Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Aula

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:47 pm

wzruszył ramionami, no niech będzie że nic i dalej robił zdjęcia m. też strzelił parę niezłych fotek!
-nic nie robię, jakoś nie mam żadnych planów, żaden chłopak mi na razie do łózka się nie pakuje- zaśmiała się ale szybko ten śmiech opanowała- a Ty masz jakieś plany cos?-spytała cicho dalej śpiewając w ogóle tak z niej będą na pewno dobrzy ludzie.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:47 pm

Obraziła się na niego. Ona lubiła śpiewać. Czasami podczas seksu śpiewała, co sprawiało, że chłopacy się rozluźniali wtedy.

Skończył sie hymn, chórek usiadł i dyrek znów stanął na środku.
-W tym roku zaczniemy rok szkolny huczną zabawą, bo balem maskowym. Więcej informacji dostaniecie za tydzień, bo prace nad całą strukturą trwają, ale od razu was uświadamiam, że każdy uczeń przychodzi sam-dźwignął palec do góry z uśmiechem-I nie myślcie sobie, ze uda wam się przemycić kogoś z zewnątrz czy coś. W czasie lekcji będzie się kręcić lista na którą zapiszą się wszyscy zainteresowani udziałem w balu. A będzie na prawdę ciekawie-znów dźwignął palec uśmiechając się szatańsko
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:52 pm

- ej, ej, przestań z tym aparatem - szturchnęła go w bok. - idziesz na bal, będzie naprawdę ciekawie! - zapytała czejsa, przedrzeźniając kochanego dyrcia.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:54 pm

-moja praca wybacz- zaśmiał się i dalej pykał, aha on to kocha więc musi cierpiec. - no raczej idę, pewnie mnie zmuszą a w ogóle można spotkać kogoś nowego, ciekawe to może być.- stwierdził.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:56 pm

spojrzała na lenę. - nie wiem, właśnie. planowałam spotkać się z justinem, ale nie wiem, czy ma dla mnie czas. - zarumieniła się. - o kurczę, ja idę na ten bal. a ty? - uśmiechnęła się do niej.
-ja pierdolę... - mruknął do siebie. czuł się okropnie siedząc tu i słuchając tego dziadka. chociaż wcale jak dziadek nie wyglądał, ale to co!
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:58 pm

spojrzała na dyrektora sama nie wiedziała czy to dobyr pomysł- a jak trafisz na jakiegoś napaleńca?-spytała i się lekko skrzywiła właśnie tego się bała- albo idę, najwyżej uciekne- usmiecjhneła się ona była w tym dobra- a jest miły?-spytała
a ona poszła do n. bo już skończyli śpiewac.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:00 pm

-nie każdy jest napaleńcem. do szkolny bal, więc będą się powstrzymywać... mam nadzieję. - uśmiechnęła się do niej. - bardzo miły. szarmancki jest. tylko trochę starszy. już studiuje. - skrzywiła się. myślała, że justin ma ją za smarkule. i pewnie tak jest. ech!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:01 pm

- może rzeczywiście coś w tym jest. - uśmiechnęła się i wysłała buziaczka do obiektywu. - nudzę się. - jęknęła
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:02 pm

-nie narzekaj, pewnie zaraz skończy-powiedziała z uśmiechem i rozsiadła się wygodniej. słuchała na temat balu, bo ciekawe co też wymyslili, ze trzeba samemu iść.

mia weszła po cichu do auli, bo samolot z Polski się spóźnił i usiadła w pierwszych rzędach gdzieś. musiała poznać swoje współlokatorki. więc oglądała dziewczyny wszystkie i obstawiała, która z nią mieszka. oczywiście nie słuchała

Uśmiechnął się-Powiem wam tyle, że będzie świetna okazja na poznanie nowych osób, których może nigdy nie zauważaliście na korytarzu-dodał-a teraz występ maturzystów i możecie spadać, bo mnie głowa boli-dodał i poszedł się powiedzmy załatwić.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:04 pm

-mam też taką nadzieje, ale najwyżej ucieknę.- poiwedziała i słuchała teraz ktoś tam gadał nie wiem kto. - no to najwazniejsze że taki jest, a to że starszy mam nadzieje że nie bardziej napalony choc może z tego wyrósł- wzruszyła lekko ramionami ona nie spieszyła się do związku i w pokoju maja 3 cnotki niewydymki xdd
- no widzisz- uśmiechnął się i ładnie złapał ten buziak na zdjęciu potem poprosił jakiegos pierwszoklasistę by im zorbił zdjęcie- zaraz stąd zwiewamy, jeszcze chwilę- objąl ją ramieniem niczym zdjęcia na nk xd
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:04 pm

mogli sobie lepiej zrobić słit focie z ręki! - wyszedł, spadamy? - wyszczerzyła się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:06 pm

uśmiechnęła się na słowa dyrektora. - fajnie, że już powoli koniec, nie? - spojrzała na dziewczynę, ktora właśnie obok nich usiadła. miała delikatne rysy twarzy i piegi. była ruda, a jak ruda to wredna. ale hej, nie można ludzi skreślać. to nawet i do rudej się zacieszyła, bo ona to calkiem uprzejma do ludzi jest, no.
-i tak pójdziemy razem. będę tańczył tylko z tobą. - ujął julkę za dłoń, którą pocałował. i spojrzał jej głęboko w oczy. zapomniał już w ogóle o miszel.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:08 pm

usmiechnęła się-przecież mamy iść sami-powiedziała i jak zobaczyła, że facet sobie poszedł, wstała i ciągnąc za rękę Dana, ruszyła ku wyjściu.

uśmiechnęła się także do dziewczyny. do tej drugiej też

maturzyści skończyli, ktoś tam krzyknął hura i ludzie zaczęli się zmywać jeej
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:08 pm

wziął aprat- no tak zwijamy się, nic tu po nas- rzekł wziął przyjaciółkę za rękę i poszli zacznij.

-no tak tylko maturzyści skończa - powiedziała i usmiechnęła się też spojrzała na nową, ona nie miała uprzedzeń nie myślała stereotypami i uśmiechneła się do niej miło tez, bo to w końcu nie chłopak!
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:11 pm

okej! i poszli, zacznij gdzie chcesz. xd a on wychodząc spojrzał jeszcze na miszelę, co to obściskiwała się z czejsem. niech spierdala, już jej nie pocałuje, o. xd

może ona jest lesbą? xd - oja, ten jest słodki. - rozpłynęła się patrząc na jednego z facetów. pewnie lena się skrzywi i powie, że faceci to świnie, uu. - hej, lena. chodźmy na lody może.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:13 pm

wstała i podeszła do dwóch dziewczyn. wiedziała, że jej koleżanka bedzie się Lena nazywać.
-hej, czy ty jesteś lena markow? czy jakoś tak?-zapytała z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:14 pm

ona się z nim nie obściskiwała! to przyjaciele, co do chase xd
nie!!! tylko ona się boi chłopaków, ona taka nieśmiała, mysli że każdy chce ją przelcieć. - ale pewnie głupi- stwierdziła bo uznała ze faceci tu sa tylko są napaleni a wiedzy nie chcą o. - na loda? okej, jasne czemu nie. em tak to ja lena markow- przedstawiła się -a Ty to....?- nie znała jej i nie wie skąd ona ją zna
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:16 pm

spojrzała najpierw na rudą, a później na lenę. zastanawiała się, czy ma się obawiać o lenkę. bo ona zazdrosna o nią była! okej xd - pewnie masz rację. - wtrąciła. - głupi jak but i napalony na moje piersi. - zasmuciła się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:18 pm

-jestem mia, jesteś ze mną w pokoju-powiedziała z uśmiechem i wystawiła rękę w jej stronę-usłyszałam jak rozmawiacie i twoje imię i od razu poczułam, ze jesteś moją współlokatorką-uśmiechnęła się
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:19 pm

spojrzała bez wyrazu na dziewczynę. - ja jestem afrodyta, też jesteś ze mną w pokoju. - uśmiechnęła się kącikowo.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:21 pm

uścisnęła jej dłon- a jasne, tak jestesmy razem w pokoju- usmiechneła do nich.- miło poznać Cię.- rzekła- właśnie szłyśmy na lody wybierzesz się z nami?-spytała myślała że a. nie będzie miała za złe jej teog.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:23 pm

wydęła usta i pomyślała, że ruda odbije jej kumpele! jeju. od razu z marszu jej nie lubiła. - tak, właśnie. lody. - uśmiechnęła się szeroko do obu, a że była na aktorstwie to nikt nie poznał, że to wymuszone było. - lody i kawa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:28 pm

spojrzała na afrodytę i uśmiechnęła się lekko, widząc, że coś jej nie pasuje-Nie no, nie będę się wam wpychać, widzę, że chciałyście spędzić razem czas, a mnie jeszcze będziecie miały po dziurki w nosie-zaśmiała się-ale dziękuję za zaproszenie-dodała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:29 pm

-oj, przestań. poznać się musimy. - uśmiechnęła się do dziewczyny. - dalej, dalej. bo za chwilę nie będziemy mogły wyjść. - mruknęła widząc, że już duża część osób wstawała z miejsc.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:30 pm

- no jasne chooodz! musimy się poznać w końcu będziemy mieszkać ze sobą trochę to też musimy się lubić i znac i w ogóle- uśmiechnęła się - a lody mają tu dobre- ddoała
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Sponsored content





Aula - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Aula
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Maryland School of Arts :: Parter-
Skocz do: