Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Cmentarz

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:40 pm

jęknął cicho, bo mu przykro, bo jak ona tak może! - do życia, do czego, widzę w nim tylko ciebie, rozumiesz. - spojrzał jej w oczy głęboko, był cały biedny i żałosny
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:44 pm

-nie rozśmieszaj mnie. - przełknęła ślinę. no bo ej, nawet jej się zrobiło przykro! co z tego, że była taka poiwierzchowna. kiedyś była miła i dobrze się uczyła. kiedyś była kochana... a teraz każdy ma ją w dupie. przyzwyczaiła się więc do tego. nie potrafiła już odbierać miłości. nie potrafiła jej dawać. smutno się jej robiło i położyła głowę na jego ramieniu. widziała, że walczy ze sobą wewnętrznie, upokorzyła go. - przepraszam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:47 pm

cmoknął ją w czubek głowy i objął ramieniem. - nie przepraszaj, nie masz za co. - odparł spokojnie, plącząc palcami jej ogniste włosy. - nie wiem, co ty widzisz w tym śmiesznego. - wzruszył ramionami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:49 pm

już chciała mu powiedzieć, że nie ma co liczyć na nią, że przecież i tak jej mieć nie będzie. że marzenie ściętej głowy, ale się powstrzymała. będzie dla niego teraz miła, a później zacznie unikać czy coś. - gdzie się zatrzymałeś, franki? - odsunęła się od niego trochę, a później zeskoczyła z murka. zimno jej w dupkę było.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:53 pm

a on wcale nie wyczuł jej gierki, jest za bardzo zaślepiony. przyciągnął ją do siebie za rączkę i objął w talli. - kupiłem mieszkanie. niewielkie, w sam raz. - uśmiechnął się i nawet zaproponował, że ją tam zabierze teraz, bo to niedaleko, naprawdę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:57 pm

-no w porządku, do akademika mam daleko. - wymruczała, bo spać jej się chciało. i poszli, zacznij.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Cmentarz
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Inne-
Skocz do: