Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Lodziarnia

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePią Mar 26, 2010 8:24 pm

.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 5:57 pm

Ulubione miejsce Julii. Lody, które tu serwują, sprawiały, że humor jej się momentalnie poprawiał. Miała nadzieję, że i teraz tak będzie. Po szybkim prysznicu i zmianie odzienia, wtargnęła tu i usiadła przy ulubionym stoliku obok okna. Stąd mogła przyglądać się ludziom na ulicy. Rozsiadła się wygodnie, wyciągając długie nogi w stronę przejścia między stolikami i słuchając muzyki, zapewne jakiegoś koncertu z pianinem w roli głównej, konsumowała lody i patrzyła przez okno.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 5:59 pm

Szedł akurat chodnikiem przed tą lodziarnią i spojrzał akurat w bok i ujrzał Julkę. Wyszczerzył się do niej i nawet wlazł specjalnie do środka. - Heeej. - Ucieszył się, że ją widzi, bo nawet ją polubił. Załóżmy, że się znali doskonali, przyjaciele, okej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 6:08 pm

Nie słyszała, że chłopak coś do niej powiedział, ale uśmiechnęła się lekko, widząc go. Wstała i przytuliła go mocno na przywitanie, bo w końcu całe wakacje sie nie widzieli-Cześć Dan, co tam?-zapytała z uśmiechem. Faktycznie, ta lodziarnia poprawia humor.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 6:12 pm

Złapał za jej pucharek z lodami i usiadł obok. - Cóż, nic. A u ciebie? - i nawet zaczął jeść to co tam miała. - Stęskniłem się. - Wymruczał chwilę potem, bo jakoś tak mu się zebrało na czułości. - Ładne perfumy masz. - Oblizał usta.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 6:18 pm

-Dzięki, kupiłam sobie je w Grecji. Mam też prezent dla Ciebie, ale to jak się spotkamy w akademiku-powiedziała z uśmiechem. Szybkim ruchem wzięła mu swój pucharek lodowy, bo to ona ma doła, a nie on-Co tam? Jak wakacje?-zapytała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 6:22 pm

Czemu ma doła? - No ejjj... - wyciągnął rękę po lody, ale zrezygnował w końcu. - Wakacje dawno temu minęły, nie przypominaj mi o tym błogim czasie i zmieńmy temat. - Podrapał się za uchem. - Co mi kupiłaś? - On dla niej nic nie miał, toteż musi coś wymyślić.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 6:26 pm

-Zobaczysz-parsknęła śmiechem-Na pewno Ci się spodoba-dodała i zjadła sporą dawkę lodów. Po paru łyżeczkach dała chłopakowi pucharek, w którym było jeszcze dużo innych smaków. Tak się z nim podzieli-A gdzie byłeś?-zapytała-Tzn. gdzie wyjechałeś?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 6:30 pm

Wyszczerzył się. - Byłem w Indiach! I w ogóle tam jest tak kolorowo, wspaniale. - Zacieszył się,bo naprawdę tam było świetnie. - Chodźmy do ciebie, chcę wiedzieć, co mi kupiłaś. - Złapał ją za rękę i wstał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 6:36 pm

-Nieeee-jęknęła-Chcę skończyć jeeeśćć-dodała i pociągnęła go za rękę żeby usiadł. Uśmiechnęła się szeroko-Musisz być cierpliwy, bo inaczej nie dostaniesz prezentu-dodała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 6:37 pm

-Ach! - Usiadł. Więc nawet pomógł jej jeść. - Czemu ty mi to robisz... - On był niecierpliwy. - Co tam ciekawego robiłaś? Myślałaś czasami o mnie, kociaku?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 6:48 pm

-Oczywiście, że o Tobie myślałam, cały czas, gdy pisałam do Ciebie smsy, na które nie byłeś łaskaw mi odpisać-zmrużyła oczy-Trzydzieści siedem smsów! Zmarnowałam na Ciebie kupę forsy, a Ty!!? Nic! Martwiłam się, cholero-dodała, nieco ciszej, bo się trochę uniosła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 6:53 pm

Roześmiał się. - Kocham cię. - Ucaowal jej skronie i posyedl, bo jednak musial. I zostawił ją tam tak jak siedziała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 6:56 pm

-Taaak wiem-powiedziała głośno za nim i kończyła swoje lody. I poszła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:37 pm

toteż przyszły. - a na jakim kierunku jesteś? - zapytała rudą siadając przy stoliku. zajrzała do karty ale i bez tego wiedziała co weźmie.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:40 pm

też była tego ciekawa bo no nie znała dziewczyny a wyglądała na miła.- usiadła koło a. i ona juz wiedziała co weźmie, to co osttanio czyli deser czekoladowy, 2 gałki lodów czekoladowych jedna waniliowych posypane czekoladą i w ogóle bita smietana oj kalorie przybywają.

Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:48 pm

ona standardowo postanowiła wziąć lody tiramisu. spojrzała na afrodytę, a potem na lenę-na tańcu. na pierwszym roku byłam na aktorstwie, ale zmieniłam zdanie w połowie drugiego semestru-zaśmiała się-a wy?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:51 pm

-aktorstwo. czemu zrezygnowałaś? - przegryzła wargę. trochę ją to zaskoczyło. może na aktorskie było beznadziejnie? przestraszyła się, że msa to zły wybór!
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:52 pm

no lena też aktorstwo.- no ja też aktorstwo- powiedziała z uśmeichem ona w sumie była pewna swojego nie nadawała się do niczegow sumie innego tak dobrze jak w aktorstwie bo ona od zawsze o tym marzyła i w ogóle.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:54 pm

zapiszczała i roześmiała się do telefonu. - zaprosił mnie! na spacer! - wydarła się jak jakaś mała dziewczynka, kiedy to kolega z klasy wysyła jej walentynkę. - mmmmrrrr. - była wniebowzięta. to urocze, prawda?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:59 pm

-bo od zawsze moją pasją był taniec. nie dostałam się na wymarzony kierunek i postanowiłam zdawać na aktorstwo. dostałam się bez problemu, a potem jak się zwolniło miejsce na taniec, to skorzystałam z okazji i przepisałam się-uśmiechnęła się-aktorstwo jest w msa na bardzo wysokim poziomie-dodała-polecam oczywiście,.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:01 pm

spojrzała na nią. - naprawdę? to mnie pocieszyłaś. myślałam, że takie dno, że wolałaś zmienić kierunek niż się nudzić. - uśmiechnęła się. szybko jadła swoje lody.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:04 pm

zaśmiała się- no to frodzia na randkę idzie- zaśmiała się- ale pamiętaj, wiesz o czym- i tu chodziło jej o to że nie ma tracic z nim cnoty no xd - a ja tam zawsze wierzyłam w nasz kierunek, kochana. - dodała i jadała powoli nasze lody- choć taniec jest też fajny, ale się nie nadaje na niego.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:07 pm

-taniec jest trudny. będziecie mieć zajęcia z taką siksą, która robi okropne rozgrzewki-westchnęła-ja mam z nią codziennie prawie po 3 godziny-dodała i jadła swoje lody. spojrzała na afrodytę-uważaj, chłopacy z Baltimore są groźni po zmroku-zachichotała-ale wiesz, są bardzo romantyczni-dodała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:09 pm

-okej, pamiętać będę. - ubuziała lenę. roześmiała się na słowa amelii. - mam nadzieję, że on groźny nie jest. - wstała i poszła nie dając buziaka rudej. bo i tak jej nie lubi, o.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Lodziarnia
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Centrum miasta-
Skocz do: