Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sala lekcyjna 3

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 6:52 pm

Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 5:34 pm

Marcia siedziała w sali z nogą na nogę i z całym biurkiem zapełnionym różnymi papierami, kartkami i zdjęciami. Chciała dzisiaj wybrać już całą obsadę do jej spektaklu w tej szkole na koniec roku. Bardzo jej zależało na tym, czuła że to będzie jej nowe dziecko, dzieło. Zerkała na zegarek, byłaby zażenowana gdyby dziś nikt nie przyszedł. Słyszała od innych nauczycieli, że uczniowie unikają zajęć. Miała nadzieję, że na jej lekcje będą wszyscy chodzili bardzo chętnie. Chociażby z tego względu, że jest znaną twarzą, znaną aktorką. Mogli chociaż przyjść z ciekawości.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 5:58 pm

-czemu nie? - roześmiała się i weszła do klasy, było pusto. - o... dzień dobry, pani profesor. - podrapała się po czole widząc bałagan na jej biurku i usiadła gdzieś z brzegu. spojrzała na lenę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:01 pm

kiedy przyszły ona właśnie uśmiechała się do zdjęcia jakiegoś młodego chłopaka, które rzuciła w bok, czuła się jak nakryta na czymś złym. westchnęła cicho i spojrzała na młode damy. - witam, jestem marcia cross. i jestem waszym nowym nauczycielem. - wstała i obeszła całe biurko, tak, że oparła się o jego front, twarzą do dziewcząt. - myślicie, że ktoś jeszcze przyjdzie?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:02 pm

weszła po cichu do sali. rzuciła szybkie dzień dobry, uśmiechając się przelotnie i usiadła gdzieś pod oknem, wzdychając cicho.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:04 pm

-dzień dobry - powiedziała niepewnie i cicho ona jest niesmiała i w ogóle usiadła koło afrodyty. na pytanie nauczycielki kiwneła tylko głową i rozłożyła notes długopis i w ogóle pewnie jakiś podręcznik czy coś.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:06 pm

-to świetnie. - uśmiechnęła się. - hm, więc skoro ja się przedstawiłam to poproszę was o to również. - przeczesała palcami swoje rude, cudowne i wypielęgnowane włosy. zastanawiała się, czy ktoś jeszcze tu przyjdzie, czy ktoś raczy ją swoim zainteresowaniem, swoją osobą. były trzy. trzy uczennice. czuła od razu, że to przyzwoite, dobre dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:08 pm

wiadomo że przyzwoite i dobre, no. - ja jestem lena markow- zaczęła niepewnie, ona jest taka nieśmiała że aż to urocze i w ogóle. zaczęła coś nootwać pewnie jej nazwisko.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:09 pm

-ja jestem afrodyta. - powiedziała z szerokim uśmiechem patrząc na jej włosy, ogniste i miłe.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:11 pm

- a ja miszel. - uśmiechnęła się do nauczycielki i rzuciła okiem na dwie pozostałe dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:14 pm

-świetnie. - tak, zapisywała sobie ich nazwiska. nie dostali jeszcze dzienników, znaczy ona o nim zapomniała, ale przecież się nie przyzna i zapisywała sobie wszystko w kalendarzyku, w terminarzu. westchnęła. - cóż, dziewczyny. jest was trzy. - zmrużyła oczy i spojrzała gdzieś za okno. - powiedzcie mi czemu wybrałyście ten kierunek, co was kręci w aktorstwie, w teatrze.. - podniosła głos i się uśmiechnęła. - w kinie. - tak, ona najbardziej kochała kino.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:17 pm

przeczesała włosy palcami. - teatr jest po prostu magiczny, prawda? - odparła z uśmiechem, i ja idę, więc założmy, że miszela siedziała sobie, słuchała i nikomu więcej nie przeszkadzała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:19 pm

-właśnie. kino też jest fajne. można dążyć do perfekcji, można powtarzać wszystko, a później oglądać siebie na dużym ekranie. to musi być bajeczne uczucie. - rozmarzyła się.
okej, pa.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:19 pm

-zgadzam się z hm.. miszel- zapomniała jej imienia- w teatrze jest coś niezwykłego, ten kontakt bezpośredni emocje i w ogóle, tego tak mocno kino nie odegra, w koncu nie jets na zywo. poza tym ja zawsze podziwiałam aktorów i chciałam być jak oni i nie chodzi mi tu o sławę- rzekła.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:29 pm

była dumna, że jej uczennice tak odbierają tę sztukę. - ja się zgadzam z wami wszystkimi, dziewczęta. kino, teatr, cała gra to bardzo stara sztuka. już w antyku uwielbiano dramaty. sofokles, szekspir, współcześni reżyserzy.. wszyscy są świetni. proszę abyście zrobiły wy, zrobili wasi koledzy - przełknęła ślinę i usiadła za biurkiem. - których proszę, żebyście poinformowały.. przygotujcie referat o swoim ulubionym reżyserze oraz napiszcie recenzję własnego ulubionego filmu, zainspirujcie mnie do jego obejrzenia, do zagłębienia się w jego głęboki sens. - uśmiechnęła się do dziewcząt. - miałam w planach porozmawianie o sztuce, którą chciałabym wystawić w naszej cudownej szkole, ale nie ma sensu, skoro jesteśmy we cztery. dziękuję za uwagę. - podniosła na nie wzrok. - leno, miszel, afrodyto... dostajecie w mojej głowie ogromne plusy, które będę brała przy wystawianiu końcowych ocen. czuję się zaszczycona mogąc z wami pracować, przygotowywać was do zawodu tak pięknego jakim jest aktorstwo. mam nadzieję, że się polubimy. teraz możecie wychodzić. do zobaczenia.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:31 pm

trochę jej się nie uśmiechało robić tej pracy domowej, ale okej, postara się! - do widzenia. - wymruczała wychodząc, czekała jeszcze za leną.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:32 pm

-dobrze, proszę pani - usmiechneła się nauczycielka wydawała się być bardzo symaptyczną osobą, z któą pewnie się polubi, a może i ta ją doceni jak ludzie przedtem miała taką nadzieje bynajmniej. zapisała zadanie domowe i ruszyła z afrodytą tak- do widzenia! - powiedziała jeszcze na wyjscie i poszły nie wiem jak chcesz zacznij gdzieś jak chcesz dalej nimi grać.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:55 pm

znowu siedziała w sali i czekała na uczniów. dziś jednak nie miała takiego bałaganu jak wczoraj. miała nawet dziennik, nie zapomniała go. ruda nauczycielka pisała coś na swoim laptopie. pewnie jakiegoś superważnego maila do ludzi z wytwórni.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 7:32 pm

Drew wszedł na salę stoickim krokiem spodziewając się, że jest mocno spóźniony i dostanie mu się za to. Wszedł do klasy niby z pokorą, ale jak zobaczył, że nikogo nie ma zdziwił sie i uniósł brwi do góry. Spojrzał na nauczycielkę i zamarł. Marcia Cross?! Patrzył na nią z wytrzeszczem oczu.
- eee... Dzień dobry! - powiedział w końcu i podszedł do niej by uścisnąć jej dłoń, a raczej pocałować, jak miał to w zwyczaju. prawdziwa Aktorka!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 8:09 pm

trochę była zaniepokojona, że nikt nie przychodzi. była zła na cały trzeci rocznik. co oni sobie w ogóle myślą! nie przyszli na jej zajęcia. a ona specjalnie zrezygnowała dla nich ze spotkania z meryl streep, gdzie miały pomówić o nowym projekcie charytatywnym. kiedy usłyszała głos młodego mężczyzny podniosła głowę i na niego spojrzała. - o, witam. - uśmiechnęła się kącikowo zakrywając swoje zażenowanie brakiem zainteresowania jej zajęciami. pocałowała go również w policzek. - o ironio, jesteś jedyny. jakie to przykre. - wstała i zamknęła laptop.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 8:34 pm

- No.. Trochę to dziwne, zwykle walą na zajęcia drzwiami i oknami, bo są ciekawe, a tu proszę. Nie przyjść na lekcje z aktorką z prawdziwego zdarzenia.. Wstyd. - wyszczerzył się i zajął miejsce w ławce pod oknem.
- Chciało się pani rezygnować ze swojej kariery w Gotowych na wszystko, dla bandy niewyżytych seksualnie nastolaków? - zapyał z rozbawieniem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 8:51 pm

-o, podoba mi się to co mówisz. - roześmiała się i podeszła bliżej do niego. przecież nie musiała mówić do całej klasy, był tylko on. - przedstaw się, chłopcze. - poprosiła i usiadła na jego ławce. - cóż... pewnie wystąpię jeszcze gościnnie w serialu, ale jakoś chciałam odpocząć. role serialowe są pochłaniające. ja chcę się sprawdzić w różnych rolach, a pracując przy gotowych na wszystko nie miałam czasu na inne zlecenia. - powiedziała patrząc na niego. wyglądał na aroganckiego chłopaka, takiego z manhattanu, z nowego jorku faceta traktującego wszystkich z góry. miał nawet taką postawę jak dzieciaki jej przyjaciół.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 9:04 pm

Uśmiechnał się szarmancko po jej słowach, ale nic nie odpowiedział.
- Drew Collins, panno Cross. - odpowiedział tym swoim uwodzicielskim głosem. Już inaczej chyba nie potrafił, taki wieloletni nawyk.
- Rozumiem. A.. Jaka rola.. Zaspokoiła by pani oczekiwania? - zapytał z naciskiem na 'zaspokoiła', lubiał prowokować, nie potrafił się powstrzymać nawet przy nauczycielce. Mel go opuściła, więc nie czuł tej wewnętrznej blokady. Ahh czyli już na pierwszy rzut oka można było przejrzeć go na wylot, cudownie. Przynajmniej nie musiał nikomu tłumaczyć, że nie ma zamiaru się zmieniać, bo uwielbia siebie takiego jakim jest. Spojrzał tak mru na nauczycielkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 9:10 pm

poczuła się co najmniej nietypowo w tym momencie. czuła się przez niego... e, podrywana? to smutne, bo ona jednak już chyba miała męża, a jak nie to chłopaka... - o, jak miło. jednak pani. - poprawiła go. - o tym wie, tylko mój agent. - wstała. - to na tyle, drew. żegnam. - podała mu zadanie i wyszła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 9:16 pm

Roześmiał się na głos, gdy kobieta wyszła.
- Łuh nie ma to jak wykorzystywać swój talent do wcześniejszego zakończenia zajęc. - roześmiał się znów i zakładając swoją torbę na ramię zmył się ze szkoły z szerokim uśmiechem na ustach
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala lekcyjna 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala lekcyjna 3   Sala lekcyjna 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sala lekcyjna 3
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sala lekcyjna 1
» Sala lekcyjna 2
» Sala lekcyjna 4
» Sala do historii
» Sala gimnastyczna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Maryland School of Arts :: I Piętro-
Skocz do: