Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Plaża niedaleko latarnii morskiej

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:18 pm

- i nieco wkurwiają też. - nabrał w garść piasku. - frodzia, wymyśliłaś sobie jakąś tandetną bajeczkę z księciem w roli głównej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:20 pm

-dlaczego? oj, nie przejmuj się i tak na ciebie lecę. - puściła mu oczko i się zamyśliła. -czy ja wiem... poza tym, po co jest seks? to takie brudne w tych czasach. ile ty masz lat, antek? 20? a ile już dziewczyn przeleciałeś?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:27 pm

spojrzał na nią jak na zakręconą kosmitkę i nie sądzę, że cokolwiek odpowiedział, bo naprawdę zastanawiał się czy ona żartuje, miał nadzieję taką.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:28 pm

-no odpowiedz. chyba, że już po którymś tam razie przestałeś liczyć. - westchnęła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:30 pm

- nie wiem, do cholery, o takich rzeczach się nie myśli, która to z kolei. seks tak bardzo ci przeszkadza?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:32 pm

-nie. nie przeszkadza mi. po prostu wy... - pokazała na neigo palcem. - faceci traktujecie dziewczyny przedmiotowo. tym bardziej w liceum, jak jesteście młodzi a wasze fiuty są żądne pizd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:36 pm

- takie brzydkie słowa, w takich ślicznych usteczkach! - udał bardzo silne oburzenie. - któryś cię skrzywdził, co, zrobił ci przykrość, skopać mu dupkę?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:37 pm

roześmiała się. - wcale nie, nie miałam przykrych doświadczeń. tylko trochę przykro mi się patrzy na te dziewczyny na imprezach. które faceci rżną z każdej strony. to ohydne.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:40 pm

- to dlaczego zrzucasz całą winę na facetów, no proszę cię, same dają na lewo i prawo, nie moja wina, że tak nas łatwo wykorzystać. - wyszczerzył się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:44 pm

pokręciła głową. - to wykorzystywanie ci się podoba, co? - położyła się na jego kolanach.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:50 pm

wplótł paluszki w jej mięciutkie włoski. - chyba nie odbieram tego, jako wykorzystywanie. - wzruszył ramionami
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:52 pm

kiwnęła głową. - tak też myślałam. - posmyrała go po nodze. - hej, antoś. nie myślisz, że lepiej by było, gdybyś miał kogoś na stałe? chociaż z twojej perspektywy to pewnie jakiś tam problem, nie?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:57 pm

- czy ja wiem, chyba nie jestem na tyle odpowiedzialny, żeby wiesz, mieć kogoś. a co, chętna? - roześmiał się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:58 pm

miał sympatyczne dołeczki, czy tam jeden dołeczek. już nie pamiętam jak to z nim jest. - hm, nie zastanawiałam się nad tobą jako o potencjalnym facecie na dłuższą metą, na jakąkolwiek metę. mam chyba kogoś innego na oku, ale jak nie wyjdzie to zacznę zabiegać o ciebie. - uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 10:03 pm

- no wiesz, nie chcę być jakimś drugim, ostatnią deską ratunku, no. - skrzywił się, na żarty. - oj mała, mała. kogoś tam masz, ta? pamiętaj, że muszę najpierw sprawdzić, czy porządny jest!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 10:04 pm

wyszczerzyła się. - od kiedy tak się mną przejmujesz? - pokazała mu jęzor. - oj, ostatni będą pierwszymi. może kiedyś ci się oddam. kto wie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 10:08 pm

- od zawsze, przecież wiesz. - cmoknął ją w polika. - jasne, jasne, czekam niecieprliwie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 10:08 pm

Jakiś czas jeszcze Lexie siedziała na schodach latarni morskiej jednak czując nadchodzący ból głowy pożegnała się pospiesznie z chłopakiem i niemalże uciekła z miejsca zbrodni. Przecież nawet nie była pijana a właśnie tak się czuła, może się czymś zatruła. Mniejsza. Tak czy siak nie czuła się na siłach by nadal zażywać świeżego powietrza, definitywnie potrzebowała ciepłego łóżka, herbaty i tym podobnych pierdółek, które czekały na nią jedynie w pokoju. Może jeszcze spotka tam Rubb, kto wie. Może już skończyła się zabawiać ze swoją nową ofiarą, jeśli nie, z pewnością napisze jej smsa. W końcu bądź co bądź mimo wszystko się o nią martwiło, bo moglo się jeszcze okazać, że był to seryjny morderca i co? Wtedy blondynka najprawdopodobniej obwiniała by się o to, bo zostawiła brunetkę z nim samą. Ahh te czarne myśli. Za często gościły już w głowie Lexie. Chyba najwyższy czas wybrać się na jakąś terapię do psychologa czy coś, chciaż znają tę dziewczynę, za wiele by nie powiedziała takiemu typowi. Trudno jej się rozmawia z normalnymi ludźmi a co dopiero z jakimś na swój sposób psycholem, który wypytuje o wszystko nie znając ani trochę ogółu stytuacji.. tak czy siak, Lexie zniknęła z okolicy latarni.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 10:11 pm

poczochrała mu włosy. - sugerujesz, że zostanę wieczną dziewicą? że nikt mnie już nie zechce, że za długo z tym zwlekam?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 10:14 pm

- nieee, oczywiście znajdziesz faceta, przy którym pofruniesz, trzymam kciuki. - ucałował ją w polika, powiedział, że musi lecieć, nawet ją odprowadził jeśli chcesz, bo ja idę, cześć!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 10:23 pm

nie doprowadził xd ona tutaj sobie została, nawet ubrała sukienkę. albo nie została. poszła sobie. gdzieś... xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża niedaleko latarnii morskiej   Plaża niedaleko latarnii morskiej - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plaża niedaleko latarnii morskiej
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Plaża główna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Obrzeża :: Plaża-
Skocz do: