Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Fontanna

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Go??
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 2:03 pm

Wiem, ale nei traktuj mnie jak dziecko bo nim już nie jestem - powiedziała dopijając do końca swoją kawę odeszła trochę od niego wyrzucając puste opakowanie do kosza, a po chwili z powrotem siedziała już na murku fontanny. Spojrzała na niego zagryzając dolną wargę. To nie jej wina że to powiedziała, na kacu dość łatwo można było wyprowadzić ją z równowagi o tak !
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 2:04 pm

-wiem że nim nie jesteś- rzekł sucho zaciągając się po raz kolejny papierosem, w takim tępie to on szybko spali tego jednego papierosa, wyprowadziła go lekko z równowagi i wkurzyła za razem
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 2:07 pm

-Więc mnie tak nie traktuj - powiedziała odrzucając do tyłu swoje długie włosy. Nie spojrzała na niego swój wzrok umieściła na jakimś punkcie przed nią. Wiedziała że nie co wkurzyła brata, ale to on pierwszy wyprowadził ją z równowagi.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 2:09 pm

tylko że on się o nią martwił i to ta róznica, poza tym wiele jej oszczędził, rodzice o wiele gorzej by ją potraktowali. w sumie oni tez prd wyjazdem tutaj kazali się nia opiekować w koncu była tutaj sama, no miała znajomych ale tylko chase był jej bratem, ejj rodzina. spalił do konca papierosa i zgniótł go nogą po czym wyciągnął spokojnie drugiego. aha był zły nie chciał na niej wybuchnąć to powiedział jej częśc i poszeł.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Sponsored content





Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Fontanna
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Fontanna
» Fontanna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Maryland School of Arts :: Dziedziniec-
Skocz do: