Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Boisko do koszykówki

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:30 pm

nie usłyszał jej, ale poczuł ten balsam o zapachu owoców leśnych. tylko ona takiego używała. wyciągnął słuchawki, w ogóle to zapomniałam napisać,że on nie siedział tylko grał w kosza :d ale powiedzmy,że usiadł na chwilę żeby odsapnąć. -hej! a nic, obijam się. -wyszczerzył się. -nadal używasz tego samego balsamu? -myślał,że już ich nie produkują.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:43 pm

oja xd pewnie śmierdział potem, ohyda xd podrapała go po kolanku, bo siedział po turecku. - tak, jest wciąż tak samo słodki, chcesz spróbować. - wydęła usta i zacmokała powietrze przed nim. nawet się specjalnie wychyliła i mógł zobaczyć jaki miała staniczek! a miała piękny, koronkowy, koloru zielonego jabłuszka.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:52 pm

nie śmierdział,bo grał krótko i nieintensywnie :d -a mogę? -przejechał więc paluchem po jej górnej wardze i oblizał palec potem, świntuch. -faktycznie dobry. może też go sobie kupię i będę jadł tak jak owocową pastę do zębów dla dzieci. -zaśmiał się. pewnie miała spory dekolt, skoro mógł podziwiać jej melony,a raczej meloniki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:01 pm

nie miała dużego, ale pewnie koszulka jej się odgięła...... xd ona go ugryźć chciała, ale podarowała mu macanie jej ust brudnymi, śmierdzącymi paluchami. pewnie teraz urośnie jej na ustach grzyb. i umrze! to smutne, zabijał ją powoli ten twój bryan. - co tu robisz... z piłką i w ogóle w dresowych spodniach. - zrobiła bardzo pytającą minę, a później się roześmiała. ze swojego głupiego, oczyweistego pytamia.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:05 pm

nie umrze, bo na jego palcach nie było zarazków, używał tego gluciatego niebieskiego mydła z reklamy :d zawsze miał go przy sobie, przed jej przybyciem sobie wydżyznął go trochę i ta dam, zarazki są ded. przyjął pozycję na myśliciela. -zastanówmy się, co mogę robić na boisku z piłką i w dresie? siedzieć na ławce i czekać na ciebie, tak. to trafna i dobra odpowiedź. -zaśmiał się i walnął jej z dyni xd a potem zaczął się chichrać jeszcze bardziej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:12 pm

ja mam to mydło! xd carex xd chyba.
walnął ją z dyni? w sensie, że z główki dostała? xd
ona śmiała się też, bo czemu niby nie. śmiech to zdrowie, będzie żyć dłużej. - czego słuchałeś? co śpiewałeś? - zapytała błądząc wzrokiem po jego ustach. chyba była nimfomanką już, bo chciało się jej seksu w chwili tej obecnej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:17 pm

tak xd ale dobra,nie dostała :d -czego słuchałem? muzyki. -roześmiał się z jakże wyszukanego dowcipu. -akurat słuchałem metallici, a spiewałem "fortune,fame,mirror vain, gone insane, but the memory remains!" - co właśnie jej zaśpiewał teraz zamykając oczy i udając Jamesa H., a szło mu to dobrze,bo przecież był na aktorstwie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:21 pm

ojej! przyglądała się mu i w ogóle zabawnie wyglądał taki udający muzyka. - nie wiedziałam, że masz taki miły głos. - bo jednak miał miły, taki fajny, że aż chciało się go słuchać. naprawdę, nie podlizuję się teraz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:27 pm

Wyszczerzył się i podziękował za komplement. -mogłaś o tym nie wiedzieć,bo zazwyczaj śpiewam tylko pod prysznicem. aż się sobie dziwię,że w ogóle teraz ci to zaśpiewałem. -ale uznajmy,że to było podziękowanie za to,że mógł obejrzeć choć trochę jej meloniki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:33 pm

ona taka dupodajka, to pewnie kiedyś tam, dawno temu nawet je macał i ssał. nie wiem! - no patrz, jestem zaszczycona, że mogłam usłyszeć próbkę twojego boskiego talentu. - uśmiechnęła się. - nudzi mi się bryan, zróbmy coś szalonego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:38 pm

no jaki pech, bryan nie miał pojęcia co mogliby zrobić, żeby to było wystarczająco szalone dla antoniny. -no nie wieeem antonino. -rozłożył bezradnie ręce. -pogońmy się wokół boiska. -zachichrotał. -kto kogo pierwszy złapie ten zada jakąś karę temu kto się dał złapać. -nawet nie było to takie głupie, bo już sobie zaczął wyobrażać, jakie kary może dać jej,a ona jemu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:46 pm

roześmiała się nawet tym swoim świetnym śmiechem. takim wibrującym, takim szczerym! - ale ja biegam szybciej od ciebie. to by było nie fair. - pokazała mu język. - pograjmy! - wstała nawet i zdjęła ze stópek swoje obcasy, bo jednak dbała o buty i nie chciała ich zniszczyć. ; c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:54 pm

-kto szybciej biega to się okaże. -zarechotał i wstał. -no to uciekaj już,żebyś miała jakieś szanse. -poradził jej i brodą wskazał boisko. pewnie fajnie się jej będzie biegało, bo placyk był nagrzany od słońca. ale on swoich trampków lepiej niech nie ściąga :d będzie lepiej dla niej i roślin wokół.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 6:17 pm

o fuj! pewnie by umarła od tego odoru, co to tam się wytworzył wokół jego stóp xddd ale ej, jej chodziło, żeby w kosza pograli. - to daj piłkę! - wyszczerzyła się do niego zakładając kosmyk włosów za ucho.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 6:22 pm

No chyba,że tak. no to rzucił jej piłkę i wszedł na boisko, podbiegł do kosza gotów ją kryć i uniemożliwiać trafienie do kosza. w ogóle to zaraz idę ;c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 6:38 pm

więc pewnie ograła go , bo dał jej fory. a potem się rozeszli, skoro idziesz. papa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Boisko do koszykówki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Boisko do koszykówki
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Boisko do koszykówki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Maryland School of Arts :: Dziedziniec-
Skocz do: