Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Starbucks

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Go??
Gość




Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 7:20 pm

roześmiała się. - uwiodłabym cię, a co. byłybyśmy najlepszą parą lesbijek na świecie, gwarantuje ci to. - oblizała usta. - bikołz de najt... - zaśpiewała razem z patti smith, która brzmiałą w głośnikach. ona też chciała, żeby ktoś złapał ją za rękę. żeby razem byli bezpieczni. westchnęła. muszę za chwilę spadać.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 7:25 pm

-ej, nie. bo ja nie chce być lesbijka. - zaśmiała się. - ja ci proponuje bycie bi, żeby życie miało smaczek, weisz- uśmiechneła się i w sumie skoro Ty musisz zaraz spadać a ja robię ten dziennik i potem zadanie na ti to pogadały i poszły do akademika czy gdzieś.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 7:26 pm

właśnie, a później ona gdzieś poszła sobie z akademika, do klubu, załóżmy. papa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Starbucks
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Restauracje&Kawiarnie-
Skocz do: