Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Plaża główna

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 9:04 pm

- A dzięki. - uśmiechnęła się lekko również patrząc w jego oczy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 9:15 pm

-Piękny zachód słońca, prawda ? -przeniósł wzrok na niebo, a potem znów na nią. -Romantyczny taki...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:33 pm

- W sumie nie lubię tych romantycznych bzdetów - skrzywiła się lekko kierując wzrok na niebo. - Ale z tobą to może nabiera to trochę innego znaczenia - spojrzała na niego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:38 pm

-Naprawdę ? -uśmiechnął się lekko i spojrzał jej w oczy, tak głębooko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:47 pm

- No naprawdę - również spojrzała w jego oczy nie mogąc oderwać wzroku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:51 pm

Objął ją w pasie zatrzymując się i spojrzał jej jeszcze głębiej w oczy. Zbliżył delikatnie twarz do jej twarzy i uśmiechnął się lekko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:50 pm

pewnie gdzieś tu się spotkać mieli, siedziała na piasku przerzucając go z jednej do drugiej dłoni. siedziała po turecku, wiatr rozwiewał jej uroczo włosy. dobrze, że nie smarowała ust błyszczykiem, bo teraz miałaby go na całej twarzy. czekała na justina, a czekać nie lubiła. jednak okej, niech będzie cierpliwa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:54 pm

Długo czekać nie musiała, bo Justin był dobrze zorganizowany i mało kiedy się spóźniał. Teraz w sumie też się nie spóźnił, bo na żadną konkretną godzinę się nie umówili, ale mniejsza. Wpadając na plażę rozejrzał się za blondynką, a dostrzegając ją uśmiechnął się pod nosem i ruszyłw jej stronę.
- Cześć Piękna. - mruknął siadając obok niej i całując ją w kącik ust. Wiatr śmiechowo rozwiewał jego włosy, przec co wyglądał jeszcze bardziej dziecięco niż zwykle.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:57 pm

zadarła głowę do góry i uśmiechnęła się delikatnie. - cześć, piękny. - "jestem piękna i ty też, chodźmy do domu się na siebie pogapić" hoho. ucieszyła się, że przyszedł, że się spotkali. dawno nie gadała z żadnym facetem, dawno nie rozmwiała z facetem, z którym by lubiła gadać. a justi do takich zapewne należał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:03 pm

Spojrzał na nią lustrując jej ciało dokładnie. Naprawdę długo się z nią nie widział, ale to wszystko przez to, że jego ojciec zaczął go męczyć nowymi zleceniami. Trochę się urysował chłopak ostatnio i bądź, co badź miał dość.
- Co słychać, pewnie sporo się wydarzyło, co?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:10 pm

jeju, biedny ;c miał pęcherze na dłoniach? xddddddd
popatrzyła na jego włosy, które były teraz bardzo poplątane i rozczochrane. pewnie każdy włos był w inną stronę i w ogóle. - hmm... chyba tak. ale to nic ciekawego, właściwie. szkoła, zadania domowe, jakieś imprezy. - uśmiechnęła się do niego. - a co u ciebie, justin? strasznie dawno cię nie widziałam. planujesz już ślub z kimś innym?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:19 pm

- Oja, szkoła. Jak ja dawno nie byłem w średniej. W sumie na studiach też nie, ale.. jeszcze trochę i będę zasuwał. - powiedział patrząc w kierunku morza.
- Nie, no coś Ty. Oprócz tej jednej imprezy z Robertem nie miałem czasu na wyjścia z domu. Ojciec przesłał mi kilka zleceń, więc siedziałem i rysowałem, wybacz. - uśmiechnał się do niej pociesznie
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:24 pm

a ona patrzyła na niego, więc aktualnie na jego profil. a miał fajny profil, taki idealny, wręcz. - robert. - zamruczała na wspomnienie tego balu całego, nietrafionego, bo jednak martwiła się o samopoczucie justina cały czas. - pracowałeś? to fajnie. coś nieziemskiego pewnie stworzyłeś. - uśmiechnęła się znajdując w piasku jakąś muszelkę. oglądała ją teraz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:32 pm

Spojrzał na nią z przymrużonymi oczętami, gdy wymruczała imię jego przyjaciela. Czyżby wpadł jej w oko. Szlag by to. Westchnął cicho i pokręcił nieznacznie głową, jeszcze tego brakowało, żeby pokłócił się z nią o dziewczynę.
- No nie wiem czy tak fajnie, ale niech będzie. I czy nieziemskiego.. Klientowi się podobało, to najważniejsze. - powiedział.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:39 pm

wcale nie wpadł, chociaż go zdenerwować. oparła główkę o jego ramię. - przecież to lubisz, prawda? a grunt, że się robi to co się lubi. świetnie jest mieć jakąś pasję. - patrzyła na fale. - a robisz te projekty tak od siebie, czy dostajesz od klientów jakieś wytyczne, wskazówki? - zapytała, bo pewnie ciekawa tego była. jakich ludzi jets więcej. czy justin może kierować swoimi fantazjami, swoimi wizjami na temat projektów.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:57 pm

- Lubię, oczywiście że tak, ale myślałem, że w wakacje od tego odpocznę, zatęsknie i później będę jeszcze lepszy. - powiedział całując ją w czoło.
- Jak mam do czynienia z facetami, to zabierają mnie do swojego grodu i mówią co i jak, a ja to zapisuję, natomiast z kobietami zawsze mam większe pole do popisu, bo one nigdy nie są zdecydowane. - powiedział ze śmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 6:14 pm

-a ja bym powiedziała, że to raczej faceci by ci powiedzieli "a rób pan co chcesz, byle się żonie podobało" - zaśmiała się, w ogóle zarumieniła się kiedy ją pocałował, mimo, że tylko w czółko. to było urocze. - jakie najczęściej lubisz wykorzystywać rośliny w swojej pracy? - ona lubiła rośliny. zawsze miała pełno zieleni wokół siebie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 7:24 pm

- No właśnie nie. Bo to oni są perfekcjonistami, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą, ot co. - powiedział zgodnie ze swoim doświadczeniem.
- Różnie, ale najczęściej klienci lubią winogron. -
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 8:00 pm

podniosła się i pocałowała go w policzek. jakoś tak ją naszło na czułości, wybacz. - winogrona... mm, lubię czerwone. - zacieszyła się, bo wyobraziła sobie, jak je te owoce. słodkie i bez pestek, najlepiej xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 8:06 pm

Uśmiechnał się do niej gdy go pocałowała, on tam się cieszył, więc nie należało przepraszać.
- a ja zielone, jak już zamieszkamy razem, to posadzimy oba gatunki. - roześmiał się
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 8:45 pm

wyszczerzyła się. - ale więcej czerwonych. - pokazała mu język i kiedy ruszyła głową jej trzasnęło w kościach. ojej! chyba się starzeje. xd odchyliła głowę i spojrzała w niebo. zawsze ją niebo fascynowało. skrywało dla niej ogrom tajemnic. kosmos...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 8:57 pm

- Jeszcze o tym porozmawiamy. - powiedział kompromisowo, ale i tak zamierzał posadzić więcej zielonych, w końcu to on bedzie projektował i przewodził pracom w ogrodzie, więc czuł się jak pan i władca.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 9:01 pm

-eeeej... - zbulwersowała się i nawet żeby chociaż mieć poczucie bycia górą wlazła na jego kolana. - więcej czerwonych i koniec. - jakie to urocze, że się teraz będą kłócić o winogrono. to chyba lepsze od kłótni na temat zdrady czy czegokolwiek ważniejszego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 9:13 pm

- Jeśli Ci się bardziej przyjmą i zaowocują większą ilością winogron, to owszem, czerownych będzie więcej, jednak co do samych krzewów, to ziel.. będzie po równo! - powiedział łapiąc ją w tali i przeturlawszy się z nią dookoła pochylił się nad nią z cwanym uśmiechem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 9:35 pm

-to nie fair... - roześmiała się mu w twarz. miał takie hipnotyzujące spojrzenie, które wprawiało ją w ... śmierć! umierała i rodziła się na nowo. patrząc w jego oczy, w ogóle przebywając w jego towarzystwie przeżywała swoiste katharsis. oczyszczenie ze złych wspomnień, czarnych myśli.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plaża główna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża główna   Plaża główna - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plaża główna
Powrót do góry 
Strona 6 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Plaża niedaleko latarnii morskiej

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Obrzeża :: Plaża-
Skocz do: