Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Plac zabaw

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 5:41 pm

- moje płuca są już tak czarne, że już żaden papieros im nie zaszkodzi. - zażartowała. pokiwała smutno głową. - i nikt nie jest w stanie jej przemówić do rozsądku? - westchnęła cicho. - trzymam za was kciuki, wiesz, że zawsze w ciebie wierzyłam, w was.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 5:45 pm

uśmiechnęła się,no bo przecież nie będzie się już dołowała znowu. -jak na razie my nie dajemy rady, ale zobaczymy. nie poddajemy się i walczymy dalej. -zaczesała sobie kosmyk włosów za ucho. -dzięki Michelle. -spojrzała na nią z miłym uśmiechem, bo szczerze jej dziękowała. przynajmniej ktoś w nich wierzył.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 5:49 pm

odwzajemniła uśmiech i uściskała ją mocno. - jeszcze zrozumieją, że bez siebie żyć nie mogą. twój braciszek też tutaj jest? jeju jaki on był zawsze słodki i kochany! - wyszczerzyła się, pamięta jak kiedyś się w nim podkochiwała, ale on wolał starsze ;c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 5:57 pm

roześmiała się cicho i krótko. -Johnny jest w Newtown, przygotowuje się do studiów na Harvardzie. jestem z niego taka dumna! -wyszczerzyła się i uniosła wysoko brwi. -pamiętam jak czasem do mnie przychodziłaś, by popatrzeć jak on spacerował po domu w bokserkach. -zachichotała i klepnęła michelle.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:02 pm

wybuchnęła śmiechem. - wcale nie dlatego! no dobra, może raz, czy dwa, albo kilka - odgarnęła włosy do tyłu. - harvard, łał. pozdrów go kiedyś ode mnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:05 pm

śmiała się razem z nią. czasem wynikały z tego podglądania zabawne sytuacje. zresztą johnny sam powinien wiedzieć,że w bokserkach po domu się nie chodzi. -dzięki, pozdrowię, oczywiście,że tak. -jakoby zakończyła temat swojego brata. -a jak tam sprawy z chłopcami, hm? -szturchnęła ją w ramię z uśmieszkiem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:10 pm

- dzięki. co to za szturchanie, hę? - wyszczerzyła się. - schodzę się z danem, na to wygląda. pamiętasz go? on mnie chyba za mocno kocha. - westchnęła cichutko. - a w twoim serduszku ktoś znalazł sobie miejsce?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:19 pm

Zamyśliła się. -dan, dan... chyba go kojarzę, aczkolwiek nie jestem pewna. a właściwie to czemu zerwaliście? -nie pamiętała tak ważnego faktu w życiu swojej koleżanki, przykro jej było z tego powodu. -u mnie? nikt nie zagrzał sobie miejsca. nadal szukam. -uśmiechnęła się, w sumie robiąc dobrą minę do złej gry,bo poszukiwania szły marnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:23 pm

- odeszłam od niego, bo francuski student zawrócił mi w tym chorym łebku - przewróciła zabawnie oczami. - i tutaj twoje poszukiwania się zakończą, tak czuje. w msa jest pełno napaleńców. - westchnęła. - no aleeee, wśród nich są prawdziwe perełki. - mrugnęła do niej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:26 pm

-francuski student? no wiesz...francuzi są nieciekawi. -zmarszczyła nochalek. -tak uważasz? -nagle się ożywiła, ale bez przesady. -a znasz jakąś taką perełkę może? bo wiesz, zanim sama ją znajdę... -zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:31 pm

jejciu jejciu, zrobiłaś mitcha hewera! <3. - co ty gadasz, ten ich akcent! - uśmiechnęła się mimowolnie. - kochanie, oni sami będą ustawiać się w kolejce pod twymi drzwiami!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:35 pm

mitch jest hrhr <3 -francuski akcent jest obrzydliwy! -zwróciła uwagę, ale tak miło. przecież nie chciała się kłócić o akcent żabojadów. -jakoś na razie nie ma po nich śladu. -zaśmiała się. -ale cóż, poczekamy zobaczymy. na razie żyje mi się dobrze samej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:41 pm

zmarszczyła nosek. - ooooj dobra, ja wiem swoje! - odparła, śmiejąc się. - dobrze samej, i bardzo dobrze, musisz być niezależna, nie dawać się facetom, bo to świnie są! - wykrzyczała, udając ich nauczycielkę baletu. - przyjdą, byli by głupkami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:44 pm

-tak jest! baby górą! -powiedziała nieco głośniej niż dotychczas. ale jak tu nie dawać się facetom, kiedy hormony szaleją i domagają się jakiegoś testosteronu ;c -a ty z tym danem, on już wie,że chcesz do niego wrócić?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:50 pm

- chyba to wie. spotykamy się normalnie. - wzruszyła ramionami. - tylko nie pojmuje tej jego miłości, no wiesz, ja mu robię złe rzeczy, a on nie zwraca na nie uwagi. - uśmiechnęła się lekko. - idziesz na bal? pewnie złączą cię z jakimś miłym facetem i kto wie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:53 pm

-czyli jest w tobie zakochany na śmierć i życie...jesteś szczęściarą wiesz? -uśmiechnęła się lekko. zamachała nóżkami i skrzyżowała je w kostkach. -na bal? sama nie wiem, choć z drugiej strony facetów tam nie zabraknie. jeszcze się zastanowię. ty pewnie idziesz z danem?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:57 pm

- hm, szczęściarą... - powtórzyła po niej, jakby chciała sobie to zakodować. - pewnie tak, chciałabym. - uśmiechnęła się. - zapisz się jak najszybciej, bo zrobię to za ciebie. - pogroziła jej zabawnie paluszkiem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:03 pm

-Jeśli ty tego chcesz,to on tym bardziej. -uśmiechnęła się i spojrzała na ten jej paluszek. -myślisz,że się ciebie boję? -spytała rozbawiona. -no już dobrze, zapiszę się, żebyś dała mi z tym spokój. -oznajmiła i zerknęła tylko na telefon,żeby sprawdzić,która godzina. niedługo będzie musiała się zbierać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:05 pm

zmrużyła oczy. - musisz się mnie bać, tak naprawdę jestem groźnym wielkim facetem w przebraniu małej miszel. - uśmiechnęła się. - i baaaaaaardzo się cieszę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:09 pm

-w takim razie ja jestem jeszcze większym i groźniejszym facetem od ciebie. -dodała z uśmiechem. -zapiszę się jeszcze dzisiaj, ale teraz niestety muszę już iść. mam nadzieję,że zobaczymy się na balu, a może wcześniej. do zobaczenia! -ucałowała ją w policzek i poszła gdzieś tam. pewnie się zapisać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:12 pm

uśmiechnęła się szeroko i pomachała jej na pożegnanie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:00 pm

heath siedział na jednej z huśtawek i palił papierosa, chociaż jakieś świeżo upieczone mamusie patrzyły się na niego z niechęcią, ale udawał, że tego nie widzi. huśtał się jakoś ledwie co.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:07 pm

marie akurat przechodziła gdzieś niedaleko i w sumie też była na fotografii, więc pewnie się znają z zajęć. niestety druga huśtawka była zajęta przez jakieś wredne dziecko, no trudno. - heath, hej - przywitała go i stanęła sobie gdzieś tam, opierając się o tą rurę, tam przy huśtawce.. - a ty co? bawisz się w niańkę? - bo moze był tu z jakimś dzieciakiem i robił za nianię, nie spodziewała się go tutaj.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 9:38 pm

lepił babki, bawił się i biegał ze swoim dzieciakiem! ha, ale byłaby skifa, jakby miał dziecko, nie? przyszedł sobie tutaj, bo akurat miał iść się uchlać do klubu, powyrywać panienki, ale miszela go przekonała, żeby zwrócić na nią uwage. toteż siedział i za nią czekał. huśtał się, o.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 9:42 pm

podbiegła do niego z tyłu i zakryła mu oczy rączkami. - cześć, mój duży dzieciaku. - szepnęła i obcałowała jego kark i szyję i policzki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plac zabaw - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plac zabaw
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Plac przed szkołą

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Park miejski-
Skocz do: