Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Basen

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 2:02 pm

przestępowała z nogi na nogę, niecierpliwiąc się, bo dla niej kolejka nie miała końca. - kiedy będe mogła ci pozować? - uśmiechnęła się, stając na palcach, wypatrując ile ludzi jeszcze czeka.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 2:03 pm

-a kiedy byś chciała? -spytał ją bo w sumie jakoś specialnie nigdy mu nie pozowała, zawsze zatrudniał modelki, albo w szkole czy na studiach mieli już wynajęte. - i w ogóle jak chcesz pozować?-spytał i spojrzał na nią nadal ujmując jej szczupłą dłoń. był ciekawy czego ona chciała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 2:09 pm

wzruszyła ramionami. - nie wiem, może masz jakąś artystyczną wizję, jakąkolwiek. chyba, że jestem antyartystyczna i wysysam ci wenę. - rozesmiała się, bawiąc palcami jego dłoni.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 2:12 pm

-nie jesteś przecież wiesz o tym dobrze- powiedział ciepłym głosem spokojnie, ona była jego muzą jak byli razem choć mu nie pozowała to była jego muzą.- pomyślę i coś wymyslimy razem - ddoał z uśmiechem i doszła ich kolej. znów ją ładnie przepuścił - to dajemy!- zaśmiał się i polecieli znaczy pojechali xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 2:18 pm

uśmiechnęła się w odpowiedzi. zjechali, było śmiesznie, prawie jak za pierwszym razem. - może teraz tam? - wskazała palcem jakąś inną, większą, równie fajną zjeżdżalnie. - albo nieee, nie wiem. - ochlapała go wodą.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 2:19 pm

-boisz się?-spytał się, to brzmiało trochę ja wyzwanie, aha. - i w dodatku się czepiasz- zaśmiał się zanurkował i złapał ją w biodrach chcąc ją zanurzyć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 2:22 pm

roześmiała się. - czy ja się kiedykolwiek czegoś bałam? - pytanie retoryczne, bo ona się wszystkiego zawsze bała. próbowała mu się wyrywać, z marnym skutkiem, jak sądzę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 2:24 pm

no raczej tak skoro on jest od niej silniejszy. to ona znalazła się też pod wodą to się do niej zbliżył i ją objął. po chwili się wynurzyli, ona w jego objęciach.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 2:30 pm

objęła rękami jego szyję. - ty jesteś nienormalny! jesteś! - roześmiała się cicho, stykając swoje czoło z jego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 2:31 pm

uśmiechnął się kącikowo - ale za takiego mnie lubisz prawda?-spytał ją. woda pewnie z nim kapała, głownie z jej mokrych włosków bo ma długie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 2:33 pm

- nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek cię lubiła. - powiedziała, nie całkiem poważnie. sięgnęła ręką do wody i chlapała jego plecy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 2:36 pm

-lubisz mnie lubisz, wiem to.- pwoeidział patrząc w jej oczęta i delikatnie gładząc jedną rękę jej kark. - lubisz- powtórzył.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 2:38 pm

- mam to gdzieś napisane? na twarzy? na czole? - potarła o nie dłonią, śmiejąc się. - lubię. - dodała cicho.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 2:40 pm

-nie, bo w oczach- uśmiechnał się i słysząc późniejsze jej potweirdzenie pocałował w czoło. - widzisz, ja wiem wszytsko- zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 2:45 pm

- o nieeee. teraz przy tobie będę chodziła w ciemnych okularach, będę pokerfejs! - roześmiała się i nawet zanuciła kawałek piosenki. - wyjdźmy z wody. pomarszczę się! - zrobiła wielkie oczy i siadła na leżaczku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 2:50 pm

zaśmiał się słysząc o tych okularach to by musiało ciekawie wyglądac w zimię czy w brzydką pogodę. - jak to pomarszczysz się? -spytał - to stare babcie się marszczą -rzekł ale tez wyszedł i położył się koło niej. -ale wiesz na basenie się w ogole jest w wodzie- tak dodał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 2:52 pm

- wiem o tym, głuptasie, kogo ty ze mnie robisz. - przewróciła teatralnie oczyma, śmiejąc się. - no popatrz na to! - pokazała mu pomarszczone opuszki palców.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 2:56 pm

-aham, widzę. ale to zejdzie kochana i to niedługo, zobaczysz- zaśmiał się on na takie rzeczy nie zwracał uwagi żadnej, jak to facet.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 2:59 pm

- niedługo to za długo. no wyobraź sobie, gdyby tędy przechodził jakiś młody brad pitt, na przykład. uśmiecha się, uśmiecha się bardziej, patrzy na moje palce i to jest koniec. - zrobiła smutną minkę, powstrzymując śmiech. - nie mogę pozwalać sobie na takie straszne rzeczy. - poczochrała mu mokre włosy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 3:02 pm

-e tam brad pitt, zawsze masz mnie! mało ci?!- udał urażonego no ;x
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 3:03 pm

- okej, zapomniałam o tobie na chwilę. starczy, jasne, że starczy. - uśmiechnęła się. - no ale młody bradddd - powiedziała z wielką tęsknotą w głosie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 3:07 pm

-spadaj, nie lubię cię. ja cię na basen zabieram a ty gadasz o jakiś bradzie. - obrócił się od niej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 3:09 pm

wstała. - no brandon, ej, ej! - uklękła na jego leżaku i zaczęła go łaskotać. - nie udawaaaaaaj, to nie jest śmieszne.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 3:11 pm

- nie udaje -rzekł, ej ona wiedziała doskonale gdzie on ma te łaskotki to zaczął się po chwili smiać bo wymiękł. -okej, wynagrodz mi to. -rzekł.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 3:14 pm

- jasne, jeszcze czego! przestraszyłeś mnie, że się obraziłeś, a teraz jeszcze chcesz nagrody! bohater, cholera. - roześmiała się i położyła, na nim, opierając dłonie o jego klatkę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Basen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Basen   Basen - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Basen
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Inne-
Skocz do: