Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 mostek nad rzeczką!

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 6 Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 8:36 pm

uśmiechnęła się do niego, podpierając się łokciami o kolana i bawiąc włosami. na chwilę zapanowała cisza, trochę niezręczna, przynajmniej dla marie, sama nie wiedziała dlaczego tak niezręcznie się czuła przy nim, podczas gdy wcześniej uwielbiała jego towarzystwo, lubiła spędzać wakacje w jego domu i z jego rodzicami. powoli czuła, że to już zginęło bezpowrotnie. gapiła się w chodnik przygryzając nerwowo wargę od środka. - a co u twoich rodziców? - odwiesiła sie i spojrzała na franza.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 6 Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 8:46 pm

a on bawił się przez tą ciszę jej zamkiem, rozsuwał go i zasuwał. i tak milion razy. jemu nie było niezręcznie, no może trochę. zawsze lubił kłaść się z nią przy basenie w domu letnim jego rodziców i patrzeć w nocne niebo. zgadywali co robią ludzie w innych domach, co robią po drugiej stronie ziemii. zawsze i tak wychodziło, że wszyscy się pieprzą. uśmiechnął się, ale wtedy zapytała o rodziców. - ee, nie wiem. - roześmiał się. - nie odzywali się od ostatniej soboty, matka wciąż wkurza ojca, on ją i wciąż się kochają. to jest piękne. - oparł głowę na jej ramieniu, jak zwykle robił, kiedy miał jakiś problem albo dylemat.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 6 Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 8:55 pm

- chciałabym żyć kiedyś w takim małżeństwie, jak twoi rodzice - mimowolnie przeczesała kilka razy palcami jego włosy. lubiła jego rodziców i podziwiała to, że pomimo kłótni cały czas są razem. - hm, wszystko w porządku? - spojrzała na niego, bo pamiętała jak zachowywał się kiedy miał jakiś problem czy dylemat i teraz też to zauważyła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 6 Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 9:05 pm

-no, ja też, oni są kochani. - przeczesał sobie włosy dłonią i wzruszył ramionami. - no tak, okej. nie martw się. - wymruczał i pocałował ją w policzek, bo taki miał kaprys. - lubię z tobą mówić, wiesz? - zapytał i odsunął się od niej. nie chciał jakoś bardzo się do niej zbliżać, nie chciał jakoś bardzo się z nią spoufalać. był z lexie, właśnie. to smutne, ale kiedy był z marie miał wrażenie, że unosi się ponad ziemią, że ona go potrzebuje, że jest jej aniołem stróżem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 6 Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 9:15 pm

uśmiechnęła się kiedy pocałował ją w policzek i powiedział, że lubi z nią rozmawiać, zrobiło jej się strasznie miło i przyjemnie. nawet przez chwilę zaczęła myśleć, że jeszcze może kiedyś wrócą do siebie. chociaż jeszcze przez chwilę myślała o tym, że już nigdy do siebie nie wrócą...skomplikowane to wszystko. - ja z tobą też. a najbardziej lubiłam te przegadane całe noce.. - uśmiechnęła się na myśl o wspomnieniach i miała ochotę się do niego przytulić, ale za bardzo się odsunął i jeju, wstydziła się. ;c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 6 Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 9:26 pm

-i strzelanie sobie na wzajem zdjęć. - roześmiał się. to zabawne, ale trzymał wciąż stare karty od aparatu, klisze i mnóstwo zdjęć w albumach z ich bliskiej przyjaźni. przypomniał sobie, zdjęcie na którym marie ma na głowie swoje rajstopy i udaje, że strzela z banana. mieli często głupie, zabawne pomysły.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 6 Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 9:30 pm

ok, powspominali jeszcze trochę starych czasów i pośmiali się trochę, a potem rozeszli, bo ja musze iść ;// do kiedyś tam!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 6 Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 9:44 pm

u, no okej. ogólnie humor mu powrócił, fajny znowu był. naładowany energią. tego mu było trzeba!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 6 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 4:30 pm

chloe stała na mostku, oparta o tą barierkę (ktoś zmienił czcionkę, czy tylko mi się tak wydaje? ;d) i nie wiem czy była umówiona z chace'em czy przypadkowo się spotkają, ty decyduj! ;p
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

mostek nad rzeczką! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 6 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 4:31 pm

nie wiem oO ja nic nie tykałam xd dobra byli umówieni bo wgl wieki się nie widzieli to się umówili jakoś gdzieś i wypadło że teraz i tu. przybiegł prawie że truchtem bo naucyzciel go zatrzymał gdzieś tam, okej. był bez aparatu.- hej chloe!- zawołał z fajnym uśmiechem z daleka i jej pomachał!
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 6 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 4:36 pm

właśnie, my też się musimy się spotkać! w starbaksie :d - cześć, chace - przywitała go i wytknęła go palcem, wbiła mu go po prostu w jego miły torsik - spóźniłeś się - zmarszczyła brwi. tak na prawdę nie czekała na niego dlugo czy coś, ale przyzwyczaiła się do tego, że to ona zawsze się spóźniała i to zawsze na nią wszyscy narzekali, wiec teraz ona chciała się na kimś wyżyć troszeczke, nie żeby chace w ten sam sposób na niej się wyżywał wcześniej, no nie, tak nie było nigdy. - no, ale nieważne - uśmiechnęła się kącikowo, tak na sekundke - co tam u ciebie?
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

mostek nad rzeczką! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 6 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 4:39 pm

już otworzyli?! tak wiedział że się spóźnił i mu było głupio i wgl i z tyłu miał taki prezent dla niej ciii! - no wiem wiem, ale no przepraszam. ale mam wytłumaczenie- rzekł i wyciągnał z tyłu za siebie taka fajna ramkę jakąś z jej zdjęciami co jej na plaży robił jakiś czas temu i w ogóle no dał ją miał nadzieje że jej się spodoba- to z okazji wczorajszych urodzin - wyszczerzył się- z życzeniami spełnienia marzeń.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 6 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 4:45 pm

no! już we wtorek czy tam poniedziałek :>
no to teraz ją zaskoczył i to nawet trochę bardzo! bo pamiętał o jej urodzinach, w przeciwieństwie do innych ;c - jeju, chace - nie wiedziała jak zareagować na początku - dzięki! - pocalowała go w policzek i przytuliła tak przelotnie i przyjrzała się tym zdjęciom, które wyszły bardzo dobrze - pamiętałeś o moich urodzinach.. - usmiechnęła się taka rozanielona. bo zrobiło jej się bardzo miło, że pamietał. już nie chodzi o sam prezent. bo tak jakby reszta znajomych o niej zapomniała.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

mostek nad rzeczką! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 6 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 4:58 pm

oja! ale fafjnie!
- nie no nie ma za co, chciałaś zdjęcia więc pomyślaem że dam Ci w tej ramce tak prezencie- uśmiechnął się. -mam nadzieje że sam prezent Ci sie podoba,co?-spytał z nadzieją w głosie bo sam nie wiedział co jej kupić tak szczerze. - no jakbym mógł zapomnieć?- usmiechnął się wesoło z jej reakcji i w ogóle.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 6 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:01 pm

- pewnie, że mi się podoba - uśmiechnęła się wesoło. w ogóle dzięki niemu teraz wpadła w radosny nastrój. - no inni jakoś zapomnieli.. - wzruszyła ramionami, bo nie chciała popadać teraz w jakiś dziwny humor, dlatego więc cieszyła się, że chace pamiętał.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

mostek nad rzeczką! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 6 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:06 pm

- to śweitnie że podoba, bo tak szczerze mówiąc już tydzień chodziłem za jakimś prezentem niestety nic lepszego mi do głowy nie wpadło niestety nie jestem w tym dobry, trochę ograniczony do tego co robię- wzruszył ramionami i objął ją ramieniem i pewnie ruszyli przed siebie- widać innym tak nie zależało- rzekł patrząc przed siebie- masz ochotę na lody? -spytał- ładna pogoda jest w koncu
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 6 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:12 pm

- czyli tobie zależało na mnie? - uśmiechnęła się chytrze spoglądając na niego z dołu bo pewnie był wyższy i objęła go w pasie, jak on ją objął. - ooo tak, z wielką chęcią! - powiedziała i pewnie poszli, zacznij.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





mostek nad rzeczką! - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
mostek nad rzeczką!
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Park miejski-
Skocz do: