Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hotel Palace

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 7:52 pm

-Wtf?! -nie krzyknął,ale automatycznie wstał i zaczął się klepać po mokrych spodniach. wyglądało to jakby się zsikał. -dlaczego to zrobiłaś? -zapytał trochę wytrącony z równowagi. oh jak on bardzo chciał wylać na jej głowę swojego drinka.... ale nie był taką podłą świnią. -i co teraz mam zrobić? zdjąć je?! -przełknął ślinę na myśl o tym. nie ma mowy, będzie musiał wrócić do domu. co za strata dla balu!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 7:56 pm

- oh! to całkowicie przez przypadek! - powiedziała, ale już z nutką ironii, gdyż spokojnie zajęła sobie jego miejsce. - chcesz, mogę podmuchać, prawie jak suszarka - wyszczerzyła się, ukazując szereg równiutkich białych ząbków i oparła się o ścianę, gdyż wadę tejże puchy było brak jakiegokolwiek oparcia. - oj, naprawdę, nie ma tego dużo, nic nie widać, ewentualnie jakbyś się spuścił do nogawki, ale widząc Cię w moim towarzystwie ludzi nie będzie to dziwić - zasmiała się groźnie i nie spuszczając z niego rozbawionego głosu, napiła się szampana, by opróżnić lampkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 7:58 pm

Uniósł brew prawie że do połowy czoła. -oż ty! -krzyknął, je. ale nie znowu aż tak mocno, żeby nie było. odłożył drinka na jakiś tam stoliczek, który pewnie stał przy pufie. stanął naprzeciwko niej i oparł ręce na swoich biodrach. -ok, to możesz już zacząć dmuchać. -stwierdził z krzywym uśmieszkiem na ustach. z daleka pewnie wyglądało to jakby mu robiła loda, niestety to nie była prawda.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 7:59 pm

uśmiechnął się szerzej, bo okazywało się, że byli na tym samym kierunku, tylko inny instrument. - ja też gram, ale na perkusji - odparł i stwierdził, że fajnie by było jakby zdjęła tą maskę, bo wolał wiedzieć z kim ma do czynienia, bo już wystarczy, że się kochał nie wiedząc kto to. dlatego powiedział: - a może zdejmijmy te maski już - wszyscy chyba już je pozdejmowali, a na pewno większość - rozejrzał się po sali i rzeczywiście było tak jak mówił. - chciałbym zobaczyć twoją twarz, zapewne śliczną - odparł.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:01 pm

- wybacz.. jednak znudziło mi się udawanie suszarki - powiedziała po zaledwie paru dmuchnięciach, ale dotknęła mokrego miejsca przejeżdżając po nim ręką - ej, nawet nie czuć , że takie mokre - skłamała - myślisz.. , że ktoś się patrzy na Twoje krocze? uwierz... nie. - uśmiechnęła się perfidnie i westchnęła - no dobra, siadaj - jęknęła, odsuwając się i dając mu miejsca na dokładnie połowę jego tyłka, czyli jednego pośladka. w sumie chyba niewygodnie jest tak siedzieć, ale niech doceni jej dzisiejsze dobre serce. - Emma jestem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:04 pm

zaśmiała się szeroko i spojrzała mu w oczy-Ty ją zdejmij, ja mogę sobie nie poradzić-powiedziała mu kokieteryjnym głosem do ucha-ja Ci się odwdzięczę i wyręczę-dodała. poprawiła włosy, które swobodnie opadały jej na ramiona, jedną ręką, wykonując całkiem seksowny ruch, przeniosła je na prawą stronę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:06 pm

normalnie wstrzymał oddech kiedy jej ręka dotknęła jego krocza. w sumie na sali było ciemno, jedynym światłem były jakieś czerwone lampy. i plamy mokrej praktycznie nie było widać. -żartujesz? nie będę się z tobą ściskał na jednej pufie! -rozejrzał się i po chwili wrócił ze swoją pufą. -no, teraz możemy pogadać. jestem Bryan. -przedstawił się. dziwnie mu było,ale nie był na nią zły za to co mu zrobiła! niech i ona pozna jego dobre serce, które jest dobre nie tylko dzisiaj.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:08 pm

uśmiechnął się tak jakby do siebie i na nic nie czekał tyko zdjął jej maskę jednym ruchem, niezbyt szybkim. przy okazji, przez przypadek, bo wszyscy lubimy przypadki dotknął jej polika. i wtedy ją poznał! - hej, ja ciebie znam. przecież to ty julia z pierwszego roku! - doznał olśnienia, podczas gdy on nadal miał na twarzy maskę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:10 pm

- widzę, że onieśmielałby Cię bliski kontakt z dziewczyną - zasmiała się, bawiąc się pustą lampką, dając mu wyraźny znak, ze po drinki także mógłby skoczyć, a najlepiej po te z zabawną parasolką , miałaby się czym bawić, a dokładniej czymś zająć palce. - który rocznik - spytała, nie dając po sobie poznać, ze tak naprawdę nie zna tutaj chyba nikogo, oprócz Drew, Camila i Victorii, pamiętała jednak, że lepiej grać osobę, która ma tutaj najlepsze kontakty, w razie, gdyby chłopak jakimś dziwnym cudem także był pierwszakiem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:13 pm

spojrzała na niego. od razu przypomniało jej się, że zna jednego Max'a z jej kierunku. zdjęła jego maskę i uśmiechnęła się szeroko-Maaax! fajnie Cię widzieć-zaśmiała się szeroko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:15 pm

- no nie, naprawdę nie spodziewałem się, że to jesteś ty! - taa na pewno ta było.. pociągnął ją za rękę do jakiegoś pustego stolika, bo piosenka i tak się skończyła, a jemu się nie chciało tańczyć. i nalał jej szampana do kieliszka jak już usiedli, sobie też.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:16 pm

-Byłem w jeszcze bliższym kontakcie z dziewczyną, więc taki kontakt z tobą jaki mi zaproponowałaś nie robi na mnie wrażenia. -odparł. i nie domyślił się,że mógłby też skoczyć po drinki, bo on miał jeszcze całego swojego. -trzeci. a ty? -to głupie 'a ty?' z trudem przeszło mu przez usta, ale teraz już czasu nie mógł cofnąć. poza tym był po prostu ciekawy na którym roku jest. rozsiadł się na tej pufie dość szeroko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:18 pm

-no cóż, świat jest taki maaaaały-zaśmiała się, siadając i zakładając nogę na nogę-a czemu ty się nie bawisz z jakąś seksowną blondyną?-zapytała. ale stop, ona była seksowną blondyną, ale cii-przecież takich jest tu od groma!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:22 pm

- no widzisz czekałem na seksowną blondynę o imieniu julia - wyszczerzył się i upił kilka łyków szampana. - poza tym jakoś tak szczególnie nie mam ochoty na zabawę - wzruszył ramionami. to nie wiem czego on tu szukał w ogóle..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:24 pm

- doprawdy? matko... - udawała podnieconą - doszedłeś do etapu trzymania się za ręce?! ale Ty jesteś spryciarz - pokiwała głową, a potem sama wstała, widząc, że chłopakowi nie chce ruszyć się po upragnionego drinka - trzecioklasista, a taki niewychowany, nawet nie raczy zaproponować dziewczynie czegoś do picia - pokiwała głową i ruszyła w stronę baru. Zamieniła kilka słów z przystojnym barmanem i wróciła na swoją pufę. - a ja? ja jestem pierwszakiem, tylko mnie nie koć - mrugnęła do niego i wyjęła kolorową parasolkę z niebieskiego napoju, który kojarzył jej się tylko i wyłącznie ze smerfami. Zamilkła, obserwując jakąś przytuloną do siebie parę tańczącą na środku parkietu. Jakoś nie chciało jej się nawet dzisiaj tańczyć, zaiste naprawdę dziwne. - jaki kierunek? - spytała niechętnie, gdyż rozmowa wydawała jej się bardzo banalna, nic jak tylko zapytać jeszcze o pogodę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:29 pm

-tak, trzymałem za rękę dziewczynę. jestem z tego bardzo dumny. -przyznał. szczerze to już mu się nudziło to wzajemne dogryzanie sobie. kiedy poszła po drinka obejrzał ją sobie dokładnie i stwierdził, że nieźle wygląda w tej małej czarnej. bez niej pewnie jeszcze lepiej. -na aktorstwie. -już nie zapytał 'a ty?'. jeśli będzie chciała to sama mu powie. -hej, czy możemy w końcu normalnie porozmawiać? bez dogryzania sobie? -zapytał już całkiem poważnie. rozumiał ją, była pierwszoklasistką i chciała udowodnić,że nie jest taką smarkulą. właściwie bryan nawet przez chwilę o niej tak nie pomyślał.

zw. :d
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:30 pm

-coś się stało?-zapytała z zatroskaną miną i przyglądała się chłopakowi. miała nadzieję, że chłopak nie miał jakiegoś problemu, bo w stanie nietrzeźwym nie potrafiła ludziom pomagać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:34 pm

- a no nie, tak po prostu, no wiesz.. - urwał, bo on ostatnio ma problemy ze sobą, po prostu, ale nie lubi o tym gadać, bo mu to sprawia następny problem. boże jaki on dziwny....wzruszył ramionami i wypił duszkiem pozostałą zawartość kieliszka i nalał sobie następnego. - no lepiej mów, co u ciebie, julia - uśmiechnął się, mając nadzieję, że julia już mu nie będzie przejmować się nim.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:36 pm

- tak się zastanawiałam, kiedy się zapytasz. - stwierdziła - wybacz, nie jestem dzisiaj w humorze, olałam ten nędzny bal i okazało się, że trafiłam do kółka historycznego, czy coś w tym rodzaju - westchnęła, przypominają sobie po raz kolejny to NUDNE COŚ, na którym była - takie bale są tu co roku - spytała, marszcząc nosek i pijąc łyk po łyku swojego drinka. Był niesmaczny, ale nie chciało jej się juz wstawać po nowego, wiedząc, że na 99% będzie wykłócała się z barmanem o to, czy to on nie umie robić drinków, czy to ona ma spaczony gust jeśli chodzi o degustację alkoholi. - taniec to w sumie aktorstwo. tylko z dodatkiem ruchów, na zwykłym chyba bym się zanudziła, nie wiem jak mój brat może tam wytrzymać i ty również. ciągłe ćwiczenia mimiki, układu ust gdy wymawia się poszczególne słowo, bezsens. i tak zagracie to potem po swojemu - wzruszyła ramionami. Tak, odkrył ją, nie chciała od razu okazać się tą najmłodszą i nieobeznaną. Oparła się łokciami o kolana i przechyliła głowę obserwując swojego nowego kolegę, który pewnie od razu zauważył , że przy jej pochyleniu zyskał nową perspektywę patrzenia na jej biust.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:37 pm

coś tam pogadali, pośmiali sie, coś tam jeszcze porobili i sie rozeszli, bo ja ide, a jutro zmieniam dzien.

pa;* katyn leci.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:45 pm

ok, no to max też uciekł, pa!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:51 pm

-Jeśli ktoś kocha aktorstwo, to pokocha nawet ćwiczenia mimiki i układania ust. ja z kolei nie rozumiem jak można non stop latać w trykotach i wywijać jakieś śmieszne figury. bez obrazy oczywiście. -odparł. oczywiście skorzystał z perspektywy patrzenia na jej biust, który jak na pierwszoklasistkę był całkiem dorodny. niestety popatrzył tylko przez moment, żeby czasami nie został przyłapany na tym, bo pewnie od razu dostałby za to po twarzy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:59 pm

- ej, wcale nie jest tak jak myślisz o tańcu. my robimy przez cały czas głupie, zdające się być nieistotne ruchy, ale gdy złączymy to w całość jesteśmy wstanie wzbudzić i wyrazić więcej emocji, niż badziewny film, na którym ryczy nawet mężczyzna - kiwnęła główką, na znak, że skończyła temat i uchwyciła to skromne spojrzenie w jej piersi, ale nie skomentowała tego. - natomiast Wy, z tego całego aktorstwa, marzycie o wielkiej sławie w hollywood, a tak naprawdę dostaną się tam tylko dzieci słynnych i wpływowych osób, ewentualnie jakieś dzieciaki z trudnym dzieciństwem, które po opowiedzeniu swojej historii kupują serca wrażliwych żon producentów - wystawiła mu jezyk.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 9:06 pm

Roześmiał się słysząc jej słowa. -haha, a niby z tancerzami jest inaczej? marzycie o wielkiej sławie na broadwayu w NY, a tak naprawdę dostają się tam dzieci rodziców ze znajomościami i pieniędzmi. niektórzy tancerze też kupują serca widzów po opowiedzeniu trudnej historii życia (jak np. w you can dance :d). i co? tak naprawdę aktorstwo i taniec niczym się nie różnią. -podsumował z uśmiechem. wzrok mu jakoś tak uciekał na jej piersi, ale starał się jak najbardziej powstrzymywać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 9:12 pm

- mam sobie zakleić dekolt, czy będziesz się tak w nie wgapiał dopóki nie dam Ci pomacać - powiedziała z wrednym sarkazmem w głosie - nie, nie! Ja marzę o zupełnie czymś innym, my możemy być pojedynczymi choreografami, jeździć po mało znanych szkołach tańca i uczuć tańca, a Wy co? co najwyżej usiedlicie się w jakimś serialiku, bądź będziecie zarabiać marne trzy grosze grając w teatrze. wygrałam! - podniosła jeden palec do góry, śmiejąc się. Spojrzała na do połowy wypitego drinka i napiła się spory łyk. - doprawdy, kto zamówił tak beznadziejnego barmana?! założę się, że maczał w tym palce dyrektor. - skrzywiła się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hotel Palace - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Palace   Hotel Palace - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Hotel Palace
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Palace Club

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Inne-
Skocz do: