Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Fontanna

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 5:28 pm

-oj tam... medycyna to kierunek dla idiotów, który chcą w większości ciąć ludzi. - roześmiał się. - paru moich kumpli ostatnio powiedziało, że idą na ginekologię, bo lubią macać panienki. to głupie, nie sądzisz? - spojrzał na nią i odgarnął jej jakiś zabłąkany kosmyk włosów, który wpadł na jej delikatną twarz.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 5:40 pm

-może i tak, ale ty do nich nie należysz- usmiechnęła się. -o fuj! oni sa niedojrzali, przecież to nie o to chodzi- skrzywiła się lekko i lekki dreszcz ją przeszedl gdy tak odgarnął jej włosy!
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 5:44 pm

miły dreszcz, czy niefajny raczej? och! jakie to śłodkie, że uważała, iż nie jest idiotą. to miłe! - nooo, a mają te swoje 23 lata. - roześmiał się. i w ogóle kurdęęę, wydało się teraz ile on ma lat. pewnie ucieknie od takiego starego dziadka, prawda? xd
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 5:47 pm

miły dreszczyk no. no i to miłe, miłe i pewnie czuł się fajny że takowym nie jest, nie? - no to już powinni coś niecoś sobie ustawić w głowie- uśmiechnęła się i nie ucieknie bo jest stary choć nie aż tak bardzo, ucieknie jak bedzie sie czuła niekomfortowo xd
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 5:51 pm

-no, powinni. - wzruszył ramionami. - kupiłem ostatnio filmy na blu rej! - przypomniało mu się. - nie wiem, czy nie poczujesz się skrępowana, jeśli zaproszę cię na ich obejrzenie?
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 5:54 pm

spojrzała na niego, to prawie dla niej jak zaproszenie do łóżka! ona jest dziwna ;x -ale kiedy?-spytała
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 5:58 pm

wytarł dłonie o swoje spodnie. - no, teraz. - patrzył na jej reakcję. nie chciał, żeby to źle odebrała. wcale nie chciał jej przelecieć. chciał tylko obejrzeć z nią filmy.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 6:05 pm

trochę się zdenerwwoała bo wiesz czasem tak jest on zdobyłjako tako jej zaufanie ptoem ją przeleci i tyle. ale nie dała po sobie tego poznać. uniosła brew ku górze - zalezy jakie filmy- patrzyła na niego
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 6:09 pm

-piękny umysł i... - podrapał się po brodzie, chyba mu zarost odrastał. - i wyższe sfery z 56 roku. oglądałaś? - popatrzył na nią wyczekująco. miał nadzieję, że się zgodzi. on lubił te filmy. były fajnie. i tyle. lubił w tym drugim patrzeć na piękną grace kelly i słuchać śpiewu.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 6:16 pm

-oglądałam piękny umysł i bardzo go lubię i z chęcią obejrzę jeszcze raz- uśmiechnęła się- tylko mam nadzieje że masz cośdo picia i jedzenia w domu, co?-spytała
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 6:20 pm

wstał i pociągnął psa za smycz. - oczywiście, że mam. jesteś na pewno strasznie głodna i w ogóle. zatem chodźmy! - i poszli. zacznę, bo on chyba nie ma nawet mieszkania xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:00 pm

milagros siedziała na fontannie po turecku, mając nadzieję, że nikt jej tam nie wrzuci. chyba nikt jej nie nienawidził, więc raczej się tego nie spodziewała. w każdym razie bawiła się telefonem i nuciła pod nosem jakąś piosenkę lejdi gagi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 12:39 pm

siedziała na murku otaczającym fontannę. miała zamknięte oczy i głowę przechyloną do tyłu, w stronę nieba, w stronę słońca, kiwała się w rytm piosenki, co ją właśnie w słuchawkach miała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 12:43 pm

a on własnie wracał z zajęć z uczelni i miał co? miał ten kawę w rękach znaczy kubek z kawłą który kupił niedawno, zauważył miszel i podszedł do niej cicho. położył kubek na murku, a rece na jej oczy zamknięte zbliżył usta do jej szyi i ją musnął delikatnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 12:45 pm

uśmiechnęła się delikatnie, bo to było miłe, chociaż przyznam, że w pierwszej chwili przestraszyła się, że to jakiś pedofilzboczeniecgwałcicielomatko!!!! - mam zgadnąć kim jesteś? nie lubię zgadywanek.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 12:50 pm

ja się jej nie dziwę, ale on o tym nie pomyślał. mogła zupełnie inaczej przecież zareagować, nie. kiwnął głową.- zgadnij, nie będzie to trudny- rzekł i znów jego usta musnęły jej szyje.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 12:54 pm

roześmiała się szczerze. - brandon! - zdjęła jego łapki ze swoich oczu. - to może pomyślisz o jakiejś nagrodzie, no wiesz, jak już tak zgadłam, jak mnie tak zmusiłeś. - wyszczerzyła się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 12:57 pm

przeskoczył przez murek i pokazał jej się w pełnej okazałości. -hm nagorda? okej, a masz coś konkretnego na myśli? -spytał- sama wiesz że nie mam do takich rzeczy dobrej głowy- uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 1:01 pm

zmarszczyła nosek. - trudno. nic mi nie przychodzi do głowy, wezmę, co dasz, tylko się wysil. - odwzajemniła uśmiech, przeczesując palcami włosy. zaraz wracam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 1:03 pm

okej.- hmm, postram się.- powiedział i podrapał się po karku myśląc nad nagrodą dla miszel. -hm, moge cię wziąć na dobry obiad, badz co mi się bardziej podoba wziąć cię na basen tam też można coś jesć, a tu jest taki fajny basen bicze wodne, zjeżdżalnie i w ogóle wiesz jacuzzi - uśmiechnął się a raczej wyszczerzył.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 1:23 pm

przechyliła głowkę w bok przypatrując mu się. - obiad, nieeeeee. - zmarszczyła nosek. - ale basen! basen to jest myśl! - roześmiała się, zapominając na chwilę, że nie popisze się przed nim umiejętością pływania ;c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 1:27 pm

ale jemu nie chodziło o pływanie tylko o zabawę, temu basen i te zjeżdżalnie. - tylko musimy jakoś stroje załatwić bo nie sądzę byś miała takowy na sobie czy przy sobie teraz, nie?- uniósł brew patrząc na jej piękną buźkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 1:31 pm

wstała gwałtownie. - nie no co ty, mam, przeczuwałam, że mnie zabierzesz na basen. - spojrzała na niego, jakby to było oczywiste i roześmiała się. - no to je załatwmy. - pociągnęła go za łapkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 1:34 pm

zaśmiał się też trzymając ją za łapkę i postanowali że pójdą po drodze załatwili te stroje i zacznij na basanie tam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 4:10 pm

siedział sobie danny przy fontannie, dostając raz po raz z wody, która tam leciała i rozglądał się za jakimś dealerem, z którym się umówił tu. miał mu przynieść trochę heroiny, dla innego kolegi. i marihuanę dla niego, o. xd ćpuna z niego zrobię. albo może nie...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fontanna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Fontanna
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Fontanna
» Fontanna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Centrum miasta-
Skocz do: