Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ulysse et marlene.

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

ulysse et marlene. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ulysse et marlene.   ulysse et marlene. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 1:59 pm

no to ona się ładnie wykąpała. a u mnie jest też tak fajnie i to jest dobrze ;d. była czysta i pachnąca i w ogóle i ubrała się w swoje rzeczy z wczoraj pewnie jakoś przeczesała włosy, znaczy jakoś je ułożyła i wyszła do ulysse. - jestem już, co chcesz robić teraz?-spytała z uśmiechem
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




ulysse et marlene. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ulysse et marlene.   ulysse et marlene. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 2:29 pm

zastanowil sie, nie mial pojecia..no ale w koncu wstal i wlaczyl jakas muzyke, jakas strasznie wolna ballade. wlazl na stol i zaprosil ja do tanca podajac jej reke:-zatanczysz?-usmiechnal sie bananowo robiac blagajaca mine i maslane oczka. czekal jedynie na jej odpowiedz.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

ulysse et marlene. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ulysse et marlene.   ulysse et marlene. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 4:42 pm

wlazł na stół? em okej. no to się zgodziła iu mu powiedziała że zatańczy chwyciła się jego ręki i weszła na stół, nigdy na stole tak nei tańczyła, do wolnej ja też nie tańczyłam to jest dziwne.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




ulysse et marlene. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ulysse et marlene.   ulysse et marlene. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 4:48 pm

ja wchodze na stol i to jest mozliwe, wole nie tanczyc dlatego ze mama zabilaby mnie juz calkiem. objal ja lekko w pasie, przyblizajac swoje cialo do jej. chwycil ja za reke i polozyl ja sobie na ramieniu. zrobil to samo z druga. lekko zaczeli sie kolysac, niby w rytm muzyki. nie chcial romawiac, a moze po prostu nie wiedzial co powiedziec.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

ulysse et marlene. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ulysse et marlene.   ulysse et marlene. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 4:50 pm

ja nie wchodze u siebie na stół xdd ona wiedziała co z swoimi rękoma zrobić ale skoro to on już za nią zrobił to okej. tak rubb lekko kołysała biodrami w tym muzyki, przymknęła nawet oczy by się w nią wtopić.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




ulysse et marlene. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ulysse et marlene.   ulysse et marlene. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 4:57 pm

a ja tak, bo mamy schowek na jedzenie na gorze i musze wspiac sie jakos, wiec wchodze na stol. wiedzial ze umiala tak robic, no nie mow. ale chcial to on zrobic, aby moc dotknac jej dlonie, pokierowac nimi i nie dzielic sie z nikim innym, nawet z ruby( to co ze to jej dlonie ). zaoferowal jej jego klate aby mogla oprzec o nia jej twarz, policzek, czy co innego..nie wiem. a tak robiac, przyblizyl sie do niej jeszcze bardziej, juz chyba bardziej nie mogl, i oparl delikatnie policzek o jej glowe/ wlosy. przymknal rowniez oczy. nadal milczal.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

ulysse et marlene. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ulysse et marlene.   ulysse et marlene. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 5:02 pm

pewnie się wsłuchali w tą muzykę i w ogóle przez to nic nie mówili, poza tym słowa by psuły taki chyba nastrój. jej jaki on egoista, nie chce dzielić się rękoma ruby z samą ruby co jest dziwne Oo. to skoro on oparł o jej włosy i głowę tą swój policzek to ona sama oparła policzek o jego klatę tak. było jej wygodnie. dostała sms,- przepraszam- spojrzała na komórkę. przczytała sms i zeskoczyła ze stołu. - muszę iść. późno już. -powiedziała cmoknęła go w policzek zebrała rzeczy i pobiegła do akademika.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




ulysse et marlene. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ulysse et marlene.   ulysse et marlene. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 5:43 pm

ulysse jedynie marzyl, wiedzial doskonale ze ruby odpychala go w kazdy sposob a on dalej probowal. zalozmy ze plyta sie zaciela i tylko glosno westchnal. odkleil sie od niej i spojrzal na nia przepraszajaco. zeskoczyl se stola i wylaczyl odtwarzacz. pomogl jej zejsc, bo ile mozna tam stac. odprowadzil ja.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ulysse et marlene. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ulysse et marlene.   ulysse et marlene. - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ulysse et marlene.
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Dzielnice mieszkalne-
Skocz do: