Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Starbucks

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 8:30 pm

bo tak się czuł, dziwnie jakoś, ale już jakiś czas. to wszystko przez właśnie brak dziewczyn, imprez itd. - no tak, znam - uśmiechnął się kącikowo - ale kiedy indziej ci o niej opowiem! bo teraz muszę zmykać! - odparł i pocałował ją na pożegnanie, załóżmy, że kawę już wypili ;d idę już, więc paa!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 8:32 pm

cóż jej pozostało, pożegnała się i wyszła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 1:49 pm

siedziała sobie tutaj popijając beznamiętnie jakaś kawę, która już jej wystygła bo tak sobie na laptopie obrabiła zdjęcia na zajęcia, bo musiała oddać, bo to takie zadanie i się spieszyła co było ogólnie przykre. nie lubię zimnych kaw, więc jej współczuje. nawet nie zwróciła uwagi na chłopaka który niezgrabnie wywrócił się wylewając na swoją dziewczynę kawę ;x
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 2:00 pm

przyszedł do starbaksa totalnie zaspany. nic nie pamiętał z wczorajszego wieczora, wiedział tylko tyle, że przespał się z kimś, bo miał na sobie prezerwatywę. no cóż, korzysta z życia.
przyszedł i usiadł na przeciwko elisy. pił sobie kawę, bo go trochę głowa bolała, kaca miał, a dziś znóóów lekkkcje.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 2:06 pm

ale ze w tej chwili? xdd a ona miała w tej chwili okeineko bo jakiś nauczyciel zachorował to pracę domową mogła zorbić i w ogóle po chwili się skapła że przysiadł jej się ktoś. a była trcohę poczochrana bo jak sie denerwowała to czochrała włosy i no poprawiła się w tej chwikli jak go dostrzegła założyła nogę na nogę i poprawiła wlosy dalej biorąc się do pracy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 2:11 pm

nie w tej chwili! >.< rano jak sie obudził xd
uśmiechnął się szeroko, tym swoim uśmiechem słodkim do dziewczyny. ogolnie, to teraz nie miał wielkiej potrzeby przelecenia kogoś, więc spoko. gorzej będzie jak przyjdzie do szkoły i zobaczy te seksowne tancerki mmm...
przyglądnął się, co robi dziewczyna, wstał i usiadł obok niej. powiedzmy, że robiła zadanie z historii xd
-pomóc Ci dziewczyno?-zapytał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 2:29 pm

wiem przecież, ale jak to przeczytałam to tak mi na myśl przyszło xd.
i tu Cię nie lubię! uważasz że elise nie jest seksowna? i tu się mylisz! jest lepsza i w ogóle w łóżku też od większości z nich xd i w ogóle ona dawno nie miała stosunku, zerwała niedawno z chłopakiem a tu jakoś nikgoo nie zna. no okej może być i histroria - hm a znasz się na wojnie punickich?-spytała bo go nie znała, ona tu nowa i na fotografi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 2:33 pm

zaśmiał się. on wiedział wszystko! i nie, że nie uznał elise za seksowną, tylko nie pociągała go, bo już nie był na głodzie! ale niech poczeka do przerwy w szkole, to ją zgwałci raz dwa.
-pewnie, że to znam. co musisz zrobić?-zapytał, patrząc w notatnik, czy co tam dziewczę miało.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 2:39 pm

ale ja nie mówiłam, że ona chce być gwałcona, ja się tylko oburzyłam na myśl że mogła by być uważana przez niego za nieseksonwną ;x. - opisać wszytsko, same nudy, kompletnie nie wiem od czego zacząć.- spojrzała na niego bezradnie, taka sierotka marysia z niej teraz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 4:40 pm

wyciągnął z torby książkę, jakąś taką fajną, że dla uczniów. znalazł tam o wojnie punickiej i dał
jej.
-tu masz to całkiem ładnie napisane. nie musisz się wysilać, nauczyciel się nie skapnie, że to z książki-uśmiechnął się szeroko. ah, jaki on pomocny jest.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 4:44 pm

przyjrzała się jemu i potem książki, podziękowała ładnie i zastanawiła się własnie skąd on to ma, no bo sorry nie każdy to ma, przynjamniej nikt z jej kierunku. - jeśli mogę spytać, skad to masz?-spojrzała na niego robiąc notatki z tego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 4:48 pm

zaśmiał się, popijając kawę i przyglądając się temu, jak pisze.
-uczę historii, mam wiele książek, z których uczniowie mogą korzystać i ściągać zadania domowe-powiedział z nieco wrednym uśmiechem-ale spokojnie, nie wydam Cię-wyszeptał jej do ucha.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 4:59 pm

słysząc że uczy i to histori trochę się zdziiwła, znaczy bardzo nawet ale pisała dalej, gdy jej to wyszeptał poprawiła włosy znaczt zaczęsała kosmyk za uchco i spojrzała na niego - gdzie uczysz tej histori?- spytała bo może było wiecej szkół. nie wyglądał na nauczyciela.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 5:14 pm

-w msa-powiedział-wiesz, ta szkoła artystyczna-dodał. on ją stamtąd kojarzył, ale ciął na głupa, hehe-na kierunku aktorskim-napił się kawy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 5:19 pm

dobra słysząc msa to już w ogóle się zmieszała - em, ja wiem.- powiedziała - ja tam chodzę, na fotografii jestem- powiedziała niepewnie, no bo nie ma co kłamac że nie chodzi bo jeszcze go w szkole spotka albo spyta się gdzie chodzi nie jest dobra w kłamaniu w ogóle. .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 5:24 pm

-no tak, stąd Cię kojarzyłem-powiedział z uśmiechem i dopił kawę-muszę uciekać, niedługo mam zajęcia-dodał-książkę mi oddasz jak się kiedyś spotkamy na korytarzu-oznajmił i płacąc za kawę poszedł.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 5:26 pm

dobra ogóle w tej chwili strasznie dziwnie się czuła, bo nie spotyka się nauczyciela od tak który Ci daje jeszcze napisac zadanie, ale w sumie to nie był jej i w sumie nie wygladał na nauczyciela jak dla niej, nie jej szkoły. ona porobiła zadania i zwinęła się na lekcje.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:37 pm

załóżmy, że kaprys miały i na kawę przyszły. siedziały gdzieś przy szybie. - mmm, ta ruda grała w gotowych na wszystko.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:39 pm

spojrzała na nią.- hm, serio?-spytała bo ona telewizji zbuytnio nie ogląda a tym bardziej nie seriali, nie zna się w ogóle na nich i woli teatr jak wszyscy dobrze wiedzą powszechnie.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:42 pm

-aha! później ci pokażę, mam na dvd trzy sezony. - napiła się kawy. - boże... co ja mam jej napisać w tym referacie.. nawet nie wiem o czym pisać, o kim w zasadzie. - lamentowała. - co u twojego studenta? jak było w teatrze? - załóżmy, że byli w tym teatrze w ogóle xd
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:46 pm

-okej, możemy coś obejrzeć pewnie była dobra przynjmaniej na taką wygląda - stwierdziła, polubiła ją. - też nie wiem- skrzywiła się- ale wiesz mamy jeszcze trochę czasu coś się wymysli- uśmiechneła się -było świetnie! ta sztuka była boska, dobrze że się zgodziłam, a on chyba żyje. -stwierdziła dawno się nie odzywał więc nie wiedziała no cóz.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:50 pm

-aha. taka... wyrafinowana. - wzruszyła ramionami i się wyszczerzyła. lubiła, kiedy lena była szczęśliwa. - och, nie odzywa się? pewnie ma jest bardzo zajęty. ty się do niego odezwij. - mrugnęła do niej. znaczy oczko puściła.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:54 pm

-a co ja jestem? pf- zaśmiała się - nie, no później napiszę coś.- uśmiechnęła się. -a jak twój justin?-spytała
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:57 pm

pomarniała, zgarbila się i nie było jej fajnie. - nie wiem... milczy, mieliśmy się spotkać ale nie odezwał się w końcu. - westchnęła. - może lepiej będzie jak zostanę lesbijką?
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 7:16 pm

spojrząła na nią tak dziwinie- chyba nie, bo ja bede zagrozona jeszcze się na mnie rzucisz w nocy co? będę się ciebie bać- pwoiedziała.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Sponsored content





Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Starbucks
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Restauracje&Kawiarnie-
Skocz do: