Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Lodziarnia

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:24 pm

- w sumie możemy się przejśc- powiedziała z uśmiechem i zaczęła jesć lody- bo wiesz jak mam je zjeść to muszę to spalić jakos- zaśmiała się choć jej by 1kg nie zrobi róznicy ona jest chuuuuda!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:27 pm

wszyscy tutaj są szczupli :d
- oj, dziewczyny i ten wasz strach żeby nie przytyć - uśmiechnął się, przewracając zabawnie oczami - w ogóle to chyba kojarzę cię ze szkoły albo nie wiem, gdzieś cię już widziałem - może jakoś przelotnie się gdzieś poznali i on teraz nie umiał dopasować jej do sytuacji albo po prostu ze szkoły ją pamiętał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:29 pm

- to jest nasza taka cesza głowna- zaśmiała się. - no możliwe że ze szkoły, chodzę tutaj do mas, jestem na śpiewie- powiedziała spokojnie- też tam chodzisz nie? na jaki kierunek? -spytała bo była ciekawa ogolnie chciała poznac kogos ze swojego kierunku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:34 pm

-kobiety..- tak oto zgrabnie zakończył ten temat. - ja gram na perkusji - wypiął dumnie pierś - jak kiedyś założę zespół to może cię zatrudnię! - zaśmiał się i cieszył się, że nie kupił sobie lodów, bo by pewnie znowu mu kapały..- ale chodzisz od tego roku, nie? - wcześniej cię nie widziałem, chyba, że aż tak się zamaskowałaś. - uśmeichnął się.

zaraz idę ;cc
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:36 pm

- o to fajnie, dam Ci swój numer tak na przyszłość. ale ja umiem spiewać i jestem w tym dobra i ładna więc powinnam się nadać- zaśmiała się ona nie mówiła tego na pwoażnie bo nie jest taka wiesz chwalipięta. i ona zajadała i była zdolna że jako tako jej nie kapały- tak od tego, tego. pierwszy rok- westchnęła nie wiedziała czy będzie truno i dała mu swój numer już

okej ;x
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:40 pm

okej, zapisał sobie i powiedział, że się odezwie, niekoniecznie jak założy zespół, bo to pewnie odległa przyszłość i dobra ide. potem zrobię jej tą siostrę, ok? ;d
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:44 pm

dobrze, spoko nie spieszy się ważne że będzie ;d to pa! poszła se.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:40 pm

przyszli tutaj, bo oprócz że mają tutaj dobre lody to i gofry ona to wie. a mi tez narobiła ochoty ;x zjadłabym sobie.- z czym bierzesz?-spytała go patrząc na cennik gdzie pisało jakie sa do wyboru i myślała.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:50 pm

ej no ja też ;c - ja wybieram te z owocami i z bitą śmietaną! - to był jego ulubione, więc odpowiedział od razu bez zająknięcia. - a ty? - spytał i wyciągnął szybko portfel z tylnej kieszeni dżinsów, bo to on miał zamiar płacić. - ja stawiam - odparł jeszcze z wyszczerzem.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:54 pm

spojrzała na niego bo w sumie ona to porponowała - nie trzeba, ale chcesz- powiedziała z uśmiechem miłym - to ja poproszę to samo -uśmiechnęła się. tak też jej ulubione te i moje też ;x
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:57 pm

- tak więc poprosimy dwa razy z owocami i bitą śmietaną - powiedział pani zza lady i zapłacił za nich obojga, bo pomimo, że był jaki był to i tak bywał dżentelmenem. - siadamy tutaj czy na zewnątrz? - spytał, w sumie nie wiem jaka tam pogoda u nich była.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:01 pm

-na zewnątrz bo jest ładna pokogoda, trzeba korzytsać w końcu- uśmiechneła się i pewnie zaarz dostali pyszne wielkie gorfy i usiedli przy miłym stoliczku na zewnątrz. ładna pogoda jest, tak.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:04 pm

westchnął, bo wzięło mu się na wspomnienia wakacyjne - jeszcze tak niedawno były wakacje, a my już myślimy o następnych - odparł, przyglądając się gofrowi, który zaraz zostanie przez niego pożarty, bo nie dosyć, że mu zrobiła wielką ochotę to do tego był mega glodny.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:18 pm

o kurwa wydawło mi sie że tego posta już pisałam oO- no i to jest przykre- zasmuciła isę na chciwle patrząc na niego po czym rzuciła się delikatnie z łyżeczką na brzoskiwnie ze swojego gofra, jej ona miała też wielką ochotę wielką i ja też;x a mam tylko sok pomarańczowy
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:22 pm

nieładnie tak klnąć! ;d ja nie mam nic, a głodna jestem. ;c przytaknął jej i sam też rzucił się, za to łapczywie na swojego gofra. i za chwilę go nie będzie.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:26 pm

oja to starsznie że jest i go nie ma ;x ja mma na coś ochotę jej. a ona go spytała czy ma dziewczynę znaczy wypaliła i tak tylko z ciekawości
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:30 pm

strasznie straszne.......;c ja też, ale nic w domu nie mam, tzn mam ser w ziołach ale nie chce mi się go robić xd - hm, ja? dziewczynę? - spytał nieco zdziwiony. tzn tym, że ona go o to pyta. - nie, nie mam. nie jestem stworzony do miłości - chciał żeby zabrzmiało to jakoś poetycko, ale mu nie wyszło chyba. - a tak w ogóle, to jesteś dobra w gotowaniu? a raczej w pieczeniu ciast? - spytał, jeśli już mamy pytania nagłe takie.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:33 pm

-a no w sumie racja, słyszałam to od kogoś o tobie- stwierdziała bo plotki o nim po szkole też chodzą! a pewnie o lenie że chca ją rozdziewiczyć ;x smutne. - w pieczeniu?-spytała bo tego się nie spodziewała - no chyba niezła jestem coś tam upiec umiem, a co?-spytała.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:36 pm

- tak? - zdziwił się i już chciał wiedzieć kto go tam obgaduje, chociaż sam też wszystkich obgadywał. - od kogo? - spytał ze spokojem i z uśmieszkiem na twarzy. a z ty rozdziewiczeniem to nawet może i prawda! ;d - o! to spadłaś mi z nieba, kochana leno! - musiał jej się teraz jakoś przypodobać, bo chciał żeby mu pomogła. - bo muszę upiec ciasto koleżance, ale nie jestem najlepszy w kuchni - uśmiechnął się przymilnie do niej bardzo - pomożesz mi? - zrobił maślane oczka i w ogóle wszystko słit, że musiała się zgodzić!
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:41 pm

- nie pamietam, od jakieś dziewcyzny z drugiego roku z hmm chyba fotogorafii. -pwoiedziała nie była pewna no cóż do tego nie miała dobrej pamieci. - hm, jakie ciasto? bo ja wszytskiego nie umiem piec. -pwoeidziała - a jak mogę i będę umiała to pomogę.- to dzieki jego maślanym oczętom, jadałaaa
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:43 pm

- już ja sobie z nią porozmawiam! - zrobił groźną minę, że aż strach się bać, ale znając jego to wcale by nie wyglądało jak rozmowa.. - nie wiem dokładnie jakie! mam przepis w pokoju, ale to czyli pomożesz mi? - już widać było na jego twarzy uciechę.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:48 pm

zaśmiałą się- ej ona chciała dobrze- uśmiechneła się lekko no nie chciała nikgoo wkopać no! - okej, możemy spróbować -powiedziała -ale nie obiecuje że coś z tego wyjdzie jak to przerośnie moje umiejetnosci które nie sa wielkie -powiedziała
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:50 pm

- tak dobrze, że nagadała o mnie same najgorsze rzeczy,tak? - uniósł brwi i chyba już wiedział kto to, albo tylko się domyślał, a najpewniej się mylił.. - ok, to daj mi swój numer, żebyśmy się umówili, ok? - uśmiechnął się fajnie, miło i w ogóle - bo ja zaraz muszę iść, chyba na zajęcia, bo kiedyś wypadałoby się pojawić - powiedział ze śmeichem.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:52 pm

to nie są jego zajęcia wczoraj były jego! - nie tylko najgorsze, powiedziała że jesteś miły i przytsojny- powiedziała bo tak coś mowiła. - okej, tylk ozapisze- wzieła serwetkę i npaisała wszytsko- no w sumie tak, tak a ja cię na zła drogę nie bede sprowadzać- uśmiechnęła sie.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:56 pm

dobraaaaa ;d - hm, no to lepiej dla niej, może aż tak bardzo na nią nie nakrzyczę - oczywiście nie miał zamiaru na nikogo krzyczeć, tak tylko mówił. - a ty też tak uważasz? - spytał przygryzając wargę, bo nie chciał się głupio uśmiechać ani nic i uniósł brwi, czekając na odpowiedź. numer wziął, ale w sumie niepotrzebnie, bo dni mu się pomyliły z zajęciami xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lodziarnia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Lodziarnia
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Centrum miasta-
Skocz do: