Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ryneczek

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:33 pm

Ano, trochę trwało , bo ana skupiła się na dodawaniu komentarzy kolegom z CA, których z resztą uwielbiała za wysportowane ciałka. Przygryzła wargę i podniosła głowę znad ekranu swojego el dżi. Dojrzała Maksia i pomachała w jego stronę. To oni się znają? czy tylko z photobloga?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:36 pm

no to niech się znają. odmachał jej, tzn uniósł tyko dłoń, bo nie chciał wyjść na jakiegoś geja. - co tam u ciebie, ana? - spytał, gdy w końcu do niej podszedł, bo mu się nudziło samemu na tej ławeczce.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:38 pm

Uśmiechnęła się delikatnie i założyła nogę na nogę wygodnie opierając się o ławkę. Telefon grzecznie schowała do spodni.
-Żyję, ale brakuje mi imprez. Zdecydowanie.- stwierdziła. Spojrzała na niego kątem oka.
-A co u ciebie?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:42 pm

- oj, no właśnie - przytaknął jej z ożywieniem - mi też! trzeba kiedyś coś zorganizować uśmiechnął się, chociaż nadal miał w pamięci swoją nieudaną imprezę, którą będzie przeżywał do końca życia, podczas kiedy inni dawno o niej już zapomnieli. - no właśnie tak ostatnio się nudzę - westchnął lekko, ale potem zaraz uśmiechnął się do niej całkiem fajnie, potem przez sekundke patrzył się na jej biust, bo był naprawdę imponujący i nie mógł tam nie spojrzeć, to było silniejsze od niego. co nie znaczy, że nie chciał patrzec. - a ty co! mnie się czepiasz o zdjęcie, a sama jakie wstawiasz - zaśmiał się, kiedy już wrócił wzrokiem na jej twarz, bo tak mu się przypomniało gdy patrzył na jej cycki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:45 pm

Zaśmiała się głośno widząc jego wyczyny.
-Maksiu, maksiu. Ja to mam chociaż trochę futerkiem zasłonięte!- powiedziała rozbawiona.
-Co do imprez to racja, trzeba coś zorganizować.- dodała. Chwilowo pożałowała, że nie wzięła aparatu, bo mogła by zrobić kilka ciekawych zdjęć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:49 pm

no on w sumie też mógł zabrać aparat, by nie musiał wchodzić na fotobloga by podziwiać jej ciało. jeju, ale on jest głupi troszkę. ;c - no ale tez dużo! - odparł kręcąc głową, jakby był co najmniej jej chłopakiem i był o to zazdrosny, że wystawia na widok swój biust, tak się zachowywał troszkę teraz. - wiesz co, ja na twoim miejscu chodziłbym w golfie - powiedział na koniec ze śmeichem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:51 pm

Śmiejąc się poczochrała mu włosy.
-Powinieneś się cieszyć, że takie zdjęcie dodałam! - zażartowała.
-Golfie? oo nie!! udusiłabym się! poza tym wiele byś stracił! takie wspaniałe widoki.- poruszała zabawnie brwiami
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:55 pm

- no, ale to jest fajne, jak wszyscy gapią ci się prosto tam? - spytal, bo naprawdę był ciekawy, bo nigdy nie był na takim miejscu i nie wiedział jak to jest.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:59 pm

Poprawiła grzywkę, która opadała jej na oczy. Oblizała wargi i spojrzała na maksia.
-W Kalifornii chwilowo prezentowałam bikini pewnej firmy. Można powiedzieć, że się do tego przyzwyczaiłam.- stwierdziła jednoznacznie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 8:04 pm

- aha - pokiwał zrozumiale głową, jakby to wszystko wyjaśniało. - no chyba, że tak. chętni bym zobaczył te zdjęcie, ale nie chcę być wścibski.. - odparł i poszedł sobie, bo ja idę ;c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 8:08 pm

Zaśmiała się z niego i pozostała na swoim miejscu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:23 pm

max pewnie sprzedawał tulipany z cygankami wszystkim parom. xd i w ogóle był przebrany za cygana też i grał na organach indiańskie melodie xd no dobra, żartuję! siedział tutaj, bo go nogi bolały. na zajęcia nie szedł, bo mu się nie chciało. leń to jest okropny.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:28 pm

pewnie z chęcią wzięłaby takiego tulipanka od takiego cyganka :d i niech się znają. oj to szła sobie po ryneczku,bo pogoda była chyba ładna (nie sprawdzałam). wgapiała się w promienie słońca, coby nabrać trochę koloru,bo po tej zimie trochę wybladła. i zauważyła oczywiście maxa, który się pewnie obijał. a ona dziś zajęć nie miała. -cześć maksiu! -przywitała go i poczochrała mu włosy, bo się zawsze tak witała z nim,dajmy na to.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:42 pm

i jeszcze bardziej poplątała jego loki ;c ej, ziomal. jest wrzesień, to po jakiej zimie? xd spojrzał na nią i zmarszczył nos, kiedy tak go czochrała, niedobra szeri szeri lejdi xd - cześć, wisienko. - zamruczał i nawet ubuział jej nosek, bo on znowu się tak z nią witał! bajer. - co u ciebie, olewaczu? nie odzywasz się już dłuugo do mnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:50 pm

łe ;c bo to u nas po zimie jest,a nie u nich xdd lubiła bardzo jego przywitanie, a co. dlaczego by nie mogła lubić. całego jego lubiła bardzo. -ja olewaczem? no wiesz. a dlaczego ty się nie odzywałeś,hm? -spytała z pretensją lekką nawet i usiadła obok niego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:59 pm

a on siedział teraz tak bokiem do ławki, a przodem do dziewczyny. wiesz jak! xd on też lubił to przywitanie, bo lubił szeri szeri lejdi. i w ogóle zawsze ładnie pachniała i rzadko miała katar xd - ja? ja nie lubię się narzucać. - rzekł i wzruszył ramionami. - to zawsze ty się pierwsza odzywałaś, właściwie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:02 pm

Zrobiła oO i miała ochotę go spoliczkować. -no to wiedz,że ostatnio też nie lubię się n a r z u c a ć. -wrr, wkurzało ją takie coś, bo wszystko musiała robić ona, a skoro są przyjaciółmi,to powinni wszystko robić po równo! taka była jej teoria. to prawda, szeri miała rzadko katar,ale jak już miała to ściekał jej do pasa :d
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:07 pm

-oj, nie denerwuj się. - złapał ją za dłoń i klęknął przed ławeczką. - nie bądź zła, nie bądź zła cherry! - mruczał błagalnym głosem, bo czuł, że jakby chciała to mogłaby go zabićl. a pewnie o tym teraz myślała. chciał załagodzić sprawę. nie pomyślał i powiedział dziwne rzeczy do niej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:15 pm

pewnie poczuła się teraz tak fajnie jak przed nią klęknął. -dobra, max. wstawaj, wybaczam. ludzie się dziwnie patrzą. -zaśmiała się nerwowo i złapała go pod łokcie,żeby go podnieść. niestety pudzianowską to ona nie była, musiał max też jej pomóc.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:19 pm

no pewnie, że fajnie. - pf, nie obchodzą mnie ludzie. - pocałował obie jej dłonie i kolanka też i wstasł, skoro jej to tak przeszkadzało. - jak tam szkoła! opowiadaj. - podrapał się po udzie i przyglądał się uważnie przyjaciółce, że tak powiem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:26 pm

uśmiechnęła się tak w ogóle tego nie kontrolując i otrzepała mu tym razem jego kolanka,bo od tego klękania,to pewnie się trochę ubrudziły. -wczoraj byłam na pierwszych zajęciach, było nas normalnie tak mało, że dostałam 5 za to,że byłam tam w ogóle! i odrobiłam zadanie domowe. lajtowo,po prostu. a ty jak się trzymasz? nie powinieneś być teraz na zajęciach? -szturchnęła go ramieniem. jaki on był niegrzeczny.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:32 pm

-nie wiem, nie oglądałem jeszcze planu. - roześmiał się. - pójdę do lekarza po zwolnienie. co mi tam. nie chce mi się w sumie chodzić do szkoły. przecież umiem śpiewać. - jeju, jaki on zadufany w sobie! w sumie to nie jest taki. bardzo się przykłada do śpiewu i muzyki, ale trudno. - gratuluję tej piątki. oby tak dalej. - uśmiechnął się do niej szczerze.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:35 pm

-rób jak chcesz, tylko żeby cię nie wydalili. zresztą to twoje życie, decyzje należą do ciebie. -uśmiechnęła się do niego promienie i dotknęła jego ramienia. -swoją drogą dawno nie słyszałam twojego głosu. -dodała po chwili przypatrywania się mu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:44 pm

-będę się odwoływał. - wzurszył ramionami, a później poczuł jej dotyk. był taki miły, fajny. przeszedł go nawet dreszcz, bo jednak była dziewczyną nie? a jego podniecały dziewczyny, nie był gejem. nie nie. - jak to nie, cały czas do ciebie mówię. to jest mój głos. - zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:52 pm

roześmiała się z własnej głupoty. pacnęła go w ramię. -oj wiesz o co mi chodzi! -powiedziała przez śmiech. -dawno nie słyszałam jak śpiewasz,o. -wyjaśniła teraz już jasno i dobitnie,o co jej chodziło. ale śmiać się nie mogła przestać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ryneczek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ryneczek
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Centrum miasta-
Skocz do: