Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 mostek nad rzeczką!

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 8:44 pm

- Hmm więc spróbuję coś tam opowiedzieć - zaśmiał się spoglądając na nią z zalotnym uśmiechem.
- A więc zajmuję się śpiewem i staram się być coraz lepszy, a po za tym to lubię siedzieć na komputerze - uniósł brew i zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 8:53 pm

-Hm, to zaśpiewasz mi coś kiedyś, prawda ? -wyszczerzyła się patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 09, 2010 4:10 pm

- Mogę nawet teraz. Zaśpiewać? - zaśmiał się i spojrzał na nią.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 09, 2010 4:13 pm

-Pewnie. -zaśmiała się i spojrzała na niego z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 09, 2010 4:25 pm

- Dobra, co by ci tu...
Ściągnął swoją koszulę i rozejrzał się czy oby nie ma nikogo w pobliżu.
- Let's Play Master and Servant! Come On! Master and Servant - śpiewał wymachując koszulą.
Po czym wybuchnął śmiechem i spojrzał na nią.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 09, 2010 4:33 pm

Wybuchnęła śmiechem razem z nim.
-Nie no, ale śpiewasz bosko. -uśmiechnęła się i spojrzała na niego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 09, 2010 4:40 pm

- Comee on Come onn! - wyciągnął szczerząc się.
- A dzięki piękna - ukłonił się i zaśmiał ocierając łzy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 09, 2010 4:46 pm

-Oj tam piękna. -zaśmiała się. Zabrała mu koszulę i założyła na siebie.
-Jak wyglądam ? -spytała ze śmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 09, 2010 4:51 pm

- A wiesz że ci do twarzy? - przyglądnął się jej ze śmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 09, 2010 5:00 pm

-Tak ? To wiesz, właśnie pozbyłeś się koszuli. -roześmiała się.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 1:48 pm

stał tutaj i robił zdjęcia jakimś żabą co byli w rzeczce i w ogole tu był ładny widok jak dla niego co chciał wykorzytsać, bo jesień an swój sposób jest piękna, osobiście wielbię złotą jesień.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 1:54 pm

kocham jesień, miszel też. przechodziła przez mostek, cała zmoknięta, bo padało, czy nie. w torbie na ramieniu miała swój aparat i modliła się, żeby nie był przemoknięty. zobaczyła czejsa i wyszczerzyła się, skacząc na niego z tyłu, krzycząc głośno buu, czy coś w tym stylu.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 1:57 pm

jemu się udawało żeby nie przemókł bo tam było trochę drzew to miał jakaś tam ochronkę, a na głowie miał kaptur od bluzy to włosów nie miał mokrych, ale ogólnie to był mokry. i słysząc buu miszel to się przestraszył, ej bo on skupiony coś tam a tu taki szok. obrócił się i cyknął jej zdjęcie, choć w sumie nie wiedział ze to ona- chcesz mnie zabić?!- spytał i schował do pokrowca aparat.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:00 pm

- tak, od dzisiaj jestem seryjną morderczynią! - przytuliła się do niego. - ale miaaaaałeś minę, hoho. - wyszczerzyła się, odsuwając od niego troszkę, nadal obejmując go rękami w pasie.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:02 pm

poczochrał ejj pewnie mokre włosy- jesteś chora miszel.- zaśmiał się i pocałował ją czółko. widział jej aparat szczelnie schowany- a ty co robisz z tym aparatem?- spytał i patrzył na jej aparat
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:07 pm

oparła się o barierkę. - noszę go sobie, wiesz? torba pasuje mi do stroju. - uśmiechnęła się. - robiłam trochę zdjęć, ale złapał mnie deszcz. boję się sprawdzić, czy aparat dalej żyje. - przeczesała palcami mokre włosy.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:10 pm

-nie zdziwiłbym się w sumie- wzeruszył ramionami, wiedział jak dziwne potrafią być co do stroju dziewczyny i on tego kompletnie nie rozumiał. - jezeli go odpowiednio szybko schowałaś to powinnien żyć, a jak nie to mogę go zaniesc do tego goscia co mi ten stary aparat co mi w kałużę wpadł - dodał - w ogóle nie widziałem cię na balu -dodał i spojrzał na nią
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:15 pm

sięgnęła do torby. - naprawdę zrobił byś to, jakby co? - wyszczerzyła się i wyjęła aparat. - jest, jest okej. co u twoich dziewic? - usiadła po turecku i patrzyła na niego z dołu.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:19 pm

-jak będzie potrzeba to się do niego dla ciebie specialnie przejdę, przy okazji pokazę mu swoj zoabczy jak chodzi- uśmiechnął się. - hmm, jedna już nią nie jest-stwierdził.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:24 pm

uderzyła dłonią w mostek. - haha, kurwa, nie wierzę. - zapaliła papierosa, wyciągając paczkę w jego stronę. - to ile jeszcze czeka w kolejce? - wyszczerzyła się.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:25 pm

poczęstował się od niej i sam zapalił bo się zaopatrzył w zapliczkę i jej tez zapalił- nie wiem, wiesz ona sama chciała to jej pomogłem, ej. misz. jak chloe? na balu chyba też jej nie było, chyba- podrapał się po karku.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:32 pm

zaciągnęła się - nie było? cooooś ty? - zamrugała kilka razy powiekami. - chloe całkiem nieźle, podrywa mojego chłopaka. - roześmiała się. - żartuje, nie wkurzaj się.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:34 pm

tak spojrzał na nią przeniklwie, bo coś mu nie pasowało.- em, czy ja o czymś nie wiem?- zmarszczył czoło.- jakiego twojego chłopaka? który to?- spytał. on nic nie wie to smutne ;x
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:43 pm

- wszyscy są moi! - wybuchnęła śmiechem. - dan, wiesz? - wypuściła dym z ust. - opowiedz mi o balu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:46 pm

ha! cześć, nudzi mi się też, to on tutaj sobie szedł. z psem! nie wiem, skąd wytrzasnął psa, ale powiedzmy, że go miał. i w jednej ręce miał siateczkę z zakupami, w której to były piwa i nawet jakieś krakersy, a w drugiej smycz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





mostek nad rzeczką! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
mostek nad rzeczką!
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Park miejski-
Skocz do: