Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Boisko do koszykówki

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 6:51 pm

Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimePon Mar 29, 2010 3:10 pm

Easy wytoczył się rano z łóżka i przytoczył się na boisko, stwierdzając, że na kaca najlepsza jest koszykówka. Nie było to stwierdzenie zbyt mądre, ponieważ zaczęło mu łupać w głowie, więc przestał kozłować i przerzucił się na rzuty indywidualne. Więc sobie stał pod koszem i od niechcenia sobie rzucał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimePon Mar 29, 2010 3:13 pm

Julia codziennie rano biegała, a potem wracając się do pokoju, brała piłkę i śmigała na boisko. Zazwyczaj boisko było puste. Teraz niestety było zajęte, więc zajęła drugi kosz, który był wolny. Kozłując sobie, wykonywała jakieś dwutakty, ogólnie rozgrzewała się przed dzisiejszym dniem, jak to miała w zwyczaju.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimePon Mar 29, 2010 3:16 pm

- Eeeej, no sorry cię, ale zabierasz mi przestrzeń życiową - wrzasnął do niej, bo kozłowała strasznie głośno, jak ona mogła! - I strasznie mi łupie w głowie!
Zatrzymał piłkę, włożył ją sobie pod pachę, podszedł do niej, wyjął piłkę i zaczął ją sobie od niechcenia podkręcać na palcu. Stał za jej plecami, więc za bardzo nie wiedział, czy to jakaś znajoma twarz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimePon Mar 29, 2010 3:19 pm

Ktoś wziął jej piłkę! Jej piłkę z podpisami znanych koszykarzy! Jak mógł!? Odwróciła się bojowo nastawiona i spojrzała w twarz chłopakowi. Nie pamiętała za bardzo go, mimo, że się wczoraj poznali, więc patrzyła na niego zmrużonymi oczami
-Możesz mi oddać moją piłkę?-zapytała
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimePon Mar 29, 2010 3:27 pm

Zrobił krok do tyłu i wzruszył ramionami. - Weź sobie - mruknął i zaczął kozłować w kierunku przeciwnego kosza. No generalnie eee nie wiem jakieś sztuki zaczął robić z tą piłką. Dziewczyna leciała za nim, bezskutecznie próbując go zablokować. A on lec, leci, ciaaaach rzut za trzy punkty i pozwolił jej polecieć po piłkę. - Proszę. Słabo coś.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimePon Mar 29, 2010 4:08 pm

-Ty powinieneś mieć kaca-powiedziała pokazując na niego palcem. Uśmiechnęła się szeroko-Wczoraj wyglądałeś na bardzo spitego, nie wierzę, że teraz jesteś w stanie w ogóle się ruszać-dodała. I szybko wzięła piłkę, która dokulała się do niej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimePon Mar 29, 2010 4:10 pm

- O. To ty?! - szczena do ziemi i wybił jej płkę. Posłał ją pięknym łukiem do kosza i zaczął taksować dziewczynę spojrzeniem. - Wiedziałem, że skądś cię znam. Aż tak spity nie byłem - dodał dumnie, wypinając klatę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimePon Mar 29, 2010 4:13 pm

Zaśmiała się, przyglądając się każdemu ruchowi chłopaka.
-Cóż, skoro nie byłeś aż tak spity, to dlaczego mnie od razu nie rozpoznałeś?-zapytała unosząc brew i uśmiechając się cwaniacko. Wykorzystując zatrzymanie się chłopaka, zgrabnym ruchem odebrała mu piłkę i także rzuciła z linii trzech punktów, oczywiście celnie. Uśmiechnęła się dumnie-Proszę, słabo coś-powiedziała z przekąsem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimePon Mar 29, 2010 4:20 pm

- Byłem skupiony na piłce - wykręcił się mało inteligentnie i złapał piłkę, która odbijała się leniwie u jego stóp. - Zaoferowałbym grę, ale skacowany jestem - wyjaśnił pośpiesznie. - Mogę cię zaprosić na butelkę zimnej wody, albo cokolwiek sobie panienka życzy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimePon Mar 29, 2010 4:23 pm

Spojrzała na niego-Chcesz mi oddać dolara, tak?-zapytała z uśmiechem, bardzo szerokim, jak to zwykle miała-Bardzo chętnie, tylko Ty wybierzesz gdzie pójdziemy...byle nie do klubu nocnego-zachichotała słodko.
Schyliła się po swoją piłkę i wsadziła sobie pod pachę, patrząc na chłopaka. W sumie, to całkiem wporzo chłopak z niego. Miała nadzieję, że on też tak myślał, omg nei wiem co pisać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimePon Mar 29, 2010 4:26 pm

- A właśnie, wisze ci dolca - palnął się w głowę, pogrzebał w spodniach i wyjął jakiegoś, wgl nie wiem skąd on się tam wziął, w końcu wczoraj go nie było, noale. - Jest tu niedaleko jakaś kawiarnia, taka, eee, nie wiem, jak się nazywa, ale chodźmy.
I poszli.

/zacznij
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 3:38 pm

Kolejny poranny trening przed pierwszym dniem lekcji. Ochota na grę w kosza przerastała ją. Ubrana w krótkie spodenki, koszulkę z logiem msa, weszła na boisko. O dziwo było parę osób, które zajmowały jeden kosz. Podeszła pod drugi i zaczęła bawić się w rzuty indywidualne.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 3:45 pm

On jakoś znudzony ciągłym siedzeniem w budynku pełnym uczniów przebrał się w dres i wyszedł ze swoją piłką do kosza by chodź odrobinę się odstresować. Cóż był pewny że nie zastanie tam nikogo, a jednak. Widocznie wszystkim tak nagle przyszła chęć do gry. Wzruszył lekko ramionami i podszedł do kosza gdzie grała dziewczyna którą w sumie kojarzył ze szkoły. Więc zaczął sobie tak rzucać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 3:51 pm

W sumie nie przeszkadzałoby jej, że ktoś wtrynił się jej na kosz, ale za którymśtam razem, gdy jego piłka uderzyła w piłkę Julki, na twarzy dziewczyny pojawił się grymas-Wiem, że to ogólnodostępny kosz, ale wiesz...za każdym razem, gdy ja rzucam, Ty także i przez Ciebie nie trafiam-powiedziała uśmiechnęła się lekko-Jak już tak bardzo chcesz grać, to możemy na przykład razem zagrać-dodała po chwili.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 3:57 pm

Uśmiechną się delikatnie gdy ich piłki zderzyły się. On sam jednak uważał że to ona akurat rzucała gdy on się przymierzał do swojego rzutu. W końcu złapał swoją piłkę i spojrzał na dziewczynę - Ja powiedziałbym to samo tylko że to ty akurat rzucasz kiedy ja przymierzam się do swojego rzutu - powiedział przeczesując lekko wierzchem dłoni swoje włosy. - Na pewno chcesz ? Wiesz nie chcę żebyś przegrała - dodał po chwili. W sumie nie powiedział tego w złośliwym tonie tylko normalnym
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:03 pm

Uśmiechnęła się lekko-Taki pewny siebie jesteś?-uniosła brew, kozłując piłkę. Spojrzała mu w twarz. Tak, uważała, że chłopacy są strasznie w sobie zadufani i nie umieją się pogodzić z tym, że może być ktoś lepszy od nich, na przykład dziewczyna-Nie byłabym taka pewna wygranej-dodała uśmiechając się cwanie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 11:09 pm

Zlustrował wzrokiem jej sylwetkę uśmiechając się przy tym delikatnie. - Tak sądzę - powiedział. W sumie jakoś za pewny nie był swojej wygranej, ale cóż przecież zawsze może spróbować. Tak faceci zdecydowanie nie mogli się pogodzić z przegraną, cóż tak już było i nikt, ani nic tego raczej nie zmieni, chodź czasem zdarzają się wyjątki. - A więc czas się przekonać - dodał po czym wrzucił swoją piłkę prosto do kosza.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Kwi 03, 2010 12:44 pm

Prychnęła pogardliwie, biorąc piłkę spod kosza-Indywidualne to każdy potrafi trafić-powiedziała z wrednym uśmiechem i rozpoczynając grę jeden na jeden, bez problemu "ofikała" chłopaka, trafiając celnie do kosza. Uśmiechnęła się jeszcze raz, zaczesując palcami włosy, które wypadły jej z kucyka i spojrzała na niego-Dalej jesteś pewny swojej wygranej?-zapytała patrząc na niego. Uwielbiała grać w kosza, ale jeszcze bardziej uwielbiała, gdy wygrywała z chłopakami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeSob Kwi 03, 2010 9:26 pm

Spojrzał na nią zakładając ręce. Można nawet powiedzieć że dokładnie śledził każdy jej ruch. Cóż mógł przyznać że dziewczyna jest dość dobrym przeciwnikiem jak na niego. Uśmiechną się do niej spoglądając jak spokojnie rzuca do kosza i zdobywa jeden punkt. Po chwili złapał piłkę wypadającą z kosza i spojrzał na dziewczynę - Można tak powiedzieć - stwierdził puszczając do niej oczko. Stanął na przeciwko niej kozłując sobie spokojnie piłkę. Cóż można by powiedzieć że trochę się namęczył zanim ją ominą, ale w końcu mu się to udało i spokojnym truchtem podbiegł do kosza zdobywając punkt dla siebie - Jeżeli wygram dasz się zaprosić na kawę - powiedział do niej zatrzymując turlającą się piłkę nogą.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 2:18 pm

Także przyglądała się każdemu ruchowi chłopaka, zapamiętując jego sposób gry. A przynajmniej sposób, ktory pokazywał teraz. Owszem, był dobrym przeciwnikiem. Teraz to widziała. Uśmiechnęła się szeroko, widząc, że chłopak jest całkiem dobrym graczem.
-A co jak ja wygram?-zapytała, unosząc delikatnie brew do góry. Poprawiła koszulkę, którą połechtał wiatr i wzięła piłkę w ręce, cały czas utrzymując kontakt wzrokowy z chłopakiem. Miała nadzieję, że nie każe jej wymyślać jakiegoś durnego zadania, bo zapewne powiedziałaby wtedy "po prostu wygram i tyle" i wzruszyłaby ramionami. Nie była dobra w takie gierki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:29 pm

Dalej trzymał stopę na swojej piłce do kosza spoglądając na dziewczynę. Tak można powiedzieć że coś go w niej ujęło. Może to to że lubiła grać w kosza i nie była typową dziewczyną latającą jedynie do kosmetyczki i na zakupy bo i takie się zdarzały. Podrapał się po skroni przyjmując lekko zamyślony wyraz twarzy. Po chwili wyrwał się z owych rozmyślań kierując wzrok na dziewczynę - Też pójdziesz ze mną na kawę - powiedział uśmiechając się do niej szeroko. Po chwili podniósł piłkę z ziemi i zaczął sobie nią kozłować, a z jego twarzy wciąż nie schodził owy dość promienny uśmieszek. - To jak ? - zapytał po chwili
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:35 pm

Zmrużyła oczy z uśmiechem-Umowa stoi-powiedziała wystawiając rękę żeby jakoś hm, podpisać ten układ czy coś takiego. Czasami ludzie tak robią właśnie w filmach czy coś. Zmierzyła przy tym go wzrokiem, stwierdzając, że jest całkiem przystojny i dobrze zbudowany i gra w kosza i jest miły i zaprosił ją na kawę i jest bezpośredni i....no ogólnie, to można by go podpisać jako jej malutki ideał, ale ciii.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:43 pm

Uśmiechną się jeszcze szerzej na słowa dziewczyny ściskając delikatnie jej rękę. Tak skojarzyło mu się to z jakimś zakładem i przypieczętowaniem umowy, ale mniejsza z tym. Złapał piłkę w obie ręce rzucając ją w jej stronę bo teraz była jej kolej. Po raz kolejny uśmiechną się mierząc ją wzrokiem. Ucieszył go fakt że nie ma tony tapety na sobie oraz metrowych tipsów. Po prostu normalna dziewczyna i takie lubił.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:48 pm

Stanęła przodem do kosza, patrząc chłopakowi w oczy. Pochyliła się lekko, żeby rozpocząć i po chwili wykonując swój ulubiony trik z odbiciem piłki pod nogami, zrobiła piękny prawie-wsad, oczywiście zdobywając punkt. Wylądowała zgrabnie na ziemi i uśmiechnęła się do chłopaka-Dwa, jeden dla mnie?-powiedziała z wypisaną dumą na twarzy. Podała piłkę chłopakowi. Czekaj, ona zna jego imię, bo nie pamiętam czy się sobie przedstawili? Mniejsza o to. Przygotowała się do zagrania chłopaka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Boisko do koszykówki Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do koszykówki   Boisko do koszykówki Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Boisko do koszykówki
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Boisko do koszykówki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Maryland School of Arts :: Dziedziniec-
Skocz do: