Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ustronne miejsce, ławka pod dębem.

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimePon Mar 29, 2010 4:37 pm

Usiedli więc tutaj. - Ach, zawsze tak tu spokojnie i pusto. Lubisz takie miejsca? - On lubił, bardzo. Usiadł bokiem, znaczy tak w rozkroku. No, wiesz jak. Miał nogi po obu stronach ławki, no. - Masz fajne imię.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimePon Mar 29, 2010 4:43 pm

Siadła na ławce uśmiechając się do chłopaka - Można powiedzieć że lubię. - Tak Rose zdecydowanie lubiła parki czy coś w tym stylu. Zawsze mogła się tu wyciszyć czy spokojnie pomyśleć co coraz częściej jej się zdarzało. Sama założyła nogę na nogę spoglądając na niego z delikatnym uśmiechem. - A dziękuję .. mam je po babci - stwierdziła poprawiając włosy. - A ty czasem nie jesteś francuzem ? - zapytała bo jego imię wydawało jej się takie francuskie, ale zawsze mogła się mylić
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimePon Mar 29, 2010 4:45 pm

Pokręcił energicznie głową. - Nieee, błagam. - Roześmiał się. On nie lubił Francji, Francuzów, francuskiego. - Jestem Czechem. Wiesz, gdzie to jest? - Zsunął się z ławki i usiadł obok niej na tej trawie, nie lubił patrzeć na innych z góry. Kiedy się uśmiechała miała strasznie podniecające i ładne dołeczki w policzkach, aż chciał zrobić "mrr".
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimePon Mar 29, 2010 4:51 pm

- Wiem gdzie to jest - powiedziała zagryzając delikatnie dolną wargę. Cóż jej owe jego imię kojarzyło się z Francją, ale w sumie nie każdy z francuskim imieniem musiał pochodzić właśnie z tego kraju. Spojrzała mu w oczy, ale po chwili jakoś odwróciła wzrok, nie żeby się wstydziła tak tylko wykonała ten ruch. Z jej twarzy jakoś nie mógł zejść owy delikatny uśmieszek.
- Na którym jesteś roku? - zapytała po chwili.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimePon Mar 29, 2010 4:53 pm

-Na ostatnim. I chwała bogu, bo chyba już tej dyrektorki nie mam więcej ochoty odwiedzać. Strasznie drażliwa jest. Ty na pierwszym? - Bo nigdy jej nie kojarzył wcześniej, dlatego myślał, że na pierwszym. - W ogóle to jaki kierunek? Bo mi pasujesz na śpiew, masz słodki, taki seksowny głos. - Zwierzył się jej bezceremonialnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimePon Mar 29, 2010 4:59 pm

Tak mogła się domyśleć, że był na ostatnim roku. W sumie nawet z wyglądu wydawał się być od niej starszy. Na jego kolejne pytanie odpowiedziała jednym skinieniem głowy. Przypatrywała mu się z wyraźnym zainteresowaniem - Śpiew? Nie... ja śpiewać nie umiem - powiedziała kręcąc głową, w sumie to śpiewała jedynie pod prysznicem. - Taniec .. a ty? - zapytała lustrując dokładnie jego twarz wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimePon Mar 29, 2010 5:01 pm

-Pierwszy rok jest najgorszy. Najfajniejszy jest ten drugi, nic cię nie obchodzi, żadnych egzaminów oprócz tych końcowych, które w sumie tak nie rzutują na twoją przyszłość. - Westchnął. - Taniec! - Uśmiechnął się. - A co tańczysz? Hip hop? - Wpatrywał się w jej twarz, no. - Ja nie umiem tańczyć, to moja zmora.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimePon Mar 29, 2010 5:05 pm

- Dla mnie to tam bez różnicy - stwierdziła. Tak dla niej jakoś bez różnicy był który rok byle by wszystko zdać i przejść do następnej klasy. - Hip hop? Uczyłam się kiedyś, ale najbardziej to taniec klasyczny, balet - powiedziała uśmiechając się delikatnie. Na zajęciach w szkole miała wiele rodzai tańca od towarzyskiego po hip hop i reszta. - Każdy umie tańczyć ... jedni lepiej drudzy gorzej - stwierdziła
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimePon Mar 29, 2010 5:09 pm

Roześmiał się. - no tak, to ja jestem beznadziejnym przypadkiem. - przysunął się do niej bliżej. - Balet jest fajny, taki dziewczęcy i uroczy. - kiwnął głową, stiwerdził w myślach, że pewnie umie robić różne fajne figury, podnosić wysoko nogi, itd. Była bardzo seksowna, wedługo niego. - Jak ci się tu na razie podoba?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimePon Mar 29, 2010 5:13 pm

- Na pewno umiesz tańczyć na swój sposób - powiedziała uśmiechając się delikatnie. Tak według niej każdy umiał tańczyć, nie ważne jak i gdzie, ale tańczyć. Spojrzała na niego przekrzywiając delikatnie głowę w bok. Tak kochała to co robiła i jakoś nie zamieniłaby tego na nic innego. W sumie chłopak jej się spodobał, na samą myśl uśmiechnęła się jak by do siebie.
- Można powiedzieć że dzięki tobie coraz bardziej mi się tu podoba - powiedziała poprawiając włosy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimePon Mar 29, 2010 5:17 pm

Kiwnął głową i przyjrzał się jej. A później przypomniał sobie, że mieli zrobić coś fajnego, szalonego. Toteż szybko wstał i złapał ją w pasie. Przerzucił ją sobie przez ramię i pobiegł w kierunku jakiegoś stawu, tam gdzieś blisko, za tą ławką. - Ahaaaa, kąpiel ci się przyda. - Wcale to nie było jakieś sugestywne, chciał ja przestraszyć, ze mokra będzie, tylko xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimePon Mar 29, 2010 5:21 pm

Spojrzała na niego wnioskując po jego minie że coś knuje i w sumie to dużo się nie pomyliła. Gdy ją podniósł aż krzyknęła, no co przestraszyła się dziewczyna, a takiego obrotu spraw to się nie spodziewała. - Nie .... nawet się nie waż - powiedziała do niego. Nie chciała być mokra, a woda w stawie mogła być lodowata, jeszcze przez niego będzie chora o!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimePon Mar 29, 2010 5:26 pm

-Oj, nie marudź, chciałaś zrobić coś szalonego. - śmiał się i właściwie już miał ją rzucać w tą wodę ale tylko przytulił ją do siebie, znaczy bo zmienili pozycję. Znaczy on zmienił jej pozycję. Z tej takiej przez ramię na tą małżeńską, co mąż przenosi żonę przez próg. Wiesz o co cho. - No dobra, żartowałem. Nie zrobię ci krzywdy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimePon Mar 29, 2010 5:31 pm

- Tak szalonego, ale nie moczyć się w wodzie - zaśmiała się do niego. Znowu pisnęła gdy zmienił pozycje jej ułożenia. Znowu się przestraszyła, a myślała że rzeczywiście wrzuci ją do tego stawu. Uśmiechnęła się do niego delikatnie - Tak bo inaczej miał byś do czynienia z moim bratem - powiedziała i spojrzała na zegarek szybko i zwinnie zeskakując z jego rąk. - Muszę już lecieć - powiedziała zapisując mu swój numer tel. na kartce którą po chwili mi dała z uśmiechem mówiącym : Spróbujesz nie zadzwonić - Bye - powiedziała całując go w policzek, a po chwili już jej nie było.


/ ja lece i nie chce Cię blokować :*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimePon Mar 29, 2010 5:32 pm

No dobra, to poszedł sobie gdzieś tam indziej, bo mu się by samemu nudziło.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 8:46 pm

no hej cześć, ogółem to dziwne, że ollie nie był właśnie na jakiejś grubej bibie tylko siedział tutaj na ławce i wystukiwał w spokoju smsy do kumpla, jednocześnie słuchając jakiegoś zbioru miłych i poruszających rockowych ballad.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 8:49 pm

Julia wybrała sie na spacer, a raczej na jogging z piłką ku boisku do kosza. Tak, musiała ćwiczyć, bo coś marnie jej szło. Zatrzymała się na chwilę żeby zawiązać trampek i położyła piłkę na ziemi. Piłka jakimś dziwnym trafem zaczęła się turlać w stronę chłopaka siedzącego na ławce, tak takie przypadki sie zdarzają.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 8:54 pm

tak, to taki całkiem często zdarzający się przypadek. ;d więc olivier z racji tego, że ze sportem miał wiele do czynienia umiejętnie zatrzymał piłkę nogą, po czym po chwili znalazła się w jego dłoniach, a on sam maszerował w stronę dziewczyny, żeby oddać jej ową własność. - nie zgubiłaś czegoś przypadkiem? - zapytał całkiem pospolicie z uśmiechem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 8:57 pm

spojrzała na niego tak od dołu, bo dalej wiązała ten trampek. nie wiem czemu tak długo, chyba jej się poplątały sznurówki. przerzuciła wzrok na piłkę, która wyglądała całkiem jak jej z podpisami znanych koszykarzy, a po chwili zdała sobie sprawę z tego, że to jest właśnie jej piłka, no halo. wstała i wyciągnęła ręce by dostać swoją zgubę.
-oh, nie wiedziałam, że uciekła-powiedziała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:05 pm

pewnie sam rozkminiał dlaczego tak długo wiąże owe trampki, nawet miał zamiar zaproponować jej kurs szybkiego wiązania skoro nie wyniosła tego z domu, a przynajmniej tak się wydawało. - no tak byłaś tak przejęta wiązaniem trampek, że mogłaś nie zauważyć. - zakpił nieco, jednakże w chwile potem pogodnie się uśmiechnął.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:09 pm

dalej trzymała ręce wyciągnięte po piłkę. uśmiechnęła się lekko.
-no coż, coś trzeba zrobić jak się ciągle rozwiązuje-powiedziała, patrząc mu w twarz. miała nadzieję, że odda jej jej ukochaną pamiątkę po szalonych latach młodości, gdy za każdym razem, gdy m.jordan był w NY jeździła na jego mecze
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:13 pm

oczywiście, że jej odda, tylko najpierw sam musiał się dobrze przyjrzeć piłce, jednocześnie obracając ją w rękach. - a więc grasz w kosza tak? - zapytał, ale właściwie odpowiedź na to pytanie była oczywista. ollie stwierdził nawet w myślach, że do takiej dziewczyny jak julie średnio pasuje tak brutalny sport jak koszykówka. ;d widziałby ją raczej w jakiejś gimnastyce. ach, ten olivier i jego bujna wyobraźnia.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:27 pm

-tak, gram w kosza-powiedziała-coś w tym złego?-dodała, patrząc na niego. w sumie nie rozumiała, czemu ludzie tak samo reagowali na wiadomość, że lubi kosza. przecież to normalny sport jak każdy inny.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:33 pm

- nie powiedziałem, że coś w tym złego, wyluzuj. - powiedział w czilałtowym uśmieszkiem, po czym poczuł wibracje w kieszeni, pewnie dostał jakiegoś mega ważnego smska, dlatego pożegnał się i poszedł.


Ostatnio zmieniony przez Agnes dnia Wto Mar 30, 2010 9:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:33 pm

Pomachała mu i pognała do akademika.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Empty
PisanieTemat: Re: Ustronne miejsce, ławka pod dębem.   Ustronne miejsce, ławka pod dębem. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ustronne miejsce, ławka pod dębem.
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Park miejski-
Skocz do: