Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sala lekcyjna 1

Go down 
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimePią Mar 26, 2010 9:02 pm

.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 6:01 pm

no on w ogóle to siedział w ostatniej ławce, słuchał jakiegoś nudnego wykładu o fletach. ziewając raz po raz odpisywał na smsy miszeli. właściwie to spoglądał czasami na swój tatuaż, który przypominał mu o słodkiej chloe. sam nie wiedział, po co tu przyszedł. śmierdziało od niego piwem.
a po wykładzie to poszedł jeszcze w siną dal, cnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeCzw Kwi 15, 2010 6:58 pm

kelly także przyszła na lekcje. otowrzyła salę, drzwi zostawiła otwarte, żeby uczniowie wiedzieli że już lekcje się zaczeły. rołożyła swoje rzeczy na biurku i zaczęła przedlądac dziennik lekcjyny czekając na uczniów.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeCzw Kwi 15, 2010 7:41 pm

przyszła do sali, przerosiła za spóźnienie i w ogóle. czuła się źle bo w koncu to jej pierwsze zajęcia ona nie zna nauczycielki i nie zna nikogo co było dośc niekomfortowe. - nazywam się elisa- przedsatwiła się nauczycielce cicho i usidała w pierwszej ławce.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeCzw Kwi 15, 2010 7:49 pm

w sumie ucieszyła się że ktoś przyszedł. uśmiechneła się do dziewczyny i kazała jej usiąść- weisz jak tak dalej będzie to będziesz mogła zaraz iść, stracimy pierwsze zajęcia ale no cóz- westchnęła była zaiwedziona i w ogóle, da im wycisk. - wszystkie osoby muszą uczestniczyć na chór, proszę oto hymn szkoły- podała jej kserówkę. tak miała to dla nowych zawsze.- musisz się tego nauczyć- uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeCzw Kwi 15, 2010 7:55 pm

uśmiechneła się niepewnie i wyciągnęła jakiś notes przedmiotowy i długopis, jednak miała nadzieje że zaraz przyjdą ludzie, że zacznie się lekcja i w ogóle, w końcu to jej pierwsze zajęcia w tej szkole. zaczęła rysować coś na tyle zeszytu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeCzw Kwi 15, 2010 8:09 pm

w sumie widząc znudzenie dziewczyny zadała zadanie domowe i ją puściała sama też opuszczając salę. była zawiedzona i to bardzo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:44 pm

tak ona przyszła znów do tej sali, myślała że max przyjdzie. ej bo on jedyny tutaj jest i porozmwiać z nim czy by go nie przenieść do tej grupy niższej gdyż bez sensu jest prowadzić lckeji dla jednej osoby na orku poza tym zadania by miał inne
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:48 pm

mój max? jak tak to zaraz przyjdzie
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:49 pm

nie twój, afrodyty xd bo to ten na s. i to śpiew!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:51 pm

oja, za chwilę go przyślę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:54 pm

a to okej xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 6:04 pm

więc się znalazł tutaj. - dzień dobry. - wymruczał wpadając do klasy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 6:08 pm

-witaj, max. - powiedziała bo tak był jedynym uczniem na tym roku i na niego czekała. - nie będę owijac w bawełne, nasze zajecia skończa się bardzo szybko. dyrekcja musiała to przeoczyć, jesteś jedynym uczniem na trzecim roku na tym kieurnku. a to chyba bez sensu żebyś miał zajęcia indywidulane, prawda? myślałam żeby cię przenieśc do reszty grupy, tylko zadania domowe byś miał inne. -rzekła- jak myślisz? -spytała, aha kazała mu usiąść. ona sama na biurku siedziała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 6:21 pm

usiadł w pierwszej ławce. - kiedy ja właśnie chciałem mieć indywidualne. najbardziej by mi to odpowiadało. mógłbym lepiej szlifować swoje umiejętności, pani profesor. - podrapał się po głowie. - rozmawiałem z dyrektorem właśnie jakoś pod koniec wakacji, czy tak może być, że będę sam, bo jak wiemy, reszta lekko mówiąc się wykruszyła... - zmarszczył czoło. - i on na to, że porozmawia z kadrą. jak widać zapomniał. - wzruszył ramionami. - ale naprawdę zależy mi na kontynuowaniu tych zajęć, a nie cofaniu się... jeśli pani to odpowiada to ja z przyjemnością będę chodził na te zajęcia sam. bardzo je lubię. - uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 6:27 pm

-no właśnie dyrekor nie rozmawiał ze mną bo aparopo pierwszych klas to tak rozmawiał, a o tobie nie wspomniał- stwierdziła -ale jeżeli chcesz mieć indywidualne zajęcia to jak najbardziej będziemy je kontynuować je - uśmiechnęła się. wzięła długopis i notes swój i coś zanotowała. - max, czemu cię nie widziałam w chórze szkolnym na rozpoczęciu?-spytała coś notując chór dla tej klasy był obowiązkowy znacyz dla kierunku
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 6:34 pm

uu. no to wpadł! - no bo... hm, nie wróciłem wtedy jeszcze z wakacji. przepraszam, poprawię się. - roześmiał się. - właściwie to co będziemy robić przez ten rok? są planowane jakieś musicale?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 6:41 pm

-no oprócz tych podstawowych uroczystości to tak musicale bym chciała przeporwadzić rozmawiałam już z panem brown i panią sanchez i byśmy chcieli cos razem zrobić i pokazać że nie tylko aktorzy umieją się ładnie zaprezentowac. - uśmiechnęła się. -ale to zależy od was, właśnie chciałam się zoriętowac ilu byłoby chętnych, ale jak na razie tylko była dziewczyna z pierwszej klasy więc nie było jak o tym porozmawiać. -dodała. - ogólnie chyba spiew jest najmniej liczynym kierunkiem w tym roku- westchneła. nie rozumiała tego. - myślałam coś nad mamma mia albo we will rock you albo upiór w operze. masz może jakiś pomysł?-spytała ucznia. lubiła go.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 6:48 pm

-to dlatego, ze mało osób ładnie śpiewa. - roześmiał się. on też ją lubił, była dla niego matką tutaj. zawsze mógł przyjść i pogadać. - upiór w operze to jest to... chociaż może gdybyśmy połączyli wszystkie kierunki udałoby nam się stworzyć coś własnego. aktorski mogłby napisać sztukę, jakieś osoby, które potrafią śpiewać mogliby grać głowne role, my chór.. instrumentalny by nam grał. tylko nie wiadomo co z fotograficznym kirunkiem. -wzruszył ramiona,mi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 7:12 pm

- w sumie ciekawy pomyśł- stwierdziła zastanawiając się nad jego koncepcją. - chociaż ja bym wprowadziła kogoś od nas na główa role tez.- pwoiedziała i myslała co z fotograficznym kierunkime- chyba im by zostało robienie zdjęci i stwożenie fotoreportażu czy coś - uśmiechnęła się. -dziś cię zajeciami nie będę męczyć, zaczniemy od przyszłego tyg, okej?- spojrzała na niego - tylko zadanie zadam i cię puszczę, chyba że chcesz jezcze na temat planów na ten rok czy czegoś proozmawiac.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 7:19 pm

spojrzał na zegarek. - hm, możemy, pani profesor, porozmawiać przez skejpa o tym. - wzruszył ramionami. - chyba się jeszcze nie spieszy z tym pomysłem. więc co mam zrobić na następne zajęcia?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 7:21 pm

-okej, w sumie to niegłupi pomysł- usmiechnęła się unosząc kąciki ust ku górze. -jasne że nie, muszę jeszcze porozmawiać z resztą nauczycieli czy ogólnie by przyjeli cos takiego do wiadomosci i chcieli się właczyć. - dodała. i pomyślała chwilę i podyktowała mu zadanie ktora treść będzie tan stronie i w ogóle jak mi podasz zadanie z aktorstwa bo ja musze swoje wymyślić.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 8:12 pm

-dziękuję, do zobaczenia. - jak już wszystko było jasne on sobie poszedł.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 8:12 pm

tak też sobie poszła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala lekcyjna 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 1   Sala lekcyjna 1 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sala lekcyjna 1
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sala lekcyjna 2
» Sala lekcyjna 3
» Sala lekcyjna 4
» Sala do historii
» Sala gimnastyczna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Maryland School of Arts :: I Piętro-
Skocz do: