Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Muszla koncertowa

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:23 pm

co melanie tu robiła? spacerowała, a jakżeby inaczej. chodzić to ona uwielbia. toteż zamiast siedzieć, łaziła i łaziła, całkiem sporo łaziła. teraz też łaziła, po parku. przystanęła przy muszli koncertowej i patrzyła jak chłopak udaje jacksona. ona uwielbiała jacksona, niech śpi w pokoju. to był jej idol, ale lepszy był jego choreograf, widziała go kiedyś na żywo i ją dotknął! nie myła się wtedy przez trzy dni żeby mieć odcisk jego palca na sobie. teraz patrzyła na tego jacksona no2, a jak skończył to biła mu brawo. fanką jego będzie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:28 pm

jezu, ostatnio on był w jukendenz. czad! ogólnie to musiała wtedy strsasznie niemiło pachnieć, chyba, że myła się pod pachami i w ogóle a nie w tamtym głownym miejscu. powiedzmy na ramieniu, czy dłoni. chociaż wtedy musiałaby się myć inną dłonią. trochę się speszył, kiedy hot blondi biła mu brawo! - hej, hej.... chcesz autograf? - wyszczerzył się i nawet zaproponował, żeby wskoczyła tu obok niego. dawno z nikim nie gadał. to smutne, nie?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:36 pm

taaaaaaak, on jest fest hot. i ma fajne brwi! ogólnie to się myła tu i ówdzie, ale no, właśnie w na ramieniu się nie myła, bo tam miała taką kropkę, gdzie ją dotknął!? nie ważne. spojrzała na chłopaka z głupim uśmiechem, a co jak ją zgwałci u góry na muszli? a co tam. weszła do chłopaka-pewnie, że chcę. za parę lat pewnie twoje fanki będą się bić o podpis, a ja będę się cieszyć, bo będę go już miała-wyszczerzyła się szeroko-jestem mel-wystawiła smukłą dłoń w jego stronę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:44 pm

a on bał się i nie dotknął, bo to taka witka, że by pewnie złamał! albo nie. jest facetem, niczego się nie boi. - łuhu! dawaj mazak jakiś. - uścisnął jej dłoń, miała fajnie pomalowane paznokcie, co od razu zauważył. - max! miło mi poznać. - wyczarował czarny marker, co to go nosił na wszelki wypadek w kieszonce i zamachał nim.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:51 pm

podwinęła rękawy bluzy, żeby mógł jej się podpisać-ale wiesz, nie za duże, bo nie będę miała jak się umyć-powiedziała, uśmiechając się promiennie. oh, jak się cieszyła xd. spojrzała na niego-max, fajne imię. skąd jesteś?-zapytała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:58 pm

o matko, musiałam sprawdzić skąd jest xd
podpisał się wcale nie małymi literkami, miała napisane na czarno max na całym przedramieniu, hoho. - o, malutkie są to literki me drukowane, fajne. - oblizał usta jeszcze podziwiając swoje dzieło, kiedy zapytała o jego pochodzenia. - ja? ja jestem z santa fe! z nowego meskyku. stąd właściwie, bo z ameryki. a ty? - potargał sobie swoje seksowne lokowane włoski i przyjrzał się blondynie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 8:02 pm

spojrzała na jego podpis. za duży, zdecydowanie, no ale cóż, najwyżej połowę zmyje zmywaczem do paznokci. wzięła od niego markera i na jego przedramieniu napisała mu swoje imię i numer telefonu. nie, nie żegnała się już, ale po prostu żeby nie zapomnieć mu dać, cnie.
-nowy jork, jeje-powiedziała-wiesz, upper east side i te sprawy-zaśmiała się-całkiem w pyte miejsce-dodała wzruszając ramionami, ale i tak nic nie pobije seksownego baltimore.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 8:12 pm

-o jezu, nie lubię juper est sajd. lepsze łest. - wygwizdał ją, no bo czemu niby nie. zły był, że go popisała. - fajne włosy, sprzedaj mi je. - wymruczał siadając znowu po turecku, bo co miał stać, jak on stary, nogi mu wysiadały, bolały go strasznie, hoho.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 8:19 pm

-nie wybiera się, gdzie się mieszka-powiedziała i usiadła obok niego-chcesz moje włosy? musisz zapłacić-wzruszyła ramionami i zaczęła się bawić kokieteryjnie włosami, haha. będzie go kusic, biedny max. przeczesała je palcami i sprawiła, że zaczęły błyszczeć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 8:22 pm

wyjął swój portfel. nie nosił zwykle gotówki, więc i teraz brzęczały w nim jedynie monety. zwykle płacił kartą, tak mu było wygodniej. - a ile cię zadowoli pienionszkuff? - zapytał, a później rzucił jej dolara, po czym w magiczny sposób z jej głowy znikły wszystkie blond pukle i rozpłynął się w powietrzu, bo ja lecę. buzi.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 4:09 pm

siedział tu na tych deskach jakiś i w ogóle robił zdjęcia jakimś staruszkom to dzieciom co sobie tu latały bawiąc się. ogólnie pogoda nie była najlepsza, wiało ale za to fajne zdjęcia wychodziły jak tak włosy rozwiewało tak naturalnie.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 4:11 pm

i pewnie jej strzelił parę foteczek, bo akurat tutaj szła. i wystrzeliła w jego kierunku palec. - no ej, jestem niepomalowana! - podeszła do niego bliżej.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 4:16 pm

-ale i tak ładnie wychodzisz na zdjeciach - uśmiechnał się i przeczesał dlonią swoje włosy. - poza tym to nie twoja sesja zdjeciowa tylko ogólna i naturalne jest ładniejsze- rzekł.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 4:17 pm

-pf, czuję, że wcale nie chciałeś abym byla na tej fotografii. - kiwnęła głową na jego aparat , który trzymał w dłoniach i usiadła obok niego. - głosuj na mnie w wyborach do samorządu, czejs! - chciała mieć chociaż jeden głos, no co.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 4:23 pm

spojrzał na nią z tym jego uśmieszkiem coś ala ten z ava. - chciałem, chciałem ale ty marudzisz sama na nim nie chciałaś być bo tam pieprzysz że nie masz makijażu, kobieto- wywrócił oczami. - startujesz? - nie był obeznany trudno- ale chyba jezcze nie ma tych kampani ani jeszcze nie głosujemy- rzekł bo w sumie nie był pewny tego.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 4:26 pm

-nie wiem, czy będą kampanie. - roześmiała się. - moja kampania brzmi: zagłosuj na mnie to dostaniesz sześciopak piwa! - wykrzyknęła, jak to się robi podczas kampanii wyborczej, żeby zostać usłyszanym. - startuję, to zaglosuj czejs.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 4:34 pm

zaśmiał się- ej jak dasz mi sześciopak piwa, to zagłosuje. - wyszczerzył się.- piwo zawsze się przyda choc w sumie mam prawie cały sześciopak choć tego nigdy nie za wiele.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 4:39 pm

zaklaskała! była z siebie dumna. - ach, nie to jak maleńkie przekupstwo. - roześmiała się. chciała zostać przewodniczącym, żeby mieć coś fajnego wpisane w podaniu na studia. a to fajnie wygląda, jak się jest przewodniczącym. - nawet już napisałam sobie przemówienie.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 4:42 pm

-a masz je z sobą?-spytał był ciekawy co ta afrodytka cnotka wymyśliła, ej może chciała żeby wszyscy tacy byli? xdd - ale sześciopaka bym chciał. - powiedział i w sumie westchnął że go nie dostanie, ciezkie to zycie nic za darmo xd
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 4:45 pm

jak zagłosuje to dostanie xp - mam! - i podała mu notesik i w ogóle było w nim to co u ciebie an pw, wszystko ściągnięte ze ściągi ;3 - nie wzdychaj tak, jak stary dziadek. - zmarszczyła nos i ubuziała go w skroń.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 4:47 pm

zaczął czytać, jej czasami miał problem się doczytać ! więc się pewnie pytał co tam pisze xd - nie wzdycham jak on, wzdycham jak młody człowiek- wytłumaczył i powiedział że może zjechać niżej.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 4:53 pm

-gdzie niżej? - chyba nie zrozumiała. patrzyła jak czyta i w ogóle pewnie nawet on na nią nie zagłosuje i będzie miała zero głosów! pewnie i tak wygra ktoś z drugiej klasy. głupio...
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 4:55 pm

wzruszył ramionami i powiedział że nic. spojrzał na nią i oddał jej notes- przemowa jest niezła, jestem ciekawy w ogóle kto startuje - bo sam nie wiedział, ejj jaki on nieobeznany
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 4:56 pm

bo ma w dupie całą szkołę, nic go nie obchodzi tylko seks! - dzięki. - uśmiechnęła się lekko. tak subtelnie, normalnie tylko zdjęcia strzelać! ej, scarlett jest ładna....
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 5:01 pm

nie tylko on, ej! no jest ładna ale jak dla mnie ma za duże cycki, takich bym nie mogła mieć. - nie ma za co, masz szanse na wygraną- uśmiechnął się też tak szerzej i szczerze! to było miłe.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Sponsored content





Muszla koncertowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Muszla koncertowa
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Park miejski-
Skocz do: