Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Boisko do koszykówki

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimePią Mar 26, 2010 8:28 pm

.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 9:13 pm

Ulubione miejsce Julii. Miejsce w którym najczęściej przebywa, gdy jest poza domem. Tu mogła sobie przemyśleć wszystko, tu mogła się wypłakać, tu mogła potańczyć z radości. Dziś, poza graniem, myślała o niedługo rozpoczynającym się roku szkolnym. Wiedziała, że musi się dobrze uczyć, bo chce wyjechać na tą trasę koncertową z filharmonią. Musiała ćwiczyć, ale musiała też poznawać ludzi. Nie mogło być tak, jak w poprzedniej szkole.
Wstała z ławki, na której siedziała i stanęła przed koszem. Dziś nie miała zbytniej ochoty grać. Cały czas zastanawiała się z kim będzie mieszkać. Pf, jakie to durne. Mieszka dwie przecznice od szkoły, a mieszka w akademiku. Zaśmiała sie i rzuciła piłkę do kosza. Jak zwykle celnie.
Poprawiła szary dres i naciągnęła koszulkę na biodra. Włosy, które przed chwilą rozpuściła, rozwiewał wiatr. Tak, to będą dobre trzy lata.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 9:21 pm

Tony siedział na ziemi niedaleko boiska. Uderzał rytmicznie piłką o ziemię, popalając skręta. Udało mu się kupić najlepszy towar od miesięcy. Obserwował Julię od dłuższego czasu. - Całkiem nieźle. - krzyknął, podnosząc się i ruszając w jej kierunku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 9:26 pm

Odwróciła się, słysząc czyiś głos. Głos był na pewno do niej, gdyż nie zauważyła ani jednej żywej duszy, właściciela głosu zresztą też. Spojrzała na, jak się okazało, chłopaka i uśmiechnęła się jednostronnie-Dzięki-powiedziała krótko, bo cóż jeszcze dodać? Przyglądała się nieznajomemu, delikatnie, a zarazem dyskretnie mierząc go wzrokiem. Gdy już skończyła obserwowanie, wróciła wzrokiem na twarz chłopaka. Uśmiechnęła się drugi raz, tym razem w całości-Ty też grasz?-zapytała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 9:31 pm

Uśmiechnął się szeroko, lustrując blondynkę wzrokiem. - Sam dla siebie. To z pewnością nie moja działka. - schował ręce do kieszeni dresu. - A ty? Jesteś zbyt dobra jak na dziewczynę, taką. - powiedział nie spuszczając z niej wzroku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 9:39 pm

Uniosła brew znacząco. Taką? To znaczy jaką? Uśmiechnęła się znów prawostronnie i spojrzała mu w oczy-Jaką? Przecież jestem normalną dziewczyną-powiedziała, mrużąc lekko oczy. Poprawiła bluzkę, która teraz idealnie podkreślała linię jej bioder. Taki nawyk.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 9:43 pm

- Piękną - odparł z chytrym uśmieszkiem. - Wszystkie koszykarki jakie znam mają dwa metry wzrostu i grube uda. - mrugnął do niej, okej nie znał żadnej koszykarki. - A ty, cóż... - uśmieszek ani na chwilę nie zszedł z jego twarzy. Zbliżył się do Julii, za bardzo, zdecydowanie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 9:49 pm

Uniosła brew jeszcze wyżej-Wiesz, ze zaczynasz naruszać moją intymność zbliżając się do mnie w tak znaczący sposób?-powiedziała, ale się nie ruszyła-A z resztą, dziękuję za komplement-zmrużyła znów oczy i uśmiechnęła się-jesteś aż za miły jak na nieznajomego-dodała
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 9:55 pm

- takie ograniczenia są do dupy. - uśmiechnął się kącikowo, nie ruszając się. - To twoja teoria? Nieznajomi nigdy nie są mili i każdy ma jakiś ukryty niecny cel? - uniósł brew, kryjąc śmiech.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 9:59 pm

-Ja nic nie mam do ograniczeń-powiedziała z ironią i odsunęła się, biorąc piłkę w ręce-Może przynajmniej się przedstawisz. Nigdy nie wiadomo, co nieznajomy chce zrobić biednej dziewczynie na boisku, gdzie nikogo nie ma. A tak, przynajmniej będę coś wiedziała jak Cię znaleźć-dodała uśmiechając się i rzucając piłką do kosza, oczywiście celnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:05 pm

Zmrużył oczy. Zaśmiał się cicho i podążył za nią wzrokiem. - Czyli proponujesz kolejne spotkanie. - wyszczerzył się. Chwycił jej piłkę i rzucił do kosza. - Tony. - niemal wykrzyknął, zadowolony celnym rzutem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:11 pm

-Ja nic nie mówiłam o kolejnym spotkaniu-spojrzała na niego z uśmiechem. Poprawiła roztrzepane przez wiatr włosy i wzięła piłkę-Julia-dodała. Ubrała bluzę, bo coś wiaterek zawiał i jej zimno się zrobiło.
-Mieszkasz tutaj?-zapytała-Czy jesteś kolejnym napalonym turystom, który tak bardzo chce wrócić tu jeszcze raz, bo uznał, że wakacje są za krótkie, by spalić się na słońcu na Iris?-uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:19 pm

- Napalonym turystą? - wybuchnął śmiechem. - Spotkałaś już jakiegoś? Nie, oczywiście jestem stąd. Od kilku dni, ale też się liczy, prawda? - uśmiechnął się i usiadł, przyglądając jej się z dołu. - Ty, jak się domyślam, stąd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:25 pm

-Tak, od dziecka jestem mieszkanką Baltimore-powiedziała i spojrzała na niego-Znam tu wielu policjantów, więc uważaj-zachichotała i zaczęła się bawić piłką-Tak, widziałam takich turystów, którzy wręcz rozbierali mnie wzrokiem ze stroju kąpielowego. Było bardzo...namiętnie-zmrużyła oczy, myśląc, czy dobrze dobrała słowa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:39 pm

- Chcesz żebym żałował, że nie jestem turystą i nie mogę sobie na to pozwolić? - uniósł kącik ust. - Nic z tego. - przejechał delikatnie palcem od jej obojczyka w dół.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:42 pm

-Ty to powiedziałeś, chłopcze-zaśmiała się. Cała ta sytuacja ją bawiła. Dopiero co poznała chłopaka, a już pozwalają sobie na takie dwuznaczne rozmowy. Ciekawe.-Wiesz, że znów przechodzisz przez granice mojej intymności?-powiedziała, czując na plecach przyjemny dreszcz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:50 pm

- Nie wydajesz się tym faktem zbytnio oburzona. - odparł uśmiechając się cwaniakalnie. - Zawsze możesz uciec z krzykiem, nie będę cię gonił, nie jestem psychopatą. Jednak, nie wydaje mi się, że to zrobisz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:52 pm

-A co? Mam zacząć Cię bić i kopnąć w krocze za to, że chcesz mnie rozebrać wzrokiem? Wolny kraj, nie mogę Ci zabronić patrzeć-wzruszyła ramionami. Zaczęła kozłować piłką-Zagramy?-zaproponowała uśmiechając się zawadiacko. W sumie może miał z nią szanse, ale ona tego nie wiedziała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:59 pm

- I tak byś tego nie zrobiła - wyszczerzył się. - Hm, skoro wolisz zacząć od tego, a później przejść do konkretów, okej. - mrugnął do niej znacząco i zaśmiał się. - Nie masz szans.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 11:01 pm

-Chcesz się przekonać, że nie zrobiłabym tego?-i tu się chłopak mylił. Kto jak kto, ale ona nie bała się przywalić chłopakowi, czy jak w tym przypadku, kopnąć w krocze. Nie obchodziło jej to, że męskie genitalia są "delikatne" i trzeba na nie uważać-Czyżby? To, co widziałeś to tylko mały pokaz mojego...hm...talentu-powiedziała, uśmiechając się szyderczo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 11:07 pm

- Jesteś aż tak ostra? - spojrzał na nią z rozbawieniem. - Jasne, nie dam rady. Może pozwolić ci zacząć, żeby nie było aż tak ciężko? - uśmiechnął się nieco kpiąco
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 5:29 pm

Stwierdził, że czas na chwilę relaksu. Wszyscy kumple go olali, zlali i w ogóle zaniechali z nim kontaktu, sam nie wiedział dlaczego. No i sobie tak raz, po raz rzucił tą piłką w kosz. Czasami nawet myślał, że mu wychodzi.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 5:32 pm

a ona uciekła z tego akademika tutaj i jak rzucił ta piłka ona przebiegła pod koszem i ręce na głowie sobie połozyła i w ogóle prawie dostała tą piłka w głowę bo nie zauważyła idąc szybkim krokiem i będąc w szoku, okej. i nawet pisnęła wiedząc że zaraz ją piłka zabije.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 5:33 pm

Oja! W ogóle to się stało tak nagle i niespodziewanie, że nawet krzyknął: - Nieeee... - ale było za późno. CHociaż w sumie nie było, bo nie dostała. Cieszył się z tego powodu, ale później zmarszczył brwi i podbiegł do niej, nie, nie nie. Nie zapytał, czy nic jej nie jest ;c Opierniczał ją, że mu przeszkadza. I w ogóle jest be.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 5:36 pm

a ona na niego spojrzała i w ogóle to doznala szoku że ją to opierdala, a ona o mało nie zginęła od jego piłki! - jesteś bezczelny. -rzuciła tak sucho udawała że to nie robi na niej wrażenia co on do niej mówi że to ją nie tyka no ;x
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Sponsored content





Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Boisko do koszykówki
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Boisko do koszykówki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Park miejski-
Skocz do: