Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mieszkanie Jimmy'ego

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Mieszkanie Jimmy'ego Empty
PisanieTemat: Mieszkanie Jimmy'ego   Mieszkanie Jimmy'ego Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 7:44 pm

confused
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mieszkanie Jimmy'ego Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Jimmy'ego   Mieszkanie Jimmy'ego Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:40 pm

wpadli do mieszkania profesorka, dalej się całując. już od progu Jimmy chciał ją przelecieć, ale wiedział, że na końcu mieszkania czeka na niego upragnione łóżko, w którym mieli zaraz uprawiać seks, no chyba, że Tosia będzie chciała się zabawiać na dywanie z niedźwiedzia przy kominku, który cały dzień się palił, bo jego dobry znajomy go wyręczał.
-gdzie chcesz to zrobić?-wysapał zdejmując jej górną część garderoby, byleby dostać się palcami do narządów dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mieszkanie Jimmy'ego Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Jimmy'ego   Mieszkanie Jimmy'ego Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:42 pm

oblizała usta, nie musiała się nad tym zastanawiać długo, bo miała swoją fantazję już odkąd go ujrzała przy barze. - w łóżku, zrobisz mi minetę, później oboje dojdziemy. mam prezerwatywy. - ona czytała cosmo, tam były takie rzeczy! że trza mieć swoje gumki, bo faceci są zwykle nieprzygotowani. a to smutne, nie?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mieszkanie Jimmy'ego Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Jimmy'ego   Mieszkanie Jimmy'ego Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:45 pm

biedny Jimmy, dziewczyna go wyprzedziła. on miał całą szafkę nocną wypełnioną różnorodnymi prezerwatywami, był przygotowany, zawsze.
-pragnę Cię-wyszeptał jej do ucha i podnosząc ją i trzymając za pośladki, zaniósł ją do sypialni. trochę zagraconej, ale była całkiem sympatyczna. odgarnął jej rude włosy z twarzy i przycisnął do siebie. on też miał wizję. on był panem tego seksu.
-nie, Ty mi zrobisz loda, a potem zajmę się tobą, maleńka-wyszeptał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mieszkanie Jimmy'ego Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Jimmy'ego   Mieszkanie Jimmy'ego Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:50 pm

-nie, nie, nie... - pokręciła paluszkiem zdejmując spodnie. - ty dojdziesz w pół minuty, ja na to potrzebuję więcej czasu. - trochę się zdziwiła, miał być bardziej doświadczony! miał wiedzieć, czego jej trzeba. zawiodła się, naprawdę ;c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mieszkanie Jimmy'ego Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Jimmy'ego   Mieszkanie Jimmy'ego Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:55 pm

on jest doświadczony, ale to psychol !!! musisz mu wybaczyć. on myśli o sobie tylko.
musiał odpuścić, bo wiedział, że gdy ją zacznie zmuszać, pójdzie do dyrektora. a tak, zapamięta przyjemny, albo nawet najlepszy seks w swoim życiu i zachowa to dla siebie, by następnym razem znów przyjść do niego i bez namawiania zaspokoić jego pragnienie.
-dobrze, maleńka-wymruczał, kładąc ją na łóżku. przykrył ich obojga, bo ogólnie było zimno. rozebrał ich do końca i zaczął językiem wodzić po łechtaczce dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mieszkanie Jimmy'ego Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Jimmy'ego   Mieszkanie Jimmy'ego Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:58 pm

a jej było naturalnie miło i przyjemniej, jęczała, sapała.... ogólnie jeszcze bardziej go nakręcała do działania. pewnie lubił soki z wnętrza kobiety. - wejdź we mnie! - krzyknęła w pewnym momencie, kiedy to było jej naprawdę super. kiedy czuła, że niedługo będzie jej wspanialej, jeszcze lepiej niż kiedykolwiek. bo dla niej seks był czymś zmiennym. z każdą osobą przechodziła go osobno, inaczej. za każdym razem w pewien sposób zakochiwała się w partnerze.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mieszkanie Jimmy'ego Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Jimmy'ego   Mieszkanie Jimmy'ego Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:00 pm

wykonał jej polecenie, gdyż sam pragnął w nią wejść od początku, gdy ją zobaczył. gdy już tego dokonał, poruszał się bardzo energicznie, ale z pasją. w końcu doszedł, oznajmiając to głośnym jęknięciem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mieszkanie Jimmy'ego Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Jimmy'ego   Mieszkanie Jimmy'ego Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:10 pm

tak, jej też było fajnie. doszła w zupełnie podobnym momencie, może nawet w tym samym. kiedy już osiągnęła szczyt opadła bez sił, stała się wiotka, jak flak. roześmiała się. - oooo taaaak, było mi świetnie. - wymruczała uśmiechając się każdą komórką swego ciała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mieszkanie Jimmy'ego Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Jimmy'ego   Mieszkanie Jimmy'ego Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:12 pm

wylądował obok niej dysząc ciężko. potem zasnął, a nie wiem co ona, bo ja już zmykam, całuski ;*
aha i umówili się, że nikomu nic nie mówią i ze kiedyś to powtórzą, jeje!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mieszkanie Jimmy'ego Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Jimmy'ego   Mieszkanie Jimmy'ego Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:14 pm

ona poszła, wcześniej biorąc u niego prysznic. pocałowała go kiedy spał w czoło i uciekła. papa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mieszkanie Jimmy'ego Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Jimmy'ego   Mieszkanie Jimmy'ego Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mieszkanie Jimmy'ego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» mieszkanie brandona
» Mieszkanie panicza Mathers`a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Dzielnice mieszkalne-
Skocz do: