Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Lunapark

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lunapark Empty
PisanieTemat: Lunapark   Lunapark Icon_minitimePią Mar 26, 2010 8:23 pm

.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 2:37 pm

hoho! danny sobie siedział na jakiejś ławeczce, nie wiem w ogóle po co on tu przylazł. siedział a w dłoni trzymał ogromną, gejowską i różową watę cukrową. czekał na okazję?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 2:45 pm

a ona zrobiła sobie wagary, bo akurat teraz miała zajęcia i tak właśnie znalazła się tutaj. i pierwsze jak przeszła przez bramę wejściową to zauważyła wielką różową watę, którą trzymał nie kto inny jak jej kolega dan(załóżmy, że znają się ze szkoły). chociaż na początku na serio myślała, że to jakaś blondynka siedzi, no, ale jednak to on. w sumie lepiej, że on, bo raczej wolała chłopców. podeszła do niego żwawym krokiem i z wyszczerzem na ustach. - o, hej, danny - stanęła tuż przed nim i popatrzyła łąpczywie na tą watę i poczęstowała się bez pytania - widzisz, w końcu się spotkaliśmy - powiedziała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 2:50 pm

chciał już ją opieprzyć, że co ma czelność mu słoneczko zasłaniać, jak w ogóle może kraść mu watę kupioną za swoje, niekradzione pieniądze przesłane przez ojca, niedobra chloe! ale hej, to była ona. bogini całej szkoły, dziewczyna, co to mogła pieprzyć każdego. bo nikt nie pieprzył jej. danny przypomniał sobie, jak robił jej rok temu minetę w bibliotece. było fajnie! - cześć, to świetnie, cieszę się. - mruknął, bo jednak od dłuższego czasu nic do nikogo nie mówił i miał sucho w gardle, no co!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 3:20 pm

uśmiechnęła się kącikowo i usiadła koło niego. - fajne miejsce, dawno nie byłam w lunaparku - odparła tak po prostu i znów poczęstowała się watą.

//oj sorry,że tak długo bo mama mi weszła....-.-
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 3:23 pm

którą jej ju.ż w ogóle dał, niech dziewczyna sobie zje, jak jej w domu nie pozwalają. bo niby czemu by była taka chuda? boże zrobię chyba jakąś dupodajkę, tak mnie naszło. - ja też... dlatego czuję się tu zagubiony. jezu, ile to dzieci... - pokręcił głową. on chyba nie miał podejścia do dzieciaków.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 3:31 pm

podziękowała mu za watę i smacznie sobie ją zajadała - no właśnie.....nie lubię dzieci - odparła gapiąc się na tą całą dzieciarnię, nie wyobrażała sobie siebie w przyszłości jako matki. - chyba nigdy nie będę mieć swoich - dodała i teraz palce jej się pokleiły od tej waty, ale nie miała w co wytrzeć ani nic, biedna.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 3:33 pm

on mógł jej oblizać, jeśli chcesz xd - nie chcesz być matką? to tak jak ja. - wyszczerzył się i napił się piwa, które jakimś dziwnym trafem stało obok niego. brzydko tak z rana samego pić, ale cóż... cały on. - zróbmy coś fajnego, chloe. wymyśl...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 3:40 pm

roześmiała się, a wiatr potargał jej trochę włosy, wyrzuciła tą watę, bo już nie miała na nią ochoty przez te klejące palce. - no tak ja nie chcę być też ojcem -uśmiechnęła się. a z tym piwem, myślałam, że on jakieś tam znalazł co już stało wcześniej..xd nie wiem czemu. - czemu znowu ja mam być tą od wymyślania? - przyjrzała się jego profilowi i wzięła od niego butelkę, przy okazji trochę wytarła palce i upiła dwa łyki - piwo z rana, niedobrze z tobą dan - powiedziała oddając mu piwo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 3:43 pm

-bo ty lepiej myślisz, ja przy tobie.. przy was kobiety myśleć nie potrafię! przepraszam. - ucałował jej policzek,. bo akuratnie tak mu się zachciało. podrapał się krzywiąc za uchem. - czemuu? ja lubię piwo. - patrzył na nią bez wyrazu, bo pewnie mu wszystko wychlała i już nie było piwa i w ogóle źle mu z tym. będzie musiała się teraz jakoś zrewanżować ta klołi. niedobrze.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 3:49 pm

popatrzyła na jakąś kolejkę górską, co się jeździ do góry nogami i te inne bajery, przyszło jej do głowy coś głupiego, tzn żeby najpierw najeść dana jakimiś fastfoodami a potem kazać mu jechać tą kolejką. ale nie była wcale taka wredna, poza tym to by na pewno nie wypaliło, zresztą to tylko jeden z jej chorych pomysłów. wcale nie miała ochoty potem oglądać wymiocin dana. - słaba wymówka, danny - odparła spoglądając na niego kątem oka i w ogóle usiadła sobie po turecku na tej ławce i bawiła się swoim trampkiem. - no dobra, nic, nieważne, ale poetm będziesz miał taki wielki piwny brzuch, a wtedy nie wyglądałbyś atrakcyjnie i wtedy chyba bym już się z tobą nie zadawała... - zrobiła smutną minkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 3:52 pm

podciągnął swoją koszulkę do góry i w ogóle przyjrzał się swojemu niezbyt umięsnionemu i w ogóle ohydnemu chudemu brzuchu, a nawet brzychowi! - neeeee, neee moszliffe! - powiedział tonem ala gejek i w ogóle spojrzał na nią. - ach! więc co z tym pomysłem? zróbmy sobie tatuaże! - tak sobie wymyślił, bo widziałam, że boyd ma jakiegoś słonia czy inne gówienko na nadgarstku, to i danny mógłby mieć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 4:00 pm

- tatuaże? - popatrzyła na niego trochę zdziwiona - chyba musiałbyś mnie najpierw upić, żebym się zgodziła - roześmiała się. - chociaż w sumieee.....-zastanowiła się chwilę, fajnie by było mieć nawet tego słonia na nadgarstku, najlepiej niech sobie zrobią dwa takie same i będą połączeni tym ze sobą do końca życia. - no nie wiem, to na pewno boli - popatrzyła na niego z uniesionymi brwiami i ziewnęła,bo się dzisiaj nie wyspała. ale jak się obudziła to już potem nie mogła zasnąć, przez słońce, miała taki głupi pokój. - ale y w ogóle tak serio czy nie serio? - spytała bo może on tak tylko rzucił, a ona już zaczęła sobie wyobrażać gościa ze studia tatuażu całego w tatuażach i z kolczykami we wszystkich możliwych miejscach, fuj
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 4:09 pm

-no, no, tautaże. - kiwał zachwycony swoim pomysłem główką, tak że jego blond włosy śmiesznie poruszały się na wietrze. taaak, pewnie sobie zrobią serduszka i miszela będzie o to zazdrosna, no cóż. radował się całym swoim ciałem, że ona już nawet przychylna jest tym pomysłem. - będę trzymał cię za rękę! - nawet na dowód ten właśnie złapał ją mocno za dłoń i przytulił do swojego ogolonego policzka. - na serio, oczywiście. zgódź się, zgódź! - on właściwie sobie pomyślał, że mógłby sobie zrobić dziarę na penisie, okej! xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 4:13 pm

hahahaha, niech tam zrobi! xd
- a co to by miało być? - spytała, bo tak łatwo nie da się przekonać, chociaż już bardziej była za niż przeciw. - ale masz jakiegoś znajomego co się na tym zna? -spytała, bo lepiej by bylo jakby miał, bo zawsze lepiej u kogoś sprawdzonego to robić.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 4:22 pm

-tak, tak. mam! robi świetne tatuaże. - skłamał, bo wiedział, że przez to da się bardziej namówić. nawet wstał i tak stał przed nią i nawet zapalił z przejęcia papierosa, którego zawsze nosił założonego za ucho. - nie wiem, co! coś fajnego. zrobimy sobie identyczne tatuaże. gdzie chcesz go mieć? - złapał ją mocno za rękę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 4:28 pm

potrząsnęła tą ręką, bo prawie jej ją zgniótł -może być nadgarstek - uśmiechnęła się, bo chyba właśnie się zgodziła. - dobrze zróbmy sobie serduszka - żartowała akurat, ale śmiesznie by było jakby musiał łazić z serduszkiem, którego nie da się zmyć. - ok, ale takie same? michelle się nie pogniewa? - spytała chociaż tak bardzo nie obchodziło jej to czy michelle się to spodoba czy nie, ale nie chciała wywoływać jakiś kłótni i sporów, zwłaszcza, że były razem w pokoju i nawet dosyć się lubiły! bo w sumie to ja nawet nie wiem co jest pomiędzy michelle i danem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 4:36 pm

ja też czasami się gubię, co między nimi jest, hej. roześmiał się na serduszka. - okej, serduszka są okej. więc serduszka na nadgarstkach. lewych! bo bliżej serca. - wymruczał jej do ucha i złapał ją za przegub dłoni. - coś tyyyy, nie pogniewa się. pewnie nawet nie zauważy. czasami mnie nie zauważa. - teatralnie westchnął.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 4:42 pm

- okej -uśmiechnęła się zwycięsko, bo nawet nie myślała, że zgodzi się na serduszka, ale jak się zgodził to fajnie. - oj, biednyy - przejechała palcami po jego policzku - boże, ale jak umrę z bólu to zorganizujesz mój pogrzeb, bo to będzie twoja wina - wbiła mu palec w ramię, wbijając w niego spojrzenie. nadal niestety obawiała sie bólu, bo taka z niej krucha i delikatna kobietka, hehe.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 4:47 pm

pociągnął ją za rękę. - no chodź już. - roześmiał się na wziankę o pogrzebie. właściwie to wyobraził sobie, jak chloe umiera na tym okropnym fotelu w jakimś studiu tatuażu. - ija, tak! zbuduję ci własnoręcznie trumnę i odprawię sam pogrzeb, a później zakopię cię w tym parku przy akademiku. fajnie, co? - wyszczerzył się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 4:49 pm

- no to jak przy akademiku, to musiałbyś mnie często odwiedzać, szkoda, że byłabym już nieżywa - zaśmiała się i poszli i zrobili sobie te tatuaże, bo ja zaraz i tak muszę iść ;c chyba, że zrobią je innym razem, jak chcesz! ja lecę, pa!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 4:53 pm

zrobili dziś. i okropnie bolało to ich objga i było do dupy i w ogóle. ale się cieszył jednak że ma to swoje kiczowate serduszko na nadgarstku, a co. xd
papa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeCzw Kwi 15, 2010 10:11 pm

Mieli przyjść po watę cukrową? No to tutaj przyszli a przy okazji może ją na różne atrakcje zaprosić. Cały czas w drodze tutaj trzymał delikatnie dłoń, jednak kiedy juz tutaj dotarli zrozumiał że ona mogła nie być za tym aby dłoń jej trzymać, więc puścił. Stali nawet tuż przy budce gdzie to watę dawali
- jesteśmy, tutaj jest najlepsza wata cukrowa... o patrz nawet jest budka
Wyszczerzył do niej wesoło, a następnie podszedł do okienka
- proszę o dwie największe waty cukrowe
- o jakim smaku? - spytał się sprzedawca patrząc zarówno na Matta jak i na Lexie

Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimeCzw Kwi 15, 2010 10:51 pm

Trzymała tę jego dłoń modląc się, żeby nikt ze zwiadowców Franza tego nie widział, później zów by było halo, a tego chciała uniknąć. Spojrzała na chłopaka, gdy mówił o wacie i uśmiechnęła się delikatnie. Chyba jeszcze miała wątpliwości co do tego wypadu, co jeśli stanie się coś, czego później nie będzie się dało odkręcić. Pomimo, że wybrała F. nadal była rozdarta. Nie chciała wybierać, być z dwoma również, a szkoda.
- Truskawkowym! I dla mnie średnią, to że dopiero zacznę treningi, nie znaczy że teraz możesz mnie utuc i będę to spalać, o nienie Mój Drogi.- uśmiechnęła się ciepło. Spojrzała na stoisko z balonikami. Uśmiechnęła się nieco szerzej patrząc na niebieskiego delfinka, identycznego jak ten, którego miała w dzieciństwie i wraz z kuzynem, który posiadał głowę królika wypuścili je w stronę nieba. Chwilię później dwie chmury do złudzenia przypominały te ich baloniki, ahh dobre czasy! (historia prawdziwa <3)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 2:47 pm

No cóż, trzymanie dłoni mu sie bardzo podobało, nie mógł powiedzieć że tak nie było, lecz nikt go o to nie pytał się, więc nie odpowiedział. No cóz, on nie miał wątpliwości co do swoich uczuć, można powiedzieć tak: Uzyska jej względy, będzie z nim albo on wybierze dla siebie śmierć, bo nie będzie widział sensu żyć dalej. Chociaż pewnie by do samobójstwa by się nie posunął, ale kto wie. Nie odgadnione są zamiary zranionych ludzi, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestię uczuć. Mogą zrobić wszystko
- no to dwa truskawkowe, jedna średnia a druga większa. No wiesz, miałbym pretekst aby zabierać Ciebie na biegi
Uśmiechnął się wesoło i odebrał dwie waty cukrowe za które zapłacił i podał jej. Spojrzał za nią i sie uśmiechnął. Sam po chwili podszedł do stoiska z balonikami i kupił jednego, takiego samego co opisała narratorka wyżej. Podszedł do niej i się uśmiechnął wesoło.
- proszę
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lunapark Empty
PisanieTemat: Re: Lunapark   Lunapark Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Lunapark
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Inne-
Skocz do: