Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Aula

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Aula Empty
PisanieTemat: Aula   Aula Icon_minitimePią Mar 26, 2010 9:06 pm

.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:07 pm

przyszła ruby z nathielem, aha i sobie staneli gdzies z boku bo oni nie na galowo dopiero po stosunku wyszli choć ruby miała ciemne jeansy jakiś t-shirt biały może być i trampki czarne takie pół galowe a on miał koszule no jakoś wyglądali. no to usiedli gdzies z tyłu na krzesłach
chase też sobie usiadł gdzieś tam z tyłu nie wiem gdzie i w ogóle no.
lena pięknie ubrana usiadła w pierwszym rzędzie i czekała na rozpoczęcie na dyrektora i w ogóle
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:08 pm

weszła i usiadła gdzieś z tyłu, bo akurat wolne miejsce było. uśmiechnęła się do jakiegoś chłopaka, który odwrócił się do niej i westchnęła. pragnęła by było to szybko i zwięźle, bo chciała wrócić do swoich fajnych rzeczy, które mogła robić poza szkołą. na przykład czytać plotkarskie serwisy, hoho. ale później się wychyliła i ujrzała lenę. to do niej poleciała po drodze buziając chase'a w policzek, bo do niej powiedział hej, czy coś! xd no.


Ostatnio zmieniony przez Afrodyta dnia Czw Kwi 01, 2010 6:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:09 pm

J. przyszła z Danem trzymając go mocno za rękę, co spowodowało szepty wśród starszych klas.
-jest coś o czym nie wiem?-zapytała przystając przy rzędzie, przy którym miała usiąść. zobaczyła lenę, chyba jako jedna z pierwszych siedziała i wyglądała jakby się bała czy coś-masz jakąś tajną dziewczynę czy coś?-zaśmiała się, zarzucając mu ręce na szyję-dziewczyny jakoś dziwnie zareagowały.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:10 pm

miszel wpadła na aule, nie zwracając uwagi a nikogo, usiadła z tyłu obok czejsa, rzuciła mu krótkie, ciche cześć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:11 pm

-no, wszystkie mnie kochają. - wyszczerzył się i poklepał ją po tyłku mrucząc coś do jej ucha. gdzieś za jej plecami siedziała miszel która spowodowała w nim jakieś dziwne spięcie. - usiądźmy gdzieś. - mruknął już nie tak sympatycznie i pociągnął ją w głąb auli.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:14 pm

rozejrzała się. kto jak kto, ale ona wiedziała, że takie zachowanie u dana wywołuje tylko jedna osoba - michelle. przyglądnęła się jej, a potem już wylądowała na jakimś krześle-co się tak unosisz na jej widok?-zapytała-normalna dziewczyna, którą przeleciałeś niedawno-wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:18 pm

tak pwoiedział a. cześc a teraz tej m. też cześc i w ogóle spytał jej się co u niej cicho bo już uciszali ludzi. a był ciekawy, osttanio mało co gadali więc brakowało mu tego.
o afrodyta!- powiedziała cichutko podeksytowana bo to pierwszy rząd na wylocie sa i w ogóle to było jej fajnie bo to wreszcie jakaś dziewczyna a nie chłopak kolejny
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:19 pm

uniosła brewki do góry, widząc dana z jakąś blondynką, nie poznała, że to julia, wcale. - opowiem ci później, dasz się zaprosić na ciastko? - szepnęła do czejsowego uszka.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:21 pm

a on nie poznał jej byłego bo go znał, jasne ze znał a owej dziewczyny nie znał ale byl z m. to nie patrzył za innymi teraz, bo to jego friend cnie. - no jasne, ale tylko wtedy jak kawa też będzie- uśmiechnął się patrząc na przyjaciólkę
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:22 pm

- no, myślę, że stać mnie na ten dodatkowy wydatek. - mrugnęła do niego, uśmiechając się cały czas. stęskniła się strrrrrasznie za nim. zerknęła niecierpliwie na zegarek.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:22 pm

ucieszyła się do leny. - co tam? - wymruczała cicho i poprawiła spódnicę na kolankach.
-spieprzaj, julia. - mruknął do niej obrażony. - nie unoszę się, w ogóle o kim ty mówisz. - przewrócił oczami udając, że nie wie, o co chodzi.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:27 pm

-no, a jak nie to ja postawię.- powiedział z usmiechem - w ogóle jestem ciekawe ile to będzie trwać- skrzywił się i wyciągnął aparat i zaczął pstrykac zdjęcia do gzetki szkolnej!

- a jakoś idzie, tylko wiesz faceci się do mnie kleją, jakiś mnie całował!- szepneła przeażona ona chyba wie że ona się facetów boi xddd
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:27 pm

wbiła się wygodnie w fotel i położyła dłoń na kolanie chłopaka-kocham Cię-powiedziała z wrednym uśmiechem i spojrzała na scenę, bo dyrek wyszedł.

Dyrek wyszedł odziany w garnitur i miał włosy na żelu lekko. Uśmeichnął się do wszystkich promiennie i pomachał do kogoś tam, pewnie jakiegoś lizusa.
-Witajcie-chrząknął do mikrofonu-na początek zaśpiewamy hymn, bo tradycja tak nakazuje i w ogóle. Wstańcie, zapraszam chór i odśpiewajmy hymn-kaca miał dyrek
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:29 pm

- robisz zdjęcia z tyłu sali? nie powinieneś biegać gdzieś na przodzie? - zaśmiała się i wstała, rozglądając się.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:30 pm

no ruby w tym momencie powiedziała n. że idzie śpiewac bo ona i gra na takich uroczystościach i śpiewa i poszła do chorku co był dośc skormny ale zawsze jakiś, aha ona będzie śpiewac!

-znasz mnie zbyt leniwy jestem, ale moment pójdę chłorkowi zrobic zdjęcia i dyrkowi - uśmiechnął się zostawił jej pokorwiec i powiedział ze zaraz wraca
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:30 pm

-ale chyba cię żaden nie przeleciał, co? - wybałuszyła oczy. one dwie cnotki niewydymki. och, frodzia nie jest sama, jak miło. - ja poznałam jednego fajnego. nie dobierał się do moich piersi. - wymruczała do niej szeptem. - podoba mi się nawet. - spojrzała na dyrektora. - dobra, wstajemy. - i wstała.
-ja ciebie też, kurwa. - i pocałował ją namiętnie w usta. - bardzo. - i leniwie wstał, jak im kazali. nie wiedział, po co dał się namówić, żeby tu przyszli.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:33 pm

była już przyzwyczajona do nagłych przejawów sympatii, dana. tak w ogóle, tamten av dana był lepszy. wstała i zaczęła mruczeć pod nosem hymn, bo kiedyś go już słyszała czy coś.

No to zaczął chór śpiewać i w ogóle klaskac jak gospel xd


Ostatnio zmieniony przez Julia dnia Czw Kwi 01, 2010 6:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:33 pm

- nie dałabym się wiesz o tym, prędzej bym zabiła- powiedziała i usmiechneła się by ładnie wyglądać bo to dyrektor trzeba robić dobre wrqażenie. - i to fajnie- dodała do niej i ładnie już stała z nia.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:33 pm

jasne, zaopiekowała się pokrowcem czejsa. zmarszczyłę brewki kiedy dan pocałował julię. no cóż, miszela jest bardzo zazdrosną kobietką!
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:35 pm

no ona śpiewała a ma fajny głos, a ktoś grał na bębenku może, o! ale nie ruby xd ona tylko pianino i gitara.

pstrykał zdjęcia to ludziom to dyrkowi to chórkowi wszytskim i było miło wrócił do m. widział jej minkę.- co się stało malutka?- spytał widząc jej minkę, aha on już ją znał dobrze.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:37 pm

dobra, to poszukam jeszcze czegoś lepszego xd
wyśmiał ją, że śpiewa. bo on nie śpiewał. może też dlatego, że mu się nie chciało. spojrzał się na biust julki i nic więcej mu nie było trzeba.
-ale mogli cię upić czy coś. - wzdrygnęła się. śpiewała hymn, ładny miała głos, przecież.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:40 pm

-nie dałabym się, wiesz o tym ze nie pijam- powiedziała cichutko znów i śpiewała bo ona już się go w wakacje nauczyła, aha.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:42 pm

wzruszyła ramionkami, mówiąc, że nic, naprawdę. śmiała się pod nosem z niektórych szalonych artystów, rzucając niemiłe uwagi na ich temat, i naśladując ich wczuwanie się w hymn.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 6:43 pm

-co robisz wieczorem? - zapytała uśmiechając się do psiapsióły. kochała ją za to, że sprowadzała ją na ziemię, za to, że była taka grzeczna, za to, że nigdy nie będą marginesem społecznym, tylko wyrosną na ludzi. już są najlepsze. ona tak uważa, ona tak twierdzi. xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Aula Empty
PisanieTemat: Re: Aula   Aula Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Aula
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Maryland School of Arts :: Parter-
Skocz do: