Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Chiringuito

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 8:39 pm

a;le był taki uroczy i boski <3
oja ;x - no też bardzo mi smakowało. masz dobry gust- pochwalił ja to było miłe.- a ogólnie michelle kazała mi czatowac u was w pokoju na ciebie- zaśmiał się- żeby wiesz na tą sesję następną się umówić- wytłumaczył ale w sumie o to mu nie chodziło ale chloe nie może wiedzieć!
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 8:41 pm

no truudno ;p ej no nie musze spadać :CCC
więc pogadali jeszcze sobie długo nawet a potem rozeszli się w dobrych humorach oboje.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 9:09 pm

dotarli tutaj. trochę zdziwiło ją zachowanie chłopaka, tzn te objęcie ramieniem, ale jego zapach, to znaczy, te perfumy zadziałały i nie potrafiła odrzucić jego ramienia. usiedli przy stoliku jakimś.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 9:13 pm

Zrobił to tak jakoś odruchowo zresztą cóż mu się dziwić. Gdy wreszcie dotarli na miejsce, usiedli przy stoliku po czym Erick zamówił dla siebie mocną kawę i spojrzał na dziewczynę oczekując jej zamówienia. Jakoś nie wiedzieć czemu nie spuszczał z niej praktycznie swojego spojrzenia, coś takiego musiało w niej być co go do niej przyciągało. - Opowiesz mi coś więcej o sobie? - zapytał. Na razie wiedział jedynie jak ma na imię i że świetnie gra w kosza.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 9:26 pm

Poprawiła swoje odzienie, bo jakoś tak się jej pokrzywiło i zamówiła sobie herbatę, kawy na razie wolała nie pić, bo była zbyt pobudzona jak na eee..ranek? W oczekiwaniu na zamówienie, przyglądnęła się chłopakowi z uśmiechem.
-Jestem w pierwszej klasie...gram na pianinie-zaczęła, spuszczając wzrok na swoje dłonie, które polożyła na blacie stołu-Mieszkam w Baltimore od dziecka, więc te miasto znam jak własną kieszeń-zaśmiała się-Nie wiem co byś jeszcze chciał wiedzieć-dodała uśmiechając się i spoglądając na niego-Możesz pytać, odpowiem na każde pytanie-oznajmiła i po chwili dostali swoje zamówienie. Powoli zaczęła parzyć swoją herbatę, jakby to był jakiś specjalny rytuał. Taki jej nawyk.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 9:32 pm

On sam rozsuną swoją bluzę do końca kładąc łokcie na blacie stolika. Było mu dość gorąco więc się chłopak rozpiął. Gdy dostał wreszcie swoje zamówienie przyłożył sobie szybko filiżankę do ust upijając z niej łyka. Zamkną nawet na chwilę oczy by rozkoszować się tą chwilą. Po chwili jednak otrząsną się z transu spoglądając ponownie na dziewczynę. Uśmiechał się cały czas słuchając dziewczyny z wyraźnym zaciekawieniem. - Co lubisz najbardziej ? Oprócz gry na pianinie i gry w kosza - zapytał po chwili namysłu odkładając filiżankę z powrotem na spodek na którym wcześniej stała. - Jesteś pewna że na każde? - dodał uśmiechając się do niej dość figlarnie. Nie żeby miał jej jakieś pytania nie z tej ziemi zadawać, ale tak sobie to powiedział.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 9:41 pm

Gdy w końcu zaparzyła sobie herbatę do jej ulubionego stopnia, napiła się jej, czując przyjemny smak angielskiej herbaty, którą tak bardzo lubiła. Uśmiechnęła się pod nosem i spojrzała w twarz Ericka-Lubię zdjęcia robic, mam swojego fotobloga w sieci nawet-powiedziała-Poza tym lubię tańczyc i bawić się na imprezach-dodała i napiła się herbaty kolejny raz. Założyła nogę na nogę, starając się nie kopnąć chłopaka, jak to miała w zwyczaju.
-Jasne, pytaj o co chcesz, lubię odpowiadać na pytania ludziom-uśmiechnęła się-Tylko wiesz, to działa w obie strony, kiedyś ja będę Cię zadręczać pytaniami-dodała patrząc mu w oczy.
Mimo, że nie znała chłopaka długo, zdążyła go już polubić na tyle, żeby opowiedzieć mu różne ciekawe rzeczy, które zapragnie znać. Dziwne, ale prawdziwe.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 9:52 pm

Spojrzał na swoją filiżankę uśmiechając się tak pod nosem. Zaczął sobie opuszkami palców jeździć po zewnętrznej stronie naczynia. - Zdjęcia ? nono - powiedział. Sam lubił sobie od czasu do czasu popstrykać kilka fotek, ale największą jednak jego pasją był kosz. Na jego twarzy wciąż gościł miły i promienny uśmiech którym ją obdarzał. Słuchał ją uważnie jak by chciał zapamiętać to wszystko co mówiła. Tak już ją polubił...imprezy to był zdecydowanie jego żywioł. W sumie w tym właśnie momencie stwierdził że będzie musiał się na jakąś wybrać gdyż dawno nie był w żadnym klubie i zdążył się już nawet trochę stęsknić.
- Właśnie zauważyłem....ale muszę się chwilę zastanowić - dodał. - Mam się zacząć bać? - zaśmiał się spoglądając na nią. Sam jakoś zazwyczaj odpowiadał na wszystkie pytania lecz może właśnie ona zaskoczy go czymś na co nie będzie lub nie będzie mógł udzielić odpowiedzi kto wie.
- Masz może chłopaka ? .... Cóż standardowe pytanie - stwierdził wzruszając delikatnie ramionami, a swój wzrok skierował na nią.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 10:03 pm

Gdyby nie to, że przechyliła głowę w przód i włosy poleciały jej na twarz, zapewne zobaczylby ogromny, buraczany rumieniec, który pojawił się na jej twarzy. Spojrzała na niego z nadzieją, że nie jest on tak wielki jak myśli.
-Nie, nie mam chłopaka-powiedziała. Czemu ją to skrępowało? Chyba dlatego, że pojechał od razu po bandzie, a ona w kontaktach z chłopakami...nie była najodważniejsza. No, poza kontaktem z Danem, ale Dan to inna historia. Na razie nie była jej kolej na pytania, chodź to samo pytanie samo nasuwało jej się na język.
Spojrzała niego z uśmiechem, takim swoim, przyjaznym.
-Następne proszę-zaśmiała się i napiła herbaty.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 10:12 pm

Spoglądał na nią z delikatnym uśmiechem. Nie Erick nie był typem faceta któremu tylko dziewczyny w głowie i sposób jak zaciągnąć je do łóżka. Nie to nie on. Cóż to pytanie jakoś samo nasunęło mu się na język nic nie poradzi. Gdy usłyszał odpowiedź pokiwał lekko głową na znak że zrozumiał. Po czym wziął do ręki swoją filiżankę z kawą i ponownie napił się dużego łyka krzywiąc się lekko gdyż jak zwykle niezdara sparzyła się w język. Zmarszczył czoło okładając z powrotem naczynie na spodek. - Jak na razie nie mam więcej pytań...chodź jak sobie coś przypomnę dam znać - powiedział po dłuższej chwili uśmiechając się do niej. Tak przez chwilę myślał nawet jakie jej pytanie zadać, ale jak na razie żadne nie przychodziło mu na myśl. Zresztą gdy sobie coś przypomni zaraz jej je zada.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 10:18 pm

Spojrzała na niego, a potem na zegarek. Zrobiła wielkie oczy i zaczęła intensywnie myśleć, jak się pożegnać, nie raniąc chłopaka, że ucieka. Spojrzała na niego po raz kolejny.
-Wiesz, na mnie niestety już czas...zapomniałam, że byłam umówiona na lekcje z nauczycielem gry na pianinie i cholercia, zasiedziałam się-westchnęła-Było mi na prawdę bardzo miło, musimy to kiedyś powtórzyć...-dodała, wstając. Zapięła bluzę-dziękuję za herbatę, będę musiała się kiedyś odwdzięczyć-uśmiechnęła się szeroko i cmokając go w policzek, pożegnała się i wybiegła z kawiarni. Musiała prędko znaleźć jakąś taksówkę, bo miała 10 minut do lekcji. W drzwiach pomachała jeszcze chłopakowi z promiennym uśmiechem i po chwili wsiadła do żółtego samochodu.

zt

dobranoc;*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 10:39 pm

Zauważył jej dość zdenerwowane ruchy jak by zaczęła wszystko robić w pośpiechu. - Nie ma sprawy - powiedział uśmiechając się do niej delikatnie. W sumie sam musiał się już zbierać na swoje zajęcia więc doskonale ją rozumiał. - I to koniecznie - zaśmiał się do niej. Tak miał nadzieje że jeszcze raz się spotkają w sumie to nawet w to nie wątpił. Spojrzał jeszcze na wychodzącą dziewczynę machając jej na pożegnanie. Posiedział jeszcze chwilę dopijając swoją kawę do końca, co było bardzo trudnym wyczynem gdyż wcześniej sparzył sobie język i teraz wszystko go bolało. Wstał od stolika rozglądając się w około. Zapłacił za zamówione napoje po czym wolnym krokiem wyszedł z pomieszczenia kierując się w swoją stronę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:05 pm

siedział akurat tutaj jedząc obiad, kiedy dostał smsa, od lexie. u! - musisz spadać. - mruknął do jakiejś wysokiej dziewczyny, która mimo, że było pochmurno i mimo, że była w pomieszczeniu miała na nosie ogromne okulary przeciwsłoneczne. z obrażoną miną wstała i pożegnała go buziakiem w skroń i wyszła z restauracji. a co.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:09 pm

Lexie była niedaleko, więc dostajac wskazówki od swojego chłopaka sojrzała na umówione miejsce i skierowała do niego kroki. W drzwiach minęła się z dziewczyną, którą dopiero co Franz raczył wysłać w nieznane. Spojrzała na nią z przymrużonymi oczyma, później w ten sam sposób popatrzyła na franza. Podeszła do niego i usiadła na przeciwko.
- kto to był? - zapytała nawet się nie witając.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:22 pm

uśmiechnął się do lexie wstając i całując ją w policzek. - kto? - zmarszczył czoło i wychylił się, żeby zobaczyć o kim mówi. udawał, że zupełnie nie jest w temacie. - tamta dziewczyna? - wzruszył ramionami. - taka tam znajoma. - machnął ręką. wcale nie dodał, że to była dziewczyna, która miała zostać według mniemania jego rodziców jego dziewczyną, żoną w ogóle mieli być razem w rodzinie. trochę naciągane, ale co mam zrobić. taka fantazja się w mojej głowie utkała. podrapał się po szyi. - stęskniłem się za tobą, skarbie. - uśmiechał się cały czas szeroko. naprawdę się cieszył, że się zobaczyli. - jesteś głodna?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:31 pm

- fajnych masz znajomych. - opowiedziała beznamiętnym głosem. Chwyciła za kartę, która położona była na skraju stolika i przeczytała ją od początku do końca. Zamówiła sobie wodę mineralną i uśmiechneła się zalotnie do kelnera, był przystojny! No i chciała powkurzać Franza. Nawet zignorowała jego słowa o mniemanej tęsknocie.
- A wiesz, nie. Zapchałam sie watą cukrową. - powiedziała uśmiechając się delikatnie. Gdy dostała swoją wodę spojrzała na kelnera i wymruczała urocze "dziękuję".
- Smacznego. - powiedziała do franza, w końcu coś tam jadł.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:33 pm

-skąd miałaś watę? - zmarszczył nos. rzeczywiście, wkurzyła go, zdenerwowała go tymi czułymi zwrotami do kelnera, wkurzyła go swoim wzrokiem. - dzięki. - mruknął, kiedy mu życzyła smacznego. pewnie w myślach dodała "udław się" czy coś.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:40 pm

- wyobraź sobie, że też mam znajomych, którzy mnie wyciągnęli do lunaparku. - odpowiedziała mieszajac swój napój kolorową słomką. W końcu upiła kilka malutkich łyczków wody i spojrzała namiętnie na Franza. Uśmiechnęła się do siebie zauważywszy skuteczność swoich działań. Rozsiadła się wygodnie na sofie i odetchneła spokojnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:47 pm

-jakich znajomych, opowiedz! - zaczął drążyć temat, bo podejrzewał, że mogła być z jakimś znajomym płci brzydkiej, a on zaczynał być niemal chorobliwie zazdrosny o swoją jasnowłosą piękność. właściwie to bał się, żeby ci znajomi nie zrobili jej nic takiego jak drew. zacisnął pięść wcześniej odkładając sztućce na talerz. napił się swojego soku pomarańczowego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:51 pm

- A tacy tam. - machnęła dłonią lekceważąco jak on wcześniej. - Widzisz jakie to miłe? - zapytała kręcąc głową. Wyjrzała przez okno, obok którego siedziała. Sznurek samochodów przewijał się przez ulice, kilka motocylki i pieszych. Normalka.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:54 pm

złapał ją za rękę. - ojej, lexie. nie gniewaj się. co mam ci o niej powiedzieć? - westchnął i w ogóle ciężar mu załamał ramiona, więc zgarbił się. czuł się dość niekomfortowo. czuł się dziwnie. nie chciał, żeby pytała o tamtą, nie chciał o tamtej nic mówić. on chciał, żeby było super cudnie mu z lexie. chciał, żeby byli sami na tym świecie. żeby nie musiał się martwić o nią, a ona o niego. chociaż nie wiedział, czy ona się tak martwi o ich świeży związek tak jak on. on się mocno angażował, zawsze.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:57 pm

Gdy poczuła na dłoni jego dotyk spojrzała na niego.
- Nic mi o niej nie mów, w zamian ja nic nie będę Ci mówiła o kimś, z kim byłam na wacie. - powiedziała poważnie patrząc w te jego kochane oczka. Wolała nie mówić, że była z Matt`em bo później wyszłyby z tego same problemy, których lexie chciała mieć jak najmniej, a najlepiej w cale. Raz już się pobili, a wtedy nawet nie była oficjalnie dziewczyną Franza, teraz mogłoby się to wszystko skończyć o wiele gorzej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:06 pm

tak, tak. mógł zebrać całą swoją bandę kolegów z pałami i kastetami i w ogóle by go zabili, później pokroili, ugotowali i rozdali biednym, niby mięso krowie, czy coś xd
popatrzył na nią i kiwnął głową twierdząco. - dobra, niech będzie. zgoda. - pocałował ją w koniuszek palca wskazującego. - na pewno nie jesteś głodna?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:13 pm

uśmiechneła się tryumfalnie w zamyśleniu. Franz był totalnie romantyczny i kochany, więc nie dziwne, że blondynka na moment się rozmarzyła.
- Na pewno. Poza tym ja nie jem dużo, a z racji tego, że wszamałam dziś CAŁĄ watę, to nie będę nic jadła przez najbliższy tydzień, a do tego treningi! Tyle kalorii.. - pokreciła z niedowierzaniem głową i ułożyła dłoń na policzku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 5:17 pm

zmierzył ją dość dokładnie, skrupulatnie obejrzał ją. - jezu, lexie. teraz nawet ci treningi nie pomogą. widzę jak ci rośnie tkanka tłuszczowa. jak mogłaś zjeść tak dużo kalorii... tak dużo cukru. nie wierzę! - udał przerażenie, a mówił to ledwo powstrzymując śmiech. była tak szczupłą osobą, tak kruchą i maleńką, że nawet gdyby jadła codziennie watę cukrową zamiast innych posiłków nie wyglądałaby na grubasa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Chiringuito - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Chiringuito
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Restauracje&Kawiarnie-
Skocz do: