Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Restaurant Le Percolateur

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:22 pm

-ja może wezmę... eee, - zajrzał jednak do karty. zamknął oczy i wybrał coś na chybił trafił. - żart teściowej. - przeczytał i się skrzywił. to może być okrutne danie. ale okej, niech będzie. - kiwnął głową. - a ty? co weźmiesz, lena?
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:31 pm

siedziała w tej karcie, zanczy w przenośni siedziała cnie. i myślała nad daniem i nie mogła się zdecydować- to ja poproszę słoneczny promyk- powiedziała cokolwiek to jest ale miła nazwę, taka ż latem się kojarzy
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:34 pm

-o, jaka urocza nazwa. oby było dobre. - wymruczał do niej, kiedy już mężczyzna odszedł. - opowiedz mi coś o sobie. - patrzył cały czas na nią i zastanawiał się, jaką naprawdę osobą jest lena. skąd pochodzi, czy go polubiła.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:37 pm

-mam nadzieje, choc tutaj chyba wszytsko jest dobre- no bo to dobra restuaracja, to musi być dobre. - ah, a co chcesz wiedzieć?-spytała ona tak nie lubi opowiedać sama z siebie, woli jakby ktoś ją już naprowadził
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:41 pm

-no, nie wiem. odpowiedz co się działo w twoim życiu od pierwszych chwil do teraz. - wzruszył ramionami. nie chciał jej nic narzucać. nich powie, co chce, żeby o niej wiedział. xd
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:44 pm

-no dobra okej. urodziłam się w londynie i tam mieszkałam aż do teraz, moja mama nie pracuje ojciec jest jakims tam kieronikiem w firmie swojego kumpla. mam młodszego brata i jeszcze młodszą siostrę. przez 8 lat byłam jedynaczką i zawsze mnie rozpieszczali. od zawsze interesowała mnie sztuka, mama ją we mnie wszczepiła. jak była ze mną w ciąży to chodziła na różne spektalke z nudów. w szkole zawsze grałam pierwszoplanowe role i byłam zawsze w czołówce uczniów szkoły i w sumie nie wiem chyba to wszytsko, chyba że masz jakieś pytania.- spojrzała na niego z uśmiechem nie wiedziała czego od niej oczekuje
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:54 pm

uśmiechał się przez cały czas, kiedy mówiła. - to fajnie. ciekawe życie prowadziłaś z mamą w brzuchu. - roześmiał się, kiedy już skończyła. - nie... chyba to niekulturalne, żebym pytał o jakieś szczegóły, skoro nasza znajomośc... - zerknął na zegarek. i zrobił jakąś tam minkę, fajną nawet. - trwa tak niewiele. - pochylił się, czy tam zgarbił nad stoliczkiem i napił się reszty swojej kawy.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:57 pm

- nie no zależy czy to są normlne szczegóły czy nie - stwierdziła i wzruszyła ramionami, bo pytanie ilu miała chłopaków np. czy jest dziewicą są raczej nie na miejscu ale normlane sa okej.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:00 pm

ale w tym czasie przynieśli ich jedzenie. - uu, nawet miło wygląda. - uśmiechnął się do talerza. - jesteś wegetarianką?
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:01 pm

też się uśmiechnęła, cokolwiek to było wyglądało smakowicie. - nie, nie jestem- powiedziała - i samcznego- powiedziała tak miło. wychowana jest cnie.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:03 pm

gdzieś tam było napisane, że to niekulturalne, kiedy się mówi smacznego xd - tobie też, leno. - i zabrał się za jedzenie. - a... może ulubiona twoja piosenka jaka jest?
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:13 pm

tak? xdd - nie mam ulubionej piosenki, za dużo by ich było ale lubię hmm sama nie wiem, słucham różniej muzyki, ostatnio ciągle słucham plain white t's - hey there delilah- powiedziała bo w sumie ona słucha wszytskiego o i zabrała się do jedzenia tez.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:16 pm

-o... kiedyś znałem pewną delilah... była pusta. - roześmiał się. - a film? albo reżysera? - spojrzał na nią znad widelca. - jezu, to baranina.... - wymruczał zadowolony przeżuwając mięso.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:18 pm

uśmiechnęła się i spojrzała na swoje danie, jakieś mięso tam było weźmy że wieprzowina jakieś ziemniaczki śmieszne i surówka dobra ona była. - mam pewną słabość do titanica i nie wiem czemu, zawsze na nim ryczę- powiedziała ja tak mam ;x - a rezyser sama nie wiem, nie lubię zbytnio współczesnego kina.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:25 pm

Restaurant Le Percolateur - Page 2 Am24fm7
ijaaaaaaa.
-ja lubię tarantina! boże, dla mnie to taki odjazdowy facet, że normalnie nie mam słów. - tego z kolei ja kocham. - no i woody allen. dwóch facetów, których kocham, mimo że nie jestem gejem i go kolesi mnie nie ciągnie. - wzruszył ramionami. - titanic.... lubię tą scenę, kiedy on ją rysuję. nie pytaj dlaczego. - no cóż, niech nie bierze go za napaleńca. xd
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:27 pm

hah ja mam tego chyba więcej na kompie akurat xd
słuchała go z uwaga w sumie nie miała nikogo tak ulubionego albo był dobry to było okej, albo masakryczny jak paris hilton i tracił w jej oczach. - aha, no dobra nie pytam- ackolwiek ona już miała swoje zdanie w tej chwili! tak faceci mysla rozporkiem!
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:31 pm

ja teraz szukam z nim jak był, grał znaczy w stay alive ;3 xddddd
-oj, jestem tylko niezbyt udaną kopią adama z ogrodu eden, nie muszę być idealny. - uśmiechnął się delikatnie i wrócił do jedzenia.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:34 pm

-nikt nie jest idelany- skomentowała to- ale to nie zmienia faktu że faceci mysla rozporkiem- dodała i jadła.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:38 pm

-no, nie wiem. nie każdy jest od razu seksistowski, napalony. trochę stereotypujesz nas. - spojrzał na nią poważnie i napił się soku, bo też zamówili xd
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:41 pm

ale oni wyjdą o 10kg ciężsi stamtąd xd - może i tak, ale jak na ten czas tylko takich w mojej szkole spotkałam-i tu była prawda najświętsza pawie! - poza tym macie taki głupi wiek- ddoała
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:43 pm

-jaki głupi wiek? - roześmiał się. - chyba jednak z niego wyrosłem. fakt faktem jednak jest taki, że ja od zawsze traktuję dobrze kobiety. i jeszcze nikt mi nie zarzucił, że byłem wobec nich niegrzeczny.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:47 pm

-ja nie mówię że ty też, chodzi mi że ogólnie tak jest że od 16 chyba do 25 roku zycia to jesteście tacy napaleni i jakbyście byli istnie zawsze niezapsokojeni.- stwierdziła.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:50 pm

roześmiał się. - więc jednak się załapuję na ten głupi wiek. jestem wyjątkiem od reguły. przykro mi, że cię rozczaruję i podważę twoją teorię.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:52 pm

-ja wiem że są wyjątki ale też raczę powiedzieć że jesteś gatunkiem zagrożonym wyginięciem- zaśmiała się kojarzyło jej się to z dinozaurami xdd
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:55 pm

-jestem jak ptak dodo. fajnie, zawsze go lubiłem. - roześmiał się. - odprowadzić cię, czy boisz się, że będę cię później nachodził? - poprosił o rachunek.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Restaurant Le Percolateur - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Restaurant Le Percolateur
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Restauracje&Kawiarnie-
Skocz do: