Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Fontanna

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:20 pm

-okej, to dasz mi znać, jak będzie ci pasować. - kiwnęła głową zgadzając się xd lejdi pank łuhu. - nie jestem! to one są wszędzie. ale co mi tam. ja jestem pewnie mądrzejsza, fajniejsza i w ogóle boska, bo to ja nie one.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:23 pm

-jesteś bo niektóre a raczej większośc z nich, a nóż się dotknie to się rozpadaja, nie lubię takich- rzekł a raczej stwierdził - no i racja jesteś, one by na msa się nie dostały pewnie, połowa z nich jest strasznie pusta- miał z nimi już doczynienia, miał różne staże przecież.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:25 pm

-ale faceci to i tak.. - zapomniała się chyba, że gada z kolesiem, a nie z leną, co to ona podzielała jej dość dyskryminacyjne poglądy. - idioci. wolą puste chude, byle z dziurką na swojego małego mikropenisa, czy tam jakiegokolwiek mają w majtkach. bo neistety, taka prawda. faceci myślą rozporkiem. - wescthnęła. - może i ja zacznę, będę lepsza z matematyki.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:28 pm

- ja tak nie myślę- stwierdził- nie lubię ogólnie pustych osób, bo takowe nie mają u mnie szans, poza tym jak mówiłem kościotrupów nie lubię i to prawda że myslimy rozporkiem, okropna prawda, ale prawda, cóz nie moja wina.- stwierdził. - ja bym ci radził być lepsza to co robisz, czli aktorstwo.- uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:32 pm

-ale ja lubię przedmioty ścisłe. - z zakłopotania podrapała się po karku. wiedziała, że większość osób nie lubi ich, a ona uważała, że to całkiem proste, bardzo wciągające dziedziny. - no okej, kościotrupom mówimy stop.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:34 pm

-no chyba że tak to możesz iść na jakieś studia na matemtykę czy chemię czy coś- zaśmiał się on ich nie lubił, bo nie rozumiał ale to w sumie zależy co matma jeszcze uszła i nawet fiza. oO - tak koniecznie, mówimy im stop! - zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:42 pm

-chyba jednak wolę się poświęcić teatrowi, czy nawet kinu. to jest bardziej interesujące, bardziej dynamiczne. - mrugnęła do niego. - a ty jak planujesz swoją przyszłość? być fotografikiem dla jakiegoś sławnego pisma, czy raczej otworzyć swoją małą pracownię i robić zdjęcia parom młodym?
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:44 pm

-nie wiem ale raczej nie dla pisma, chyba że coś się zmieni sama wiesz w czym. poza tym chce być najlepszy w swoim fachu no i może jakaś swoją firmę otowrzyć, ale nie tylko dla par młodych, ogólnie dla wszystkich- rzekł
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:49 pm

-oo, pan przedsiębiorca. - wyszczerzyła się do niego. - miło. takie studia fotograficzne są fajne. kiedyś chciałam strzelać fajne zdjęcia. nawet prosiłam ojca o jakiś fajny aparat. a kiedy mi go kupił to zwariowałam od tych wszystkich funkcji i zrezygnowałam. - roześmiała się ze swojego braku kompetencji.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:50 pm

-ja tam pierwsyz mój taki fajny aparat miałem w chyba w wieku 5 lat, jakoś tak. moja matka to pani fotograf więc apratów u nas w domu jest i było zawsze od groma- zaśmiał się- ona jako pierwsza mnie uczyła- dodał lubił swoją mamę była fajna
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:58 pm

-o, widzisz. fajnie masz. tak po fachu. moja mama jest malarką. - westchnęła. jej matka była zupełnym jej przeciwieństwem. chuda, długa, opalona, z wyrzeźbionym gładkim ciałem była. noo. w ogóle blondyna, co to każdy się za nią ogląda. chuda, z ogromnym biustem. co chyba strasznie facetów rajcuje, kręci. malarką była. jest wciąż, poza tym. zawsze jej mówiła, że ma być tak jak ojcem, urzędnikiem albo biznesmenem, prawnikiem może być też. mówiła, że nie ma brać takich kierunków, jak aktorstwo. nie ma brać nic związanego ze sztuką, bo będzie kamienie gryźć, bo przecież z taką urodą, z ciałem gruszki, czy też jabłka nikt jej nie zechce. kochała swoją mamę, ale kiedy się upoiła winem mówiła jej okropne rzeczy. kiedyś, jak nie mieli pieniędzy, często piła. często jej mówiła prawdę o jej samej. to było przykre.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:01 pm

oja ;x to ona nie miała za ciekawego dzieciństwa przykre ;x on miał akiurat fajne, z ojcem który ma własną firmę nie miał dużo doczynienia, aczkolwiek z mamą to często rozmawiał i w ogóle przebywał i to było fajne. -o to też sztuka, pewnie lubisz chodzić na wystawy czy coś?-spoytał
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:06 pm

-tak. tam jest fajnie. wszyscy tacy spięci. - roześmiała się, bo oczywiście ironizowała. - chociaż te małe wystawy w skromnych galeriach z młodymi artystami są okej. ale te, tak zwane wyższe sfery są niezbyt dobre. przynajmniej dla mnie.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:09 pm

-ja tam nie wiem, bo nie chodziłem jedynie jak fotografwie się wystawiali.- pwoiedział- a skoro twoja mama to malarka to sobie tak skojrzyłem że możesz to lubić.- uśmiechnął się.- chcesz się gdzieś przejść?-spytał
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:12 pm

wzruszyła ramionami. - na fotograficznej nigdy nie byłam. - uśmiechnęła się i teatralnie westchnęła. - myślałam, ze nie zapytasz. już mi tyłek tu ścierpł.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:13 pm

trzeba było wołać- zaśmiał się- a mój tyłek ma się dobrze- dodał i spytał się gdzie chce iść aha i wstał i podal jej ręke by tez wstała
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:19 pm

więc wstała i ziewnęla, nie wiem dlaczego, to mnie nie pytaj. - bo masz tyłek z betonu. - roześmiała się i powiedziała, że nie wie. - to ty tu mieszkasz dłużej. zabierz mnie w jakieś fajne miejsce, takie, ty które ty kochasz, a nie każdy o nim wie.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:22 pm

-nie z betonu!- zaprzeczył chociaż miał fajny tyłek, aha. i kiwnął głową i ją wział i zaraz zobaczysz gdzie bo zaczne xd
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 2:47 pm

siedział tutaj leń, nic nie robił cały dzień. a właściwie o ile dzisiaj jest nowy dzień u nich to było rano, czy nie? xd w każdym bądź razie miał swojego psa na smyczy i sobie siedział na ławce czytając jakąś mądrą, naukową gazetę. o!
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 2:52 pm

może już tak ja już się w tym nie znam, pf. a ona szła uradowana ze szkoły bo załatwił im ten klub i pisała pewnie do jej przyajciółki że mogą ruszać, i byla tak zaabsorbowana że prawie wdepła w psa jego i to nie smieszne! moja kumpla ostatnio wdepła w dziecko! i przestarszyła się- przperaszam- spojrzała na psa potem na juda i skapła się że to on- o, cześc.- powiedziała z deliaktnym uśmiechem
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 2:57 pm

a biedny pies uciekł od niej pod ławkę i jęknął. matko! ja można wdepnąć w dziecko? xd spojrzał na dziewczynę zza gazety i zmarszczył czoło. chciał ją już opierniczać, że niech nie krzywdzi jego pieska kochanego! ale kiedy zorientował się, że to lenka to wyszczerzył się. - ooo. cześć. nie odezwałaś się.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 3:00 pm

nie widziałam tego, ale to w basenie było! pamiętam jak wtedy z tego lałam pół dnia, nadal leje jak to słysze. xd -no trochę miałam zabiegania, ale już teraz trochę może lżej będzie jak nie gorzej- uśmiechneła się i pozowliła sobie usiąść koło niego- i nie chciałam twojemu pieskowi zorbić krzywdy- dodała- tylko się zagapiłam- zrobiło jej się głupio z powodu tego psa no
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 3:08 pm

oja xdddddd
-a ja mam jeszcze wakacje... - uśmiechnął się i kiedy zaczęła przepraszać machnął ręką. - duży jest, nic mu nie będzie. - spojrzał pod ławkę. - nie, herkules?
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 3:10 pm

-za dobrze Ci- zaśmiała się i założyła nogę na nogę, ale nie że cche się od niego odciąć tylko tak lubi siedziec. - no ale on się mnie boi, nie? to nie jest fajne- stwierdziła i zrobiła smutną minkę. pierwszy raz ktoś się jej boi
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 3:16 pm

-herkules, przywitaj się z panią. - pociągnął psa za smycz, a tamten.. hm, wymyślmy mu rasę, jakiś średni pies, ładny. o! mam. beagle! jego uroczy beagle, które sama bardzo mocno kocham, mimo że to psy... znaczy ten jego pies, jego samiec tricolor ukłonił się i nawet podał jej swoją łapę, bo tak go jude nasz boski wyuczył, a co.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Fontanna
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Fontanna
» Fontanna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Centrum miasta-
Skocz do: