je otworzy. Gdy tylko podniosła delikatnie powieki ujrzała nad sobą twarz nieznajomego mężczyzny, pochylającego sie nad nią i krzyczącego coś o Fatomie. W jednej chwili wydarła się, jakby ją ze skóry obdzierano, wyobrażając sobie biednego Justina, jako gwałciciela roku, miesiąca, dnia, godziny i tej sekundy. Odskoczyła nawet kilka metrów dalej, wbijając sobie kawałek jakiegoś małego, wrednego odłamka drewna i z wielkimi oczami, z którymi bez problemu moglaby grać w kreskówkach przestraszone chomiki, po prostu spytała, kim on do cholery jest, mamrocząc pod nosem, że zna sztuki walki i wszystkie te bajery, które mówią dziewczynki na takich filmach by się obronić przed złymi ludźmi. Automatycznie też na jej twarzy pojawił się grymas, gdyż czuła wbijającą się drzazgę w jej paluszek.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 8:32 pm

Widząc reakcję dziewczyny sam odskoczył kawałek i wylądował na piasku, opierając się łokciami na plaży. Otworzył szeroko zarówno oczy jak i usta i oddychał szybko, bo o mało co nie dostał zawału.
- Spokojnie! Przecież Ci nic nie zrobię! Chciałem tylko pomóc! - tłumaczył się dostając słowotoku. Tętno mu okropnie skoczyło, a sam nie wiedział, czy mu czasem za chwilę serce z klatki piersiowej nie wyskoczy. Leży sobie taka dziewczyna wyglądająca na martwą, a za chwile wyskakuje i nie dość, że krzyczy to ma wrogie zamiary co do biednego, bezbronnego Justin`a, no nic tylko teraz z nim do psychiatry na leczenie.
- Przynajmniej wiem, że żyjesz.. - powiedział nieco ciszej siadając jakoś bardziej ludzko i patrząc na nią całkiem normalnie, przymknął oczy, jednak uniósł dłonie do góry, żeby gdyby coś to się jakoś obronić.
- Oszczędź mnie, no.- powiedział łagodnie przyglądając się jej swoim przerażonym wzrokiem, który na swój sposób był kochany.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 8:40 pm

Opadła na piasek i zaczęła się poniekąd śmiać - o matko, chcesz mnie zabić? tak na poważnie? - uśmiechnęła się, otrzepując włosy z piasku i podciągając się ponownie - myślałam, ze chcesz mi coś zrobić, wybacz mi - spojrzała na niego przepraszającym wzrokiem - zasnęłam i straciłam wyczucie - uśmiechnęła się jeszcze niewinnie i spojrzała na niego przenikliwie, bo a nuż to on gra takiego niewinnego. Znów poczuła ból w palcu i spojrzała na niego - ała, wbiłam sobie drzazgę, kurczę.. - jęknęła i jak zwykle dostała ochoty na mówienie, ale pohamowała się. Ostatnio ktos jej powiedział, że takim słowotokiem to tylko od siebie odstrasza, więc wolała zamilknąć. Jeszcze raz tylko spojrzała na Justina przepraszająco, że wyszła na idiotkę i przewrazliwioną panienkę po czym starała się, nieudolnie zresztą, wyjąć drzazgę z palca.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 8:45 pm

Spojrzał na nią wymownie, gdy poruszyła temat zabicia jej. Odetchnął ze zrezygnowaniem, gdy stwierdził, że pewnie przekręciła to co do niej mówił.
- Nie chciałem i nie chcę Cię zabić a pomóc! Mówiłem, że nie zdałem ratowania życia na fantomie, wiesz.. Takim przyrządzie, które się używa przy ćwiczeniach sprawdzających funkcje życiowe człowieka itd. Powiedziałem jeszcze, że jeśli nie żyjesz, to pewnie będą mnei podejrzewać o morderstwo.. No nie ważne. - machnął ręką z zrezygnowaniem. Uśmiechnął się do niej przyjaźnie, gdy powiedziała, żeby jej wybaczył. Kiwnął tylko głową zgadzając się i przysunął do niej trochę. Słysząc coś o wbiciu drzazgi w palec podniósł się i podszedł do niej z uniesionymi dłońmi.
- Nic Ci nie zrobię, tylko pokaż tą rękę. Z tym już mam jako takie doświadczenie, jak byłem mały, to cały czas zbijałem drzazgi, więc.. - powiedział łapiąc jej dłoń i mrużąc oczy. Pomajstrował przy jej palcu i wyjął drzazgę, po czym uśmiechnął się uroczo w jej stornę.
- Justin jestem. - powiedział wyciągając w jej stronę dłoń.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 8:52 pm

Wysłuchała go do końca, uzmysławiając sobie, jak bardzo przekręciła dostarczone od niego wiadomości, po czym podała mu niepewnie dłoń. Pisnęła cicho, jak był już tuż przy wyjmowaniu drzazgi, a potem odetchnęła z ulgą - dzięki, jesteś kochany! - pewnie przytuliła go niezwłocznie, jak to ona i jej spontaniczność - emma jestem. - powiedziala, cofając się juz kilka kroków do tyłu - nie ma co, powinieneś grać w słonecznym patrolu - wyszczerzyła się. Spojrzała na zachód słońca, chowając ręce do kieszeni - mam zawsze szczęście trafiać tutaj na najwspanialsze widoki, wiesz - uniosła lekko jeden kącik ust do góry, przenosząc na niego wzrok - ale co Ty tu robisz, oczywiście oprócz grania super bohatera - spojrzała na czubki palców , by ukryć uśmiech, bo musiało to wyglądać całkiem zabawnie, to jego ratowanie ,,nieżywej" emmy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 9:00 pm

- Nie ma sprawy. - powiedział obejmując ją delikatnie, gdy już się do niego przytuliła. Uśmiechnał się nieco szerzej w jej stronę, po czym wsłuchał się w jej słowa z niesamowitą uwagą.
- Miło mi, Emmo. - (cóż za piękne imię! xd ) powiedział znów się uśmiechając, właściwie on bardzo często się uśmiechał, ale co tam. W końcu to nic złego, a jemu dodawało to tylko uroku, podobno. Uniósł prawą brew słysząc jej sugestię.
- Tak, jasne. Chyba jako mistrz drugiego planu. - zaśmiał się krótko wyobrażając sobie swoją super krótką przygodę na planie kultowego serialu. Nie byłby najlepszym aktorem, wiedział bo do przedstawienia wzięli go tylko raz i pożałowali tego, biedny stracił przez to jakąkolwiek wiarę w swoje aktorskie umiejętności.
- Powinnaś się cieszyć, ja niekoniecznie mam taki fart. - mruknął znów siadając na piasku i opierając się rękoma o ziemię. Wbił wzrok w widok przed sobą i uśmiechnął się do siebie, znowu.
- Przestań! Nie gram super bohatera, w ogóle dzięki, że się nabijasz z mojej troski o Ciebie. - powiedział zerknąwszy na nią. - Nic, wyszedłem na spacer bo się dusiłem w swoim mieszkaniu. - chyba właśnie zdradził, że jest nieco starszy od niej.


Ostatnio zmieniony przez Lexie dnia Sob Kwi 24, 2010 9:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 9:10 pm

- oho! przynajmniej masz mieszkanie, a nie klitkę w akademiku! - mruknęła, siadając obok niego i delikatnie rozkraczajac nogi, gdyż bawiła się piaskiem i musiała mieć jakąś piaskownicę prawda? tak, tak, emma to przepiekne imię, skąd my to wiemy?! xd - przypominasz mi mojego brata, on by mnie chronił 24/h a i tak by mu było mało, jakby się teraz dowiedzial, że rozmawiamy od razu byłby cynk do kogoś, kto by sprawdził kim jesteś , serio - wyszczerzyła się - ale wiesz.. to w sumie w nim kocham, urocze to jest taka opieka mężczyzny! - uśmiechnęła się, poprawiając kosmyk włosów - msa?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 9:18 pm

- Ah, znam to uczucie, znaczy już nie, ale kiedyś owszem. - zaśmiał się wspominając, stare dobre czasy, ale teraz też było fajnie, więc nie miał co narzekać. Spojrzał na jej zabawę i uśmiechnał się do siebie, jednak nie odzewał się na ten temat ani słowem. (ah, ah, ah! xdd)
- Serio? Fajnie, znaczy wiesz. Zależy jak się na to patrzy, ale skoro Tobie to odpowiada, to super. W sumie większość facetów odczuwa ten obowiązek troszczenia się o swoją młodszą siostrę, aczkolwiek jeszczenie spotkałem się z takim przypadkiem, który sprawdzałby wszystkich rozmówców siostry. - zaśmiałs ię pod nosem wyobrażając sobie, jak to zostaje śledzony, a później jej brat zostaje informowany o wszystkim na jego temat, w co sie ubrał, jak zachowywał i z kim rozmawiał, haha.
- Aaa to przy okazji wezmę to także do siebie. - powiedział z szerokim uśmiechem i spojrzał na nią.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 9:27 pm

- łał, czuję sie jak vip, chociaż za pewne wiem dlaczego tak mówisz - mruknęła taka troszku smutna. - widać, że jestem młoda tak? pierwszak i tak dalej.. - pokiwała głową - podobno dziewczynki szukają sobie facetów, takich jak ich fajni ojcowie, a ja wychowywałam się raczej z bratem, więc to naturalne, że mi się podoba taka opiekuńczość - mrugnęła do niego - aczkolwiek gwałtowne wyrywanie ze snu.. cóż.. musisz poćwiczyć - zasmiała się, dając mu lekkiego kuksańca w bok.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 9:36 pm

- Wiesz? Ja nie wiem, dlaczego? - zapytał szczerząc się w jej stronę idiotycznie, no cóz, każdemu może się zdarzyć, nawet studenciakowi architektury ;d Słysząc jej pytanie zdziwił się lekko i zlustrował ją dokładnie wzrokiem.
- Jesteś pierwszakiem? Poważnie? Gdybyś mi nie powiedziała, to bym nie wiedział, ale dobrze wiedzieć. - powiedział prostując się z dumą, że jest taki obeznany teraz. Zaśmiał się po chwili i zerknął na nią przelotnie.
- Zapamiętam to sobie, tak na przyszłość. - powiedział z uroczym uśmiechem. Właśnie wydało się, że miał zamiar się jeszcze z nią spotkać, a niech to. Już nie bedzie niespodzianki, bywa. Roześmiał się, gdy ta go szturchnęła, po czym skarcił ją wzrokiem.
- No wiesz? Skąd mogłem wiedzieć, że śpisz? Wyglądałaś jakbyś conajmniej zemdlała, to nie moja wina, że chciałem być fajny. - powiedział wzruszając bezradnie ramionami z zasmuconą miną, jednak po chwili znów się uśmiechał jak wcześniej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 11:16 am

- oj no dobrze, jesteś fajny - poklepała go po ramieniu - bo mogleś na przykład ułożyć mnie w dziwnej pozycji, zrobić zdjęcie i zostałabym bohaterką stron internetowych - zaśmiała się - i ulubioną postacią grafików komputerowych - otrzepała dłonie i położyła się na piasku, dając je na swój brzuch, oddychając spokojnie. - taa, pierwszak. połowa ludzi mi mowi, że idealnie pasuje na rysopis, gadatliwe to takie, twarz jak piętnastolatki, niezbyt duże cycki, no ideał! - mruknęła, patrząc się w niebo, które stawało się coraz bardziej ciemne. - możesz się pochwalić, że znasz Emme Collins, to już coś - zachichotała - koszulka z napisem, że mnie znasz byłaby idealna, nie? - przechyliła głowę w jego stronę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 2:19 pm

- Dziękuję. - powiedział usmiechając się szeroko do niej. Był fajny, aha aha aha! Słysząc jej kolejne słowa spojrzał na nią z uniesioną jedną brwią i jednokącikowym uśmiechem.
- Gdybyś się nie ocknęła, to pewnie bym CIę tam jakoś dziwnie ułożył, ale telefonu użyłbym w trochę innym celu, niż robienie Ci zdjęć. - powiedział z cwanym uśmiechem. Miał na myśli telefonowanie na pogotowie, a nie filmik porno oO.
- Ideał. - powtórzył za nią, nieco innym tonem niż ona, cóż. W myślach przyznał przed sobą, że jest niezwykle śliczna i fajna, szkoda tylko, że tak młoda, i że ma brata, który pewnie by go zabił po drugim spotkaniu.
- Collins? A to jednak kojarzę Twojego brata. - uśmiechnał się nieco krzywo. Kto by go nie znał? ^^ Nawet na studiach się o nim mówiło, rzadko bo rzadko, ale mówiło. Ostatnio np. było glośno, jak miał do czynienia z blondyną, ale już w miarę wszystko ucichło.
- Wiesz? To nie jest zły pomysł! Zaprojektuję sobie taką i zaniosę do krawcowej. - zaśmiał się wyobarżając sobie siebie w takowej koszulce.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 4:00 pm

- znasz? znaczy w sumie nie dziwię się, jakieś plotki cały czas o nim chodzą, aż się dziwię, że się nie przejmuje - westchnęła - a co do mojej dziwnej pozycji, no cóż i tak dzisiaj nie wyglądam zbyt atrakcyjnie, bo się trochę pogniotłam, jak tutaj spałam - zaśmiała - przynajmniej tak mi się zdaje - zerknęła w stronę wody - hm.. myślisz, że woda o tej porze no i wieczorem jest dosyć ciepła - spytala, unosząc jedną brew do góry i uśmiechając się tym swoim cwanym , jednokącikowym uśmieszkiem. Poczuła nagły przypływ chęci wykąpania się, w końcu są na plaży. Mogłaby chociaż zanurzyć stópki, gdyby woda okazała się wyjątkowo zimna.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plaża główna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 8 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plaża główna
Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Plaża niedaleko latarnii morskiej

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Obrzeża :: Plaża-
Skocz do: