Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Lodziarnia

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:10 pm

o bosz oO.- jej oni tutaj są starsznie napaleni- pwoiedziała zła ale zła na facetów. - jeden ledwo mnie poznał zaczął mnie całować, rozumiesz?! - westchneła zła była o wszytsko co z chłopakami- a jeżeli chodzi o rozgrzewaki mam nadzieje ze dam radę. - skrzywiła się lekko tego zbytnio nie lubiła
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:12 pm

spojrzała na A.-chyba mnie nie polubiła-westchnęła smutno. chciałaby żeby ją lubiła, a tu lipa. jadła w milczeniu swoje lody. zupełnie humor jej się zdupcył.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:13 pm

-no nie przesadzaj- uśmiechneła się pocieszająco.- po prostu ona musi kogoś najpierw poznać, a tak to trrzyma ludzi na dystans, już tak ma.- powiedziała i też jadła.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:19 pm

-wiesz, dotąd miałam starsze od siebie współlokatorki. były okropne. ciągle sprowadzały chłopaków do pokoju, robiły TO cały czas, a ja musiałam siedzieć w łazience, bo rzadko byłam wtedy poza pokojem...nie chce być taka jak one...chce się z wami zaprzyjaźnić-westchnęła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:24 pm

/jakie to słodkie! xdddddd
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:26 pm

ej fakt ta sie rozklei jeszcze- ej no! jasne będziemy przyajciółkami- uśmiechneła się ona ma dobre serduszko..... dla dziewczyn xd- ale one były okropne, zabiłabym takie albo bym się przeprowadziła- powiedziała -to fajnie że jesteś z nami, bo jesteś fajna i nauczysz mnie tańczyć- zaśmiała się
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:28 pm

-jasne, jeśli tylko będziesz chciała-uśmiechnęła się-A w ogóle...to masz chłopaka?-zapytała. chciała się upewnic czy nie będzie musiała przeżywac tego, co rok temu. spojrzała na nią i skończyła jeść lody.

/trzeba troche dramy zrobić, cnie xd?
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:35 pm

no jasne xd
Spojrzała na nią jak na jakąs nie wiem chorą czy coś.- Ja?! nigdy, chłpacy to idioci, poza tym sa tak napaleni że by tylko chcieli nam do łózka skoczyć, a to wiesz no...- urwała- jestem dziewicą, afrodyta zresztą też- pwoiedziała a ona też kończyła swój deser
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:40 pm

zrobiła wielkie oczy. nie spodziewała sie, że spotka kogoś podobnego do siebie.
-to się dobrze składa, bo ja też-uśmiechnęła się szeroko i poprosiła o dwie kawy-owszem, lubię facetów, ale zachowałam swoją cnotę dla tego jedynego-dodała.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:42 pm

-ja uważam że tu nie ma żadnego fajnego, bynajmniej ja takiego nie spotkałam- powiedziała z lekkim uśmiechem- i w sumie widzisz dobrze się składa będzie nam na pewno dobrze w pokoju skoro mamy takie same nastawienie, ciekawe tylko jak nasza 4 współlokatorka, nie znam jej- powiedziałą
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:44 pm

-na razie mieszkamy chyba we trzy. nie wiem, nie widziałam spisu w calości-wzruszyła ramionami z uśmiechem-skąd jesteś?
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:46 pm

-ja widziałam jeszcze jakąś isabelle czy jak jej tam- wzruszyła lekko ramionami.- ja jestem z londynu, wiec ładny kawał stąd a Ty?-spytała nie wyglądała na amerykankę, chodzi mi tu o jej akcent bardziej
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:48 pm

uśmiechnęła się. europa górą-ja, z Polski jestem-powiedziała z usmiechem-dokładniej z Poznania-dodała xddddd-Londyn jest przepiękny. Byłam tam na warsztatach tanecznych-oznajmiła.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:50 pm

poznań górąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą! kocham Cię hela <3 -a nie byłam w polsce jeszcze- dodała a pewnie zna tylko warszawe a pozannia nie ;xxx - no londyn ma coś w sobie, choc tu nie jest najgorzej- uśmeichnęła się- oprócz napaleńców to wszytsko jest okej. - stwierdziła
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:54 pm

parsknęła śmiechem-napaleńcy ssią-powiedziała i napiła się kawy-a skąd się dowiedziałaś o msa?-zapytała, patrząc na nią z zainteresowaniem. lesba xD?
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:55 pm

co wy macie z tymi lesbami!?! nie! ona normalna jest ;xx- w sumie to moi rodzice jakoś tak gadali z znajomymi bo wiesz kończyłam szkołę i jakoś wyszło że musieli mi jakąś znaleźć a od zawsze kochałam aktorstwo toteż chcieli mi spełnić marzenia i spełnili, a szkoła jest boska.- poiwedziazła
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:57 pm

uśmiechnęła sie-owszem jest boska-powiedziała-pomijając napaleńców-dodała po chwili i parsknęła śmiechem i dopiła swoją kawę.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 9:00 pm

no toteż ona też się zaśmiała się i już skończyły może i te kawy, nie chce już w tej kawiarnii siedzieć niech idą do pokoju i to zaproponowała.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 9:01 pm

no ok, to poszły, zacznij,
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 3:37 pm

Bella przyszła do lodziarni. Zastanawiała się chwilę, jakie lody wybrać, aż w końcu zdecydowała się na swoje ulubione, czekoladowe. Usiadła przy wolnym stoliku i zaczęła czytać wydrukowanego z komputera e-maila od swojej przyjaciółki, Jessiki, która została w Los Angeles
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 3:42 pm

toni postanowił wyjść z zajęć wcześniej niż przewidział to jego nowy plan lekcji. wszedł do lodziarni i zamówił coś, cokolwiek, lody miętowe. rozejrzał się leniwie po pomieszczeniu, zauważył bellę i jej dłuuuuuugie, zgrabne nogi - cześć, co czytasz? - przysiadł się do niej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 3:46 pm

Podniosła wzrok na niego - Cześć, czytam sobie list, czy raczej e-maila. Znamy się? - nie była pewna, czy już go gdzieś nie widziała. Uraczyła go swoim uśmiechem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 3:50 pm

- anthony. - przedstawił się, uśmiechając miło. - teraz prawie tak. e-maila powiadasz, od kogo? - ciekawskie z niego nasienie, nic nie poradzę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 3:53 pm

- Bella - odpowiedziała - A tak, e-maila, ale chyba nie znasz. Od mojej przyjaciółki z Los Angeles. Jessica Wheeler, tak się nazywa - zgięła kartkę na pół i położyła na stoliku
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 3:55 pm

podrapał się po skroni, że niby starał sobie przypomnieć tą jessice. - nie znam, rzeczywiście. - odparł z uśmiechem. - co u niej? nie powinnaś być na zajęciach, o tej porze?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Lodziarnia
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Centrum miasta-
Skocz do: