Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 cukiernia!

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Go??
Gość




cukiernia! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: cukiernia!   cukiernia! - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 11:08 am

nie wiem. patrzyla na niego uwaznie, dalej nachylajac sie nad nim:-dlaczego nie mialabym wyjscia, co?-ciagle szeptem, zresztą kogo moglo to obchodzic w cukierni? nie musiala sie drzec, no. usmiechnela sie lekko i zasmiala ciszej:-masz cos tutaj..-wziela chusteczke i wytarla mu kacik ust na ktorym chwile wczesniej opalaly sie jeszcze resztki szarlotki.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

cukiernia! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: cukiernia!   cukiernia! - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 11:11 am

tak wyglądali teraz jakby mieli coś knuć, tak zamach na stan i żeby nikt ich nie słyszał to tak szeptali nachyleni nad sobą nawzajem. -bo mieszkałabyś w akademiku ze mną, na korytarzach byś mnie widziała i w ogóle i w ogóle, wszedzie ja- wszyczerzył się i tez zaśmiał- okej, dzieki- rzekł i patrzył w jej oczy, aha.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




cukiernia! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: cukiernia!   cukiernia! - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 11:20 am

zasmiala sie pod nosem patrzac po chwili na sale, ponownie wracajac do chasa:-sam mowiles ze jest tyle fajnych osob, pewnie znalazlabym kogos innego..nie?-miala teatralnie pytajaca mine:-jakie..'i w ogole, i w ogole'..?-niech tlumaczy teraz jakie w ogole. ;p
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

cukiernia! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: cukiernia!   cukiernia! - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 11:23 am

patrzył na nią nadal i gestykulował rękoma.- no niby tak, ale ja jestem wszedzie i tak byś się na mnie natykała.- rzekł i w sumie jak zaraz zapytała o to to w sumie podrapał się po karku nie wiedząc co odpowiedzieć zbytnio - mogłabyś mnie spotykać u siebie w pokoju, chodzić ze mną się napić, nie wiem bym ci dawał z czegoś korki może, albo byś na zajęciach ze mną była. są różne opcje- wytłumaczył się.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




cukiernia! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: cukiernia!   cukiernia! - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 11:31 am

wrocila w koncu na miejsce, bo juz i nogi i lokcie zdretwialy jej. usiadla swoim suchym tyleczkiem na krzesle z lekka ulga na twarzy. westchnela. skonczyla pewnie juz mont blanca i teraz zabierala sie za ostatnie lyki capuccina. patrzyla na niego zza papierowego kubka:-o kurcze, ale masz szczescie: nigdy nie bede uczyc sie w msa.-zasmiala sie przy tym minimalnie wzruszajac ramionami.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

cukiernia! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: cukiernia!   cukiernia! - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 11:33 am

- w sumie tak- zaśmiał się - bo patrz byś tak na mnie ciągle krzyczała i w ogóle waliła byś mi do drzwi pięściami kiedyś bym zawału dostał i bym umarł albo bym musiał się u psychologa uczyć a tak oszczędzam zdrowie, nie sądzisz?-spojrzał na nią i dopił kawę.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




cukiernia! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: cukiernia!   cukiernia! - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 11:42 am

prychnela lekko smiejac sie przy tym:-moze i oszczedzasz zdrowie, ale popatrz kogo tracisz.-powiedziala wybijajac klate do przodu i w ogole dzielnie wypinajac sie aby wskazac ze stracilby marlene!:-i skad wiesz ze bede zawsze walila do drzwi i krzyczala.-
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

cukiernia! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: cukiernia!   cukiernia! - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 11:46 am

-wiesz, nie tracę cię. bo przecież mieszkasz tu, możemy się po zajęciach spotykać nic straconego- uśmiechnął się. -no w sumie nie wiem, ale masz widać wybuchowa naturę i słodko się złościsz choć wydajesz się być serio niebezpieczna- wzruszyła ramionami lekko
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




cukiernia! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: cukiernia!   cukiernia! - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 11:56 am

spojrzala na zegarek, miala wazne spotkanie z..:-a wlasnie ze nie, tracisz mnie.-wstala nagle i wziela swoja torbe:-zreszta masz moj numer..to odezwij sie.-wyslala mu delikatny usmiech. a marlene byla niebezpieczna. zostawila pieniadze na stoliku i wyszla z cukierni aby zrobic ta niebezpieczna rzecz, mwhaha.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

cukiernia! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: cukiernia!   cukiernia! - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 11:58 am

to było głupie on porzecież ją zaporsił to on stawaił no niechętnie dorzucił za swoje i dał napiwek niezły kelnerwi wziął swoje rzeczy i sobie poszedł. aha
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Sponsored content





cukiernia! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: cukiernia!   cukiernia! - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
cukiernia!
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Restauracje&Kawiarnie-
Skocz do: