Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Muszla koncertowa

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimePią Mar 26, 2010 8:28 pm

.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 7:46 pm

Siedział sobie więc nasz kochany blondyn o imieniu dan, a siedział on.. hm, na scenie. I palił papierosy nawet i niszczył środowisko i w ogóle na dupkę mu dajcie. patrzył w ekranik swojego wypasionego telefonu, bo ajfona miał i się podniecał zdjęciami gołych pań ;c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 7:52 pm

spadła z nieba. przykucnęła gdzieś za nim, zaglądając mu przez ramię na ten ekranik właśnie. - ohyda. - skomentowała krótko, to co on tam miał! ;c przysięgłabym, że zaciągnęła się przelotnie zapachem jego seksownych perfum!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 7:54 pm

miał dolczegabanę, the one. czy coś xd siostra dzisiaj je swojemu facetowi kupiła i są fajowe. elegancki zapach. odwrócił się gwałtownie na jej głos. - czemu? ładne są. - wyszczerzył się do niej, miała ładne oczy, które do tej pory uwielbiał, za co siebie nienawidził. ale cóż... takie życie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 8:01 pm

jak fajowe to ci wierzę! aha, naprawdę lubiła jego zapach, to coś, co tkwiło mocno w jej pamięci. usiadła obok, nadal blisko. - to są te twoje wielbicielki, co o nich wspominałeś?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 8:20 pm

roześmiał się szczerze. - akurat nie, ale równie fajne. - ucałował jej policzek, taki pulchny i pyzowaty, ho ho. - co tam u ciebie miszel? znowu się widzimy. czy to nie jakiś znak? - uniósł pytająco brwi i schował telefon do kieszonki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 8:30 pm

- nie sądzę, że od wczoraj się zmieniło dużo, u ciebie też? - uśmiechnęła się, wcale nie na siłę, ale naprawdę. - aha, i jeszcze powiedz, że musimy to jakoś wykorzystać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 8:32 pm

-nie, no. aż taki namolny nie jestem. - oparł się na rękach. znaczy tak do tyłu odchylił, czy coś. spojrzał w niebo. - ja wymyśliłem, że zapiszę się w tym roku do jakiegoś przedstawienia i spróbuję coś skomponować do niego. czadowo, co?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 8:39 pm

mruknęła coś cicho pod nosem i objęła rękami kolana. - brzmi świetnie. - wykrzyknęła pełna radości i entuzjazmu, naprawdę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 8:41 pm

-no, zawsze lubiłaś, jak grałem na skrzypcach. - przypomniał sobie i przymknął oczy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 8:47 pm

położyła się opierając głowkę na jego brzuszku. - być może dalej lubię, mógłbyś kiedyś coś mi zagrać, jak kiedyś...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 8:51 pm

-jestem niemal pewien, że wciąż to lubisz. - uśmiechnął się do niej sympatycznie i kiwnąl głową. - no pewnie, kiedy tylko chcesz. - wytarł dłonie o spodnie. przez dłuższą chwilę milczał, wpatrywał się w jakieś drzewo, w jakieś tło. trudno mu było nie wybuchnąć przy niej. miał w sobie taką żądzę. zwierzęce pożądanie do niej dzierżył. przesunął nawet palcem po jej udzie po chwili, kiedy to jego wzrok znowu padł na nią.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 8:55 pm

uśmiechnęła się, zasmiała nawet cicho, przeszedł ją miły dreszczyk. podniosła się i spojrzała w jego oczęta, nie wiem co chciała z nich wyczytać, może to był tylko jakiś sposób znęcania się nad biednym danem!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:04 pm

pewnie tak! a on ją pocałował. dla szpanu przed jakimiś dzieciakami, że on mógł całować miszelę a oni nie. przesuwał nawet dłonią po jej pośladku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:07 pm

usiadła na nim okrakiem, objęła go rączkami za szyjkę i całowała jego słodkie usteczka, naprawdę bardzo namiętnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:11 pm

o? co się jej stało. oczekiwał raczej obrzucenia go wyzwiskami, pkładów pięściami. nie wiem, co jeszcze. ale cóż, całował ją dalej. przecież nie będzie jej wyzywał za to, że dobrze całuje.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:15 pm

nie mam pojęcia co się stało, wymknęła mi się spod kontroli, no. - danny, bez sensu to całkiem, no nie? - wydukała, wcale nie przestając go całowac.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:16 pm

złapał ją za bródkę, przez chwilę wpatrywał się w jej oczka. - ale, że co, michelle?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:22 pm

- ttto wszystko, tak? nie wiem dlaczego, chcę cię mieć tutaj, przy sobie, a najlepiej już w sobie, ale po chwili zupełnie się gubię, rozumiesz mnie? - wtuliła się noskiem w jego szyjkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:24 pm

uśmiechnął się do siebie tak pod nosem, cóż. schlebiała mu. poczuł się lepiej, jego duma, męskie ego się podniosło. już nie było zgniecione. niedługo zacznie się puszyć jak paw. - hm, może przemyśl sobie to... zrób taki bilans. chociaż nie powiem, wolałbym mieć cię już w sobie też.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:32 pm

patrzyła na niego w milczeniu, z lekkim usmiechem na twarzyczce. nie przestała go obejmować ani na chwilke. - zróbmy coś z tym. - dotknęła ustami jego warg.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:35 pm

-ale w którą stronę? - wsunął dłoń pod jej włosy i ją tam miział muskając wargami jej ponętne usta. miał na nią ogromną ochotę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:38 pm

nie odpowiedziała, zajęta rozpinaniem guziczków jego koszuli. zsunęła ją z jego ramion, przesuwając dłonią po jego fajowej klatce.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:42 pm

uśmiechnął się do niej przepraszająco słysząc dźwięk przychodzącego smsa. westchnął i nawet nie sprawdzając kto to wyłączył telefon. - wybacz. - uśmiechnął się mdło i złapał ją za rękę. - chodźmy do mnie. nikogo w pokoju nie ma. - i pociągnął ją właśnie tam, zacznę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:19 pm

stał tutaj i w ogóle udawał, że robi szoł dla wszystkich, że jest supergwiazdą udawał. uważał, że jest lepszy od garu nawet, że jest lepszy od umarłego majkela dżeksona, którego z drugiej strony kochał i szanował, mimo jego wielu skandali i w ogóle. jak mu się stanie znudziło to sobie usiadł po turecku i grał na harmonijce. czy jak to się takie coś małe piszczące do dmuchania nazywa, no! xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Muszla koncertowa Empty
PisanieTemat: Re: Muszla koncertowa   Muszla koncertowa Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Muszla koncertowa
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Park miejski-
Skocz do: