Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Chiringuito

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:15 pm

-hmm nie wiem zobaczę, może jutro juz.- uśmiechnął się. on będzie polował na chloe, jak tam będzie to wpadnie xdd - przyda ci się jakiś chłopak, wiesz? jesteś za dobra by być sama- dodał. - a no ostatnio z nim piłem... wczoraj? nie pamiętam, gadał coś o jakieś lasce, ładna jakaś, zdjęcie widziałem, nie pamiętam
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:19 pm

- będę żyła bez faceta, teraz będę świętą dziewicą, jak paris hilton chciała być, mówię ci, to będzie odlot. - roześmiała się. - piliście beze mnie. - zrobiła podkówkę z ust.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:24 pm

-tej, to dołącz się do tych dziewic i załózcie kulb czystych nastolatków- wybuchł śmiechem m. w tym nie widział, sory. - kochanie, tak bo ciebie nie było ale obiecuję już tak nie będzie- powiedział i uśmiechnął się ładnie i chwycił ją za dłoń.- wybacz nam
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:26 pm

- a żebyś wiedział, założę, jeszcze będziesz chciał do nas wstąpić. - wyszczerzyła się. - nie ma sprawy, urżniemy się ja świnie, będę czekać.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:34 pm

-chyba jako odnowiony prawiczek na jakieś 5 min- zaśmiał się- i bym was tam rozdziewiczył, a tobie znalazł faceta do tego- dodał no bo oni jak rodzeństwo no sory oni nie razem. - tylko tym razem proszę przyjśc też z własnym zapasem, podobno ostatnio wszytsko easy'emu wypiłaś- uniósł brew patrząc na nia.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:36 pm

- okej, zapamiętam, że obiecałeś mi faceta - mrugnęła do niego. - tak ci powiedział? bezczelny kłamca. - roześmiała się.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:38 pm

-dobra, a widzisz! jednak chcesz faceta, wiedzałem!- uniósł palec wskazujący do góry.- no powiedział i potem wybulił whisky ode mnie- dodał- następnym razem każdy przynosi coś i nie będzie problemów- zarządził mądrze .
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:42 pm

- nie chcę! ale jestem ciekawa jak się spiszesz - roześmiała się, bo ten palec w górze przypominał jej dyrektora. - tak jest szefie! - rozejrzała się dookoła i poczuła lekkie burczenie w brzuszku. - opowiedz mi coś miłego, na przykład o tobie i chloe.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:44 pm

-ej, głodna jesteś? możemy skoczyć jeszcze na jakąś pizze, tym razem na mój koszt, co?- tak troszczy się o nią troszczy.- no co? poznałem ją w parku prawie uwierzyła że jestem zboczeńcem, za to dalem jej moją jedyną zapalniczkę działajacą ale jej tego nie mów, okej?- bo to sekret w ogóle to sekert jeszcze nikomu tego nie opowiadał- potem wbylismy na kawie i raz na plaży co wiadać jak mi pozowała, od tej pory jej nie widziałem- podsumował.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:48 pm

- co, nie, wcale nie jestem głodna. rano wyjadłam pół lodówki, serio. - skłamała, uśmiechając się nerwowo. - prawie uwierzyła, czyli co, wmawiałeś jej tak, głuptasie? - zaśmiała się. - nie powiem, słowo.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:51 pm

-no tak i wyszło że jestem dobrym aktorem!- pochwialił się choć to nie było w sumie co chwalic jak prawie uciekła, cnie? ;x spojrzał na nia.- ale ja chce z Toba coś zjeśc, albo chodzmy na wynos weźmiemy albo zamówimy może easy jest w pokoju, możemy coś wypić.- zaporponował.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:54 pm

- głuptasku, mogłeś ją wystraszyć - roześmiała się szczerze. - dobrze, zjemy. chodź. - poszli, zacznij.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:56 pm

przyszła już wcześniej, bo sudoku już ją nudziło, a tu było miło i przyjemnie, lekki wiaterek od morza/oceanu, nie wiem, mam 2 z geo, chociaż może 3 mi nawet wyjdzie na koniec. i z okazji tego spotkania wyperfumowała się jakimś fajnym zapachem, dość intensywnym i w ogóle ogarnęła się trochę, bo w pokoju dla nikogo nie musiała się uładniać.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:59 pm

przyszedł tu szybko, raczej on chyba biegł przez ten las! tak by się nie spóźnić. pewnie w wystawie po drodze się poprawił by ładnie wyglądac. starał się. wszedł i zauwazył ją przy jednym stoliku i było mu głupio że ona już tu jest że czekała na niego. no ale podszedł do niej ładnie wygadała - hej!- pocałował ją w policzek- przepraszama że długo musiałaś czekać i w oóle ślicznie wyglądasz!- powiedział i usiadł.- patrzyłaś już w karte?- ej on się trochę denerwował chyba oO
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 8:03 pm

i ona nawet zauważyła, że taki zestresowany trochę, ale nie zamierzała mu tego wytykać. - wcale długo nie czekałam i dziękuję - uśmiechnęła się, ukazując nawet kawałek białych ząbków - no tak krótko czekam, że nie zdążyłam zajrzeć co tutaj mają ciekawego do jedzenia, widzisz - uśmiechnęła się sympatycznie i dopiero teraz otworzyła menu - więc pizza tak? - skręcało ją już w brzuchu, z głodu, ale dzięki bogu nie burczało jej w brzuchu, bo takie zapachy unosiły się w powietrzu, że aż ja się głodna zrobiłam jak je sobie wyobraziłam..
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 8:07 pm

-no tak obiecałem pizze, sama ją chciałaś to będzie pizza tylko wybierz jaką- uśmiechnął się powoli dochodził do normy, on w ogóle strasznie się cieszył na to spotkanie!- w ogóle jesteś druga na topliście! gratuluję!- powiedział i tak 2 pierwsze z toplisty są jego modelkami jak fajnie cnie . xd
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 8:10 pm

- dobrze, to w takim razie niech będzie....-tu nastąpiła chwila zastanowienia - hawajska! - okej, wiem, że niedobra, ja jej nie lubię przynajmniej, ale dajmy na to, że jej smakowała. - no wiem, zauważyłam - zaśmiała się - ciekawa jestem kto na mnie głosował.... - zrobiła dzióbek z ust, udając, ze się zastanawia. bo w sumie to nie miała pojęcia, kto mógł na nią zagłosować.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 8:14 pm

-okej to hawajska- zawołał kelnera i zamówił hawajską taką wielką i do tego dwie cole tak normlane nie light bo ona nie może się odchudzać, ma się ładnie najeść i napić. - no nie wiem, nie pytałem ale powinnaś się cieszyc że wygrałaś bo to wielki zaszczyt być w tej trójce z całej szkoły- uśmiechnął się - i w dodatku dla mnie też bo jesteś dla mnie moją modelką - dodał a on na nią głosował ale jej nie powie ;x to taki sekret dla niego
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 8:18 pm

roześmiała się po raz drugi, wydawał jej się taki uroczy i fajny. - no tak, tak. cieszę się przecież - odparła bez jakiegoś znowu większego entuzjazmu, bo akurat tak strasznie nie zależało jej na tej topliście, aczkolwiek było jej bardzo miło, że się tam znalazła. - no dobra, a tak serio. - powiedziała trochę ciszej - to powiedz, kto w tym roku się tym zajmuje? - spytała, chociaż sama nie wiedziała po co jej ta wiedza dokładnie, ale po prostu była ciekawska.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 8:21 pm

-sam nie wiem- wzruszył ramionami- nie startuję tam ani nic tylko głosowac jedynie mogę to się nie interesowałem, była taka skrzynka coś trzeba było się podpisać i wrzucic głosy to tak wszyscy robili, nikt nie sprawdzał, kto tam to wrzucał czy kto wyciągał dane głosy- powiedział co wiedział. -a co ci by dało gdybyś wiedziała kto na ciebie zagłosował czy kto się tym zajmuje?-spytał i przyjrzał się jej
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 8:25 pm

- a no nie wiem, tak po prostu, ciekawa jestem. a może ten ktoś by mi powiedział kto na mnie głosował - wymyśliła sprytnie i pewnie kelner już przyszedł z pizzą i colą i chloe od razu przeszła do jedzenia, bo nic dzisiaj nie jadła! pewnie potem zwymiotuje i się okaże, że ma bulimię i potem jej zęby wylecą itd.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 8:26 pm

ej no nie! bo będzie się musiała leczyć wtedy u psychologa i na dentyście się nie wypłaci i zbankrutuje i już nie wejdzie na listę xd -a co by ci dało jakbyś wiedziała kto na ciebie głosował?-spytał ej bo on nie chce by wiedziała i tak.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 8:29 pm

hahaha, dobrze pomyślane. - no tak, po prostu to chyba normalne, że chcę wiedzieć komu się podobam, nie? - spytała z uniesionymi brwiami, wbijając w niego spojrzenie. a potem dalej jadła.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 8:32 pm

-może i tak- wzruszył ramionami , nie był dziewczyną nie rozumiał tego no, cóż jadł też i mu smakowało- jak Ci smakuje?-spytał po chwili ciszy co w siebie daała jedzienie chloe az miło popatrzeć xdd eej tamten avek główny miałaś boski <3
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 8:36 pm

dobra ta, już nie mam adresu tamtego xd więc musi być ten już niestety.
- pyyyszne-poklepała się nawet po brzuszku, tak jej smakowało. - a tobie? - spytała i napiła się coli, chwilowy brak weny;c
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Chiringuito - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Chiringuito
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Restauracje&Kawiarnie-
Skocz do: