Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 mostek nad rzeczką!

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:35 pm

nie protestowała ani nic. bo jej się to podobało, zresztą przyzwyczajona była, no i anthony był fajny, ale to już inna bajka. - szkoda? - uniosła brwi pytająco, z cwaniaczkowatym uśmieszkiem i przejechała dłonią po jego ramieniu, jakby strzepując z niego niewidzialny pył.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:41 pm

chwycił jej dłoń i ubuział. stanął obok niej, krzyżując nogi w kostkach. - no jasne, jeszcze pytasz. - uśmiechnął się kącikowo. - dlaczego tak stoisz. sama?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:45 pm

wzruszyła ramionami, bo sama nie wiedziała dlaczego stała tutaj taka sama, ale na szczęście spotkała anthony'ego. - no właśnie nie wiem, może ty wiesz? - okej wiem trochę dziwna dzisiaj jest, pewnie jest przed okresem albo źle jej jakiś egzamin poszedł, chociaż chyba jeszcze za wcześnie na jakieś egzaminy. kopnęła jakiś kamyk przed siebie, żeby wystraszyć gołębia, który się tu napanoszył i podziałało, bo gołąb się wystraszył i poleciał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:50 pm

- zupełnie tego nie pojmuję właśnie. - objął ją ramieniem. - ej, ej! okazała byś troszeczkę serca zwierzętom! - zrobił smutną minkę dziecka, któremu zabrano zabawkę. - nie lubię cię, idź sobie. - wydął dolną wargę i skrzyżował ręce na piersiach.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:53 pm

aż jej się głupio nawet trochę zrobiło, chociaż wiedziała, że żartuje. przytuliła go i zaczęła cmokać po twarzy, tak miliard razy! - oj, przepraszam - zrobiła naprawdę przepraszającą minę, a potem uśmiechnęła się tak mega fajnie, specjalnie dla niego. - nie zostawiaj mnie znów samej - pogłaskała go po policzku, układając mu też włoski.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:00 pm

zmarszczył brwi. - jeju, kazałem ci sobie pójść. mnie też przestraszysz, komu się poskarżę, nie mam tu mamusi. - przechylił główkę w bok i spojrzał na nią z uśmiechem. przyciągnął jej twarz do swojej i cmoknął czule w usta.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:04 pm

nie zrozumiałam go, o co chodziło z tym przeproszeniem ;c chloe też za bardzo nie, ale stwierdziła, że jak ją całuje no to chyba wszystko ok, więc odwzajemniła tego całusa, też czule, bawiąc się jego uchem, nieświadomie. uśmiechała się podczas tego pocałunku -ja cię tak szybko nie zostawię.. - odmruknęła i oparła się o niego, trzymając rękę na ramieniu jego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:07 pm

oparł głowę na jej ramieniu. - ooo, bardzo chciałbym sprawdzić jak długo wytrzymasz. - zakręciło mu się w głowie od jej słodkich perfum. - założymy się?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:10 pm

uśmiechnęła się - ok, zobaczymy kto szybciej wymięknie! - roześmiała się i spojrzała mu prosto w oczy, ale już z powagą. - tylko o co się zakładamy? bo jak zakład to musi być o coś.. - uśmiechnęła się, znów.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:15 pm

- jaaak wygram ja, to jesteś moja przez cały jeden dzień. - mrugnął do niej. - a ty, co chcesz? - wyszczerzył się, bawiąc się jej bransoletką.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:19 pm

w takim razie musiał zauważyć, ten mały tatuaż co miała po wewnętrznej stronie nadgarstka, małe serduszko, to co sobie razem z danem zrobiła. przyjrzała mu się chwilkę, bo to było trochę dziwne, bo teraz też będzie miał ją cały ten czas dopóki ktoś nie wymięknie, ale że nie miała lepszego pomysłu na nagrodę to się zgodziła. - ok, to ja tak samo. jak wygram to mam cię dla siebie cały dzień - odparła bawiąc się jego włosami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:26 pm

zgodził się ściskając jej dłoń. obrysował palcem kontury serduszka i nawet chciał się dowiedzieć, co za tatuaż. - co teraz? będziemy się na siebie gapić, czy robić sobie najgorsze rzeczy, aż któres nie będzie miało dość?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:34 pm

- a co masz na myśli mówiąc najgorsze rzeczy? - przyjrzała mu się uważnie i ja muszę iść, więc możemy dokończyć jutro albo później, bo w sumie nie wiem czy jutro będę, więc jak chcesz! - możemy sobie opowiedzieć na początek całe nasze życiorysy.. trochę czasu wtedy minie, potem możemy przejść do tych gorszych - zaproponowała, patrząc na swój tatuaż.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:38 pm

to skończymy kiedyś, bo przegrasz ;p - gorszych? aluzja do tatuażu? - spojrzał na nią marszcząc brwi. - ty zaczynasz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:53 pm

- Nie! Prosze cię - skierował na nią błagalny wzrok. - To moja najlepsza koszula! - zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:58 pm

-Hm... więc rozumiem że chcesz ją odzyskać. -spojrzała na niego i wpadł jej do głowy pewien pomysł.
-Złap mnie to Ci ją oddam ! -zaczęła się śmiać i biec przed siebie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 9:13 pm

Biegł za nią.
- Oh zwolnij - zaczął udawać zmęczonego i przystanął na chwilę czekając na jej reakcję. Śmiał się pod nosem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 9:17 pm

Zatrzymała się i spojrzała na niego.
-Bo nie odzyskasz koszuli -zaczęła się śmiać lekko zdyszana.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:40 pm

- Odzyskam! - zaśmiał się powoli ściągając z niej koszulę. Spojrzał na nią z zadziornym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:46 pm

-A już myślałam że sobie w niej pochodzę. -zaśmiała się. -poza tym to dobrze wyglądasz bez koszuli -spojrzała na niego i uśmiechnęła się .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:48 pm

- Ja? Zaraz psy się na kości zlecą - zaśmiał się patrząc na nią. - Ale skoro tak uważasz. - uśmiechnął się ruszając brwiami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:53 pm

Zaśmiała się.
-Hm, zastanawiam się czy oddać Ci tą koszulę teraz czy poczekać jeszcze trochę . -zaśmiała się i przygryzła wargę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:54 pm

- A jak byś wolała? - zapytał unosząc brew i przyglądając się jej uważnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:58 pm

-Hmm. Chyba potem -uśmiechnęła się pod nosem.
-No chyba że nie lubisz damskich perfum . -zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 9:48 pm

- Ależ lubię. Teraz to możesz ją potrzymać dłużej - uśmiechnął się zawadiacko patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





mostek nad rzeczką! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
mostek nad rzeczką!
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Park miejski-
Skocz do: