Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hotel Palace

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 9:19 pm

-A mogę? -ożywił się na myśl o pomacaniu jej dorodnych piersiczek. -wcale,że nie wygrałaś,bo każdy robi to,co kocha,o! -podsumował ładnie. nie chciało mu się już wymyślać innych argumentów, które przeważyłyby szalę na jego stronę. -nie smakuje ci drink? -zapytał, bo przecież jemu też nie smakował. drink, którego pił był kiepski. przynajmniej w jednej kwestii się zgadzali.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 9:22 pm

- nie! nie możesz, ale przyjemnie było popatrzeć jak napalasz się na samą myśl - uniosła prawie niedostrzeżenie kąciki ust i wbiła w niego wzrok, dopiero po chwili się odzywając - jest cholernie niedobry. w życiu nie piłam tak okropnego - przyznała, z ulgą zauważając, ze to jednak nie jej spaczony gust. - i pięknie to zakończyłeś. prawie się rozpłakałam - tym razem uśmiechnęła się już szeroko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 9:26 pm

-Oh,to mi pochlebia. nie wiedziałem,że umiem tak dobrze przemawiać. -wyszczerzył się. popatrzył na jej drinka. -hm, a co powiesz na jakiegoś lepszego drinka? ale nie tutaj? -zapytał, bo mu zawitał do głowy pewien zacny plan. skoro im obu nie smakują tutejsze drinki, to niby dlaczego nie mogą iść gdzieś, gdzie będą lepsze?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 9:42 pm

- chętnie, ale kiedy indziej, jestem chyba zmęczona ide do siebie - mruknęła, ale wymienili się telefonami i tak dalej, bla bla bla, ja lecę, bajos ;*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 9:46 pm

no to też sobie poszedł. ciao! ; *
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hotel Palace - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Hotel Palace
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Palace Club

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Inne-
Skocz do: