Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ryneczek

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 2:42 pm

-okej to do zobaczenia- powiedziała z usmiechem i odpowadziła ją wzrokiem i po chwili zwinęła książkę do torby i sama ruszyła w nieznanym kierunku.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 5:42 pm

hej, cześć. sobie spokojnym krokiem szedł w stronę akademika, ale że mu się nie chciało to było to strasznie powoli i niezbyt seksownie. słuchał depeszów, bo ja też słucham i w ogóle przypominają mi się miłe chwile, okej. xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 5:48 pm

mi się nic nie przypomina, no nie. miszelka szła sobie tanecznym krokiem, nie myśląc o niczym, co za często jej się zdarzało. i właśnie w tej pięknej chwili ujrzała dana na swojej drodze! chciała uciekać, ale wzruszyła ramionkami i szła, jak gdyby nigdy nic.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 5:50 pm

zła kobieta z niej, toteż. wkurzył się bo zauważył jej parszywą twarz, co to mu się śniła do tej pory, jak to najpierw krzyczy, żed ma orgazm, a potem, ze kłamała, że udawała. albo, że najpierw mówi, że kocha, a później uciaka, znowu mówiąc że to kłamstwo. zacisnął pięść i nawet jej cześć powiedział, stanął przed nią.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 5:54 pm

zatrzymała się, udając wielce zaskoczoną. - o dan! jaka niespodzianka! - no cóż, jedno kłamstwo w tą czy w tą. uśmiechała się do niego bardzo mile, naprawdę. i pytała co chwilę, co u niego, czy się pozbierał i takie ogólne głupoty.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 5:56 pm

a on nie odpowiadał, ha ha. Zapytał raczej jak jej się wiedzie, co tu robi. Usiedli nawet na ławeczce. - Jesteś jeszcze z tym facetem? - nie żeby konkretnie go to interesowało, już o niej zapomniał, nie? Nie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 6:04 pm

zmrużyła oczy, bo co jak co, ale zignorował jej ważne pytania! odpowiedziała krótko, że całkiem miło się wiedzie, że nie jest, że dziękuje za troskę. patrzyła na niego z ukosa trochę, miał pomięty kołnierzyk, ciekawe dlaczego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 6:08 pm

-miszel, miszel. dawno cię nie widziałem. - mruknął w końcu i przesunął dłonią po jej udzie, przytyła trochę. ohyda xd - myślisz czasami o mnie? - zapytał bez przekonania. - ja o tobie tak, to głupie w sumie. nieważne.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 6:14 pm

przygryzła dolną wargę. - naprawdę? - zapytała i pożałowała, że w jej głosie było słychać tyle entuzjazmu. przysunęła swoje usta do jego, ale go nie całując. - dlaczego, dlaczego, dlaczego nadal nie dajesz za wygraną, dan.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 6:24 pm

-bo ja nigdy się nie poddaję. - i to on ją pocałował. no cóż, wcale nie zaprzeczyła, prawda? ona taka pewnie puszczalska i niefajna jest. ja to wiem, on am tylko do takich szczęście, powiedzmy. - zapalisz? - poczęstował ją papierosami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 6:28 pm

wcale nie zaprzeczyła, ach jak on całował! kiwnęła głową i wzięła papierosa. - jasne, nigdy. mówią tak, a po tygodniu cześć i ucieka z inną! - przewróciła teatralnie oczami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 6:29 pm

-musiałbym mieć michelle na imię. - mruknął i zmarszczył czoło, słońce już powoli zachodziło.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 6:35 pm

rzuciła stosem głupich pytań retorycznych, że co on chce, przeprosin? że co, nie zapomni jej tego do końca życia? że o co mu chodzi, do cholery? i paroma innymi, których nie chce mi się wymieniać. rzucała je i zaciagała się nerwowo papierosem, patrząc przed siebie, wcale na niego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 6:41 pm

wescthnął i ujął jej dłoń w swoje łapki. - przepraszam, nie chciałem. nie bądź zła, wiesz, że cię kocham. i kochałem i kochać pewnie będę. - żle mu z tym, było, bo chyba oni do siebie nie pasowali, on jej nie pociągał. to dlatego już razem nie są.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 6:44 pm

spojrzała najpierw na niego, a później na te ich złączone łapki, ale wcale nie wyszarpała swojej, miał takie cieplutkie dłonie. - chyba wcale nie chcę żebyś mi tak mówił, wiesz przecież.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 6:46 pm

-przypominam tylko. - cofnął dłonie. - chyba powinienem już pójść, nie będę cię męczył swoją obecnością.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 6:51 pm

- nie męczysz mnie. - wyciągnęła nogi przed siebie. - posiedź ze mną, troszeczkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 6:52 pm

spojrzał na nią. - okej, jak chcesz. - zaciągnął się papierosem. - powiedz mi coś miłego, mieszel.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 6:56 pm

- coś miłego, danny. - pokazała równe, białe ząbki w uśmiechu. poklepała go lekko, trzy razy w udo. - jest ci bardzo ciężko siedzieć tak tutaj? słyszałam, ze to przejebane, no wtedy, jak wiesz, ze ktoś nie będzie twój, czy coś. - wzruszyła ramionkami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 6:58 pm

-nie, jestem szczęśliwy, że cię widzę. - wzruszył ramionami. - poza tym chyba jednak się już z tym pogodziłem, torchę zapomniałem jaka jesteś fantastyczna. mam parę fajnych wielbicielek. - uśmiechnął się. wcale nie mówił prawdy, ale po co jej prawda.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 7:05 pm

uśmiechnęła się, zupełnie bez przekonania. - mogę coś zrobić, żeby było do końca okej? - zapytała, nie spuszczając z niego wzroku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 7:09 pm

-nie wiem, a masz jakąś propozycję? - podrapał się po karku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 7:11 pm

przygryzła lekko wolną wargę. - to ma być twoje życzenie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 7:19 pm

-obiecaj mi, że będziesz tylko z fajnymi facetami. - ubuział jej czoło i poszedł. bo ja za chwilę idę, pa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 7:21 pm

zaśmiała się, całkiem uprzejmie. - obiecuję! - krzyknęła za nim, cześć!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ryneczek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryneczek   Ryneczek - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ryneczek
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Centrum miasta-
Skocz do: