Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Restaurant Le Percolateur

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Mar 26, 2010 8:40 pm

Restaurant Le Percolateur 635-44950e81a1b3c50ea22dfe290e9e78b2
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:41 pm

więc przyszli do tej eleganckiej restauracji, w której całkiem sporo pieniędzy każdy zostawiał i zajęli jakiś dwuosobowy stoliczek. - na co masz ochotę poza kawą? - zspytał uśmiechając się do swojej towarzyszki zza menu.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:43 pm

przeglądała menu i w ogóle się trochę speszyła ale swoje rumience delikatnie schowała za menu. -hm może być szalotka na ciepło z lodami.- powiedziała - no i cappuccino- dodała bo ona zwykłej kawy nie lubi zbytnio, ona woli takiej bardziej zwykłe. jej w ogóle speszyła się bo zaprosił jej do tej dobrej drogiej restauracji na którą normlanie by ją stać nie było ;x
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:47 pm

i pewnie będzie kazał jej teraz zapłacić xd - okej, dla mnie sernik i kawa, czarna z cukrem. - powiedział do kelnera i równie miło uśmiechnął się do leny. - pewnie ci niezręcznie się tak ze mną umawiać od razu na kawę, hm? - miał nadzieję, że nie wystraszył. dawał jej jakieś 17 lat, więc to było całe chyba 6 lat różnicy. zależy ile mu dałam xd mogła się wystraszyć takiego starego kolesia. mogła go wziąć za pedofila, czy coś. fuj. xd
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:52 pm

w sumie na kawe i ciasto to jeszcze ją stać gorzej z kolacją xd - w sumie trochę tak, no bo cię nie znam- przyznała- ale no nie sądzę by mi się coś stało w twoim towarzystwie skoro jesteśmy w miejscu publicznym. mówię z góry, jakbyś mnie zaprosił do siebie to bym nie poszła- powiedziała i oparawiła swoją bluzę, nie była zabytnio też ubrana co do miejsca. no chyba 6 lat xd ale nie wzieła go za takowego bo by uciekła wczesniej o wiele xd
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:01 pm

ej, on grał w kochanych kłopotach, przypomniało mi się. i kręcił z twoją lenką! xd wtedy. - o, a nawet nie pomyślałem, żeby ciebie tam zabrać. pewnie dlatego, że nie zrobiłem zakupów i nie miałbym ci nic do zaoferowania. żadnych ciastek. - przenieśli im kawę i ciasta. - poza tym.. cóż, nie znam cię. i wybacz, ale nie znając ciebie to by było niemądre. - zrobił duże oczy i pochylił się nad stoliczkiem. - możesz być karana, możesz być zabójcą, czy coś. zabójczynią. - uśmiechnął się do niej. nieee, była zbyt urocza na kogoś takiego. zbyt słodka na bandytkę.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:06 pm

no wiem gdzieś grali razem, wiem. xd- ja wolę przyjśc tutaj, bo jednak kupne ciastaka w sumie to nie te co mają tutaj cnie? - spojrzała na niego i odłożyła menu wreszcie, bo w ogóle tutaj sami pieką xdd no to przyniesli pewnie się napiła powoli kawy, bo je jsię pić chciało, ale nie była na kacu czy coś! -no tak, mogłabym ale nie jestem. ja raczej bym mogła pomyśleć że jesteś jakims koljnym napaleńcem weźmiesz mnie do swojej chatki wykorzytsasz i porzucisz.- powiedziała i to poważnym tonem!
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:10 pm

-uu, zrobił ci ktoś takie coś? - zmartwił się. to było okrutne. on nienawidził za to pupulacji męskiej. że robili takie świństwa dziewczętom. - nie lubię za to facetów. - kiedy usłyszał, co powiedział pospiesznie dodał: - ej, ej. nie jestem gejem, jakkolwiek to zabrzmiało, nie jestem nim. - z zakłopotania, czy tam z nerwów musiał coś zjeść. więc padło na sernik.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:12 pm

-mi nie zrobił, ale słyszałam takie historię wśród moich koleżanek, wolę być ostrożna wiec.- uśmiechnęła się deliklatnie i tez zabrała się za szarlotkę znaczy za te lody najpierw <3 mam ochotę na loda. -nie, no o to cię tez nie podejrzewałam- powiedziała spokojnie próbując go uspokoić bo wdziała że trochę się zdeehnrwoał
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:17 pm

-to świetnie. przezorny zawsze ubezpieczony, tak? - oblizał usta, bo głupi by się czuł, gdyby rozmawiał z nią i z jego ust wypadałyby okruchy. - ale, tak sobie teraz myślę... - spojrzał jej głęboko w oczy. - nie warto żyć wszystkiego się obawiać. czasami lepiej się oddać chwili, zrobić coś szalonego. żeby później nie żałować, że się czegoś nie spróbowało, a być może była okazja. chyba nie chciałabyś kiedyś tam zastanawiać się, co by było gdyby... zastanawiać się, co być może ważnego straciłaś.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:21 pm

-no podobno tak się mówi i raczej się to sprawdza- uśmiechnęła się pałaszując lody swoje, mhm. ten wzrok lekko ją krępował ale okej, dawała radę nie dała po sobie tego poznać. - tak tylko że czasami mogą przez to oddanie się chwili być strasznie kosekfencje co sobie będzie się wypominac przez całe życie, trzeba umieć raczej trochę rozgraniczać to wszytsko- stwierdziła spokojnie
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:26 pm

-od tego jest właśnie rozum. ale w pewnych dziedzinach życia, jak na przykład uczucia lepiej słuchać serca. mimo, że czasami się na nim zawodziłem nie zmienię tej taktyki. to dużo fajniejsze. wolę się sparzyć niż później żałować, że nic z tym nie zrobiłem. - wzruszył ramionami. - ale ty możesz znaleźć swój złoty środek.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:28 pm

-no zależy od rozumu, którgo niesety wielu ludziom brakuje- stwierdziła bo ile się słyszało akurat w tej sferze że tam dziewczyna wykorzytsana, tam w ciąży ojca nie ma i w ogóle. ona wolała być bardzo ostrożna- no mam nadzieje że go znajdę - pokiwała głową ona jest bardzo ostrożna. popiła trochę kawy.- czym się zajmujesz poza studiami? -spytała
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:32 pm

-rozdawaniem biletów na super interesujące przedstawienia. - roześmiał się. - żartuję, oczywiście. niczym. uczę się, bo na tym kierunku jest okropnie dużo nauki. czasami zastanawiam się, a co mi to.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:38 pm

-no tak medycyna to wymagający bardzo przedmiot, ale ja bym się na to nie nadała, ale nie z względu na naukę tylko na sam zawód- powiedziała - chcesz zostać lekarzem?-spytała choc wiadomo że po medycynie jest się lekarzem ale ona się pyta czy cche nim być
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:46 pm

-tak. sam to wybrałem. bez żadnego nacisku rodziców, jak to miało chyba większość osób ze mną na kierunku. chciałbym być okulistą. to fajna specjalizacja. tak myślę. albo patologiem. ale to trochę hardcorowe. - wzruszył ramionami. - a ty? chcesz być wielką gwiazdą hollywood?
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:48 pm

w sumie fajnie slyszeć że sam na to poszedł, mało jest lekarzy co chca potem nimi być a to głupie bo to bez powoła na siłe to niefajne. pokręciła przecząco głowa- nie, ja raczej chce pracować w teatrze i być dobra w tym co robię, nic więcej mi nie potrzeba- usmiechnęła się, nie zależało jej na słaiwe
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:52 pm

pokiwał głową. - no, świetnie, że ci się to podoba. niewielu aktorów ma ostatnio faktyczny talent. życzę ci wiele szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń, leno. - mrugnął do niej, ale to było sympatyczne, raczej. nie chamskie.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:54 pm

no to odebrała jako coś miłego- dziękuję- uśmeichneła się ładnie i zyczyła mu tego samego i żeby był dobrym lekarzem! i że jak coś to się do niego zgłosi xd
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:59 pm

-jak mi się pomieszają plany i będę patologiem to zrobię ci sekcję, nie ma sprawy. - roześmiał się i spojrzał na swój pusty już talerzyk. - dobre mają tu ciasta, nie?
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:01 pm

-okej, ale wtedy to już raczej sobie nie porozmawiamy- zaśmiała się. i ona też miała pusty talerzyk- tak, tak. świetnie, podobno sami pieka.- powiedziała bo tak słyszała.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:05 pm

-wieem, to w sumie normalne, bo to dosyć ekskluzywna restauracja, jakby nie patrzeć. - wzruszył ramionami. - mam ochotę na coś konkretnego, a ty? - popatrzył na nią. - zostaniesz ze mną jeszcze na kolacji, czy się gdzieś spieszysz?
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:11 pm

-no tak ale nie każda taka restauracja oprócz kucharzy zatrudnia cukierników- stwierdziła bo taka prawda. słysząc jego prpoozycję w sumie isę zamysliała nic jej dalej nie groziło w koncu to to samo miejsce- w sumie mogę zostać, jesli chcesz zaczerpnąć mojego towarzystwa dalej- cud że nie uciekła xd
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:15 pm

może dorasta? xd albo przestała być lesbą xd
-o, to faktycznie. amsz rację. - zawołał kelnera. - chcielibyśmy coś jeszcze zamówić. - i słuchał jego propozycji. co to by mógł im pomóc z wybraniu czegoś pysznego.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:17 pm

ona nie była lesbą nigdy! chyba daltego że nie jest napaleńcem. xd
tak ona też słuchała tego kelnera i w ogóle bo ona nie wiedziała co tu może zjeśc i nie chciała go naciągać cnie w koncu jej nie zna i ją tu zaporsił no, trochę głupio się czuła ;x
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Sponsored content





Restaurant Le Percolateur Empty
PisanieTemat: Re: Restaurant Le Percolateur   Restaurant Le Percolateur Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Restaurant Le Percolateur
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Restauracje&Kawiarnie-
Skocz do: