Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Boisko do koszykówki

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 5:39 pm

-Ja jestem? Ja jestem! - Wymachiwał paluchem w jej kierunku, groził nim i w ogóle już nie był słodki danny, z piegami na nosku, blond ciekawymi włoskami i zawadiackim uśmiechu. - To ty mnie doprowadzasz do zawału, mogło ci się coś stać, a to by było przeze mnie. - tak, właśnie. On nie chciał iśc do pierdla, mógł jej coś zrobić, a wtedy musiałby płacić ja jej hospitalizację, co to to nie.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 5:43 pm

-tak jesteś, nie zapytałes się mi czy coś mi się stało nawet tylko mnie opierdalasz z samego wstępu. - rzuciała przez zęby, on ją trochę wkurzył to dziwne oO - no a to nie moja wina że tu sobie grasz bezkarnie i nie patrzysz czy ktoś idzie tylko zajmujesz się własną osobą- dodała i lekko nóżka z nerwów tupnęła takie odreagowanie. a w ogóle nie zważała ze to miejsce do grania akuart jest
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 5:47 pm

Westchnął już w ogóle tak zrezygnowanie i ujął jej dłoń, a kiedy on to robił to w ogóle można się było tylko rozpłynąć, rozpuścić, powiedzieć rób ze mną co chcesz. - Przepraszam, poniosło mnie. - ucałował jej miłą, drobną dłoń. - Nie chciałem ci ubliżyć, przepraszam. - mruczał pobłażliwie, przepraszająco bądź co bądź bnardzo szczerze.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 5:52 pm

-okej, niech będzie- ej ona jest twarda sztuka, choć się trochę rozpłynęła ale nie chciała poznać p osobie tego i powiedziała że musi iść bo kot jej umiera oO. nie pytaj czemu to napisałam. dała mu numer i powiedziała że mógłby jej się jakos zrekompesować i uciekła znów xd
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 5:53 pm

Więc poszedł z tą piłką gdzieś w drogę, może na kawę, czy coś. Nie wiem. Stwierdził, że miała całkiem niezłą dupkę. I schował numer głęboko do kieszeni.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 3:12 pm

siedział tu na ławce i robił zdjęcia jakimś koszykarzom pewnie, bo ktos tu grał a on dalej kolekcjonował swój album. lubił tu przychodzić, bo zdobywał tu świetne ujęcia, w końcu też czasami tu dzierwczyny przychodziły to miał na co popatrzeć też, a to na pewno lubił.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 3:20 pm

przechodzila tedy marlene, pewnie wracajac z jakiejs ciemnej uliczki gdzie sprzedawali cukierki, takie fajne cukierki. nie wiem, chyba rozwiazal sie jej but, a ona nie lubila jak rozwiazywal sie jej but. wiec po prostu zatrzymala sie i usiadla na lawce obok chasa. usmiechnela sie lekko i spojrzala przelotnie na chlopaka:-a gdyby ten koles nie chcial byc fotografowany? -wskazala czubkiem nosa na koszykarza, a w międzyczasie sznurowala buta.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 3:23 pm

tak w sumie, to było głupie. mogła stanąć niedaleko czy usiąśc to by jej zdjęcie robił a tak to nie ma zbytnio jak, bo przecież nie będzie robił zdjęcie jej tak perfidnie z tak bliska. - hm, ja nigdy nie pytam ich o zdanie -rzekła. - w sumie ja nikgoo nie pytam o zdanie, najwyżej sam powie że nie chce a jak na razie się nikt nie burzy więc jest okej- uśmiechnął się za aparatu
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 3:39 pm

marlene nie lubila zdjec, a jak jej robili to zawsze wyskakiwala z glupimi minami lub zakrywala twarz. skonczyla w koncu sznurowac tego buta i wymruczala calkiem milo:-egoista.-patrzyla na chlopaka lekko przymruzajac oczy. dodala:-uwazaj, zakladam sie ze nadejdzie ta chwila. chwila w ktorej jakis umiesniony czubek, takie sumo opalone z solarium, podejdzie do ciebie i rozwali ci aparat pytajac dlaczego fotografowales jego tlusty tylek. ale wiedziales ze wszystko bylo warte. jego tylek..oh..-ok, tu konczyl sie jej monolog. sama na koniec zasmiala sie, zdala sobie sprawe ze jeszcze nie byla nawalona. wiec przymknela sie. wystawila reka i podala:-marlene.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 3:49 pm

gdyby nie wiedziała że ktoś jej robi zdjęcia, jak to on zazwyczaj robił to by tak się nie zachowywała bo by no nie wiedziała. - może i egoista, w sumie to dla dobra świata i sztuki- wzruszył lekko ramionami i w sumie był przygotowany na takie sytuację, ludzie róznie mogli reagowac, ale zwykle nadal do końca nie wiedzieli. - ja nie fotografuje tłustych tyłków - rzekł i spojrzał na nia zawieszając aparat na szyi. uścisnął jej dłoń.- chase.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 3:59 pm

ou, maj diar. spojrzala na niego, nie wiem czy to aparat cyfrowy czy nie?:-to pokaz 'to' dla dobra swiata-spojrzala teraz na aparat. chciala jedynie zobaczyc, ale gdzies tam daleko, w głębi miala ochote wziac ten aparat i rozwalic go jak hendrix gitary. ale to tylko perwersyjne, dalekie sny. zadala pytanie:-a co fotografujesz, koszykarzy?-uscisnela jego dlon i zabrala ja do cieplej, przytulnej kieszeni kurtki.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 4:01 pm

lustrzanka! ej to fotograf przyszły, syn fotografa. no. pokazał jej aparat z każdej srony, był dobry na pewno ale ja się na tym nie znam więc nie wiem co to było dokładnie. i nie może mu zepsuć! bo będzie wtedy jak małe dziecko załamany, ej ;x. -nie tylko, ja fotografuje wszytsko, przyrodę też zwierzęta też ale najbardziej lubię ludiz, a koszykarze to też lduzie- uśmiechnał się.- a ty chodzisz do msa?-psytał
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 4:18 pm

patrzyla z podziwieniem na lustrzanke i w ogole jarala sie nia co chwile. chciala jeszcze zadac mu jedno pytanie, czy byl gejem? koszykarzy, rozumiem dobrze. przymruzyla znow oczy, ona tego specjalnie nie robila: tak juz jej wychodzilo:-jestes gejem?-rzucila tak, to wcale nie wyglada jak obraza, skarga, zarzut czy co innego. moglo jedynie wygladac na niewinne pytanie, moze troche intymne. nic wiecej. :-msa?-zamyslila sie na chwile:-nie, nie. msa to nie dla mnie. wybralam inny uniwersytet. poszlam na archeologie, tak dokladniej. a ty pewnie tak?-
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 4:24 pm

tak jego aparat był ładny i fajny i miała się czym jarać i w ogole wszyscy się nim jarali, bo miał taki ekstra sprzet z pierwszej półki. spojrzał na nią z takim wytrzeszczem jakby coś pił to by się chyba zadusił z udławienia oO - nie jestem, nigdy nie byłem i nie będę- ejj zaskoczyła go tym pytaniem. gdy się uspokoił to mógł dlaej opowiadać.- tak na fotografii jestem- kiwnął glowa.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 4:30 pm

juz byla gotowa do klepania go po plecach. rozesmiala sie po chwili:-ok, spokojnie! nie jestes, nie byles i nie bedziesz. amen.-tak tylko wygladal, o. xd spojrzala na niego pytajaco:-na fotografii? i co, uczycie sie jak przycisnac ten pstryczek zeby zrobic zdjecie?-wskazala na aparacie to o co jej chodzilo.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 4:34 pm

jakim cudem on może na geja wyglądąc?!?!?!?!?!?!? Oo. - nie, fotografia coś więcej niż przyciskanie jak to powiedziałaś tego pstryczka. kolorystyka, wymierzanie kadru i w ogóle. tego jest naprawdę sporo i nie każdy kto ma dobry aparat umie robić dobre zdjęcia bo tego trzeba się nauczyć, a najlepiej mieć talent- uśmiechnał się, on miał ;d
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 4:50 pm

miala lekko otwarte usta, przymknela je dopiero po 23 sekundach ręką:-a, jasne. kolorystyka..-zasmiala sie krotko:-o, popatrz. koszykarz przychodzi w ta strone!-klasnela w dlonie spogladajac na chlopaka. koszykarz caly spocony przyszedl i spytal dlaczego robil mu zdjecia. powiedzial jeszcze ze to prywatna sprawa i ze jego dziewczyna nie wiedziala o tym i ze nie chcial zeby robil mu zdjecia.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 4:56 pm

spojrzał na m. ona złe duchy wyołała na pewno i przez to on przyszedł! no on powiedział że jest fotografem i ma za zadanie fotagrować ich miasto i w ogóle że jest uczniem i że się dogadali i powiedział że już nie będzie i powiedział że jest dobry w tym i mu powodzniea życzył - zrobiłaś to specialnie- spojrzał na nią.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 5:02 pm

pomachala do koszykarza. oparla leb o oparcie lawki:-o stary!-zasmiala sie i lekko uderzyla go w ramie:-blagales, widzialam strach w twoich oczach-zasmiala sie ponownie podszywajac guzik ironii do smiechu:-specjalnie? czego? przeciez jestes taki fajny.-
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 5:05 pm

-nie błagałem i się nie bałem- powiedział tak serio i poważnie, ale serio to torchę się bał ale na początku bo dopóki tylko mówił to było okej ^^. - specialnie, bo chciałaś go poderwać i żeby zabrał cię do swojego domu i nie mówił nic nikomu- rzekł patrząc na nią, czekając na jej reackje.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 5:12 pm

przysunela sie blizej chlopaka, szepczac mu cos do ucha. jej usta delikatnie, swobodnie dotykaly nieraz jego ucho. jej lagodny glos wyznal wiec:-chase, nie daje sie tak latwo.-usmiechnela sie i powoli oddalila, powracajac na swoje miejsce.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 5:16 pm

a on miał nadzieje na jakieś głębsze wyznanie, typu wolę ciebie no xd -ah, to inaczej chciałaś jego numer, o. tak chciałaś żeby cię jeszcze w kosza pouczył grać co- spojrzał na nią ponownie
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 5:22 pm

wstala, przesadzil. spojrzala na niego:-jestes zazdrosny czy po prostu nie pieprzysz od przedszkola?-spojrzala na niego, intensywniej teraz, nie rozumiala. nie chciala mowic mu ze nie byl jej typem, ten koszykarz. bo po co.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 5:27 pm

-ani to ani to- powiedział ej on czasami przesadza fakt. ma to w krwi wiesz z melekiem matki mu przyszło, przykre- przepraszam, siadaj -rzekł i pokazał miejsce obok siebie. nei chciał by była zła na niego.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 5:37 pm

chcesz sie bic? ;d wzruszyla ramionami:-ok, nie pieprzysz od liceum albo nasrali ci do mozgu.-kopnela jakiegos kamyczka i odeszla.
( jest opcja: biegnij za marlene )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Boisko do koszykówki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Boisko do koszykówki
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Boisko do koszykówki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Park miejski-
Skocz do: