Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sala z instrumentami muzycznymi

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:26 pm

Spojrzała na niego zawiedziona-Przecież to nie jest trudne-powiedziała, biorąc jego ręce i kładąc na klawiszach-wystarczy naciskać-przycisnęła jego palec tak, że on nacisnął klawisz-klawisze-dodała z uśmiechem, pełnym dumy-Możesz przecież spróbować.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:28 pm

- no wiem, na czym to polega- wzruszył ramionami- aż taki głupi nie jestem- zaśmiał się i spojrzał na nią- tyko ja nie wiem jakie klawisze to jakie nuty i w ogóle zapisu nutowego nie umiem, nie nauczyli mnie tego na malasrstwie- rzekł.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:36 pm

-to powtarzaj za mną-powiedziała i go zaczęła uczyć "wlazł kotek na płotek". I się uczyli, no.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:38 pm

-no dobrze- przykatnął głową i w ogóle uczyła go i to było miłe i w ogole niezlę to wyglądało z daleka. nawet mu dobrze szło, choć początki były trudne!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:54 pm

I było fajnie, nie wiem co dalej pisać. W końcu chłopak bez problemu zagrał piosenkę. Uśmiechnęła się z dumą patrząc, jak gra.
-Widzisz, umiesz już coś-oznajmiła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:02 pm

Zaśmiał się- no tak tak, najprostrzą piosenkę taka ktore dziecko w przedszkolu umie, wiem wiem- uśmiechnął się i założył nogę na nogę tak po męsku wiesz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:18 pm

-No, ale to jest pierwszy krok do bycia sławnym i szanowanym-wyszczerzyła się szeroko i spięła włosy gumką, tak niedbale i w ogóle, że włosy spadały jej na twarz. Spojrzała na zegarek-Chyba zajęć dziś nie będzie-zaśmiała się-Już pół godziny temu powinny się odbyć-dodała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:19 pm

Spojrzał tez na zgearek. - ehem, a ja znów go nie spotkam- zaśmiał się - ale przynajmniej miło spędzam czas i uczę się nowych potrzebnych umiejętności od tak zdolnej osoby- uśmiechnął się. spojrzał na jej usta, o.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:27 pm

-Dziekuję, jesteś dla mnie za bardzo pobłażliwy-zaśmiała się, kolejny raz się rumieniąc-Nie możesz mi tak słodzić, bo osiądę na Laurach, a tego profesor Ci nie wybaczy-dodała, grożąc mu palcem koło nosa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:32 pm

Zaśmiał się - to jak coś zwal to na mnie i najwyżej mi się jakos dostanie, ale wezmę go na piwo i od razu zapomni o wszytskich smutkach- zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:34 pm

Parsknęła śmiechem.
-Dobrze, jak dostanę złą ocenę to pójdę się poskarżyć wujkowi Brandonowi-dodała śmiejąc się. Przyjrzała sie chłopakowi. Schowała nuty, żeby coś robić, bo się głupio czuła jak się na niego tak patrzyła. Przy okazji polizała swoje usta, bo suche miała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:36 pm

-chcesz się gdzieś przejśc?- psytał - i tak lekcji nie będzie, ja nic więcej się nie nauczę a siedzieć tak bezczynnie chyba szkoda w jednym miejscu nie?- uśmiechnął się tak fajnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:49 pm

Spojrzała na zegarek, a potem na telefon, czy nie dostała wiadomości od Ericka. Zauważywszy, że nie ma, schowała telefon i wstając, zarzuciła torbę na ramię-Możemy iść, tylko po drodze wezmę płaszcz z szafki-oznajmiła i poszli, zacznij już gdzieś poza szkołą.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:11 pm

przyszła tutaj do klasy, odgarnęła włosy z czoła i usiadła przy pianinie i postanowiła coś sobie zagrać, miała czekać na uczniów a nie chciała siedzieć tak bezczynnie.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:15 pm

przyszła rubb ze swoja gitarą z uśmiechem na twarzy, kochała te lekcje, obojętnie z kim, ale i tak je kochała bo kochała muzykę i te instrumenty choć grała tylko na dwóch. już otiwerała buzię by się przywitać ze swoją nauczycielką ale dobiegły do jej uszu dzwięki pioseneki to zamilkła i słuchała.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:21 pm

słysząc kroki, a miała bardzo wyczulony słuch w końcu to jej zawód ujrzała swoją uczennicę ruby, była na drugim roku to już w miarę dobrze się znały. przwstała grac i spojrzała z miłym uśmiechem na dziewczynę. - wchodz ruby, myslisz że ktoś jeszcze przyjdzie?-spytała ją.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:27 pm

-dzień dobry proszę pani- powiedziała z uśmiechem i weszła do środku odstawiła gitarę opierając ją o ścianę, a ona była w pokrowcu tak w ogóle i usiadła przy jednych z pierwszych ławek. -hm, szczerze to nie wiem- wzruszyła ramionami- nie widziałam po drodze nikogo z naszego kierunku, znaczy z tych stałych bywalców.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:40 pm

wzruszyła ramionami - no trudno. ich strata, ale zadanie i tak będzie - stwierdziła i wzruszyła ramionami. wstała i wyciągnęła jej giatrę ona znała się na instrumentach więc postawniła obejrzeć gitarę dziewczyny. - jak minęły ci wakacje?-spytała
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:48 pm

patrzyła jak jej nauczycielka ogląda jej giatrę, nie miała jej to za złe wiedziała że dobrze ją obejrzy. -nawet dobrze, ale wreszcie jestem tutaj z lexie- uśmiechneła się w sumie nie wiedziała czamu nie wspomniała o nathielu, albo nie wiedziała. w końcu to nauczycielka, a lexie to normlanie wszyscy wiedza że one sa nierozłączne.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:52 pm

-no tak tak- zasmiała się- ty bez lexie, to jak bez ręki- uśmiechneła się przyjaźnie- szkoda tylko że reszta uczniów nie zaszczyciła nas swoją obecnością- westchnęła- okej zadanie Ci podam i możesz iśc już- powiedziała i coś jej podyktowała
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:57 pm

Zapisała zadanie i spojrzała na nauczycielkę.- jakby pani pozowliła to sobie tu trochę zostanę i pogram na pianinie- patrzyła na nią z uśmiechem i spakowała notes długopis.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:58 pm

-dobrze. dobrze tylko potem zamknij sale- połozyła jej klucze na ławce- no i oddaj do dyżurki woźnemu, no to widzimy się na następnej lekcji, do zobaczenia- powiedziała zebrała sowje rzeczy i wyszła
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 7:17 pm

-dziękuję bardzo- uśmiechnęła się i wyciągnęła jakieś nuty jakiś piosenek nowoczesncyh, cnie. usiadła przy pianienie! - do widzenia! - pożegnała ją i zaczęła coś grać całkowicie się w tym zagłębiając.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 8:38 pm

Poczuła w kieszeni wibracje, natychmiast przerwała granie i wyciągnęła telefon, myślała że to n. w końcu nie było go na lekcji, pewnie chciał się już tłumaczyć i wynagordzic jej to wspólnym spędzaniem czasu. z delikatnym uśmiechem spojrzała na telefon. jednak numeru nie znała. wzruszyła ramionami. otowrzyła skrzynkę odbiorczą i przeczytała szybko sms, potem jeszcze raz i jeszcze i jeszcze raz. nie mogła w to uwierzyć, zamarła. telefon prawie jej z rak wypadł. chwyciła swoją torbę i wyleciała jak petarda z sali, nawet jej nei zamknęła jak to miała zrobić. do takich rzeczy nie miała głowy, pobiegła do szpitala i to dosłownie.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 6:01 pm

przsyszła znów na lekcje, miała nadzieję że dziś wiecej osób będzie, znaczy i tak mogło być max 2 ogólnie w sumie nie miała prowadzić dziś zajęć tylko ich powiadomić o połączneniu z resztą. ale musili przyjśc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala z instrumentami muzycznymi   Sala z instrumentami muzycznymi - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sala z instrumentami muzycznymi
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Sala do historii
» Sala gimnastyczna
» Sala lekcyjna 1
» Sala lekcyjna 2
» Sala z lustrami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Maryland School of Arts :: I Piętro-
Skocz do: