Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Lodziarnia

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 3:58 pm

- A myślisz, że powinnam? Zrobiłam sobie dzisiaj dzień wolnego, rano źle się czułam. Ale, jak widać już mi się poprawiło - uśmiechnęła się znów, ukazując swoje śliczne, białe ząbki - Zadam to samo pytanie tobie: nie powinieneś być na zajęciach?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:00 pm

- ależ oczywiście, że powinnaś, pierwszy dzień i takie tam. - wzruszył ramionkami. - byłem, ale mi się nudziło. - wyszczerzył się. - jaki kierunek?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:02 pm

- Ha, i kto to mówi? Ja już widzę, że z ciebie taki porządny uczeń jak i ze mnie - roześmiała się wesoło - Aktorstwo. A ty?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:05 pm

- no wypraszam sobie, jestem bardzo porządny! - parsknął śmiechem. - gram. na basie. - przesunął palcem po jej policzku. - rzęsa. - oczywiście.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:08 pm

- Ach, jasne - uśmiechnęła się kącikowo. Miłe miał palce w dotyku - I jak, fajnie jest grać na basie? - zapytała
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:14 pm

- co za pytanie w ogóle, no przecież, że fajnie. - roześmiał się przyjaźnie, błądząc wzrokiem gdzieś w okolicach piersi belli
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:19 pm

- Grałam kiedyś na gitarze, czasami jeszcze grywam. Na aktorstwie też jest bardzo fajnie - skończyła jeść swoje lody i zauważyła jego wzrok - W sumie dobrze, że dzisiaj nie poszłam do szkoły. Przynajmniej mogę jeść lody w miłym towarzystwie
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:20 pm

- dlaczego przestałaś? - zapytał z przesadnym zaciekawieniem w głosie. - jak się postarasz, może być jeszcze milej. - uniósł znacząco brwi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:23 pm

- A jakoś tak, nie miałam za dużo czasu - wzruszyła ramionami - Taak? A może jakaś mała podpowiedź, jak się powinnam postarać? - uśmiechnęła się nieco prowokacyjnie
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:25 pm

przesunął wargami po jej szyi, wdychając zapach jej perfum, pomieszanych z szamponem do włosów. - nie wiem, może coś w tym stylu. - wzruszył ramionami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:29 pm

- Uhm, rozumiem - odpowiedziała, zniżając nieco głos. Pochyliła się w jego stronę i pocałowała go prosto w same usta, na początek
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 03, 2010 6:59 pm

uśmiechnął się sam do siebie i oddał pocałunek. jedną rączką smyrał dosyć chciwie udko belli, gdzieś pod stolikiem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 03, 2010 7:01 pm

- Nieźle całujesz - szepnęła, uśmiechając się - I jak, staram się?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 03, 2010 7:04 pm

uśmiechnął się tylko, bo heloł, wiedział to. - liczę na więcej. - szepnął, szczypiąc wargami jej ucho.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 03, 2010 7:07 pm

- No to mam nadzieję, że się nie zawiedziesz - odpowiedziała. Przesiadła się ze swojego krzesła na jego kolana - Ale wiesz, tu ludzie patrzą
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 03, 2010 7:09 pm

jego rączki zawędrowały na jej zgrany tyłeczek. - jasne, spadajmy. - mruknął, całując ją. wstali i wyszli, zacznij, u niej, u niego, gdziekolwiek, ja zw!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:42 pm

stał przed lodziarnią, z lodem, który mu się roztapiał i zaraz będzie miał całe poklejone łapki, bo z niego taka pokraka czasem jest,ale miał taką wielką ochotę na lody te gałkowe i nie mógł się oprzeć, przechodząc koło lodziarni. teraz próbował jakoś opanować sytuację i zlizywał cieknącego loda z wafelka.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:48 pm

ona przyszła tutaj bo miała być tu umiówiona z siostrą która tu jest ale jej jeszcze nie ma zrobionej ;x i w sumie myslała czy cch coś spojrzała na chłopaka który zajadał lody. podeszła do niego, - hej, są tutaj dobre lody?-spytała no wolała wiedzieć, cnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:54 pm

ja moge jej zrobić siostre, jak chcesz
popatrzył na nią chwilkę, bo może nawet ją kojarzył ze szkoły i chwilkę musiał się zastanowić nad tym. po chwili się ocknął, że zadała mu pytanie i oczekuje teraz na nie odpowiedzi, pewnie już zaczęła się niecierpliwić. w ogóle ostatnio max ma dziwne humory i nie jest sobą. to tak nawiasem, jakby kogoś to interesowało. - no, w sumie tak, chyba najlepsze w całym baltimore. tak mi się wydaje - uśmiechnął się do dziewczyny fajnie, mógłby robić za żywą reklamę tej lodziarni, bo na pewno z tym swoim pięknym uśmiechem zrobił dobrą reklamę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:59 pm

by było miło, tylko byś musiała dostoswać do karty znaczy rodzina i wiesz. 2 albo 3 klasa. obojętnie jaki kierunek.
ona jest na pierwszym roku, może ją widzaił zagubiona na korytarzu czy gdzieś. oja to jest biedny ;x ma depresje? ona nie była znieciepliwiona bo była cierpliwą osobą i w ogóle był jednyną osóba której mógła zapytać o to więc wolała poczekać. - no to fajnie, bo miałam właśnie ochotę na lody- powiedziała z uśmiechem- a w ogóle jestem elisa i uważaj bo Ci kapie- powiedziała z nieco szerszym uśmiechem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:05 pm

mh, to ok, to zaraz zacznę myśleć nad jej siostrą :>
no depresji jeszcze nie ma, w ogóle nie lubię tego słowa, bo mamy w klasie taką depresję, która mnie strasznie irytuje, ale to już inna bajka. - no to polecam je, są bardzo dobre! - zachwalał jeszcze te lody - oj no wiem...tego w tych lodach nie lubię.. - odparł nawet trochę speszony i zaczął zlizywać kapiący lód z wafelka, już drugi raz dzisiaj. - a no ja jestem max i jak chcesz mogę ci postawić te pyszne lody - odparł, bez żadnych podtekstów, nie miał ochoty na takie żarciki. i uśmiechnął się, tak, że na pewno nogi się pod nią ugięły.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:10 pm

okej, dzięki!
-jesteś żywą reklamą dla sklepu, powinni Ci podziekowac albo zapłacić- zaśmiała się patrząc nad niego. - no ale to jest też takie urocze w nich, jak my nie są idealne i w nich to jest takie zwykłe- dodała i to stweirdzenie moim zdaniem jest dziwne. - naprawdę? - spytała taka zaskoczona w końcu jej nie zna- by było miło- dodała z uśmiechem i trochę jej się ugieły, no bez przesady nie jest taka zdesperowana że leci na każde "żywe" mięso.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:15 pm

no dziwne, zgadzam się.;d ale on się tak uśmiechał, że wszystkim dziewczynom się nogi uginały. pokiwał głową potakująco i zabrał ją do środka - więc na jakie masz ochotę? - spytał przyglądając się różnym smakom, aż sam nabrał ochoty na następne, bo tamtego już zjadł. a potem spojrzał na nią i czekał grzecznie na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:17 pm

spojrzała na te smaki, na te kolorowe kubełki i w ogóle oczy jej się zelśniły i w ogóle. -hmm, czekoladowe..- powiedziała- albo nie! poproszę hmm te cookies! -pwoiedziała uwielbiam jej <3 i spojrzała na niego z takim uroczym dziewczęcym usmiechem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:20 pm

zamówił jej obydwa smaki, najwyżej potem go będzie osądzać o tłuczenie, ale co tam. odwzajemnił jej uroczy uśmiech i podał jej lody i zapłacił i spytał jej się czy chce usiąść czy gdzieś się przejść.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lodziarnia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Lodziarnia
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Centrum miasta-
Skocz do: