Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Restaurant Le Percolateur

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:57 pm

uśmiechnęła się.- jak chcesz i masz czas to możesz mnie odporwadzić, mieszkam w akademiku, wiec wiesz nawet byś nie miał zbytnio jak- choć ona nie myślała że będzie ją nachodzic1
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 8:02 pm

zapłacił. dość dużo im za tą przyjemność wyszło. trochę jego portfel to zabolało, ale cóż. czego się nie robi dla kobiety. - to świetnie, po męsku cię odprowadzę. - wstał i szybko odsunął jej krzesełko. - prowadź, feministko. - i pewnie poszli. zacznij.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 12:39 pm

Weszła do restauracji i usiadła przy jednym ze stolików. Wzięła do ręki menu przeglądając po kolei jego strony. Poprosiła kelnera i zamówiła sobie sałatkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 12:41 pm

Wszedł do środka i rozglądnął się po restauracji. Nie zauważył żadnego wolnego stolika, więc postanowił się do kogoś dosiąść. Zauważył dziewczynę siedzącą samotnie przy stoliku, więc podszedł do niej.
- witaj, można się dosiąść ? -spytał z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 12:44 pm

Podniosła głowę i uśmiechnęła się do mężczyzny.
- Jasne, siadaj. - odpowiedziała nie spuszczając z niego wzroku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 12:46 pm

Usiadł na przeciwko niej.
- Jestem Jack -przedstawił się ładnie i spojrzał na dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 12:47 pm

- Alex, miło mi - odpowiedziała. - Mieszkasz tutaj? Nie widziałam Cię tu wcześniej - zapytała z lekkim uśmiechem. Kelner przyniósł jej zamówienie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 12:53 pm

- Tak, od pół roku jakoś tak. Dużo siedzę w pokoju, to pewnie dlatego -uśmiechnął się i wziął do ręki menu. Po krótkim namyśle również zamówił sobie sałatkę.
- czym się zajmujesz ? -spytał przyglądając się jej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 1:05 pm

- Niczym szczególnym. Chodzę do tej no...szkoły. A tak po za tym to lubię robić przy samochodach. - zaśmiała się. - A ty? - uśmiechnęła się do niego i zaczęła jeść sałatkę
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 1:08 pm

-Tssa, też chodzę do szkoły. Trochę też śpiewam, gram na gitarze, robię zdjęcia. Ale taka moja największa pasja to taniec . - uśmiechnął się i odebrał sałatkę od kelnera.
- A jaki kierunek jeśli mogę wiedzieć ? - spojrzał na nią i zaczął jeść sałatkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 1:12 pm

- Gdybym umiała tańczyć to może bym się tym interesowała - zaśmiała się spoglądając na niego.
- A kierunek to śpiew. - odpowiedziała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 1:16 pm

- O, ja też lubię śpiewać -uśmiechnął się.
- Ale wybrałem taniec, bo kocham go od dziecka i wyrażam w nim swoje emocje. -zjadł trochę sałatki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 1:22 pm

- Ciekawe - uśmiechnęła się szeroko - możesz mnie kiedyś nauczyć, bo nigdy nie tańczyłam o ile sięgam pamięcią - zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 1:24 pm

- Hmm, to możemy się kiedyś umówić i nauczę Cię jakiegoś układu -uśmiechnął się - tylko nie wiem czy będę dobrym nauczycielem, nigdy nie uczyłem nikogo tańczyć. -zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 1:26 pm

- Zobaczymy, jeśli się postarasz to raczej ci się uda - uśmiechnęła się - gorzej będzie ze mną, trudno mnie czegokolwiek nauczyć - roześmiała się i spojrzała na niego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 1:29 pm

-Oj tam, dasz radę. -zaśmiał się. -Przecież nie każdy musi być od razu super tancerzem. -zaśmiał się i skończył jeść sałatkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 1:32 pm

- No racja - odpowiedziała kończąc jeść swoją sałatkę. - Widzę że też lubisz jeść sałatę? - zaśmiała się i spojrzała na niego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 1:36 pm

-Lubię, i to bardzo. Wegetarianinem jestem. -zaśmiał się i spojrzał na nią.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 1:40 pm

- Nie gadaj! - powiedziała głośniejszym tonem. - Ja też, tak mało wegetarianów na tym świecie - zaśmiała się patrząc na niego cały czas.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 1:49 pm

-Serio ? -uśmiechnął się szeroko.
- Łaa, to fajnie, mało wegetarianów spotykam. -zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 1:54 pm

- Właśnie ja tak samo. Bo wiele osób uważa to za dziwne - uśmiechnęła się.
- Co robimy teraz? Chyba że chcesz tutaj siedzieć - zapytała spoglądając na niego pytająco.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 1:57 pm

-Możemy się gdzieś przejść -uśmiechnął się. -hmm, proponuję plażę. -spojrzał na nią czekając na jej reakcję.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 1:59 pm

- A z chęcią, więc prowadź - wstała, zasunęła krzesło i spojrzała na niego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:01 pm

Wstał i zasunął za sobą krzesło. Wyszli z restauracji i skierowali się na plażę.


zacznę na plaży. Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Restaurant Le Percolateur - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Restaurant Le Percolateur
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Restauracje&Kawiarnie-
Skocz do: