Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ustronne miejsce, ławka pod dębem.

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:58 pm

a ja mohra kocham! bo ma krzywe uszy i w ogóle. xd
spojrzal na nią bardzo wnikliwie, czy tam przenikliwie. jak wolisz. nieważne. - nie, mówię prawdę. ale nie nadużywaj mojej cierpliwości, proszę. bo pewnie bym umarł na zawał, a bym ciebie nie miał. tak długo byś mnie nie chciała, zła kobieto, okropna.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:05 pm

cole w ogóle śmieszy mnie zawsze jak na niego patrze xd. - boję się, że byłbyś ze mną mało szczęśliwy. - przejechała dłonią po jego policzku. - zrobiłabym ci świństwo jeszcze raz, i co wtedy. - albo tym razem ty mi, dodała w myślach. przeszło jej przez myśl, że może hej, on chce się tylko na niej zemścić. uniosła jego dłoń i przyłożyła do niej swoją, tak wiesz, jak.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:14 pm

wieeeem, czadowo, bo wiem. popatrzył na nią. - a zrobiłabyś mi to? zrobiłabyś laskę innemu staruszkowi z rozrusznikiem serca? nawet jakbyś miała sztuczną szczękę?! - roześmiał się, ale wcześniej udawał poważny ton. - myślisz, że mogłabyś chociaż spróbować ze mną być?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:18 pm

- oczywiście, że bym zrobiła, co ty myślałeś. - zaśmiała się dźwięcznie. - mogłabym. - od razu pożałowała, że powiedziała to z taką pewnością siebie, z dużo większą niż rzeczywiście czuła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:23 pm

poklepał się po kolanie. - ale czad! super. kiedyś, niedługo zabiorę cię na fajną randkę. o ile to nie jest randka... hmm, nasza pierwsza randka. czuję się jak szczeniak. - pocałował ją w kącik ust.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:27 pm

- hm, tak bez kwiatów, czekoladek chociażby? - wyszczerzyła się. - okej, niech ci będzie. - pocałowała go, lekko przygryzając jego dolną wargę. - więc, jakie jeszcze czekają nas atrakcje?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:31 pm

-jeszcze nie wiem.. może nagie kąpiele w basenie jakiegoś starego typa.. - przypomniał sobie ich pewną szaloną randkę. - a nie, to był ten nauczyciel. - roześmiał się. - to było fajne. zawsze cię miło wspominam, wiesz?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:35 pm

przyłożyła sobie dłoń do ust. - ojezurzeczywiście. - parsknęła śmiechem. - zawsze tylko miło? - uniosła brewke do góry, uśmiechając się na ich jeszcze inne szalone wspomnienia.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:40 pm

-oczywiście! przecież tylko takie rzeczy nam się p[rzytrafiały, miłe. - mrugnął do niej. wolał nie myśleć o jej rzuceniu go dla tego parszywca. nieważne, co było za nimi, prawda? ważne działo się tu i teraz. trzymał ją za łapkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:44 pm

- okej, myślimy tylko o miłych rzeczach. - nie żeby miała jakieś złe wspomnienia. - kurczę, rzeczywiście zupełnie jak pierwsza randka piętnastolatków. - wyszczerzyła się. - no pocałuj mnie wreszcie!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:49 pm

zrobił z paluszków sobie okularki, będzie udawał nerda xd - ale, nie... nie wypada... wstydzę się! - zamruczał, a nawet zapiszał. niech wyobrazi sobie, że w ogóle jest gruby i ma pryszcze xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:56 pm

umarła ze śmiechu. - fakt! jesteśmy na to za młodzi! jeszcze nas ktoś zobaczy - odsunęła się od niego, żeby zachować bezpieczny dystans. cały czas powstrzymując śmiech.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:59 pm

-a co jak to będzie taki... oślinione. obślinione. no... wiesz, o co chodzi. fuj, fuj. ślina jest okropna. mój piesek się ślini! i mu z pyska śmierdzi. fuuuuuuuuuuuuuuuuuj. - kontynuował swoją grę. hej, mógłby się przepisać na aktorstwo, a co! xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:02 pm

zmarszczyła nosek. - fuuuuuuuuuuuuuj, jesteś ohydny! przestań już przestań. - zapiszczała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:06 pm

roześmiał się. - no, co? jak miałem 5 lat i moi rodzice się całowali to było dla mnie ohydne. dla ciebie nie? - wyszczerzył się i objął ją ramieniem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:09 pm

położyła mu główkę na ramieniu. - no raczej, że było! ale daaaaan, nie mamy już pięciu lat i możemy robić te wszystkie złe, ohydne i brzydkie rzeczy. - klepnęła go w udeczko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:12 pm

zrobił dziwaczną minę. znaczy tak uniósł wargę, ogólnie zmarszczył czoło... coś na wzór tego, jak mocno słońce świeci. takie rzeczy, takie miny się robi. xd - możemy? to niefajnie. bo to obleśne z mojego pięcioletniego stanu rzeczy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:17 pm

ujęła jego twarz z tą jego dziwaczną miną, jak madzia z obozu mojego, cholera, wyobraziłam sobie. - masz tak bardzo złe wspomnienia? chcesz o tym porozmawiać, jak się z tym czujesz, opowiedz wszystko, jestem tutaj żeby ci pomóc!!!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:21 pm

-więc... to się zaczęło od tego, że pani... pani podobna do pani! tak.. ona mnie zapytała czy jej postawię drinka... od tego się zaczęło. i od tego czasu jak na panią, tamtą panią do pani podobną patrzę to mi staje mój czlonek. krew do niego dociera, staje się on twardy. i ta pani, właśnie ta podobna do pani rozkochała mnie w sobie. i ja taki nieszczęśliwy od tamtego w klubie chodzę, bo pani... tak, tej podobnej do pani, mnie nie chce. mówi, że jestem za cienki. i w ogóle, że nie przystojny nic nie jestem. że dno, dno totalne. wie, pani? - oja, monolog prowadził. otworzył się przed nią, hoho.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:28 pm

uśmiechała się na każde jego słowo coraz bardziej, a dużo tych słów powiedział, to sobie wyobraźmy. - a wiesz, że to w klubie to najnajnajfajniejsze wspomnienie tej pani, podobnej do pani, znaczy do mnie, znaczy wiesz o czym mówię. - spojrzała na niego z taką czułością, namiętnością i pożądaniem, że nic tylko się na niego rzuci.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:29 pm

-kłamiesz! - rzucił oburzony. - nawet jej nie znasz, to skąd wiesz.... - zaszlochał do jej brzucha. a późniejw stał. znaczy podniósł się. - zimno tu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:34 pm

- jezu, marna ze mnie terapeutka, rzucę tę robotę. - jęknęła. - chodź! zdaje się, że nie widziałeś mojego pokoju jeszcze. - pociągnęła go za łapkę, poszli, zacznę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePon Kwi 05, 2010 1:39 pm

Chłopak ubrał się dosyć ciepło aby jemu było, nie wiedział bowiem jak było na zewnątrz. Pod spodem czarnej bluzy miał białą koszulę, której kołnierzyk po prostu wystawał. Musiał zdążyć przed dziewczyną do parku, ale najpierw musiał coś załatwić. Wpadł do kwiaciarni, kupił bukiet siedmiu róż, jakby na każdy dzień miała mieć jedną, a przy okazji kupił jej małego białego misia, który miał nadzieję że jej się spodoba. W końcu dotarł do miejsca przeznaczenia i usiadł na ławce pod dębem, zastanawiając się kiedy przyjdzie. Kwiaty położył obok siebie, misia schował za siebie aby po prostu jeszcze większą niespodziankę jej sprawić
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePon Kwi 05, 2010 2:41 pm

Lexie miała na sobie czarne rurki, gdzieniegdzie poprzecierane nawet do nitek, bluzkę ubrała białą z kolorowymi napisami, a na to ubrała jeszcze białą bluzę. Nieśmiertelne trampki były ubrane na jej stopy, tym sposobem nie odkrywała swojego ciała, a wyglądała normalnie i seksownie. Jechała na swojej ukochanej deskorolce, po ostatniej wizycie w skateparku postanowiła ją wyciągnąć i znów na niej jeździć. Wiatr rozwiewał lekko jej włosy, lekko bo nie jechała jaokś specjalnie szybko, tak spacerowo powiedzmy, chciała się nacieszyć jazdą. Kilka dziewczyn coś szeptało na jej temat, ale ona udawała, że niczego nie widzi. Doszli do porozumienia z Drew, ustalili wersję wydarzeń i wszystko w sumie ucichło już. Prawie, bo niektórzy nie wierzyli w ich bajkę. Rozglądała się za chłopakiem, gdy go zobaczyła podjechała w jego stronę. Dopiero na miejscu zatrzymała się, zeszła z deski i jednym zgrabnym ruchem chwyciła ją do ręki.
- Hej. - przywitała się z delikatnym uśmiechem. Oparła deskorolkę o ławkę, na której później usiadła. Rozejrzała się dookoła, było okropnie ślicznie. Wyciszyła nawet swój telefon, ale wibracje zostawiła na wszelki wypadek.
- co tam? - zapytała, chociaż sama nienawidziła tego pytania. Było takie nudne i powszechne.. ale zarazem tak śmieszne i proste, że już sie przyjęło na dobre, jak widać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitimePon Kwi 05, 2010 3:07 pm

On zaś na nią czekał opierając sie jakoś tak na ławce i patrząc w niebo, które jakoś takie ładne było, jemu sie podobało. Dłonie trzymał sobie na kolanach, a w jednej miał swoją komórkę, co by móc odpowiedzieć Lexie, juz miał nawet zamiar napisać jej gdzie siedzi, ale w końcu ujrzał ją jak jechała na desce w jego stronę. Trzeba przyznać że umiała się maskować, po za tym ładnie wyglądała, jakby nie wiedział co się stało to by powiedział że wygląda normalnie. Teraz czekał tylko aby podjechała do niego, a kiedy usiadła on powitał ją
- hej, miło że przyszłaś.. raczej przyjechałaś
Uśmiechnał się do niej pogodnie, aby następnie swobodnie jesli można tak nazwać, odpowiedzieć jej na te pytanie.
- a nic, dosyć spokojnie... jak na razie... a to dla Ciebie ode mnie, proszę...
Usmiechnał się do niej pogodnie i wesoło, następnie podał jej bukiet siedmiu i najładniejszych czerwonych róż, które tylko zdołał znaleźć. Chciał kupić czarne, bo widział takie ale są za drogie jak na jego kieszeń, no ale jemu się podobały czerwone róże, i miał nadzieję że jej się także spodobały.
- a także to, po drodze zobaczyłem go i myślałem że Ci się może spodoba
No i podał jej tego białego misia, co by mogła się przytulić do niego w swoich smutnych chwilach, czy jak. Poprostu chciał jej go podarować, aby ten misiu jego przypominał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ustronne miejsce, ławka pod dębem.
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Park miejski-
Skocz do: