Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Budka ratownika

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 3:35 pm

okej, to niech się znają. to podeszła do do maxa bo jej się nudziło i on był samotny, to postanowiła zrobić dobry uczynek to do niego dołączyła - hej. - powiedziała i mu pomachała bo był taki zamyślony
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 3:38 pm

no teraz nie mógł jej nie zauważyć i wyrwany z zamyśleń spojrzał na nią z uśmiechem - o, lena, hej - odparł, pocierając palcem skronie, bo do tego głowa go zaczynała boleć, pewnie od tego myślenia. - co tutaj robisz? i w ogóle co słychać? - zapytał, chociaż jakoś przesadnie się nie znali, pewnie tylko na cześć.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 3:41 pm

- w sumie okej, wczoraj byłam na lekcjach pierwszych takich prawdziwych, a tutaj sobie spaceruje- uśmiechnęła się. i spytała go o to samo.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 3:44 pm

- no to ja tak samo, tyko, że na lekcjach mnie nie było...- na jego twarzy pojawił się taki uśmieszek, wiesz jaki. no i jak to on, bo lubił plotki i lubił wiedzieć co i jak i u kogo, to spytał się: - a jak tam twoje sprawy sercowe? - trochę wścibski był, ale jego to nie obchodziło w sumie.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 3:46 pm

-em- spojrzala na niego ona nie miała spraw sercowych- nie zmieniły się, jest normlanie, wiesz że nie umawiam się zbytnio z chłopakami i za jakich was uważam- pwoiedziała czyli za napaleńców i to cnotka niewydymka xd
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 3:51 pm

ahaaaa, no to, to dużo tłumaczy, bo nie chciało mi się czytać jej wizytówki, się przyznam bez bicia. - ahhh, no zapomniałem! no, przecież, to ty lena, jak mogłem zapomnieć - złapał się za głowę nawet, by dodać odrobinę dramatyzmu, na koniec pokręcił głową przyglądając jej się intensywnie. - no ja nie wiem, jak można tak nie korzystać z życia. przecież nie jesteś brzydka, lena - odparł, nadal jej się przyglądając.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 3:52 pm

-to wasza wina- powiedziała patrząc na niego i nie mówiła ze jego tylko was, facetów. - w koncu wam chodzi tylko jedno, o co mi nie chodzi to nie moje wina- wywrcióła oczami
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 3:55 pm

-oj, dobra, lepiej zmieńmy temat, bo oboje wiemy, że mamy inne zdanie akurat na ten temat - wzruszył ramionami i rzucił jakimś kamykiem gdzieś daleko, próbował do wody, ale była za daleko i o mało nie trafił jakiegoś faceta, ale tamten nawet nie zauważył. - w ogóle mi się nie chce chodzić do szkoły, w ogóle na czym ty jesteś? - bo zapomniał, miał słabą pamięć, do tego i do wszystkiego.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 3:58 pm

kiwnęła głową że rozumie i że zgadza się z nim. - a mi się chce, lubię moje zajęcia, anuczycielkę mam fajną. ja jestem na aktorstwie, a ty chyba na czymś grasz prawda?- spytała była trochę obeznana.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:05 pm

- taaaak - uśmiechnął się szeroko, chociaż ona miała dobrą pamięć. - na perkusji. ale wiesz, to jest ogólny przedmiot jako gra na instrumencie, a mnie interesuje tylko perkusja...no cóż, życie, jakoś będę musiał przejść jeszcze 2 lata - uśmiechnął się wymuszenie. - a no tak, to aktorstwo pewnie jest bardziej ciekawsze niż np wiedza o pianinie czy innym fortepianie....
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:12 pm

zależy co kogo interesuej- powiedziała - my mamy np. historię teatru tez a to może siuę czasem wydawac nudne, a też rol muismy się uczyć na pamięć, co wymaga poniekąd duzo pracy- powiedziała.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:16 pm

- no tak - odparł tylko, bo szczerze to go tak bardzo nie obchodziło, miał zlew na szkołę i większość innych rzeczy. - chciałbym już wakacje - odparł, śmiejąc się bezgłośnie.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:23 pm

uważaj bo na rok zostanie jeszcze xd - też bym chciała, chociaż do nich jeszcze daleko- westchnęła tak pełno dni, dopiero środek wrzesnia pwooli bardzo powoli się zbliżał, smutne to.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:26 pm

a tam, trudno, śmiesznie wtedy będzie ;d - no niestety -westchnął też, smutny i w ogóle deprecha. - ale jakoś przeżyjemy. o ciebie się nie martwię, gorzej ze mną... - uśmiechnął się nawet.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:31 pm

xdd nie wiem czy dla niego ;d -wwiesz nie jesteś sam więc dasz radę- uśmiechneła się tak pododnie i radośnie- idziesz ze mną na gofra?-spytała
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 4:37 pm

dla niego też xd - no tak, racja. - odparł - gofry? z wielką chęcią!! - odparł, boteraz to mu narobiła ochotę, więc już muszą iść i możesz zacząć, bo mnie wzywają dywany ...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 1:23 pm

przyszla tu marlene opatulona w jakis cieply sweter z reniferami. wspiela sie po schodach i usiadla w budce. wyciagnela z torebki skreta z marihuany, wiedziala ze to jest tak jak palic 20 papierosow naraz. ale miala to ostatecznie bardzo daleko. marlene byla pewna ze zycie ma byc krotkie: zyc i nagle umrzec mlodo, czego nie? włożyła 'go' do ust xd. zaczęła przegrzebywać kieszenie szukając zapalniczki. zapaliła zaciągając się nim, po czym wypuszczała powoli z wielka ulga szary, gesty dym. oparła glowe o sciane lekko przymykając oczy. oh tak, skręt gral dla niej since i've been loving you.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 4:46 pm

franki przechadzał się wzdłuż plaży, zamyślony, z rękoma w kieszeniach, zapewne z tomikiem wierszy pod pachą. wyczuł słodkawy zapach marihuany, który pieścił czule jego drogi oddechowe. wszedł powoli do budki, przysiadając w kącie. objął rękoma kolana i przyglądał się dziewczynie, bez słowa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 4:54 pm

tylko pod koniec zdala sobie sprawe ze ktos wlasnie wchodzil do budki. jedynie krzyknela na calego podnoszac gwaltownie glowe:-o kurw..!-i zgasila skreta przyduszając go parę razy o podloge jak jakas opętana. podniosla sie chwiejnie po czym ponownie usiadla, opadła. przyjrzała mu sie uważnie trzymając policzki miedzy jedną ręką a drugą. byl za mlody jak na policjanta z wasikiem, tluszczem, zona i gromadka dzieci. usmiechnela sie i prawie blagajac zapytala:-prosze, nie mow nikomu..-nie wiedziala komu mogl powiedziec, moze poszedlby pozniej poskarzyc do mamy? nie wiedziala, nie miala zadnej pewnosci. bylaby nawet w stanie przekupic go dzielac sie jej zlota marihuana.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 5:04 pm

zmarszczył brwi. westchnął cicho, jezu, zmarnowała skręta. - to nie dla dzieci. - rzucił w jej stronę, chociaż marlene wcale na dziecko nie wyglądała. - dlaczego miałbym komuś mówić? - wzruszył ramionami i spojrzał przed siebie, w jakiś martwy punkt. - zostało ci coś, czy wszystko przepadło?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 5:12 pm

marlene nigdy nie myslala o marnowaniu, moze dlatego ze miala tego do groma. a dlaczego mialby komus o tym mowic, jak mowilam wczesniej, nie miala zielonego pojecia. jedynie wzruszyla lekko ramionami:-nie wiem, zalozmy ze chodzisz po budkach ratownikow..-machnela reka i jedynie zasmiala sie nerwowo, jej teorie.. i powiem ze zastanowila sie na chwile, no czy pokazac mu jej kolekcje marihuany. posadzila sobie torbe na kolanach i zaczela w niej grzebac: nie musiala nawet dlugo szukac, jak zawsze były na wierzchu, gotowe do uzycia. podsunela sie blizej chlopaka i poczęstowała go skretami, rowniez obsluzyla sie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 5:18 pm

uśmiechnął się wrednie. - masz rację, jesteś zatrzymana, bla bla bla, a to muszę zarekwirować, przykro mi. - wziął do ręki jednego skręta i obracał go wolno w palcach. - za każdym razem, gdy wychodzisz bierzesz to wszystko? - odpalił skręta i zaciągnął się nim, opierając głowę o ścianę i zamykając oczy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 5:32 pm

ponownie odpalila swoja limfe, bez ktorej nie mogla sie rozstac. odstawila torbe kladac ja na podlodze. lekko pokrecila glowa i odprezyla sie imitujac chlopaka:-nie, czasami.- zaciagnela sie nim przy tym lekko usmiechajac sie, czula sie w domu. otworzyla oko i skierowala wzrok na chlopaka:-..a nazywasz sie?-po jego pewności rozpoznala w nim sekretna milosc do trawki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 5:38 pm

uśmiechnął się sam do siebie. - biedny, porzucony, niekochany fraaaaaank. - wymruczał miękko, ani na chwilę nie otwierając oczu. wybuchnął cichym śmiechem, zdając sobie sprawę jak żałośnie to musiało zabrzmieć. oparł głowę na jej ramieniu, nucąc coś pod nosem, cicho i mało zrozumiale.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 5:48 pm

zasmiala sie glosno i krotko. zdzwilia sie po chwili: byla za bardzo przyzwyczajona do trawki, az tak powoli na nia dzialala? czy juz dawno stracila percepcje czasu? potarla lekko dlonmi oczy, zaczynaly piec. objela go lekko niezajętą ręką zatrzymujac ja na jego glowie, lekko glaskajac ja:-czego biedny, porzucony, niekochany fraaaaaaaank?-powtorzyla wiec. a moze nazywal sie fraaaaaank, a nie frank. co?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Budka ratownika - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budka ratownika   Budka ratownika - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Budka ratownika
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Obrzeża :: Plaża-
Skocz do: