Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 McDonalds

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:12 pm

Roześmiał się. -ale on nie robił tego w sposób złośliwy, na pewno nie. lubimy z nim żartować, a jak czasem zażartujemy z niego to gniewa się przez minutę po czym śmieje się razem z nami. -odparł optymistycznie i lekko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:17 pm

Uśmiechnęła się szeroko, na same wspomnienie pana X.
-Tak, to był na prawdę fajny koleś. Muszę go kiedyś znaleźć na korytarzu...-powiedziała-A pani Y z gimnastyki dalej was uczy?-zapytała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:20 pm

-Mogę go pozdrowić od ciebie na zajęciach. no chyba,że wolisz zrobić to osobiście. -puścił jej oczko. -pani Y od gimnastyki... -zrobił przerwę żeby się zastanowić. -nie jestem pewien,ale ktoś wspominał,że przyszła jakaś nowa nauczycielka. podobno młoda. -uniósł brwi do góry po cwaniacku i roześmiał się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:25 pm

Zaśmiała się-Tak, słyszałam, że coś z nią było nie tak, ale żeby odejść? Szkoda babki, całkiem fajnie potrafiła Cię zdołować zadaniami na popołudnie. Po tygodniu zajęć z nią, bez problemu zrobiłam szpagat-wyjaśniła. Napiła sie coli, ale po chwili zdała sobie sprawę, że już jej nie ma. Odstawiła kubek na pustą tacę i zerknęła na Bryana.
-Młoda powiadasz?-uśmiechnęła się-Musi być nieźle wygimnastykowana-dodała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:37 pm

Na jego twarzy pojawił się złowieszczy uśmiech. -mogli dam nać już jakiegoś faceta, przecież nie będziemy mogli się na niczym skupić! -zarechotał. już sobie wyobrażał jak ta młoda nauczycielka pręży się w obcisłych sportowych spodniach i bluzeczce.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:42 pm

Parsknęła śmiechem-Nie mów, że nie wolisz seksownej nauczycielki w szortach od starej dupy w szortach?-zaśmiała się, patrząc na niego-Wiesz, ja bym wolała zdecydowanie faceta, starszego o parę lat, niż starego pryka po sześćdziesiątce!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:45 pm

-Oczywiście,że wolę młodą nauczycielkę w szortach od starej dupy, ale chodzi mi o to,że trudno będzie się skupić na jej zajęciach. rozumiesz... -spojrzał na nią wymownie, miał nadzieję,że wie co miał na mysli.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:48 pm

-Rozumiem-zaśmiała sie-Zapewne zamiast na jej nogi, będziesz się patrzył w dekolt. Znam to skądś-dodała. Oh tak. Pamiętała jak w wakacje pracowała w szkole tańca i miała zajęcia z grupką, która liczyła 14 chłopaków. Doskonale wiedziała jak to jest, gdy ktoś zamiast skupiać się na ćwiczeniu, skupia się na piersiach.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:57 pm

-Nie tylko na dekolcie, bo jeśli będzie robiła też jakieś skłony to wiesz... będzie się sama prosiła o to,żeby na nią patrzeć od tej strony. -wyjaśnił śmiejąc się. tak był skonstruowany mózg faceta,więc nie ma się co dziwić.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 5:05 pm

-Ah tak, zapomniałam, że kobiece pośladki też was podniecają-zaśmiała się i przeczesała włosy dłonią-Wracamy do akademika? Nie chcę spędzić całej niedzieli w McDonalds'ie-dodała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 5:08 pm

-Ah,tak. jasne! -ogarnął się i odniósł ładnie ich tace tam na ten duży śmietnik. poczekał jeszcze przy wejściu za Mią, bo pewnie jak to dziewczyna poszła do WC.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 5:12 pm

No to potem poszli. zacznij;D
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:52 pm

przyszli tutaj, bo brandon uznał ze jest głodny julia rzekła że też to tu przyszli, tez bym sobie zjadła coś z maka ale nie mogę ;x. no okej przyszli i stali przed kasą i myślał brandon czy nie wiząc powiększonego zestawu, niezdrowy obiad ;x
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:58 pm

Ona się odżywiała zdrowo, więc zamówiła sobie sałatkę z sosem winegree. Zajęła im jakiś stolik i czekała na niego. Aż przyjdzie, cnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 8:00 pm

no on sobie wziął ten zestaw powiekszony, on się zdorwo nie odzywia nie ma na to czasu ani ochoty, znaczy na jakies gotowanie czy cos.- wiecej zamówić nie mogłas, nie?- zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 8:04 pm

Zaśmiała się, robiąc mu miejsce obok siebie, bo fajnie tak koło siebie siedzieć.
-No cóż, staram się jeść mało i zdrowo-powiedziała z usmiechem, patrząc na niego, tak bliiisko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 8:16 pm

Uśmiechnął się - ale Ty nie musisz jeśc mało, jesteś starsznie chuda. Co wy macie z tym jedzeniem mało?- wywrócił oczętami, tak chodzi o dziewczyny
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 8:20 pm

-lubię jeść mało...przynajmniej nie jestem ociężała i mogę kupować co chcę-zaśmiała się i otworzyła pudełko z sałatką. Spojrzała na niego i zaczęła jeść.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 8:22 pm

sam tez porozkładal frytki, znaczy całe opakowanie i jakiegoś big maca i w ogóle cole i zaczął jeśc.- smacznego - usmiechnął się - jednak ja i tak dalej tego nie rozumiem- zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 8:25 pm

-smacznego-powiedziała także i sobie spokojnie jadła, rozglądając się po pomieszczeniu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 8:27 pm

no on skupił isę tylko na jedzieniu, ale jadł kulturalnie i w ogóle i czasem spoglądał na julkę i uśmiechał się do niej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 8:42 pm

w końcu skończyła jeść swoją sałatkę i ukradła mu jednego frytka! spojrzała na niego z głupim uśmiechem i wsadziła sobie frytka do buzi tak, że wystawał jeden koniec. odwróciła wzrok i patrzyła przed siebie, dalej trzymając tego frytka tak. często tak robie xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 8:45 pm

zaśmiał się - powozliłem?! - udał oburzonego, bo mu ukradła jego frytkę krota kosztyowała x zł nie wiem ile mogła by kosztowąc jedna frytka, groszowe sprawy xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 8:47 pm

Spojrzała na niego z uśmiechem i pokiwała twierdząco głową. Dalej na niego patrzyła z głupim uśmiechem i tą frytką w ustach xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 8:53 pm

- no dobra już jedz to ale więcej mi nie bierz- wyszczerzył i nawet zakrył swoje frytki! ale samolub!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





McDonalds - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: McDonalds   McDonalds - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
McDonalds
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Restauracje&Kawiarnie-
Skocz do: