Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 mostek nad rzeczką!

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 9:57 pm

-Będzie Ci pachniała mną -wyszczerzyła się patrząc na niego .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 10:01 pm

- Hmm - zamyślił się wracając wzrokiem na nią. - Cieszy mnie to - wyszczerzył się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 10:08 pm

-Ha, będzie ci o mnie przypominać -uśmiechnęła się .
-To co, idziemy gdzieś, czy zostajemy tutaj ? -zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 7:42 pm

Była ładna pogoda, to po przebudzeniu wzięli stary chleb i przyszli karmić kaczki. nie wiem czy w takiej rzeczce pływały kaczuchy i czy ta rzeczka była na tyle czysta, ale mniejsza z tym. pływały i tyle! cherry usiadła tak że spuściła, nóżki między belkami mostka i machała nimi, a kaczce jakiejś zabłąkanej rzucała okruchy chleba.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 7:49 pm

i byli tu z jego psem, okej. bo on ma psa. beagla! ale nie pamiętam jak się wabił, herkules? może... nieważne! siedział obok niej. - właśnie! nie zapytałem, co ci się śniło? - zapytał, bo ona miała koszmar jakiś. i ją w nocy pocieszał i głaskał i nawet calował po głowie. taki troskliwy jest!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 7:57 pm

beagle są urocze! westchnęła na wspomnienie o tym koszmarze. -musiałeś o to spytać... to było istne piekło. śniło mi się,że byłam w jakimś szpitalu, miałam zajęcia praktyczne w kostnicy u patologa. śmierdziało tam. leżały zwłoki na stole sekcyjnym i miałam poważyć narządy wewnętrzne na wadze, robiłam to dokładnie i zapisywałam wyniki w odpowiednich rubrykach. nagle zgasło światło, ze zwłok zaczęły wydobywać się jakieś jęki, potem światło zaczęło migać. i nagle... -gwałtownie przerwała,żeby zrobić nastrój. -wszystkie lodówki ze zwłokami otworzyły się na raz i trupy zaczęły wytrzeszczać oczy i jęczeć niemiłosiernie! a ten ze stołu sekcyjnego złapał mnie lodowatymi rękami za gardło i próbował udusić! to było straszne! dziękuję,że mnie uspokoiłeś. -ucałowała go w kącik ust.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 8:01 pm

-jezu. - roześmiał się. sam już miał takie zajęcia. - no ej, to jakiś horror. znaczy taki film, że niby. - objął ją znowu. - przepraszam, że się zaśmiałem, ale moja koleżanka ze studiów podobne historie snula, przerażały ją sekcje, a teraz chce zostać patologiem, tak jej się to podoba. - prawda, smród był straszny, ohydny.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 8:05 pm

ja też chciałam zostać patologiem po przeczytaniu kilku książek Robina Cooka :d
-mam nadzieję,że to już mi się więcej nie przyśni! -westchnęła znów ciężko. -no co za dziwna istota. -zaśmiała się. -ludzie są niekiedy naprawdę dziwni i nieobliczalni. -dodała i rzuciła kaczce na głowę chleb, ale jej nie zabiła całym bochenkiem jak to było w 'był sobie chłopiec' xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 8:13 pm

czad xd
jezu, jaka ona brutalna! ;c popatrzył smętnie na biedną kaczkę, która teraz pewnie zatonęła i pocałował kark szeri. jezu, to do niego niepodobne, dosyć. siedzieć na zimnej ziemi i rzucać (mordować) chleb(em) kaczce. - no są, to fakt. ty jesteś nieobliczalna, nie? zabiłaś kaczuszkę. - zamarudził, bo on lubił zwierzątka, mimo że je codziennie wcinał, bo lubił ich zmak, cóż ma zrobić z tym fantem, no co.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 8:20 pm

ona jej nie zabiła! -pzecież jej nie zabiłam, widzisz? pływa nadal, tylko oczy jakby jej się zbiegły do siebie. -wychyliła się,żeby przyjrzeć się ptaszkowi. faktycznie, kaczka teraz miała zeza. -kurcze, zniszczyłam jej życie! -schowała twarz w ramionach dżuda. i zamachała nóżką tak niesfornie,że balerinek zsunął się i wpadł do rzeczki! - o nie! mój but! -krzyknęła od razu czując chłód na gołej stopie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 8:27 pm

-oja....... - patrzxył jak but uderza w kaczkę! teraz to już w ogóle ją zabiła ;c - złówmy ją i upieczmy na gillu! - wpadł na taki pomysł, nawet nie rzucił się za bucikiem. znaczy rzucił się, ale jego pies. ;c i rozszarpał jej bucika! jeju, to przykre. ; c teraz będzie bosą stopę miała ;c - ups!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 8:30 pm

-Herkules! -krzyknęła na niego prawie,że łamiącym głosem, na wpół płacząc. -ożesz kurde cholera! mój but! -była zła. wściekła. wstała z tego zasranego mostka. -będziesz mnie musiał zanieść na rękach. -poinformowała dżuda stojąc nad nim władczo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 8:33 pm

-zabiłaś ją! - wstał też i w ogóle był pełen żalu dla kaczuszki ;c naprawdę. on żartował z grillem, no! naprawdę, niech mu bóg wybaczy! on jest biedny, zrobiłam mu, że przeleciała go ruda ;c teraz bał się wszystkiego i wszystkich, wrr. "nie ma za co żyć... nie ma za co umierać..." - kupię ci nowe, jakieś fajne, wyczesane... kalosze, gumiaki na ryby. - roześmiał się i zawołał psa. a ten przyniósł jej bucika, trochę wymiętego, ale jednak! - dobry piesek!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 8:42 pm

Ona tej kaczki zabić nie chciała ;c ale stało się inaczej, niestety. -tak tak, ja wiem,że ty kupisz. -jęknęła ironicznie i tak stała,a w stópkę jej było zimno coraz bardziej. -dobry piesek?! żeżarł mi buta! -oburzyła się i skrzyżowała ręce na piersi. chyba była przed miesiączką...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 8:49 pm

jezu, niech się tak już nie rzuca. pomarniał nasz jude, podrapał się po zaroście i wzruszył ramionami. - nie zeżarl, tylko ci go uroczo przyniósł. - pocałował ją w policzek i przerzucił przez ramię, chodź do sklepu jakiegoś... - i poszli, ona wybierała gdzie, to ty zaczniesz. xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 8:53 pm

i zaczęłam tam już ;d
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 7:14 pm

no okej, stał tutaj z zegarkiem w ręku, czekał na marie. umówili się, nawet nie wiem, czemu. to przykre, ale czuł, że go coraz bardziej pociąga. odkąd zobaczył ją po dłuższej, półrocznej przerwie odkrył ją na nowo. wymyśliłam, że stracił z nią cnotę, że razem kiedyś byli. ale nie wiadomo w sumie czemu się rozstali, może po prostu, on wyjechał tu, a ona tam była. stracili kontakt, pewnie nawet nigdy oficjalnie nie zerwali, to smutne. patrzył na kaczki na rzeczce, które czyściły swoje pierze.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 7:23 pm

ok, to obydwoje razem przeżyli swój pierwszy raz i fajnie to wymyśliłaś wszystko ładnie i w ogóle :>
marie w ogóle była zdziwiona, że zadzwonił/napisał do niej, ale nie miała nic przeciwko żeby się z nim spotkać, bo chcąc nie chcąc nie mogła o nim zapomnieć, ale życie toczyło się dalej itditd. tak więc wyszła zza zakrętu i zobaczyła franza stojącego na środku mostu. zaszła go po cichu i wyskoczyła mu zza pleców znienacka- hej! - przywitała go promiennym i uroczym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 7:30 pm

roześmiał się, nawet. mimo, że było mu zimno strasznie. bo ubrał się cienko, dość. - nie wiedziałem, że jest tak zimno. - mruknął patrząc w jej oczy, ona była ubrana ciepło! zazdrościł jej z tegoż powodu, że ona myśli, a on nie. - co tam? - objął ją ramieniem, bo chciał się ogrzać i poszli gdzieś na spacer. sam nie wiedział, po co do niej napisał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 7:36 pm

no tak, miała na sobie swój nowy trencz a pod spodem nawet grubszy sweter, ale nie taki na zimę strasznie gruby. - oj, biedny, jak chcesz możemy się wrócić do akademika - miała nadzieję, że jednak tego nie zrobią, bo nie chciało jej się tyle chodzić.. - no jakoś leci, wiesz, szkoła się zaczęła - wzruszyła ramionami - kandyduję do samorządu szkolnego - pochwaliła się - nie obrażę się, jak na mnie zagłosujesz - wyszczerzyła się, chociaż nie liczyła na jakąś dużą ilość głosów, bo chyba nie była jakąś super znaną dziewczyną w szkole, dlatego też nie robiła sobie wielkich nadziei z tym samorządem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 7:46 pm

-to jest w ogóle takie coś? - podrapał się po karku. - no okej, zagłosuję, będziesz miała chociaż jeden głos. - roześmiał się i podrapał ją po ramieniu. właściwie to nie wiedział o czym jej powiedzieć, o co zapytać. nie chciał, żeby pomyślała, że jest zdesperowany, bo przecież taki nie jest. zwykle czuł się przy niej swobodnie, jednak teraz było inaczej. szedł przy niej spięty. możliwe, że obawiał się o to, że spotkają tu lexie, a boże też i o to, że znowu coś do niej poczuje. kusił los. - mm, ładnie ci włosy pachną. - zauważył przysuwając głowę do jej włosów.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 7:53 pm

uśmiechnęła się tylko delikatnie, nic nie mówiąc. trochę wróciło jej na wspomnienia, ale szybko je odegnała, bo czuła, że gdyby tak całkiem myślami powróciła do tamtych czasów kiedy byli razem to by to wszystko wróciło......oh - dawno się nie widzieliśmy - spostrzegła, bo nie liczyła tych kilku przypadkowych spotkań w szkole i przyjrzała mu się chwilkę dłużej niż może to wskazane. ;c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 8:01 pm

-ja ciebie też. - uśmiechnął się i pewnie usiedli gdzieś na ławeczce, bo on jest leniwy, nie będzie tyle szedł! puścił ją już, znacyz już nie obejmował. - mogę zapalić? - zapytał, bo go tak matka uczyła, bo on dobrze wychowany był, wcale nie bezstresowo. dzisiaj na polskim nam opowiadała historyjkę, o tym, jak jakiś punk przykleił kobiecie gumę do czoła w autobusie, bo tamta nie chciała zwrócić uwagi synu, gdy tamte kopał inną kobietę, uu. on na nią też patrzył, czekał na odpowiedź, palić mu się chciało. pewnie z nerwów.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 8:07 pm

ojaaaa, fuj
- no pewnie - odpowiedziała mu, ją też naszła chęć na papierosa, ale nie paliła, myślała chwilę nad tym, ale postanowiła, że nie weźmie od niego papierosa, choć naszła ją taka chęć (wiem powtarzam się). tak jakoś dziwnie jej było, nie że niezręcznie, ale dziwnie. po prostu dziwnie. - no a co u ciebie, bo się nie pytałam? - spytała z uśmiechem, chciała spytać się czy kogoś ma, ale też nie chciała wyjść na jakąś desperatkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 8:26 pm

poczęstował ją, ale skoro nie chciała to nie. sam zapalił i mrużył przez chwilę oczy. - u mnie? stara bieda. - uśmiechnął się do niej kącikowo. nie chciał mówić o lexie. to dziwne, ale każdemu się chwalił nią, jednak nie przed marie. to smutne, ale była przecież jego małą merie, jego kochaną dziewczynką, którą jego rodzice po prostu uwielbiali, do tej pory każą mu się z nią spotykać, bo była, bo jest taka cudowna! i on się z nimi zgadzał, ale nie przyznawał się do tego, nawet przed ojcem, z którym miał świetne kontakty.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





mostek nad rzeczką! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
mostek nad rzeczką!
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Park miejski-
Skocz do: