Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Plac zabaw

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 9:44 pm

i w ogóle jego zaskoczyła, więc gdyby się nie trzymał to by spadł! i by się połamał i by umarł ;c niedobra miszela! - wystraszyłaś mnie! - zawołał, bo taka prawda była.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 9:51 pm

kurwa, rozwaliłam sobie palca trzeci raz w tym samym miejscu ;c. - jezujezu, złapałabym cię przecież! - przewróciła teatralnie oczyma i wskoczyła mu na kolanka.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 9:53 pm

nie gadaj, że na jakimś zgięciu xd
-no fakt, jesteś taka silnaaaaa. - złapał za jej lichą rączkę, która gdy puścił, opadła beznamiętnie na jego udo. - mm, stęskniłem się za twoim głosem, kuro.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 9:58 pm

nie, na opuszku, sierota ze mnie taka, że nie mogę. przejechała dłonią po jego udzie, na brzuch, nie omijając krocza. - nie mów do mnie kuro. kuro brzmi tak oschle, tak podle, tak drwiąco, jak możesz. - oburzyła się jak nie wiem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:01 pm

no ej, niech go nie podnieca, zimno już jest. za zimno na seks pod gołym niebem! - kuro domowa... hm, mogłabyś moją być. przynosiłbym ci kasę do ręki, ty byś mi gotowała obiady i sprzątała. czadowo. - pokiwał głową, chociaż on wcale kury żadnej nie potrzebował. sam może gotować i prać nawet może. bo moje męskie postaci to potrafią. ha. ideały same.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:07 pm

zamrugała sto pięćdziesiąt siedem razy oczami. - jak tak to sobie wyobrażasz, to ja nie chcę! będę uwięziona w ciasnej kuchni, dzieciarnia będzie biegała wokół mnie, ty będziesz siedział w pracy całymi godzinami i zabawiał się z sekretarką na biurku swojego szefa, a ja utyję i wpadnę depresję, no bajka po prostu. - zrobiła smutną minkę i objęła go rękami za szyję.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:11 pm

-kupię ci tą odchudzającą bieliznę i będę jeździł z tobą na bankiety i koncerty, obiecuję. - wyszczerzył się. - no dobra, ja będę twoim kogutem, ty kurą. pasuje? nawet sobie przyczepię takie pióra wszędzie, czad. - zamyślił się, bo ej, co z seksem, jakby był kurą. i przypomniał sobie, że ptaki się zapładniają mniej ekscytująco od ludzi. to jednak zrezygnował z kurkowej, albo i kurewskiej wizji xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:17 pm

- nie zaprzeczyłeś o tej sekretarce! - zmarszczyła nos. - nie, może lepiej nie, dobra? ludzie będą dziwnie patrzeć, jak wyjdziemy w piórach. zrezygnujmy, dla naszych wnuków, żeby nie wytykali ich palcami później. - pokiwała głową.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:22 pm

-bo będę miał sekretarza, wcale nie geja tylko hetero. - pomasował ją po udzie. - poza tym, ja poza tobą świata nie widzę. - zapewnił, bo jednak glupi był i jest i będzie i to prawda co mówił ;c - a tam, kto by się przejmował opinią innych.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:26 pm

- jestem aż taka wielka, że ci go przysłaniam? - roześmiała się i zastanowiła się przez chwilę, czy ten jego sekretarz będzie przystojny, zawsze to będzie jakieś wyjście, no nie. - to szykuj te piórka, koguciku. - cmoknęła go w nosek.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:31 pm

jak mogła! niech nie myśli o takich rzeczach lepiej. ; d
popatrzył na nią odchylając się trochę do tyłu, żeby mieć lepszą perspektywę. - no kurdę, jesteś taka spasła, że nawet nie ogarniam wzrokiem całej ciebie. - powiedział poważnie strasznie i nawet chwili nie wytrzymał, bo wybuchnął śmiechem ;c biedny, nie umie grać. nie mógłby grać w filmach, a zawsze chciał!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:37 pm

początkowo spojrzała na niego wzrokiem, który zabija. poczochrała mu włosy i roześmiałą razem z nim, chociaż już postanowiła zrezygnować z kolacji, tak w razie czego. wtuliła się w niego mocno, zaciągając się ulubionym zapachem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:41 pm

-no co. - wymruczał kiedy się przytulała. nie powiedział jej już na wszelki wypadek, że gniecie jego biedne nogi, że ciężko mu trochę jest, bo vy wzięła to do siebie i zaczęła się głodzić! - widziałem ostatnio brendona tu! - poskarżył się. bo był pewien, że to on. nie miał zwidów, na pewno.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:44 pm

podniosła głowę. - brendona, no coś ty, tutaj? - powiedziała bez entuzjazmu, udając wielce zdziwioną. i nawet nie chciała go wkurzać, że się z nim widziała kilka razy!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:47 pm

-no tutaj! - kiwnął głową. - nic o tym nie wiesz? - nawinął sobie jej pasemko włosów na palec. miał wieliką właśnie nadzieję, że go nie spotkała. że go nigdy już nie spotka. przecież danny jest fajniejszy! tak, uważał, że brendon nie dorasta mu do pięt.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:51 pm

- no w sumie, wiem, że tutaj studiuje, więc nie dziwne, że sobie chodzi i oddycha, prawda? - uśmiechnęła się i odwróciła głowę. - nie rozmawiałam z nim, dawno. - wielkie kłamstwo miszeli numer jeden.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:56 pm

-studiuje tu? a co? - spojrzał na nią tak przenikliwie i pewnie się paliła ze wstydu, bo on tak patrzył, jakby wykrywacz kłamstwa w sobie miał. i tak ją prześwietlał...;c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:58 pm

spuściła wzrok, bo rzeczywiście się speszyła, miała wrażenie, że on czyta w jej myślach, że widział całe jej wnętrze. - nie pamiętam, dan, co taki ciekawy nagle jesteś? - jęknęła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 11:01 pm

-bo go nie lubię. poza tym boję się o nas. - zamarudził. brendon dla niego był takim wrzodem na dupie, który chce mu zabrać to co ma najcenniejszego, no.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 11:05 pm

popukała ko palcem w czoło. - głuptasie, nie bój się. zrozumiałam zbyt wiele rzeczy, żeby teraz to zepsuć, wiesz? - pocałowała go i ścisnęła uspokajająco za rękę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 11:07 pm

-no to co! ale on może cię porwać, uwięzić i w ogóle nie ma ciebie. - pstryknął palcami. - zimno mi już. idziemy. - tak naprawdę to go uda przed nią bolały. grubas! xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 11:13 pm

dobrze, że nie powiedział tego na głos, bo to by ją zupełnie podłamało ;c. - dobra, aha, jasne, porwie mnie, z pewnością. - przewróciła oczyma, złapała go za łapkę. poszli gdzieś, nie wiem gdzie, zacznij, czy już idziesz?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plac zabaw - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plac zabaw
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Plac przed szkołą

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Park miejski-
Skocz do: